Jump to content

Recommended Posts

Celowy dział. Jeśli jednak moderacja uzna, że zły można przenieść go. W sumie trochę wyzwanie dla braci. Jak wiecie większość celebrytek czy aktorek zaraz pokazuje swoje ciało, gdzie się da, a taka Park Eun Bin nie ma nawet stroju nigdzie w bikini na plaży. Żeby zaraz nie było śmieszkowania, że szukam jej foty do trzepaka :D po prostu niech ktoś znajdzie mi takie. Kto wie może to ewenement 😉 znam Koreę troszkę „dosadniej” I sądzę, że tam klasa u kobiet (jak i u mojej), jednak jest dość wysoka. Co prawda odkrywanie ciała też tam jest, ale nawet takie coś jakoś nie jest „dziwkarskie”, jak na zachodzie.

 

Przykład że jednak nie wszystko da się sprzedać za pieniądze i oklaski czy zachwyt.

 

Chyba jedyna odważniejsza what-do-you-think-park-eun-bins-id-is-v0

Edited by Optimus Prime
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, zuckerfrei napisał:

@Optimus Prime nie  kumam topiku w ogóle. O co chodzi. Laska z foty spoko. (Nie przepadam za Azjatkami.) 

 

Pozdrawiam Twój Megatron. 

Pisałem w nocy może tego. Chodzi mi o to że u popularnych osób zawsze znajdzie się negliż w sieci. 

 

Mój Ty megatronie.

 

@Magos Dominus

No zdarzają się himalajki. Ja tam raczej nigdy nie miałem problemu z kobietami bo czarodziejki z księżyca wysyłałem na marsa. Może to też a raczej na pewno jest ta dodatkowa opcja że sądzę że to mit jest. Ludzie zazwyczaj w relacjach gdy już coś zdobędą to najzwyczajniej na świecie przestają się starać o związek jak i o siebie. Przestają się rozwijać stają się leniwi i potem szukają nowości. W tym jest największy problem rozpadów związków. Bo leżeć na kanapie każdy może i oczekiwać ale czy to jest atrakcyjne?

Edited by Optimus Prime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oczywiście mozesz mieć rację.

Z drugiej jednak strony dziewczyna nazywa się "śmietnik parkowy" ;) to nieco utrudnia wyszukiwania w anglojęzycznej części internetu. Może by coś znalazł w koreańskiej części sieci, ale to już by trzeba krzaczkami szukać.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.