Skocz do zawartości

Gimper oficjalnie został kukoldem


bassfreak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo mieszane odczucia, z jednej strony uczę się nie naśmiewać i nie oceniać osób ograniczonych umysłowo, a z drugiej strony czasami trudno się powstrzymać. Neutralnie napisze xD. Ich życie, ich sprawa, nie daje dobrego przykładu, odbije się prawdopodobnie mu czkawką, jeśli już się nie odbija (może nie miał wpływu na decyzję, raczej to laski "otwierają" związki bo chcą skakać na kutangach "na legalu"), ale jak założy maskę na YouTube, to pewnie będzie mówił że to najlepsze co go w życiu spotkało. To tylko moje domysły: ona sie pruje jak stare prześcieradło, a on może ma jakąś 1 góra dwie. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Spokojnie napisał:

Mam bardzo mieszane odczucia, z jednej strony uczę się nie naśmiewać i nie oceniać osób ograniczonych umysłowo, a z drugiej strony czasami trudno się powstrzymać.

Mnie zawsze bawili wszelcy odmieńcy i wykolejeńcy. Tak więc dzisiejszy świat, w którym takie wynaturzenia stały się normą sprawia mi wiele radości. 😎

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2023 o 17:59, Spokojnie napisał:

ona sie pruje jak stare prześcieradło

Ona już kiedyś niby w żartach mówiła że miała jakieś trójkąty itp. Ogólnie dla mnie laska jest jakaś taka... zamulona. Nie umiem określić ale ona się wydaje jakaś mega nudną osobą. Nie ma w niej jakiegoś życia... coś jakby osoba z depresją która ją kryje.. albo ma po prostu taki flegmatyczny sposób bycia. Znałem jedną taką fajną dziewczynę i ona tak miała... 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramaja Awantura

Dla mnie wygląda jak 40stka robiąca się na 15stkę do tego też w cholerę nudna i bezpłciowa. Czuć taką płytkość. Piszę bo mam podobne odczucia.

Zresztą co trzeba miec w głowie jako kobieta by się chwalić publicznie tym że daje na lewo i prawo. Łeb sprany feminizmem, a skoro taka taniocha tam się wdarła, to oznacza tylko tyle, że było tam jedno - niewiele.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Imiennik napisał:

@Ramaja Awantura

Dla mnie wygląda jak 40stka robiąca się na 15stkę do tego też w cholerę nudna i bezpłciowa. Czuć taką płytkość. Piszę bo mam podobne odczucia.

Zresztą co trzeba miec w głowie jako kobieta by się chwalić publicznie tym że daje na lewo i prawo. Łeb sprany feminizmem, a skoro taka taniocha tam się wdarła, to oznacza tylko tyle, że było tam jedno - niewiele.

W jednym QnA mówiła że rodzice ją oglądają

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to jest wgl za laska, przecież wychodzi na to że gimper, mimo że gościa sam nie znam, ma fejm z jutubów i to on powinien kosić na to właśnie młode dupy.

Jak pasut łażący po krakowskim nocą

Znany jutuber vs randomowa tinderówka, coś tu się nie skleja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile czułem zażenowanie, kiedy Masny nagrywał materiał w którym mówił, że model dwójki ludzi wiążących się ze sobą "ekskluzywnie" przestaje być dominujący i "otwarty związek" opisywał

jako równorzędną alternatywę, tak sytuacja gimpera jest dla mnie całkowicie obojętna.

Nie promują tego trybu życia na siłę, jak im pasuje to ok. :P Ich świadoma decyzja i ewentualne konsekwencje.

 

Poza tym znając świat influenserów, oni równie dobrze w ogóle mogliby nie być w związku, tylko pozować na związek dla profitów dla obu stron heh.

Jakiś czas temu ta Sheya mówiła, że Natan Marcoń to jej brat, po czym okazało się, że "to jednak nie jest jej prawdziwy brat". Nie wiem, czy to był jakiś trolling, czy o chuj chodziło, bo nie śledzę

mainstreamowego YT za bardzo.😊

 

59f7d444fe7801d0ad058405b7053a3f9d79eb33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam  kompletnie  pojęcia kto to jest Gimper i ta laska-ale ta farba na włosach i bazgroły na szyi i reszcie ciała to raczej nie jest oznaka zrównoważonej kobiety- materiału na długi monogamiczny związek.

 

Gdybym był złośliwy to zapytałbym jakie ma relacje z ojcem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Jonash napisał:

Szczerze? Kijem bym jej nie tknął. 

 

14 godzin temu, Druid napisał:

Tak samo jak ja

Bez urazy Panowie ale myślę, że byście brali jak Reksio szynkę, gdybyście tylko mieli okazję na jednorazową przygodę z taką panną.

Tak samo jak ludzie mówią, eee Ferrari po co to komu, głośne, szybsze niż jest potrzeba, a w ogóle to ukradną - podczas gdy chetnie by takie auto przyjeli xd

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krzy_siek napisał:

Bez urazy Panowie ale myślę, że byście brali jak Reksio szynkę, gdybyście tylko mieli okazję na jednorazową przygodę z taką panną.

Ja nie. Ja widzę dziary na szyi to jakieś takie obrzydzenie mnie łapie.

Jak już jesteśmy przy samochodach to ta panna to takie bmw dla Sebixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.