Skocz do zawartości

Gimper oficjalnie został kukoldem


bassfreak

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, krzy_siek napisał:

 

Bez urazy Panowie ale myślę, że byście brali jak Reksio szynkę, gdybyście tylko mieli okazję na jednorazową przygodę z taką panną.

 

 Nie no bez przesady. Są jakieś granice.

Dzięki takim wpisom rozumiem tych wszystkich co tylko 10/10, ewentualnie 9/10 obracają. Każdy żyje w swojej małej prywatnej bańce.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, krzy_siek napisał:

podczas gdy chetnie by takie auto przyjeli xd

Wziąłbym i bym od razu spieniężył.

6 godzin temu, krzy_siek napisał:

, gdybyście tylko mieli okazję na jednorazową przygodę z taką panną.

Ale z tyłu głowy by mi świtało, żeby żadnego numeru nie odwaliła, tylko szybki numerek ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, krzy_siek napisał:

Bez urazy Panowie ale myślę, że byście brali jak Reksio szynkę, gdybyście tylko mieli okazję na jednorazową przygodę z taką panną.

Szczerze wolałbym już zapłacić divie niż za darmo wkładać w brudnopis z zaburzeniami. Lepszą wyganiałem, też pierdolnięta była.

9 godzin temu, krzy_siek napisał:

Tak samo jak ludzie mówią, eee Ferrari po co to komu, głośne, szybsze niż jest potrzeba

Nie porównuj fiata 125p do ferrari.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej o kukoldach

 

 

W dniu 28.05.2023 o 15:09, krzy_siek napisał:

Bez urazy Panowie ale myślę, że byście brali jak Reksio szynkę, gdybyście tylko mieli okazję na jednorazową przygodę z taką panną.

Nie mam gejowskich zapędów na ruchanie babochłopów, nawet jej twarz i głos zaczyna iść w stronę męską.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta szyjaaaa jest totalnie brzydka. @krzy_siek wypraszam sobie, totalnie na mnie nie działa. To tak samo jakbym faceta dymał. Takie kobiety mogą podobać się wyłącznie kukoldom i simpom albo ludziom z wybitnie niską samooceną. Robi z siebie niewiadomo co, a te tatuaże u niej(a zwłaszcza szyja) to totalny Red flag widoczny z Księżyca. Normalni ludzie omijają takie panny z daleka.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chłopa. Na początku yt było nas kilku którzy rozkręcaliśmy różnego rodzaju letsplaye. Pamiętam pierwsze forum temu dedykowane. Spoko chłopak był, który naprawdę wkładał w to serce. Można było z nim normalnie pogadać. No ale 15 lat temu dałem sobie spokój, usunąłem filmy tak skończyła się kariera :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, yrl napisał:

Szkoda chłopa. Na początku yt było nas kilku którzy rozkręcaliśmy różnego rodzaju letsplaye. Pamiętam pierwsze forum temu dedykowane. Spoko chłopak był, który naprawdę wkładał w to serce. Można było z nim normalnie pogadać. No ale 15 lat temu dałem sobie spokój, usunąłem filmy tak skończyła się kariera :D 

JayJayJoker, to ty? 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Montella26 napisał:

Mnie martwi że taka laska ma ileś tam ludzi obserwujących, to się nakręca jak kula śnieżna, potem te młode dziewczyny idą w świat i zdziwione że wzorując się na swoich "idolach", po jakimś czasie lądują na kozetce... podłe czasy. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Spokojnie napisał:

Mnie martwi że taka laska ma ileś tam ludzi obserwujących, to się nakręca jak kula śnieżna, potem te młode dziewczyny idą w świat i zdziwione że wzorując się na swoich "idolach", po jakimś czasie lądują na kozetce... podłe czasy. 

I te niektóre cipy w komentarzach które bezrefleksyjnie wszystko łykają... kurwa naprawdę niektórzy mają mózg tylko po to by w czasie deszczu mu się woda tam nie nalała XD.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.