Skocz do zawartości

Odchodzę z forum. Tym razem na dobre.


deleteduser10

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Vincent napisał:

 

Kilka tych powodów. M.in coraz gorsza kondycja intelektualna zarówno rodaków jak i ogółu ludzkości.

 

 

Cóż, skład i treść naszego forum jest też odbiciem kondycji społeczeństwa.  Mimo, że jawimy się jako samczy creme de la creme to przecież nie wywodzimy się z Syriusza czy Kryptona.  Inni tkwią po uszy w tym badziewiu, my już się z tego bagna wydostajemy: jedni po pas inni tylko po kostki mają tego szlamu brzydkiej codzienności. 

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Monday, April 04, 2016 at 19:50, parafianin napisał:

I kto teraz będzie ucinał łby intryganckim meduzom przy samej dupie?

Jak odejście od forum ma pozwolić na łatwiejsze poukładanie spraw, to na pewno jest to przemyślana decyzja.

GL & HF

 

Widzicie jaka odpowiedź? W zakamuflowany sposób cieszy się z odejścia. Spokojnie cwaniczaku, wszystkie znaki na niebie świadczą kim jesteś. Zresztą nie tylko Vinc na tym forum wie o Tobie prawde.

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybujała wyobraźnia, albo paranoja niektórych ponosi.

Trzeba mieć nierówno pod kopułą żeby sądzić, że moge sie cieszyć z czyjegoś odejścia z forum internetowego.

Mnie Vincent nie przeszkadza, rozumiem decyzję co właściwie napisałem. Jeśli ja komuś tak? Jego problem. Nie przypominam sobie bym nie stosował się do regulaminu, trollował, bluzgał, pomawiał.

Czasem sie zdarzy post pod postem, błagam o wybaczenie :P

Prawdę o mnie może znać ktoś kto mnie zna osobiście, kto ze mną rozmawiał, a jeśli pomawia to ma twarde dowody, które nie mogły być np spreparowane.

Jeśli nie ma dowodów to kulturalnie i grzecznie prosze o odstusunkowanie się ode mnie. Dalszego pomawiania nie będe komentował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Kolego Vincent, ale ponoć prawda nas wyzwoli, tudzież napiszę prawdę, choć trochę bolesną. Zacznę jednak od tego, że bardzo inteligentnie i z polotem piszesz. Twoje teksty czytało mi się z naprawdę wielką przyjemnością i dawały sporo do myślenia. Ale po co taka egzaltacja i dorabianie jakiejś sztucznej ideologi? Po prostu odchodzisz, cześć, bye, sajonara i tyle. To jest wspaniałe forum, ale aż i tylko forum. Piszesz wzniośle, tłumaczysz się nagromadzeniem czynników itp. Po co? Żeby się uduchowić, dodać sobie mistycyzmu?

 

Nie lepiej napisać: sorry Panowie, po co mam nabijać wejścia na stronę Markowi, odryłem że fajnie piszę i mogę na tym zarabiać. 

 

Jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o ... Odrobina szczerości by wystarczyła ?

Edytowane przez seba33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.04.2016 at 20:32, nowhereman80 napisał:

Wszelkie odejścia nie mają sensu, ja żem wrócił (Paweł z N), choćby od czasu do czasu dać komcia, a tak poza tym to Cosmo Dysk mnie bardzo pomógł, a unia jewropejska powinna być zniszczona :D

O żesz ty, a już miałem się pytać Bonza czy ci spalił płytę główną. Witam ponownie.

 

 

Edytowane przez Waflo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.