Skocz do zawartości

Po 30 - brak zasobów


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze na portalach randkowych czy innych łapkach gdzie nie widać wieku, od pań po 30 pada pytanie o mój wiek. Z racji tego że nie jestem jakiś zarośnięty to mogę skłamać tylko o kilka lat w górę ;) Jednak często gdy podam wiek to rozmowa się urywa. Czy wynika to z faktu że taka Pani wie iż w swoim wieku nie posiadam zasób których mógłbym jej dostarczyć i jedyne co by mnie interesowało to seks(co jest prawdą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wincent napisał:

Jednak często gdy podam wiek to rozmowa się urywa.

O ile nie masz 15 lat, nie powinno stanowić to sedna problemu. Zresztą widocznie dobrze odczytują Twoje intencje. ;)
Imo szukaj dalej, bo to kwestia kobiety na jaką trafisz. Jeśli ma parcie na założenie rodziny, prawdopodobnie będzie preferować równolatków, ale jeśli jest jeszcze w trybie rozrywkowym i nie szuka kandydata na męża, to młody i jurny chłopak ma wzięcie jako kojący balsam na samoocenę (i nie tylko).

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wincent napisał:

iż w swoim wieku nie posiadam zasób których mógłbym jej dostarczyć i jedyne co by mnie interesowało to seks(co jest prawdą

Zaraz mnie Bracia dojadą, ale ponowię pytanie, które pada tutaj dosyć często: jak z Twoją samooceną i właściwe przejdę od razu do drugiego pytania bezpośrednio - czemu kuleje (twoja samoocena) i czy zastanawiałeś się z czego to wynika i ewentualnie jak to naprawić?

 

IMO odpowiem w stylu takim jak ty napisałeś wątek:

1. Okłamujesz laski (odnośnie wieku) także jeśli ona Cię zlewa to jest jej dobra wola, bo powinna cię dojechac

2. Jeśli chodzi o zasoby to określić należy ile Ty masz lat + loszka którą bajerujesz i ewentualnie jakie macie plany wobec siebie 

3. 

8 godzin temu, Wincent napisał:

to rozmowa się urywa

Bo laski mają inne oczekiwania, przeważnie szukają starszych od siebie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz 18-20 lat, to nie myśl, że będą na Ciebie lecieć panny 30+. Szukaj rówieśniczek, starsze nie widzą w Tobie potencjału (jak na ten moment) - tyle.

Chyba, że urodziłeś się w bardzo bogatej rodzinie, to w zasadzie otworzy drzwi nawet do panienek 30+, ale też trzeba umieć to umiejętnie rozegrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie laski jakie znam, mówią otwarcie że wolą starszych, nawet dużo starszych, a mlodszy jeśli już to dla zabawy an jedną noc, a i tak musi mieć potencjał, bo sama młodość nie jest dla nich afrodyzjakiem.

Jednocześnie 90% facetów, w tym ja woli mlodsze :), ale też do pewnych granic, tak -15 lat max, wszytko mniej to raczej zabawa na jeden raz.

 

Tak jest ten swiat ułożony, jak jesteś facetem ktory lubi starsze, to chyba musisz szukać kobiet po ścianie 35-40, one z braku atencji mogą chcieć się dowartościować z młodszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, bzgqdn napisał:

Wszystkie laski jakie znam, mówią otwarcie że wolą starszych, nawet dużo starszych, a mlodszy jeśli już to dla zabawy an jedną noc, a i tak musi mieć potencjał, bo sama młodość nie jest dla nich afrodyzjakiem.

A co z teorią twarzowych chadów i umięśnionych alfów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Brat Jan napisał:

A co z teorią twarzowych chadów i umięśnionych alfów?

Cechy genetyczne mogą być dodatkiem, ale nie są tu wiążące. Przydają się na tinderze, tam gdzie kobieta wybiera oczami. W realu liczu się nie tylko wygląd, ale charyzma, zapach, pewność siebie itd. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, bzgqdn napisał:

Cechy genetyczne mogą być dodatkiem, ale nie są tu wiążące. Przydają się na tinderze, tam gdzie kobieta wybiera oczami. W realu liczu się nie tylko wygląd, ale charyzma, zapach, pewność siebie itd. 

 

 

Dokładnie, kobiece zmysły:

- dotyk (zarost, mięśnie, bf)

- wzrok (dobrane ciuchy, higiena)

- zapach (perfumy)

- smak (myjcie zęby 😀 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, RealLife napisał:

Kobiety nie lubią młodszych mężczyzn od siebie. 

Tu zależy od czego miałby być ten młodszy. Bo jak tylko do zabaw łóżkowych to nie widzę problemu.

Kiedyś była afera, że 14 latek zrobił dziecko 35 letniej nauczycielce. Także ten.

Aha - i to w Polsce a nie w USA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Wincent napisał:

asób których mógłbym jej dostarczyć i jedyne co by mnie interesowało to seks(co jest prawdą)

albo chce sobie pochulać, gość 30 = często szuka już stałego związku, albo tez jest niedojrzałą, będzie wiedzieć, że nie dasz już się nabrać na żadne gierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.