Skocz do zawartości

Odchodzę z forum. Tym razem na dobre.


deleteduser10

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę to, abyście nie byli zaskoczeni moją nagłą absencją. Wcześniej to była pusta gadanina z mojej strony, bo jednak summa summarum wróciłem. Obecnie pod wpływem takich, a nie innych czynników, decyduje się na odejście z tego miejsca. Nie pytajcie jakie to czynniki, sprawa prywatna, a raczej nagromadzenie i spiętrzenie pewnych okoliczności wyjątkowo dla mnie okropnych.

 

Opuszczam Was w glorii i blasku chwały, dumny, wyniosły i jak zawsze niepokonany, przez nic i nikogo.:P

 

Mam tylko nadzieję, że moje wypowiedzi, rady wskazówki, okazały się cenne dla Was, a moja skromna osoba coś kogoś nauczyła, bądź uświadomiła.

Jutro w godzinach 11:00-12:00 moje konto zostanie usunięte, a w najgorszym wypadku zbanowane.

 

Pozdrawiam Was bracia oraz samice. Żegnajcie.;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: >   To forum zabiera ci aż tyle czasu, by oficjalnie z niego rezygnować? Jak tak chcesz to ok.

Posty przechodzą na własność forum? (autorskie prawa osobiste są niezbywalne). A co z blogiem? Zostanie po prostu usunięty? Lepiej zachować prawa do tekstów. Jak będą opublikowane, to przynajmniej będą autorskie prawa osobiste. Na prawie tak troszkę się znam, wskazuję ci po prostu temat do przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Damianut napisał:

: >   To forum zabiera ci aż tyle czasu, by oficjalnie z niego rezygnować? Jak tak chcesz to ok.

Posty przechodzą na własność forum? (autorskie prawa osobiste są niezbywalne). A co z blogiem? Zostanie po prostu usunięty? Lepiej zachować prawa do tekstów. Jak będą opublikowane, to przynajmniej będą autorskie prawa osobiste. Na prawie tak troszkę się znam, wskazuję ci po prostu temat do przemyślenia.

 

Teksty będą usuniętę. Oryginały mam w pdfie.

 

@AdrianoPeruggio spokojnie, zakładam niedługo swojego bloga, co planowałem od dawna. Kto chce, będzie mógł zaglądać i czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. To by było niemożliwe, żeby było tak wspaniale-super forum, świetne teksty, a tu widzę, że coś zgrzytnęło i wszystko się sypie-jaka jest więc jakość fundamentów tego domu, skoro się w taki sposób sypią?

Jak widzę tylko ja chcę Cię zatrzymać, bo wieloletni ''koledzy'' już przeszli do porządku dziennego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, AdrianoPeruggio napisał:

No tak. To by było niemożliwe, żeby było tak wspaniale-super forum, świetne teksty, a tu widzę, że coś zgrzytnęło i wszystko się sypie-jaka jest więc jakość fundamentów tego domu, skoro się w taki sposób sypią?

Jak widzę tylko ja chcę Cię zatrzymać, bo wieloletni ''koledzy'' już przeszli do porządku dziennego.

 

Cóż, nie dziwi mnie to absolutnie, aczkolwiek nie piszę o wszystkich. Poprosze reda i on Wam poda linka do mojego bloga pod koniec kwietnia.

 

Edytowane przez Vincent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kootas napisał:

Szkoda.

Mógłbyś zlikwidować konto dopiero wtedy, jak na tym forum poinforomujesz, gdzie jest Twój blog?

 

Jak już mówiłem, @red ma moje błogosławieństwo. Poda Wam pod koniec miesiąca bezpośredniego linka na forum.

Edytowane przez Vincent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Oświecony napisał:

Vincent, czy ja dobrze rozumiem? Czy Twoje wpisy i wątki też zostaną usunięte? Bo jeśli ban na życzenie, to rozumiem. Chciałem się jeszcze na spokojnie zaznajomić z tematami ekonomicznymi, o których pisałeś.

 

Tak, wszystko będzie usunięte. Ale spokojnie, czytaj cały wątek, mam je wszystkie w pdfie, wszystkie będą przewalone na mojego bloga a oprócz tego zabieram się do dalszego publikowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Vincent napisał:

 

Tak, wszystko będzie usunięte. Ale spokojnie, czytaj cały wątek, mam je wszystkie w pdfie, wszystkie będą przewalone na mojego bloga a oprócz tego zabieram się do dalszego publikowania.

 

 

Tak, przeczytałem cały wątek, ale wcześniej nie wspomniałeś, że będą te wątki dostępne. To w porządku. Póki co, dziękuję za wkład wartościowych treści. No i trzymaj się!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.