Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Celowy dział. Jeśli jednak moderacja uzna, że zły można przenieść go. W sumie trochę wyzwanie dla braci. Jak wiecie większość celebrytek czy aktorek zaraz pokazuje swoje ciało, gdzie się da, a taka Park Eun Bin nie ma nawet stroju nigdzie w bikini na plaży. Żeby zaraz nie było śmieszkowania, że szukam jej foty do trzepaka :D po prostu niech ktoś znajdzie mi takie. Kto wie może to ewenement 😉 znam Koreę troszkę „dosadniej” I sądzę, że tam klasa u kobiet (jak i u mojej), jednak jest dość wysoka. Co prawda odkrywanie ciała też tam jest, ale nawet takie coś jakoś nie jest „dziwkarskie”, jak na zachodzie.

 

Przykład że jednak nie wszystko da się sprzedać za pieniądze i oklaski czy zachwyt.

 

Chyba jedyna odważniejsza what-do-you-think-park-eun-bins-id-is-v0

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zuckerfrei napisał:

@Optimus Prime nie  kumam topiku w ogóle. O co chodzi. Laska z foty spoko. (Nie przepadam za Azjatkami.) 

 

Pozdrawiam Twój Megatron. 

Pisałem w nocy może tego. Chodzi mi o to że u popularnych osób zawsze znajdzie się negliż w sieci. 

 

Mój Ty megatronie.

 

@Magos Dominus

No zdarzają się himalajki. Ja tam raczej nigdy nie miałem problemu z kobietami bo czarodziejki z księżyca wysyłałem na marsa. Może to też a raczej na pewno jest ta dodatkowa opcja że sądzę że to mit jest. Ludzie zazwyczaj w relacjach gdy już coś zdobędą to najzwyczajniej na świecie przestają się starać o związek jak i o siebie. Przestają się rozwijać stają się leniwi i potem szukają nowości. W tym jest największy problem rozpadów związków. Bo leżeć na kanapie każdy może i oczekiwać ale czy to jest atrakcyjne?

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.