Skocz do zawartości

Programistki o swoich związkach - artykuł z Wyborcza.biz


Obliteraror

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, RENGERS napisał:

Ja pierdole, babom można wmówić wszystko!

 

Nawet je bajeruje że mam 35 centymetrów, ale mi nie wierzą

No kurwa, ale jak Ty jesteś jeszcze do tego Rendżersem to na amerykańskiego soldżera nie takie numery polskie kobity odpierdalały!

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, SolidSnake said:

Programistki zwykle wyglądają jak ogry przebrane w worki na śmieci. Autopsja.

Coś jak u mnie w grupie na politechnice. Trzy rodzynki, ładna wyszła za jakiegoś starszego dzianego gościa, średnia zmieniła kierunek, brzydka pracuje jako inżynier :).

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Obliteraror said:

W poprzednim tekście "Programistyczna miłość z cyferkami w tle" opisywałem przypadki, gdy to mężczyźni z branży IT zarabiają dużo więcej od swoich żon, partnerek, kochanek. Na potrzeby tego tekstu szukałem przypadków, gdy to kobieta pracuje na dochodowym stanowisku w branży IT i utrzymuje dużo słabiej zarabiającego partnera.

No i tyle w temacie...

 

May be a meme of 1 person and text that says "KIEDY DZIECKO JEST PODOBNE DO TATY A NIE DO KOLEGÓW Z PRACY"

  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Perun82 napisał:

A to jest ciekawe

Ona mówi wprost, że gdy jest mało emocji to jej się życie z takim partnerem nudzi.

Trzeba mieć własne zdanie, męskie sprawy, po części chodzić własnymi drogami zamiast wszędzie i zawsze wszystko ustalać razem. Teoria o 2 połówkach jabłka się nie sprawdza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich związkach jakie znam faceci zarabiają lepiej od partnerek. Praktycznie wszystkie singielki które znam są bardzo dobrze sytuowane finansowo. Oczywiście wszystkie szukają księcia z bajki. Najlepiej aby był w kolorze kawy z mlekiem i bardzo dobrze zarabiał. Mogą ewentualnie przełknąć biednego poetę z Maroka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.