Skocz do zawartości

Rosjanka mieszka z Polakiem. Mówi, czym różnią się tutejsi mężczyźni


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Patton napisał:

Aż dziwne że to przeszło

Czemu?

Idealnie pasuje pod klikalność i ideolo. Ten prymitywizm Rosjanek, które lubię te swoje buriackie chatki, libacje alkoholowe, żyć na koszt Sashy i dostawać w pierdol 3x dziennie. Dlatego właśnie nie doceniają równości. ;)

Nie to co EURopejki.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mieszkająca w Polsce Rosjanka rozczarowała się w Europejczykach i uważa, że tęskni za rosyjskimi mężczyznami, którzy jej zdaniem są bardziej męscy i samodzielni."

 

Męscy i samodzielni chyba wówczas, gdy samodzielnie leżą schlani bimbrem z męskim przyrodzeniem na wierzchu, bo chcieli się odlać w tapczan przez sen :D

 

Przy okazji zwróćcie uwagę na poziom językowy współczesnego dziennikarstwa - "Rosjanka rozczarowała się w Europejczykach". Co to k... za potworek? 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię Rosjanki,  bo  lubią mężczyzn którzy patrzą " z góry", a ja lubię patrzeć na kobiety z góry.

 

Pobyt w Moskwie, San Petersburgu swego czasu wspominam jako zajebisty, jedzenie też mają pszne 😋

 

Mam nadzieję, że wszystko potoczy się dobrze dla Rosji...

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie się zgadzam.

 

Kobieta musi mieć wyznaczone granice i znać swoje miejsce. 

Tylko dzięki temu można wychodować szacunek.

 

Europejką już dawno się w pizd... poprzewracała (dosłownie) i jest jak jest.

Postępujący matraraichat.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie podoba jej się "spokojne i nudne" życie. Kobieta jest zaskoczona, że Polacy są "skąpi w uczuciach i nawet podczas kłótni nie krzyczą". - Jestem przyzwyczajona do głośnych kłótni, tak żeby sąsiedzi usłyszeli. Tutaj wszystko jest takie letnie, żyjemy jak przyjaciele, a nie jak partnerzy" – pisze na Telegramie." 

 

To teraz juz wiem dlaczego moje byle nadal mnie tak kochaja... Ciagle sie na nie darlem...

May be a meme of Abyssinian cat and text that says "20 lat CHCĘ KSIĘCIA 35 lat J MOŻE BYĆ"

 

Edytowane przez OGÓR
  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam że artykuł to takie guano, nie mniej jak to mówią zepsuty zegar pokaże dwa razy dziennie dobrą godzinę - emocje i jeszcze raz emocje, bawcie się z paniami ale bądźcie mężczyznami. Żaden foch tylko opierdol i pokazanie kto jest kim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zachowujecie się jak baby*.

Ja rozumiem, że larum bo "naszych biją", ale warto się zastanowić czy to faktycznie "Wasza" walka. Z którym stwierdzeniem z artykułu konkretnie się nie zgadzacie? Pomijam kwestie czy autorką jest niby Rosjanka, czy Ukrainka czy może laska z Wenezueli. (to nie jest istotne w ocenie podanych argumentów).

 

Mało na forum było przykładów misiów, co to bez zapytania się żony o zgodę boją się oddychać (a o wyjściu z kumplami to już zapomnij). Mało było przykładów Simpowania, takich że aż wstyd? 

Stawianie granic....osobny temat rzeka. Jakie granice stawia statystyczny facet w Polsce gdy nawet ma problem w związku? Wie że jak mocniej się postawi to ze statusu: brak seksu, ale choć są dzieciaki na co dzień, "poprawi" sobie sytuacje po rozwodzie na: brak seksu, brak miejsca do spania (konieczność wynajęcia czegoś), brak widywania dzieci (na co dzień) i ekstra wydatki w postaci alimentów. 

Kłótnie.....mało wałkowaliśmy na forum tematu Niebieskiej Karty. Kwestii jak łatwo jest wywalić mężczyznę z jego własnego domu na podstawie "przeciwdziałania przemocy w rodzinie"? Nie raz była poruszana także kwestia tego że kobiety w towarzystwie jadą po swoich misiach (wyśmiewając ich jacy to nieporadni) na ich oczach.... i nic. Ci udają że deszcz pada, bo po co kręcić burze.

 

Dodajcie do tego kwestie, że większość młodych facetów jest wychowywana przez kobiety. Najpierw w domu, potem w szkole. Czym skorupka za młodu nasiąknie itp. 

Nie ma się więc co obrażać, bo w artykule (niezależnie kto go napisał) są niestety prawdziwe tezy. Wystarczy w weekend wyjść na miasto i popatrzeć jak zachowują się np. pary z dzieckiem. Kto tam nosi spodnie, a kto jest od "przynieś, wynieś, pozamiataj, wózek popchaj".

 

 

 

* skrytykujesz w żeńskim towarzystwie jakąś przywarę kobiet (może to totalnie nie dotyczyć grupy z którą jesteś, to Cię zakrzyczą, bo jak możesz źle o kobietach mówić).

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, jest masa u nas niedecyzyjnych nieogarów rozpieszczonych przez mamusie.

 

Widać to nawet na tym forum, gdzie czasem ktoś skrobnie taki temat  "Co mam zrobić" że się zastanawiam czy nie będzie zaraz wstawiał linków do sklepów i się pytać "Jakie spodnie wybrać?"


Poza tym problemy z dupy typu ciche kłótnie zamiast tych że sąsiedzi wszystko słyszą

 

31 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Dodajcie do tego kwestie, że większość młodych facetów jest wychowywana przez kobiety

Dodam tylko że aktywność ojca niewiele zmienia. Bo często sam w zasadzie wciela się w rolę sierżanta (wobec syna) i dalej jest pod pantoflem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już czy artykuł napisany pod nas abyśmy się tu potrzepali a ktoś miał bekę czy prawdziwy to czy @niemlodyjoda nie wspominał niegdyś, że afrykanki coś podobnego mówią o nas ??

 

ps. Nie wiem czy kolega jakiejś przerwy od forum nie ma więc odpowie za x czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Król Jarosław I napisał:

nie wspominał niegdyś, że afrykanki coś podobnego mówią o nas ?

Jakieś 10 lat temu my uchodziliśmy na zachodzie za partnerów złote rączki. 
Mój Sven jest prawnikiem. Jak nam się w łazience uszczelka  zepsuje to wzywamy hydraulika. A taki Polak zrobi to sam

Edytowane przez Libertyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BumTrarara napisał:

Bo Sven za godzinę zarabia tyle co Polak za 2 dni?

 

Zdziwił ta się jak wyglądają zarobki na zachodzie ( nie twierdzę że przykładowy Sven zarabia mniej) a jeszcze dodać do łańcucha tych ciągnących socjalne to kwintesencja lewactwa xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Kłótnie.....mało wałkowaliśmy na forum tematu Niebieskiej Karty. Kwestii jak łatwo jest wywalić mężczyznę z jego własnego domu na podstawie "przeciwdziałania przemocy w rodzinie"? 

Tylko, że to się dotyczy miękkich misi ;), których partnerka prowokuje by mieć nagrania, a jak jesteś przemocowcem czy ostrym zawodnikiem, to laska nie będzie Cię traktować jak pizdę do ojebania z majątku ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się zżymać, bo część obserwacji jest prawidłowa.

 

Mianowicie mężczyźni mają u nas ukształtowaną kobiecą psychikę, to widać nawet na forum i to jest rzecz nie związana z fizycznym ruchaniem, itp.

 

Natomiast nie jest prawdą, że mamy równość, bo tej już dawno nie ma. Równość robi się tylko na polach typowo męskich. A na wspólnych pole jest oddawane.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to tutaj prawda, sama prawda i tylko prawda...

 

https://kobieta.swiatgwiazd.pl/prawdziwa-kobieta-ma-165-centymetrow-wzrostu-i-konczy-sie-na-50-kg-takie-wymagania-maja-mlodzi-polacy-kt-mk-230523

 

"Mężczyzna oczekuje od swojej przyszłej partnerki, aby ważyła góra 50 kg, a wzrost, jaki preferuje to nie więcej niż 165 cm. W komentarzach od innych panów pojawiły się także konkretne wymiary sylwetki, które oscylowały na poziomie 60-90-60, które dla wielu dziewczyn są nie od osiągnięcia." 

 

"Bo Polki to niestety “ulańce”, które o siebie nie dbają!

Wtórował mu inny pan:

- Chcą księcia, a same wyglądają jak żaby, a pocałunek im nie pomoże…"  😁

 

No description available.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.