Skocz do zawartości

50% samotnych mężczyzn w USA zrezygnowało z randkowania


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, Salius Ketman said:

Czemu natura miałaby być bardziej wolnościowa?

Nie twierdzę że zawsze jest bardziej wolnościowa - ale że czasami może być bardziej wolnościowa.

3 minutes ago, Salius Ketman said:

Cywilizacja mimo bycia nienaturalną, daje możliwość zaspokajania naszych wrodzonych potrzeb, ale wymaga trochę też ich zastopowania.

Kwestia tylko, kto decyduje co zastopować.

Czy sułtan decydujący "twa żona iść do mój harem", czy papież głoszący "jedna żona i jeden mąż".

4 minutes ago, Salius Ketman said:

Chyba inaczej rozumiemy naturalność

Też tak mi się wydaje.

5 minutes ago, Salius Ketman said:

Według mnie to jest tak jak miały dzikusy, a według ciebie to chyba możliwość zaspokajania swoich potrzeb oraz instynktów

Odpowiem tak - czy większe szanse na przekazanie genów miał dzikus żyjący samotnie w dżungli, gdy porwał z innego "stada" jakąś samicę; czy tez współczesny Janusz-pracownik za minimalną żyjący w wynajmowanej kawalerce?

Oczywiście nie przeczę któremu żyje się wygodniej, bezpieczniej i zdrowiej. Nie mówiąc o "dłużej". Ale w kwestii przekazywania genów...

7 minutes ago, Salius Ketman said:

ci którzy w stanie bardziej pierwotnym by sobie po prostu wzięliby dzisiaj i tak często wymiatają w życiu i mają szansę podupczyć tysiące kobiet na całej planecie

I pod tym mogę się podpisać. Dodając, że są oni mniejszością... i chyba zawsze byli.

Na marginesie, cywilizacja tworzy nowe metody sukcesu reprodukcyjnego (afery z materiałem do in vitro).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kespert napisał:

 

Oczywiście nie przeczę któremu żyje się wygodniej, bezpieczniej i zdrowiej. Nie mówiąc o "dłużej". Ale w kwestii przekazywania genów...

 

Chad czy zwał jak zwał w dzisiejszych czasach odpali tinder i bziknię kukułę łatwiej i bezpieczniej niż przez  jakieś porywanie. Pomyśl raczej kiedy było łatwiej normikowi. Wtedy czy teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Salius Ketman said:

Pomyśl raczej kiedy było łatwiej normikowi

Jeśli rozpatrywanemu jako jednostka - teraz - bo ma większe szanse dołączyć w jakiś sposób do "celu rozrodczego" statystycznej kobiety. Osobna kwestia ilu ludzi jest w stanie taką szanse wykorzystać, i jak bardzo grupa przekazująca geny się dzięki temu zwiększa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zrezygnowałem z randkowania. Interesowały się mną tylko kobiety po lub w okolicach 30 . Stwierdziłem, że szkoda mojego czasu. Mam swoją dumę i honor. Nie chce być facetem dziesiątego wyboru.

Edytowane przez Reelag
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocje, kiedy podbijasz do jakiejś dupy na chodniku i parę godzin później kopulujecie, a ty kutasem wchodzisz jej do gardła, po czym tak mocno ruchasz jej cipkę, że czujesz jej jelito, to jest kurwa coś tak zajebistego, szkoda że to uczucie na pełnej kurwie nie utrzymuje się na stałe, wtedy mógłbym być wierny jednej kobiecie.

 

Mam fantazję aktualnie chciałbym pierdolnąć trójkąt z matką i jej pełnoletnią córką, chciałbym mieć tą satysfakcję ego, że oddało mi się całe pokolenie danego rodu.

 

Trójkąty ogólnie są przereklamowane, ciężko mi się skupić na dwóch kobietach, ale w czymś takim nie chodziło by nawet o  seks, a o perwersyjną rozkosz ego...

 

 

Ciężko coś takiego zrealizować, nad czym ubolewam i płaczę z całego serca...

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Druid kobiety żyją dłużej niż mężczyźni. 

3 składnikowa teria miłości zakłada:

1) namiętność

2) intymność/przyjaźń 

3) zaangażowanie/zobowiązanie

 

Po 8 latach związki opierają się w większości na (3)zobowiązaniu. Dzisiejsze społeczeństwo nie radzi sobie z zobowiązaniem. 

 

Co więcej nie ma również społecznego wykluczenia czy też łatki towarzyskiej. 

 

Dołóż do tego większy dostęp do zasobów kosztem jakości życia dziecka. 

 

Jedyne co możesz zrobić to podobnie jak na rynku pracy zadbać o swoją wartość oraz dawać dobra jakość by móc szybko znaleźć kolejna pracę jeśli potrzebujesz.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2023 o 10:06, Libertyn napisał(a):

Jestem ciekaw ile w tym samodzielnych decyzji a ile w tym przećpania black/redpilla na redditcie

Zrób eksperyment. Powieś poprzeczkę bardzo nisko i sprawdź jaki potencjalny % kobiet spełnia kryteria.

 

Poprzeczka minimum to:

 

1) lubi ze mną rozmawiać

 

2) lubi spędzać ze mną czas

 

3) lubi moje ciało

 

Zamiast tego dostajesz starterpack jakie jest twoje: zdolność zarobkowa, status rodzinny, oraz skłonność do wykonywania poleceń.

Jeżeli spełniasz wymagania wstępne to wtedy masz oczekiwanie by traktować kobietę specjalnie. W wideo też o tym mówią. 

 

I ty się dziwisz, że faceci nie chcą być w takim czymś? 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2023 o 08:38, Ramzes napisał(a):

Powieś poprzeczkę bardzo nisko i sprawdź jaki potencjalny % kobiet spełnia kryteria.

 

Poprzeczka minimum to:

 

1) lubi ze mną rozmawiać

 

2) lubi spędzać ze mną czas

 

3) lubi moje ciało

Odsiew w praktyce.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2023 o 08:38, Ramzes napisał(a):

Poprzeczka minimum to:

 

1) lubi ze mną rozmawiać

 

2) lubi spędzać ze mną czas

 

3) lubi moje ciało

Wystarczy, że będziesz prowadzącym ekscytujące życie dzięki $$$$ "Elonem Muskiem" o wyglądzie mistera uniwersum i co druga będzie się łapać na te punkty. ;) Będą cię uwielbiać pasjami.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.