Skocz do zawartości

Jak pogodzić biznes i potencjalną relację erotyczną z klientką?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

mam taki kejs, może być ciekawie. Jestem trenerem perso, ale pracuję tylko on-line z racji dosyć zaawansowanej specjalizacji (współpraca głównie z zawodnikami). Dorwała mnie na siłowni 21-letnia ukrainka zaczepiając, że śledzi mojego IG i jest bardzo zainteresowana prowadzeniem, zrobiłem jej konsultację off-line w "biurze", bo jest naprawdę fajna ;). Rozmawialiśmy i profesjonalnie, i o pierdołach, 2h zleciało błyskawicznie - złapaliśmy świetny kontakt. Trzymałem dość spory dystans podczas tej konsultacji (bo temat z którym przyszła tego zwyczajnie wymagał), ale po jakimś czasie powiedziałem żeby usiadła blisko mnie, i stykając się udami pracowaliśmy nad jej dziennikiem. Wziąłem swoją dolę za 2h i za miesięczną współpracę, pożegnaliśmy się w bardzo miłej atmosferze, mamy kontakt na IG. Nie chciałem działać bardziej zdecydowanie, bo miałem rok temu przez kilka tygodni panią z UA na głowie - nie wytrzymałem różnic kulturowych, lekki uraz i dystans zostały (widzę ten sam pattern).  

 

Czuję chemię i chciałbym to pociągnąć dalej, zaproponowałem spotkanie na mieście w tygodniu aby "kontynuować rozmowę o treningu" - z wielką radością się zgodziła. Widzi we mnie autorytet i pokrywa wielkie nadzieje w procesie, nie jestem natomiast pewien czy jest mną zainteresowana w wiadomym aspekcie. Być może wręcz uważa, że traktuję ją tylko jako klientkę, bo byłem dosyć oschły w wielu powiązanych tematach (np. na trening offline przekazałem ją koledze, bo ja się tym nie zajmuję - nie mam czasu i nie chciałbym go poświęcać nawet na nią). Generalnie chciałbym to rozegrać w ten sposób, żebyśmy utrzymali profesjonalną współpracę, ale również rozwinęli znajomość w kierunku sypialni. Z jednej strony wkreciłem się w sam kejs treningowy bo laska rokuje na zawodniczkę i widzę ogromny potencjał do rozwoju, z drugiej strony chętnie poznałbym ją od innej strony. Jak to pogodzić, i czy w ogóle się da? Nie chcę jej zrazić do siebie, nie mam też strasznego parcia. Wydaje mi się, że należy po prostu bardzo powoli rozkręcać sytuację, stopniowo przełamywać bariery i na pewnym etapie być szczerym jeśli chodzi o zamiary? Nigdy nie miałem podobnej sytuacji, także proszę podzielcie się opiniami. 

Trochę o niej: bardzo atrakcyjna, skromna, lekko wystraszona, nie głupia nawet jak na swój wiek. Nie imprezuje, nie pali, nie pije. Miała chyba jednego chłopaka w UA, ciepło wypowiada się o ojcu i rodzinie ogólnie. Zafiksowana na punkcie zdrowia i sportu. Wydaje się być dobrze wychowana, potrafi się zachować. Nie widzę czerwonych flag. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki co zobaczyłeś jej najlepszą stronę, i chyba trochę ją idealizujesz, spróbować zawsze można, aczkolwiek ja wyznaję zasadę że gdzie się mieszka i pracuje tam się ptakiem nie wojuje. Z tego w 99% przypadków wychodzi jakiś kwas i z perspektywy czasu okazuje się że nie było warto.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty masz 5 lat?

 

Przecież to się skończy jak zawsze! I te brednie: "Trochę o niej: bardzo atrakcyjna, skromna, lekko wystraszona, nie głupia nawet jak na swój wiek. Nie imprezuje, nie pali, nie pije. Miała chyba jednego chłopaka w UA, ciepło wypowiada się o ojcu i rodzinie ogólnie. Zafiksowana na punkcie zdrowia i sportu. Wydaje się być dobrze wychowana, potrafi się zachować. Nie widzę czerwonych flag. "

 

K....a. "Skromna, wystraszona" - one zawsze są skromne, wystraszone. Jprdl

 

"Zafiksowana na punkcie zdrowia i sportu. " - gra pod Ciebie. Schemat.!!!

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kolejny raz trzeba tłumaczyć oczywistości, że tam gdzie mieszkasz i pracujesz tam kutasem nie wojujesz. 

 

Poza tym nie jest profesjonalne łączyć pracę z relacja erotyczna z klientką. 

 

Jak coś pójdzie nie tak to jak myślisz jak zareaguje kobieta, która ma mściwą naturę. 

 

Mało masz emocji, problemów w życiu? 

 

Przestań myśleć przyrodzeniem a zacznij mózgiem to unikniesz wielu kłopotów. 

 

 

  • Like 11
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Anabol napisał:

skromna,

lekko wystraszona,

nie głupia nawet jak na swój wiek

nie imprezuje, nie pali, nie pije.

 

Miała chyba jednego chłopaka w UA

 

Wydaje się być dobrze wychowana,

potrafi się zachować

 

To tak jak Urszula z drugiego piętra.

Tyle, że ona jeszcze śpiewa w chórze podczas mszy.

 

Bezsprzecznie namaszczona.

Bierz, kup pierścionek, zalewaj.

 

- skromna, chyba, wydaje się...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruchać obserwować..

Tylko powoli, panna musi przedstawić badania na:

- HIV

- weneryki

- wirusowe zapalenie wątroby 

 

Wciągasz prezerwatywę na prezerwatywę.

Taki pakiet podstawowy.

 

Osobiście polecam kutange przyłożyć do framugi i próbować zatrzasnąć drzwi aż do omdlenia.

 

Primo szacunek do siebie. 

 

Podobno masz hajs, podobno masz styl, podobno masz klasę. Dziunie z trzeciego świata interesują? Beka. 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, UrodzonyS napisał:

Podobno masz hajs, podobno masz styl, podobno masz klasę. Dziunie z trzeciego świata interesują? Beka. 

Na forum też zapomniał wpłacić 50 pln.

 

 

 

Mimo, iż oznaczam to mnie ignoruje. To jakiś troll.  

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ona chce Cię tylko przelecieć? A Ty planujesz romantyczny związek i karierę zawodniczą...

 

Chcesz ją "poznać bliżej" to atakuj, jak się będziesz czaił to nic z tego nie będzie. Na treningu być trenerem, a po treningu normalnie. Klientka jakich wiele, najwyżej znajdziesz innego podopiecznego.

 

Chyba, że serio chcesz podejść do sprawy profesjonalnie, to wszelkie randki i flirty wykluczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, UrodzonyS said:

Ruchać obserwować..

Tylko powoli, panna musi przedstawić badania na:

- HIV

- weneryki

- wirusowe zapalenie wątroby 

 

Wciągasz prezerwatywę na prezerwatywę.

Taki pakiet podstawowy.

 

Osobiście polecam kutange przyłożyć do framugi i próbować zatrzasnąć drzwi aż do omdlenia.

 

Primo szacunek do siebie. 

 

Podobno masz hajs, podobno masz styl, podobno masz klasę. Dziunie z trzeciego świata interesują? Beka. 

 

Napisałem jak to wygląda po pierwszym wrażeniu, ja lubię laski z UA bo nie są tak spierdolone w obyciu jak p0lki, też mam wrażenie że bardziej dbają o siebie (i nie deklarują że dla "siebie", tylko wprost - żeby wyłowić możliwie najlepszego samca). Mam kilku znajomych ukrainców i widzę jak wyglądają tam relacje DM - jak u nas ponad 20 lat temu, i mam na myśli raczej bilans na plus dla faceta. Kto miał styczność choć dłuższą chwilę z nie totalnym szonem zza wschodniej granicy ten wie, że te kobiety uwielbiają oddawać stery mężczyźnie i się słuchają, nie walczą o zniesienie "uciemiężenia i piekła kobiet" - mają przez matkę i babkę przekazane, że dbając o zaradnego faceta i swoje ciało będą miały wygodnie, i nie ma co kombinować żeby sobie nie spierdolić (też opinii). Większość marzy o małżeństwie w wieku studenckim - nie o karuzeli. Lewactwo do Charkowa nie dotarło, bo nawet przed eskalacją nie było tam na niego miejsca, kobiety dbają o "kobiecość". Mój były profesor poślubił super dupcię 20 lat młodszą z UA po rozwodzie z p0lką, i nie krył się z tym, że stricte w celu reprodukcji i dbania o ciepło domowe. Opisuję superlatywy i mocno generalizuję, natomiast różnice kulturowe to coś na co brakło mi cierpliwości w ubiegłym roku z panią z UA, dlatego tym razem bogatszy o to doświadczenie będę bardziej pasywny i mniej zaangażowany. Jedyne co chciałbym uzyskać to kontynuację współpracy i choć jedną sytuację łóżkową, idealnie FWB, nie interesuje mnie LTR - wspominając o braku czerwonych flag miałem na myśli to, że nawet jeśli emocjonalnie popłynę, to na być może nie tak mocno rozkołysanej huśtawce. Tu nie chodzi o zainteresowanie dziunią z trzeciego świata, tylko o specyficzny typ relacji mentor-mentee (Leon Zawodowiec 😂) - co jest mocno pociągające. Kilka lat temu miałem okazję przeżyć podobny scenariusz z p0lką, ale byłem wierny mojej "innej niż wszystkie" i nie spiłem śmietanki, skończyło się na napięciu. Mam znajomego trenera trójboju który sypia regularnie z mężatką, trenują niemal codziennie razem - w przerwach między seriami przytulają się i całują po kątach; ale w ich przypadku to się rozwijało bardzo powoli, no i wspólne treningi zbliżają (fizyczność, pasja), ja nie mam na to przebiegów.

Edytowane przez Anabol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Anabol napisał:

 

Napisałem jak to wygląda po pierwszym wrażeniu,

Skoro ona taka nie spierdolona, to jak Ciebie wyłapała?

 

NA Insta!!!

 

Czyli social media w obrocie jak u większości.

A jak Social wchodzi to nie ma już znaczenia pochodzenie i wychowanie. Dostęp do mózgo-papki świata zachodniego zapewniony, więc włączają sie wszystkie instynkty, na które tenże świat może zadziałać.

 

W efekcie przecież sam piszesz, że interesuje Ciebie tylko relacja łóżkowa. Więc jakie znaczenie ma czy ona jest "inna niż wszystkie" czy "taka sama jak poprzednie".

 

Dużo się oszukujesz i racjonalizujesz...

 

Ty chcesz FwB (tak przynajmniej twierdzisz) ale Twoje FwB ma być z panną jak w związku. Nie spierdoloną. Ale to chcesz, żeby panna zachowywała się jak w związku? Tak się zachowa panna, która CHCE związku. Ty chcesz zakisić bez zobowiązań, ona złapać bogatego i zaradnego.

Finalnie, Ty osiągniesz swoje. Ona nie. W efekcie wyjdą z niej wszystkie instynkty, których nie chcesz zobaczyć.

 

Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka.

 

To co czytam od Ciebie to dla mnie wprost brzmi "Chcę, żeby była jak dziwka z GFE experience".

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Miszka said:

Skoro ona taka nie spierdolona, to jak Ciebie wyłapała?

 

NA Insta!!!

 

Czyli social media w obrocie jak u większości.

A jak Social wchodzi to nie ma już znaczenia pochodzenie i wychowanie. Dostęp do mózgo-papki świata zachodniego zapewniony, więc włączają sie wszystkie instynkty, na które tenże świat może zadziałać.

 

W efekcie przecież sam piszesz, że interesuje Ciebie tylko relacja łóżkowa. Więc jakie znaczenie ma czy ona jest "inna niż wszystkie" czy "taka sama jak poprzednie".

 

Dużo się oszukujesz i racjonalizujesz...

 

Ty chcesz FwB (tak przynajmniej twierdzisz) ale Twoje FwB ma być z panną jak w związku. Nie spierdoloną. Ale to chcesz, żeby panna zachowywała się jak w związku? Tak się zachowa panna, która CHCE związku. Ty chcesz zakisić bez zobowiązań, ona złapać bogatego i zaradnego.

Finalnie, Ty osiągniesz swoje. Ona nie. W efekcie wyjdą z niej wszystkie instynkty, których nie chcesz zobaczyć.

 

Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka.

 

To co czytam od Ciebie to dla mnie wprost brzmi "Chcę, żeby była jak dziwka z GFE experience".

 

Miszka w punkt i bez hejtu, dzięki. To fakt, nieco za bardzo ją wybielam, sam nie wiem czemu - tzn. wiem, ale z trudem dochodzi to do mojej świadomości 😂, w tym celu też powstał ten temat (wylanie kubła, bo jestem wyposzczony przez ost. miesiące). Analizuję ją pod kątem jakbyśmy mieli planować związek, tak to faktycznie może wyglądać, a dobrze wiem że to wykluczone. Być może jest tak dlatego, że red flags u kobiet bez względu na to jakie mam wobec nich intencje, po prostu mnie odpychają - lubię względnie "zdrowe" dziewczyny.

Edytowane przez Anabol
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzykowna zabawa. Tak jak wcześniej pisali, jak pójdzie coś nie tak to stracisz i klientkę i znajomość.

 

Mało tego, kobiety są mściwe. Wtedy musisz się liczyć, że zacznie obrabiać Ci dupę, będzie o Tobie mówić źle, zrobi negatywną reklamę, zostaniesz nazwany zbokiem, który wykorzystuje swoje klientki.  Stracisz  dobrą opinię, tym bardziej w Internecie bardzo łatwo jest kogoś zniszczyć, a już na pewno zaszkodzić. Każda kolejna osoba po takim opisie przynajmniej dwa razy się zastanowi czy wogole chce z Tobą współpracować.

 

Skończ myśleć fiutem jak mały chłopiec.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.