Skocz do zawartości

Lex Tusk - jakie macie zdanie na ten temat?


Rekomendowane odpowiedzi

Pamietam wypowiedz Tuska o tym, że z Rosją trzeba się dogadać jaka ona by nie była. 
 

Chyba teraz cytowano jako onuca.

 

Za  władzą nie przepadam (każdą), ale z Rosja należy się dogadać, mam takie same zdanie, bliżej mi do Studnickiego  . 
 

Chyba, że przeprowadzimy całą Polskę na Madagaskar, to wtedy mam w kutasie… 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei Oj tam, od razu dogadywanie się z Rosją - to pikuś.
Według NBP samo sugerowanie że PiS ma coś wspólnego z powstaniem inflacji jest powielaniem propagandy Putina.
Więc bycie w opozycji do PiS i jakakolwiek krytyka (nie)rządu musi być dobrze przemyślana :)

Edytowane przez Confuser
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, PyrMen said:

@Peter Quinn... Bosze...jak żyjesz w tym kraju i nie wiesz co to PiSiorskie intelektualne wieprze odpierd.od lat to nic dziwnego że w sumie masz to gdzieś. Tak samo jak miliony innych ślepych Polaczków.


Nie mam tego gdzieś, dlatego założyłem temat - po prostu nie pójdę z lemingami na marsz 4-go bo nie uważam, że to będzie lepsza zmiana. 
Może nie oburza mnie już, że coś łamie konstytucje bo mam wrażenie że i tak żyjemy w bezprawiu od lat i prawo jest często przeciwko obywatelowi. 

Uważam, że niech prześwietlą tych co mają... a że to jest użyte jako narzędzie polityczne... a czy kiedykolwiek w historii nie było?
To jest Game of fucking Thrones, a beka z tego, że taki kaczy karzełek zdaje się być polskim Tyrionem Lannisterem.
Ogrywa wszystkich jak dzieci - może dlatego że jest na nofapie?

Jak nieudolna to jest opozycja skoro musieli sciagać z Brukseli starego wyjadacza, skoro reszta głąbów nie potrafiła zrobić różnicy przeciwko przestarzałemu prawiczkowi i jego wiejskiej bandzie. Tragikomedia. 

Ja swój głos oddam na kogoś innego. 
 

19 minutes ago, zuckerfrei said:

Pamietam wypowiedz Tuska o tym, że z Rosją trzeba się dogadać jaka ona by nie była. 
 

Chyba teraz cytowano jako onuca.

 

Za  władzą nie przepadam (każdą), ale z Rosja należy się dogadać, mam takie same zdanie, bliżej mi do Studnickiego  . 
 

Chyba, że przeprowadzimy całą Polskę na Madagaskar, to wtedy mam w kutasie… 


Niemcy chcieli tani gaz i biznesy z Rosja to teraz mamy co mamy. 
Łukaszenka się tak dogadał z Rosją, że ostatnio ciągle po szpitalach chodzi. 

Rosja to nie jest kraj do dogadywania się. 

Edytowane przez Peter Quinn
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Rnext said:

Wiersz odnosi się oczywiście do narodzin niemieckiego faszyzmu, terroru państwowego, skrytobójstw etc. a napisany był w obozie koncentracyjnym

 

Kiepskie odniesienie, narodowemu socjalizmowi udało się dojść z 30% bezrobocia do 0%, 1,5 mln wybudowanych domów oraz 99% szczerego poparcia. U nas będzie raczej coraz gorzej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Peter Quinn napisał:

Rosja to nie jest kraj do dogadywania się. 

To co proponujesz? 
Nie rozmawiać? Ignorować? 
Czy atakujemy ich, Karakalami chyba, kurwa. 

Przez rozmowę i dogadywanie się z nimi nie mam namyśli ufania im w 100 procentach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, zuckerfrei said:

To co proponujesz? 
Nie rozmawiać? Ignorować? 
Czy atakujemy ich, Karakalami chyba, kurwa. 


Zdaje się, że to co robiliśmy dobrze to ostrzeganie świata przed Rosją - teraz nas cytują, a przynajmniej robili to przez jakiś czas. 
Machanie szabelką też nie jest mądre, ale mądre ukazywanie siły. 

Uważam że na granicy z Białorusią zdaliśmy egzamin - w tym czasie tępa opozycja robiła jakieś happeningi. 

Nienawidzę PiSu za wiele rzeczy i gardzę nimi, ale kilka decyzji podjęli dobrych. Myślę że Rosję i Białoruś zaskoczyła nasza reakcja wtedy. 

Zastanówmy się, co by było gdyby PO była u władzy w tym czasie - pewnie by oddali całą piłeczkę Macronowi i Scholzowi, wspracie dla Ukrainy być może byłoby mniejsze. Mur na granicy z Białorusia być może by nie powstał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Peter Quinn said:

ważam że na granicy z Białorusią zdaliśmy egzamin - w tym czasie tępa opozycja robiła jakieś happeningi. 

Nienawidzę PiSu za wiele rzeczy i gardzę nimi, ale kilka decyzji podjęli dobrych. Myślę że Rosję i Białoruś zaskoczyła nasza reakcja wtedy. 

Zastanówmy się, co by było gdyby PO była u władzy w tym czasie - pewnie by oddali całą piłeczkę Macronowi i Scholzowi, wspracie dla Ukrainy być może byłoby mniejsze. Mur na granicy z Białorusia być może by nie powstał. 

 

Mur na Białorusi zatrzymuje jakiś malutki procent tego co się dostaje do Europy, mało tego, w międzyczasie PiS dał jakieś 200 000 pozwoleń na pracę muzułmanom głównie z turkmenistsnow itp xD 

 

Mało tego, przez zamknięte granicę (spowodowane aż tysiącem imigrantuf), polskie rejony przygraniczne cierpią przez brak rąk do pracy, a handel dalej się kręci, nawet wzrost w stosunki do tego co było przed Ukrainą xD moreover, kilka dni temu Rosjanie zbanowali nasze tiry na swoim terytorium, i znowu dostanie po dupie Polski budżet xD 

 

Polacy dyplomacja level mistrz xD przynajmniej propagandę mamy niezła i ludzie kupują jakieś bajki

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, slusa said:

 

Mur na Białorusi zatrzymuje jakiś malutki procent tego co się dostaje do Europy, mało tego, w międzyczasie PiS dał jakieś 200 000 pozwoleń na pracę muzułmanom głównie z turkmenistsnow itp xD 

 

Mało tego, przez zamknięte granicę (spowodowane aż tysiącem imigrantuf), polskie rejony przygraniczne cierpią przez brak rąk do pracy, a handel dalej się kręci, nawet wzrost w stosunki do tego co było przed Ukrainą xD moreover, kilka dni temu Rosjanie zbanowali nasze tiry na swoim terytorium, i znowu dostanie po dupie Polski budżet xD 

 

Polacy dyplomacja level mistrz xD przynajmniej propagandę mamy niezła i ludzie kupują jakieś bajki



A to, czego nie zatrzymuje to nie przyszło z Ukrainy? Nie wiem jak jest, pytam. 

Co mieli zrobić, nie budować muru? Przepuścić jak Jachiry i Kurdej Szatany proponowały? 

Najeżdżali na straż graniczną za to, że wykonuje swoje obowiązki. A to że jest bajzel w innych kwestiach jak z tym zbożem to już inna bajka batustanu w jakim żyjemy. 

Mówię tylko, że politycznie to akurat były dobre decyzje, a nie wiem i obawiam się jakie by były, gdyby rządziły lewaki z Tuskiem albo "Czaskoskim".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu włos z głowy nie spadnie.

 

Z racji, że u Nas ruskich ludzie nienawidzą to robią trochę medialnego szumu, żeby głosów na jesień zyskać.

 

 

Ja to jestem już tak zmęczony życiem społecznym tego kraju, że jak się wyprowadzę to chyba będę tydzień wódę walił nad morzem w ramach terapii.


 

Pisałem już, więc co tam znowu sobie napisze to samo. Największe gnidy, rakotwórcze skurwysyny na równi z pedofilami i gwałcicielami to media głównego nurtu. Tyle ludzi co zabili w białych rękawiczkach, tyle co naszkodzi w tym kraju to Jezuniu malutki z Nazaretu, miej mnie w opiece.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Peter Quinn napisał:

Prezydent podpisał, na twiterze skowyt lemingów i Gwardii Tuska. 
Jestem ciekaw waszej opinii. Mnie to nie oburza i nie wiem czy powinno czy nie?

Spoko. Ale oberwą mocno korwiniści. Braun etc. 

Tuskowi mogą wywlec sprawy sprzed 10 lat. 

Cytat


Ciekawią mnie wpływy rosyjskie za Tuska bo uważam że były duże, a akurat ta strona dość swobodnie wytyka innym "prorosyjskość". 

Były. Jak kuźwa każdego innego na jego stanowisku

Cytat


Pytam, bo jest tu sporo mądrych ludzi z otwartymi umysłami, którzy potrafią napisać coś więcej poza tym co w ściekowych mediach. 

Ta ustawa to wytwór pod publike, ale też daje realne środki by niszczyć opozycje. Jakbym miał być posłem to by mi wytknęli że na insta mam foty z Kaliningradu. 

33 minuty temu, slusa napisał:

Mało tego, przez zamknięte granicę (spowodowane aż tysiącem imigrantuf), polskie rejony przygraniczne cierpią przez brak rąk do pracy,

Powód jest inny. Migracja ludzi do miast. I na zachód. Wschód od lat jest postrzegany jako zadupie z biedą i bezrobociem. 

Kto może to daje dyla. Dodatkowo demografia daje się we znaki. 

 

 

Cytat

 

a handel dalej się kręci, nawet wzrost w stosunki do tego co było przed Ukrainą xD moreover, kilka dni temu Rosjanie zbanowali nasze tiry na swoim terytorium, i znowu dostanie po dupie Polski budżet xD 

Fap fap fap do wielkiej rossiji

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierzę w czystość intencji tej komisji jak zlustruje się najpierw Kaczyński i członkowie jego partii. Jak już ktoś tutaj napisał od szukania szpiegów są agencje specjalne, a nie jakaś banda oszołomów. Zresztą gdybym był szefem ruskiego wywiadu w latach 80’ i 90’ to inwestował bym właśnie w dobrze rokujących polityków i działaczy opozycji (aktualnie trzon PO i PiS). Ale jak już ta komisja musi koniecznie działać to niech najpierw wyjaśnią kto zabił Karpia i kilkunastu innych funkcjonariuszy, dziennikarzy i polityków od początku transformacji.

 

Jeśli więc założyć, że aktualnie w polskim życiu politycznym jest conajmniej kilkunastu dobrze ulokowanych agentów rosyjskiego wpływu to ta komisja jest doskonałą zmyłką i odwrócenim uwagi od okresu, kiedy zostali zwerbowani, czyli końcówki lat 80’ i początku lat 90’. Mieli wtedy po 20 kilka lat, teraz to 50 i 60 latkowie. 

Edytowane przez Kleofas
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pytanie: co robi kontrwywiad? Nie ma uprawnień do zwalczania obcej agentury?

Drugie pytanie: dlaczego tylko wpływów rosyjskich? Kto nam zabrania wydobywać i używać własny węgiel? Putin? 

Moje wnioski: ustawa jest precedensem. Pod pretekstem ruskoonucyzmu (a jak się do tego dołoży jeszcze domniemanie winy, albo warunek tylko podejrzenia) będą przeprowadzać operację wywłaszczania i zamykać mordy tym, którzy wyciągają wnioski i próbują coś z tym zrobić dalej. 90% procesów sterowniczych Polski pochodzi z agentury niemieckiej, amerykańsko-żydowskiej, a nawet ukraińskiej, a nie rosyjskiej. Ale igrzyska muszą trwać przecież.

 

Zarzut o prorosyjskość Tuska jest wręcz absurdalna. Tusk jako niemiecki polityk delegowany na odcinku polskim działał zgodnie z niemiecką racją stanu. A, że w 2010 roku było forsowane partnerstwo NATO-Rosja, to siłą rzeczy musiał grać tak jak grały Niemcy skupione na strategicznym partnerstwie z Rosją. Tego żaden kabaret by na trzeźwo nie wymyślił. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Pamietam wypowiedz Tuska o tym, że z Rosją trzeba się dogadać jaka ona by nie była. 

 

Kiedyś rzuciłem okiem na film propagandowy TVP o Tusku i jednym z argumentów mających przemawiać za agenturalnością Tuska, był fakt, że 2,5 miesiąca po przejęciu rządów pojechał z wizytą do Moskwy. Była to jego 10 wizyta zagraniczna, ale to już nie wybrzmiałoby tak dobrze w materiale.

 

11 minut temu, Wielki Mistrz Zakonu napisał:

Pierwsze pytanie: co robi kontrwywiad? Nie ma uprawnień do zwalczania obcej agentury?

Nasze służby, jak można przypuszczać są solidnie zinfiltrowane przez służby zagraniczne :)

 

 

 

A Mossad robi sobie co chce na naszych lotniskach (nie mogę podać bezpośredniego linku do nczas, bo władza pisowska ocenzurowała portal):

https://eu2.proxysite.com/process.php?d=2szVe2BBovUEIa5Z0fqxoi7ZDLXq5IUy47kZJtsMV4QEwm5VW5R0ES5QbjET6wmwH5lJC2WtbwhFf7%2BeF8kZfiHs6qysmwVQUNewGbNl930keVPVzm4TeiQb2qmE71d2zwuAHcP6DPxTVSr4rdov4TYRw0O0&b=1&f=norefer

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem należałoby wprowadzić operację specjalną i zdenazyfikować oraz zdekomunizować tzw "elity". Jedni twierdzą iż PiS to zaraza, inni że PO. Ja przyznaję rację jednym i drugim, dlatego jedni i drudzy powinni ponieść karę najwyższą a demokracja, czyli rządy większości głupców powinna być obalona. 

 

Ponadto przypominam o nadwymiarowych zgonach nigdzie nie rozwiązanych oraz to, że PiS i PO wywodzą się z AWS z jednej partii, hmm partia - tak, to bardzo dobre i wymownie brzmiące słowo. Doprowadzili do holokaustu ekonomicznego Polaków i są na to dowody.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.