Skocz do zawartości

Jak rozpoznać alpha widow?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej poznałem niedawno bardzo atrakcyjną 22 latkę, poznaliśmy się u mnie na mieście, tydzień pisaliśmy, sama zaczęła naciskać na spotkanie. Spotkanie przebiegło dość sprawnie, trochę dotyku i sama zaczęła się przytulać, pocałowałem ją, na kolejnym spotkaniu spytałem o poprzedni związek i mam teraz spory dylemat.

 

- Typ ostro ćpał zioło, nie było to okazjonalne jaranie

- Namawiała go na odwyk

- Było dużo kłótni

- Mieszkali razem na studiach, kilka razy ją wyrzucił z mieszkania

- Traktował ją jak śmiecia

- Mówiła że wszystko za niego robiła, takie duże dziecko

- Na koniec jej powiedział że to wszystko jej wina

 

Sama przyznała że też jej się zdarzało z nim zajarać. Seksu jeszcze nie było, widać że ona mocno zdepesrowana i chce mieć kogoś. Nie chce znać tamtego typa i codziennie spotykałaby się ze mną.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeee, miałem w zeszłe wakacje identyczną na noc (3. spotkanie u mnie i na tym poprzestaliśmy). Latała później z gałęzi na gałąź. Efekt? Jakiś miesiąc czy dwa po naszej "relacji" wróciła do byłego, dokładnie tak samo go opisywała jak Ty powyżej. Wrzucają zdjęcia na sociale jak to szczęśliwi nie są 😂. Może w końcu udało jej się go zmienić 😂. Zrobiłem dość gruntowną anal izę jej przypadku, generalnie panienka 1:1 odwzrorowywała historię z facetami jej matki. Ruchaj tylko się nie angażuj, nie staraj się dawać tego czego ona oczekuje, tj. czasu, ciepła, miłości, bo skończysz na lodzie.

Edytowane przez Anabol
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się pytasz o jej byłych?! Co cię to obchodzi i interesuje. Teraz jesteś ty i reszta nie powinna mieć znaczenia.

 

A jeśli myślisz, że kobieta pięknie ci wszystko powie o swojej przyszłości w samych superlatywach to jesteś w wielkim błędzie. One mają naturalny i społeczny mechanizm ,, wybielania". Zawsze będzie winna druga strona. Pozostaje obserwować i skutecznie reagować na pierwsze symptomy problemów psychiczno - emocjonalnych odwracając się na pięcie po czym idąc jak najdalej od niej.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Anabol napisał:

 (3. spotkanie u mnie i na tym poprzestaliśmy)

 

U mnie na drugim prawie doszło do teges śmeges ale przyhamowałem

 

18 minut temu, Gianni napisał:

Po co się pytasz o jej byłych?! Co cię to obchodzi i interesuje. Teraz jesteś ty i reszta nie powinna mieć znaczenia.

 

Szukam kogoś do dłuższej relacji kto mnie zainteresuje sobą, a nie samym ciałem, mam już dość FWB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Natan99 said:

 

U mnie na drugim prawie doszło do teges śmeges ale przyhamowałem

 

 

Szukam kogoś do dłuższej relacji kto mnie zainteresuje sobą, a nie samym ciałem, mam już dość FWB

Nie widzę tego na LTR przyjacielu, jeśli nie chcesz ruchać to zostaw.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli koleś palacy notorycznie zioło za ktorego trzeba robic wszystko to przyklad Alfa, to ja jestem mega ultra alfa. ( nie pale i mieszkam sam wiec sam musze wszystko robic ).

Ta Twoja dziewucha po prostu byla w zwiazku z patologicznym typem a nie zadnym alfa.

Spotykaj sie z nia narazie i zobacz w jakim kierunku to idzie. Nie angazuj sie emocjonalnie.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Natan99 napisał:

Szukam kogoś do dłuższej relacji kto mnie zainteresuje sobą, a nie samym ciałem, mam już dość FWB

 

Kobiet się nie pyta wprost. Jak @Gianni słusznie zauważył. Ona za każdym razem da Ci wersję niewinnej, wykorzystanej. ZAWSZE.

 

"To nie ja byłam Ewą

To nie ja skradłam niebo

Nie dodawaj mi win, to nie ja, nie ja..."

 

Jasne, rozumiemy PO CO to robisz, ale... to nie zadziała. W ten sposób NIGDY nie dowiesz się prawdy o kobiecie. 

Obserwuj zachowanie kobiety. Po czynach ją poznacie. A w tym celu JAK NAJDŁUŻEJ nie pozwól sobie na uruchomienie gadziego mózgu.

Nie spiesz się z sypialnią... bo bliskość, seks, hormony zrobią Ci kisiel z mózgu.

 

Jest atrakcyjna? - pierwszy punkt

Gada z sensem - drugi punkt

Pozytywnie reaguje na bliskość - trzeci punkt...

 

I kolejne, kolejne, kolejne...

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co chodzi, nie pytałem jej wprost trochę ją podszedłem z tematem. Nie mam problemu z jej EX, bardziej chodziło o to czy się nie "szmaciła" wcześniej, w poprzednim związku miała dużo emocji, stąd moje obawy czy nie zechce wrócić do tamtego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mariusz 1984 napisał:

Jesli koleś palacy notorycznie zioło za ktorego trzeba robic wszystko to przyklad Alfa, to ja jestem mega ultra alfa. ( nie pale i mieszkam sam wiec sam musze wszystko robic ).

Ta Twoja dziewucha po prostu byla w zwiazku z patologicznym typem a nie zadnym alfa.

Spotykaj sie z nia narazie i zobacz w jakim kierunku to idzie. Nie angazuj sie emocjonalnie.

Pozamiatał nic dodać nic ująć. 

Alfa sralfa. Duże dziecko co jara trawę i ma dwie lewe ręce. Ucieczka od problemów zagłuszana jaraniem trawy? I Ty to nazywasz alfa? 

 

... 

 

Jak dla mnie to panna chuja warta. I ciągnie ją do patologi bo sama nią jest. 

Żadna normalna ogarnięta panna. Nie związałaby się z takim patolem. Odemnie tyle. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Montella26 napisał:

Jak dla mnie to panna chuja warta. I ciągnie ją do patologi bo sama nią jest. 

Żadna normalna ogarnięta panna. Nie związałaby się z takim patolem. Odemnie tyle. 

 

Właśnie też mam taki dysonans, panna z dobrego domu, skończone najlepsze liceum, studia budownictwo. Jej matka jest kuratorem sądowym, ojciec ma firmę budowlaną, a była z patusem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla panien alfa to nie osiągnięcia a sposób i styl życia, zachowanie 😂 = e m o c j e.

i w tym cały problem bo gadzi mózg się nie zmienia a realia i zaradność w nich owszem... stąd dramat większości atrakcyjnych panien w młodym wieku

Edytowane przez Anabol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, manygguh napisał:

LOL

 

No raczej powinno interesować, bo wiemy wtedy co ma w głowie i czy się ewakuować czy też nie. 

 

 

Kolego chyba nie zrozumiałeś. 

 

Ty nie masz się pytać wprost bo i tak ci prawdy nie powie, a wręcz uzna za słabego.  Tak właśnie postępuje mężczyzna ze słabą oceną swojej wartości i niepewności w relacjach.

 

To wychodzi i tak samo prędzej czy później poprzez obserwację oraz wyłapywanie szczegółów w zachowaniu, mowie i gestach. Tutaj jest kluczowa umiejętność.

Gdy tak się stanie należy bez skrupułów podziękować. Jednak na to może sobie pozwolić tylko mężczyzna pewny siebie i swoich umiejętności w obchodzeniu się z kobietami bo za chwilę i tak znajdzie inną.

 

A kanał oczywiście bardzo wartościowy choć za mocno zafiksowany na pille, czady i alfy. Więc trzeba wyłuskać to co życiowe i wartościowe. A postępowanie z kobietami jest łatwiejsze niż się wydaje i wielkie ideologie są tutaj zbędne. Wystarczy, że każdy będzie trzymał fason, wiedział kim jest i co prezentuje.

Edytowane przez Gianni
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, jeśli zaczną się rozmowy na temat byłego, zacznie coś tam pierdolić, że on jej "zmarnował" czas/życie i będzie się to często powtarzać - to uciekaj.

Nie tylko dlatego, że ona to robi, ale przede wszystkim dlatego, że TY nie jesteś w stanie dać jej większych emocji, bo jakbyś dawał, to by takiego pierdolamento nie było.

A już zapewne wiesz, co się dzieje, gdy nie jesteś w stanie dać jej tyle emocji ile potrzebuje (więcej od byłego)?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Gianni said:

Kolego chyba nie zrozumiałeś. 

 

Ty nie masz się pytać wprost bo i tak ci prawdy nie powie, a wręcz uzna za słabego.  Tak właśnie postępuje mężczyzna ze słabą oceną swojej wartości i niepewności w relacjach.

Zrozumiałem, napisałeś żeby się nie interesować. A ja się nie zgadzam. Zainteresować się trzeba. Ale nie pytać wprost, tylko tak, żeby czuła, że jej nie ocenimy i sama nam powie. To nas powinno interesować i to powinna być jedna z ważniejszych informacji o niej, jeśli traktujemy taką pannę na poważnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, manygguh napisał:

Zrozumiałem, napisałeś żeby się nie interesować. A ja się nie zgadzam. Zainteresować się trzeba. Ale nie pytać wprost, tylko tak, żeby czuła, że jej nie ocenimy i sama nam powie. To nas powinno interesować i to powinna być jedna z ważniejszych informacji o niej, jeśli traktujemy taką pannę na poważnie.

Życzę zatem powodzenia z takim podejściem w relacjach d-m w dzisiejszym jakże rozdmuchanym do granic możliwości i wytrzymałości świecie kobiecej hipergamii oraz traktowania ich na poważnie.

 

A później płacz bo z dnia na dzień jak w gong ,, misiu nie wiem co czuje, dajmy sobie czas"

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaj pytanie jak rozpoznać kobietę alpha, albo wogóle kobietę z męskimi cechami bo tych jest więcej i są równie niebezpieczne, a nawet bardziej bo ukrywają często męskie cechy i jest zonk po ślubie i bąbelku, że to jednak inna kobieta i mieszkasz de facto z drugim facetem w domu.

 

Moje rady:

- unikajcie kobiet pracujących w mocno konkrecyjnym środowisku: korporacje, wszelkie pozycje managerskie, również te aspirujące, wszystko to umacnia męskie cechy jak agresja, konkurencyjność, stanowczość itd. I później chopy się dziwią że kobita w ich związku rywalizuje i mówi skoro ja zarabiam x to tu jako facet masz zarabiać 2x

- jak reaguje na Twoje polecenia, czy się słucha, ona może być bardzo kobieca i nie być w corpo, ale jak nie chce się podporządkować to gwarantuje że po ślubie ona będzie rozdawała karty

- czy Ciebie podziwia, dosłownie, jak nie jest wpatrzona jak w obrazek to jesteś planem B a może nawet i D, to i tak się rozleci, im później tym będą dla Ciebie większe straty

- anatomicznie, silnie zarysowana żuchwa, barki to typowo męskie cechy. Nie bez przyczyny wygląd kobiet lat 50 tych a obecnych to dwa różne światy

- oczywiście unikamy też wszelkich artystek, borderek, kobiet "walczących", jakiś wizjonerek itd itp, same problemy

 

Chętnie posłucham innych

 

Przy okazji posłuchajcie sobie samej kobity ja mówi że jej męska energia psuje jej relacje

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Natan99 napisał:

- Typ ostro ćpał zioło, nie było to okazjonalne jaranie

- Namawiała go na odwyk

- Było dużo kłótni

- Mieszkali razem na studiach, kilka razy ją wyrzucił z mieszkania

- Traktował ją jak śmiecia

- Mówiła że wszystko za niego robiła, takie duże dziecko

- Na koniec jej powiedział że to wszystko jej wina

 

EMOCJE - według mnie do poruchania tak, na dłuższą metę mogą być problemy, oczywiście nie muszą jeżeli ma to wszystko przepracowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Scorsky said:

 

EMOCJE - według mnie do poruchania tak, na dłuższą metę mogą być problemy, oczywiście nie muszą jeżeli ma to wszystko przepracowane

 

Znam co najmniej 3x >30tki z podobnymi partnerami na koncie. Nie, nie przepracowały, są zjebane do bólu 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Natan99 said:

- Typ ostro ćpał zioło, nie było to okazjonalne jaranie

- Namawiała go na odwyk

- Było dużo kłótni

- Mieszkali razem na studiach, kilka razy ją wyrzucił z mieszkania

- Traktował ją jak śmiecia

- Mówiła że wszystko za niego robiła, takie duże dziecko

- Na koniec jej powiedział że to wszystko jej wina

Taaa, jaaaasne. 

Krótko mówiąc - nie widziałeś to Uj wie. To tylko jej percepcja tamtego związku, żeby się wybielić a nawet być może połączona z shit testem, sprawdzającym Twoją reakcję na w ten sposób przedstawione jej oczekiwania (bo np. "chce się ustatkować"). Lotne piaski, człowieku. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.