Skocz do zawartości

Lex Tusk - jakie macie zdanie na ten temat?


Rekomendowane odpowiedzi

Przypomnę tylko że PiS rządzi już drugą kadencję. Czy spadł komuś chodź włos z głowy? Nie.

 

Więc okrągło stolcowa umowa nadal obowiązuje.

 

Wy nie tykacie naszych. My nie tykamy waszych.

 

Według mnie socjal PiS-u już nie działa. Więc postanowili zagrać na emocjach wyborców.

 

Edytowane przez Baca1980
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skok pod publiczkę, nawet jak coś ustalą to ich wyroki nic nie będą warte. A, że w naszym kraju istnieje zasada, że nielegalne dowody też się bierze pod uwagę to wcale mnie to nie dziwi, że coś quasi prawnego powołali. Gdy chłopaczka na komendzie gnoją to nie ma jazgotu na pół kraju. 

Edytowane przez Pyrkosz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postękają, że parówy i szlugi podrożały i wybiorą jak zwykle, kto wincyj da. 

 

Inteligentny człowiek w tym kraju może jedynie:

 

- odciąć się od wszystkiego (potrzebne dużo hajsu), 

- wyemigrować, 

- zeszmacić się i wejść w "struktury". 

 

Opcji, żeby spokojnie sobie żyć i nie martwić się jakie guano jutro wyskoczy, niestety nie ma. 

 

Edytowane przez maroon
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że lex Tusk to narzędzie przedwyborcze do straszenia opozycją. Taka jest tego główna rola. 

 

Natomiast PO-PSL faktycznie prowadził politykę przyjazną Rosji, dziś wiemy że całkowicie błędną. 

 

Pawlak chętnie kupował gaz od ruskich i nie widział w tym nic złego. Pamiętne jego słowa, że wcale się inaczej nie pali. Nmm

 

Tusk usunął jednostki wojskowe ze wschodu Polski aby nie drażnić ruskich. Był naiwny, podobnie jak jego koledzy z Niemiec, Francji i USA, bo wszyscy sądzili że ruskiego badboya i alkoholika można nawrócić i ucywilizować. A tymczasem ruski badboy szykował się na Gruzję. Kiedy ruski patus zadał cios to Niemcy, Francuzi, ale też i USA zachowało się jak kobieta patusa - no uderzył ale taki ma charakter, nie jego wina. Radek Sikorski nawet stwierdził że to Gruzji wina. Sam Tusk stwierdził że państwa Zachodnie nie chcą słyszeć jaka ta Rosja nie dobra. Dają jej duży kredyt zaufania. Hawajczyk Obama też zupełnie nie czaił o co kaman z tą całą Rosją i odwołał tarczę antyrakietową. 

 

Działania PO-PSL odnośnie Rosji oceniam jako błędne. Były one motywowane takim kierunkiem myślenia rządów zachodnich państw Rosji w pierwszej dekadzie tego wieku. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, pan prezydent właśnie powiedział, cytuję: "przecież ludzie uczciwi nie muszą się niczego bać. Ja się np. nie boję!" xD

 

Zabawne - ci ludzie, ogarnięci antyrosyjskim amokiem uprawiają politykę bliską ideologicznie bolszewizmowi. Zawsze twierdziłem, że realny rosyjski agent nigdy nie będzie wychwalał Putina i rosyjskiej polityki, a robił całkowicie odwrotnie ;)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, bzgqdn said:

Wyłączyć TV o nie śledzić tego, to najlepsze wyjście.

 

To się tak do końca nie da. Bo coraz więcej tego guana cię obryzguje. Dziś np. złoty poleciał, bo prezydent coś podpisał. 

 

Jutro wyłączysz tv, a tam ci dowalą nowy podateczek. 

 

Itp. itd. 

 

Mnie to osobiście zaczyna coraz bardziej męczyć. Realna inflacja dobre 50+% r/r i co chwila jakieś nowe przepisy z dupy. 

 

Kraj w środku Europy, a zaczyna się walka o przetrwanie, jak w jakimś afrykańskim buszu. 

 

Byłem wczoraj częściowo służbowo na wybrzeżu. Obiadek "z rybkom", bez szaleństw, dla dwóch osób 220 pln. Ogólne koszty jednodniowego wyjazdu, to ponad 600pln. Bez noclegu, tylko żarcie, jakieś pierdy typu lody i przejazd. Kogo na to stać? 

 

Co my kurwa druga Szwajcaria jesteśmy? 

 

 

  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2023 o 12:32, Peter Quinn napisał(a):

Ciekawią mnie wpływy rosyjskie za Tuska bo uważam że były duże, a akurat ta strona dość swobodnie wytyka innym "prorosyjskość". 

 

Hmm....to przy okazji można wziąć na "bęben" jednego z jego ówczesnych współpracowników. Czyli obecnego "płemieła". :).

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2023 o 12:32, Peter Quinn napisał(a):

którzy potrafią napisać coś więcej poza tym co w ściekowych mediach. 

Obawiam się, że to będzie robione pod publiczkę, nikogo nie rozliczą tak jak w przypadku innych komisji np. Afery mieszkaniowej w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.