Skocz do zawartości

Seks w miejscu publicznym


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam bracia że się nieźle wkurwiłem ogólnie pogodziłem się z dupą która się obraziła na mój wiek i zaciągnąłem ją do piwnicy haha bo chata zajęta.

I wszystko idzie jak po maśle peeting dymanko przez ubranie jest w gotowości sprzęt przyciskam ją do kraty zdejmuje spodnie zapomniałem o majtkach i próbuje się wcisnąć ale lipa i po chwili odcina już nie byłem w stanie w tych warunkach działać dalej.

To nie wina warunków tylko moja no ale co ja poradzę , życie. Ostatnio sąsiad nam przeszkodził teraz też lipa nie wiem co jest grane czasami wszystko gra i buczy a czasami kurwa zamieniam się w impotenta nie wiem czemu. Weźcie opowiedzcie jakieś swoje przypałowe akcje i poradzcie coś ?

  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiazanie jak Cię łapie flak jest proste - siłą na kolana i niech pucuje panna berła. Z samych emocji Ci drygnie jak to dobrze poprowadzisz :) 

 

A jak jest lipa to najlepiej rozładować emocjami - rzucić jakiś żart czy coś, żeby rozluźnić atmosferę w trakcie konsternacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Morgan86 napisał:

Rozwiazanie jak Cię łapie flak jest proste - siłą na kolana i niech pucuje panna berła. Z samych emocji Ci drygnie jak to dobrze poprowadzisz :) 

No własnie to jest ten typ co nie bierze a ja bez dobrej gry wstępnej to widać zawodzę.  Ostatnio była beka fest z tej sytuacji no ale wszystko szło git tylko sąsiad kosiarę odpalił i nie mogliśmy z beki a teraz to się trochę wkurwiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem tak że nie dało rady puknąć panny pierwszej nocy, potrzeba było chwili aby się poznać i zgrać, a potem to już wchodziło samo, w pociągu, galerii, na plaży czy w jeziorze.

Także ja bym bardziej skoncentrował się najpierw na znajomości, jakichś ciekawych gierkach bo rozumiem że dobrze się nie znacie skoro laska nie ogarnia nawet twojego wieku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, GriTo napisał:

 

Ale, że, bo, co?

 

Za młody jesteś dla niej?

Brzydzisz się ją? :) 

Na tinderze wpisałem więcej 😜 matche lepiej wlatują haha. Pucnałem się przez przypadek jak już upolowałem i nagle zaczęło przeszkadzać że nastolatek, parę lat starsza . Miała focha to jej powiedziałem papa ale chyba jej się odwidziło.

Nieeee fajna dupcia szarpie aż miło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WsiunzSuchej napisał:

Powiem wam bracia że się nieźle wkurwiłem ogólnie pogodziłem się z dupą która się obraziła na mój wiek i zaciągnąłem ją do piwnicy haha bo chata zajęta.

I wszystko idzie jak po maśle peeting dymanko przez ubranie jest w gotowości sprzęt przyciskam ją do kraty zdejmuje spodnie zapomniałem o majtkach i próbuje się wcisnąć ale lipa i po chwili odcina już nie byłem w stanie w tych warunkach działać dalej.

To nie wina warunków tylko moja no ale co ja poradzę , życie. Ostatnio sąsiad nam przeszkodził teraz też lipa nie wiem co jest grane czasami wszystko gra i buczy a czasami kurwa zamieniam się w impotenta nie wiem czemu. Weźcie opowiedzcie jakieś swoje przypałowe akcje i poradzcie coś ?

Ssanie jaj, staje na zawołanie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jorgen Svensson napisał:

Ssanie jaj, staje na zawołanie

 

Hm, ja wiedziałem, że gdy dama ssie to trzeba uważać,

bo prześcieradło w dupę wchodzi. Tak oto niektóre zasysają.

 

Ale gdy ssie jaja, może trzeba uważać aby się nie ścięły?

No, nie wiem. Jakoś nie wiem..

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Druid napisał:

Łał ja to jedynie łózko, prysznic szalony :)

Dom, lózko ( starych). Zgrzyt zamka. Rodzicielka o 12 wróciła. Wyskoczywszy w światło drzwi od pokoju zakryłem się ino gaciami. Mama, nic nie mówiac, wyszła. Poszła na kilka min.do sklepu.

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapoznaniu się z topikiem, @Król Jarosław I Myślę, że @WsiunzSuchej powinien zostać naszym wodzem, ba firerem piwnicy. 

 

Ma styl i ten blichtr którego nam brakuje, widać człowiek światowy. 

8 godzin temu, tmr napisał:

Mama, nic nie mówiac, wyszła. Poszła na kilka min.do sklepu.

❤️

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, WsiunzSuchej napisał:

I wszystko idzie jak po maśle peeting dymanko przez ubranie jest w gotowości sprzęt przyciskam ją do kraty zdejmuje spodnie zapomniałem o majtkach […]

 


Ale Cię lubię chłopaku, jak piszesz to od razu mi przypominasz te osiedlowe akcje 🙂. Dymania za sklepem, palcówki w namiotach, ahhhh młodości wróóóć do mnieeee!

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

palcówki w namiotach

Oooo, namiot, popularna "10", łóżka tzw "kanadyjka". Zestawione ze sobą. I pomoce kuchenne, praktykantki. W wieku licealnym czy po.... a na imię miała właśnie Renata. Jakaś akcja, unoszę głowę i widzę siedzącego przede mną kuzyna. Z tak qrwa znudzoną miną, że się speszyłem. Za chwilę krzyk kuzyna. Zrywam się. Kuzyn odgania jakąś postać. I rzuca przez zęby "bo garbata była"

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Templariusz napisał:

dostałem mandat za nocną "akcje" na placu zabaw dla dzieci.

Dobrze że nie za dzienną ;)👍

 

Dowcip mi się przypomniał: do lekarza seksuologa przychodzi para znudzona dosyć długim "pożyciem", z prośbą o poradę.

Jak Państwo najczęściej uprawiają seks? - pyta lekarz

No, normalnie. Gasimy światło i klasycznie, pod kołdrą.

To może, hmmm, pozycja od tyłu?

A jak to ma wyglądać?

Tzn?

No nie wiemy, jak to mamy robić.

Niech Państwo sobie zobaczą, jak to robią pieski.

Dziękujemy!

Para przychodzi po paru tygodniach na kolejną wizytę.

I jak poszło? Pyta lekarz

Wie Pan, znakomicie! Początkowo trochę się wstydziliśmy, ale teraz robimy to na każdym trawniku!

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, iż temat jest zainicjowany przez autora, który - nick zobowiązuje - ma jednakie problemy z formułowaniem myśli jak i używaniem języka pisanego, to się wypowiem.  

Przyjmując założenie, że mówimy o seksie z kobietami, to jak wiadomo, dla kobiet narkotykiem i wyzwalaczem są emocje. 

Seks w miejscu publicznym na spontanie, obok innych, z możliwością bycia przyłapanym może wyzwolić wielkie pokłady emocji.  Akurat mam w tej dziedzinie pewien szczególny popisowy zagraniczny numer,  który jest często mi z wyraźnym zadowoleniem przypominany jako bardzo emocjonująca i satysfakcjonująca akcja. 

Trzeba dać paniom poćpać - one bardzo łatwo uzależniają sie od dealera. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Casus Secundus napisał:

Mimo, iż temat jest zainicjowany przez autora, który - nick zobowiązuje - ma jednakie problemy z formułowaniem myśli jak i używaniem języka pisanego, to się wypowiem.  

Przyjmując założenie, że mówimy o seksie z kobietami, to jak wiadomo, dla kobiet narkotykiem i wyzwalaczem są emocje. 

Seks w miejscu publicznym na spontanie, obok innych, z możliwością bycia przyłapanym może wyzwolić wielkie pokłady emocji.  Akurat mam w tej dziedzinie pewien szczególny popisowy zagraniczny numer,  który jest często mi z wyraźnym zadowoleniem przypominany jako bardzo emocjonująca i satysfakcjonująca akcja. 

Trzeba dać paniom poćpać - one bardzo łatwo uzależniają sie od dealera. 

 

Czekam kiedy pojawi sie zarzut że dealowanie to simpienie i brak trzymania ramy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Casus Secundus napisał:

Przyjmując założenie, że mówimy o seksie z kobietami,

 

To jest tolerancyjne forum - jeśli komuś przydarzył się seks w miejscu publicznym z facetem, to na pewno spotka się też z wyrozumiałością pozostałej społeczności, przy dzieleniu się wspomnieniami z takiej akcji.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Templariusz napisał:

Już gdzieś o tym wspomniałem ale dostałem mandat za nocną "akcje" na placu zabaw dla dzieci. Pewnie zazdrośni sąsiedzi zadzwonili 😎

Ty się ciesz że nie mieszkasz w USA. W USA za odlanie się po pijaku w okolicach gdzie teoretycznie mogą być dzieci (boisko, plac zabaw) możesz zostać aresztowany. 

Prawnik by musiał udowadniać ze byłeś pijany a w poblizu nie było toalet, i to nie jest tak że o 2 w nocy dzieci maja zajecia sportowe a Ty chciałeś popatrzeć
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.