Skocz do zawartości

Lex Tusk - jakie macie zdanie na ten temat?


Rekomendowane odpowiedzi

Prezydent podpisał, na twiterze skowyt lemingów i Gwardii Tuska. 
Jestem ciekaw waszej opinii. Mnie to nie oburza i nie wiem czy powinno czy nie?
Ciekawią mnie wpływy rosyjskie za Tuska bo uważam że były duże, a akurat ta strona dość swobodnie wytyka innym "prorosyjskość". 

Pytam, bo jest tu sporo mądrych ludzi z otwartymi umysłami, którzy potrafią napisać coś więcej poza tym co w ściekowych mediach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Peter Quinn said:

twiterze skowyt lemingów i Gwardii Tuska. 
Jestem ciekaw waszej opinii. Mnie to nie oburza i nie wiem czy powinno czy nie?
Ciekawią mnie wpływy rosyjskie za Tuska bo uważam że były d

 

Uważam że głupie polaki kupią wszystko xD człowiek który próbował się dogadać z Putinem abysmy żyli w zgodzie i robili hajs, zostanie ruskim agentem ze swoją gwardią (xD) oraz lemingami (XDDD). Oświeceni i świetnie poinformowani ludzie jak @Peter Quinn będą klaskać. 

 

PS Przypomnę przy okazji że WSZYSTKO co było mówione w stanach na temat russian inference in us elections było totalnie zmyślone i Twitter doskonale zdawał sobie z tego sprawę xD 

Edytowane przez slusa
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściganie obcej agentury to zadanie służb trzyliterkowych. O ile wiem, nadal te służby istnieją w RP. To uchwalone kuriozum jedynie co ma na celu, to polowanie na przeciwników politycznych. Czy ten przeciwnik to aktualnie Tusk, czy inna menda, nie interesuje mnie zupełnie. Interesuje mnie paranoja szukania ruskich agentów nawet w lodówce przez komisję kapturową (a nie wyznaczone do tego celu służby), uchwaloną przez wariatów, wzmożonych proukraińskim amokiem i pozbawianie oskarżonych osób możliwości uczestniczenia w życiu publicznym.


A to już wygląda źle. Nawet bardzo.

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Obliteraror said:

Ściganie obcej agentury to zadanie służb trzyliterkowych. O ile wiem, nadal te służby istnieją w RP. To uchwalone kuriozum jedynie co ma na celu, to polowanie na przeciwników politycznych. Czy ten przeciwnik to aktualnie Tusk, czy inna menda, nie interesuje mnie zupełnie. Interesuje mnie paranoja szukania ruskich agentów nawet w lodówce przez komisję kapturową (a nie wyznaczone do tego celu służby), uchwaloną przez wariatów, wzmożonych proukraińskim amokiem i pozbawianie oskarżonych osób możliwości uczestniczenia w życiu publicznym.


A to już wygląda źle. Nawet bardzo.


No dobra, a to że lemingi sobie rzucają na lewo i prawo że inni to ruskie onuce i popychają nas w ramiona Rosji to jest ok? 

Rozumiem twoją argumentację, ja w zasadzie czekam aż wyciągną te wszystkie kwity na siebie co niby mają bo dosyć mam zarówno jednych jak i drugich dziadów, bo ten konflikt polsko-polski który trwa od smoleńska to jest masakra dno i kilo mułu. Tyle że... cokolwiek by nie wyszło, beton i tak zostanie przy swojej stronie i konflikt będzie trwał. 

Nie wiem jakie to może mieć finalne konsekwencje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę razy przytaczałem pewien wiersz Niemollera, więc i jeszcze raz przytoczę:

 

Najpierw przyszli po komunistów,
ale ja milczałem,
bo nie byłem komunistą.

Potem przyszli po socjaldemokratów
i nie odezwałem się,
bo nie byłem socjaldemokratą.

Potem przyszli po związkowców,
i znów nie protestowałem,
bo nie należałem do związków zawodowych.

Potem przyszła kolej na Żydów,
i znowu nie protestowałem,
bo nie byłem Żydem.

Wreszcie przyszli po mnie,
i nie było już nikogo, kto wstawiłby się za mną.

 

Tak działa wszelaka bolszewia, totalniacy i uzurpatorzy.

Klasyka, schemat, do piachu z takimi. Są większymi wrogami ludzkości niż tajna agentura. 

I pomyśleć, że tych chytrych psycholi jest tylko garstka a nas > 30 mln. Proporcja większa niż w Auschwitz. 

 

ps. Wiersz odnosi się oczywiście do narodzin niemieckiego faszyzmu, terroru państwowego, skrytobójstw etc. a napisany był w obozie koncentracyjnym. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Peter Quinn napisał:

No dobra, a to że lemingi sobie rzucają na lewo i prawo że inni to ruskie onuce i popychają nas w ramiona Rosji to jest ok? 

To znaczy, że przestali wierzyć w swoją wygraną na jesieni ;)

Bo dostają właśnie prezent na tacy z powodu krótkowzroczności obecnej władzy. Która myśli, że będzie rządzić wiecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Rnext said:

Parę razy przytaczałem pewien wiersz Niemollera, więc i jeszcze raz przytoczę:

 

Najpierw przyszli po komunistów,
ale ja milczałem,
bo nie byłem komunistą.

Potem przyszli po socjaldemokratów
i nie odezwałem się,
bo nie byłem socjaldemokratą.

Potem przyszli po związkowców,
i znów nie protestowałem,
bo nie należałem do związków zawodowych.

Potem przyszła kolej na Żydów,
i znowu nie protestowałem,
bo nie byłem Żydem.

Wreszcie przyszli po mnie,
i nie było już nikogo, kto wstawiłby się za mną.

 

Tak działa wszelaka bolszewia, totalniacy i uzurpatorzy.

Klasyka, schemat, do piachu z takimi. Są większymi wrogami ludzkości niż tajna agentura. 

I pomyśleć, że tych chytrych psycholi jest tylko garstka a nas > 30 mln. Proporcja większa niż w Auschwitz. 


Słusznie, ale mam takie pytanie:

Kto protestował, gdy wszyscy się zjednoczyli przeciwko konkretnej grupie podczas pandemii? Zdaje się że media i główne partie dawały jednogłośne wyroki i tylko jakiś mały hamulec ich powstrzymywał przez totalnym pójściem w totalniackie tango.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Peter Quinn napisał:

Nie wiem jakie to może mieć finalne konsekwencje. 

Paskudne. To ma być decyzja administracyjna. Jak wiadomo, taka decyzja ma wymiar natychmiastowej wykonalności, bez decyzji sądu. Jedynie ex-post stronie poszkodowanej/pomówionej przysługuje droga sądowa. W trakcie postępowania decyzja pozostaje w mocy.

 

Przecież to jest jakiś bantustan. Ziemia niczyja. Państwo - mem.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Peter Quinn said:

Kto protestował, gdy wszyscy się zjednoczyli przeciwko konkretnej grupie podczas pandemii?

Wbrew pozorom - wielu i to na różne sposoby. Wprawdzie bez podpalania willi wszelkiej maści kacyków. Wielu postawiło na szali nawet swoje prawo do wykonywania zawodu. Protest/walka ma różne formy. 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rnext napisał:

Oni tylko moszczą sobie legowiska, służąc po fornalsku swoim panom

Też racja. Swoją drogą, ile rosyjskiej agentury miłościwie panująca władza zatrzymała od 2015? ;)

 

Bo rozumiem, że tylko agenci rosyjscy tutaj sobie buszują jak zajączki w zbożu. Agentura niemiecka, amerykańska, żydowska, brytyjska nie ma interesów i ludzi w RP ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Obliteraror said:

Agentura niemiecka, amerykańska, żydowska, brytyjska nie ma interesów i ludzi w RP

A bo to jest tak - jak alfons bije to wszystko OK, ale jak już obcy klient... ;) 

No Trzeba Wam Towarzyszu takie rzeczy tłumaczyć? ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Rnext said:

Wbrew pozorom - wielu i to na różne sposoby. Wprawdzie bez podpalania willi wszelkiej maści kacyków. Wielu postawiło na szali nawet swoje prawo do wykonywania zawodu. Protest/walka ma różne formy. 


Dla przypomnienia - walka wtedy też była o wolność - wyboru decydowania o sobie. 
Według tamtejszej narracji skoro połowa populacji się nie poddała, to wirus będzie mutował w nieskończoność albo ta polowa naturalnie się wykolei - jakoś jednak wyszło, że uciskana mniejszość miała rację, której jej już nikt na głos nie przyzna. 

Nie widziałem, żeby Tusk czy totalna (albo raczej totalnie śmieszna) opozycja miała coś do powiedzenia w obronie. 

Ja 4-go czerwca nie zamierzam na żaden marsz iść bo się z tymi ludźmi (już) nie utożsamiam, co według niektórych jest określane jako "brak patriotyzmu". 

Od wielu lat obserwuje jak główne media, niekoniecznie państwowe robią co chcą, pokazują jak chcą żeby były po "ichnemu", nie ma otwartej debaty publicznej tylko zawsze idzie konkretna narracja wygodna nadającemu. To ja pierdzielę takie coś. 

Rozumiem wasze argumenty, uważam że komisja jakaś tak, ale inaczej prowadzona a nie tak jak piszecie - bez możliwości odwołania się. 
Nie znam się na prawie, nie mam pojęcia co dalej z tym zrobią. 

Po prostu wewnętrznie się nie oburzam i wciąż nie czuję, że to jest coś co bym wniósł na sztandar żeby protestować. 
Było wiele grubszych wykroczeń władzy na przestrzeni ostatnich lat i pewnie będzie jeszcze więcej, bo narazie zdaje się że przetrwaliśmy rundę pierwszą, a szykują nam za jakiś czas rundę drugą z silniejszym prawem po ich stronie. 

 

1 minute ago, Rnext said:

A bo to jest tak - jak alfons bije to wszystko OK, ale jak już obcy klient... ;) 

No Trzeba Wam Towarzyszu takie rzeczy tłumaczyć? ;)


Jak to ktoś dziś w innym wątku damsko-męskim mądrze napisał - "ruchać, obserwować". 

Edytowane przez Peter Quinn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosyjonizm chyba chciałeś napisać.

 

Ja mam w dupie ten teatrzyk dla gojów. Wielkie obietnice a później wszystko po staremu, czyli coraz gorzej.

 

Tańczysz @Peter Quinn jak Ci zagrają, słuchasz ich kłamstewek jak ministrant księdza.

 

Dla mnie liczy się tylko pogrzeb ludzi szkodzącym mym interesom. Bawcie się w dupokrację beze mnie.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Państwo totalitarne w wykonaniu PiSdzielców.

 

To już nawet nie jest straszne. Przebijają dno szamba.

 

Jednym zdaniem, bo nie mam dziś weny na wylewanie pomyj na tych kato-talibańskich oszołomów;

PiS to najgorsze gówno jakie mogło się przydażyć.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komisja złożona z posłów (być może tylko po podstawówce), może zdecydować czy ktoś inny ma prawo kandydować na posła. I nie ma odwołania od takiej decyzji. 

 

No proszę cię, PiS w dobrych intencjach uchwalił takie prawo?

 

Jeśli ktoś ma obawy niech pamięta, że już to przerabialiśmy, więc będzie tak samo .... albo lepiej ;).

 

 

Edytowane przez Piter_1982
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.