Skocz do zawartości

Shit testy


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wiem że szittesty służą sprawdzeniu tego czy faktycznie jestem jaki jestem/trzymam ramę. Czasem mam wrażenie że w czasie rozmów one gdzieś przelatują nad moją głową ;) Jakie są najpopularniejsze lub jak je rozpoznać?  Byłbym wdzięczny gdyby ktoś podlinkował(jeżeli był taki temat na forum) wyjaśniający to zagadnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gościu napisał(a):

Szittest jeżeli taki napotkasz oznacza, że panna Cię nie szanuje i należy zakończyć relację.

 

 

Bez przesady z tym kończeniem relacji ;)

Szittesty to normalna gra, intensywniejsza na początku znajomości, a sporadyczna w czasie trwania relacji - bardziej w celu sprawdzenia, czy druga osoba jest nadal taka jak na początku, czy może gdzieś po drodze zgubiła swoje zasady, przekonania. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gościu napisał(a):

Szittest jeżeli taki napotkasz oznacza, że panna Cię nie szanuje i należy zakończyć relację.

 

A ty myślisz że one mają taki notesik, albo apke do planowania shittestów? 

Wstają rano, odpalają apkę "do czego by się tu dzisiaj dopierdolic" ;)

 

Testowanie granic jest normalne i wszyscy robimy to od dziecka. Dziecko np. mimo zakazu sięga po cukierka, albo oddala się od rodzica i sprawdza reakcję.

Jak facet mówi kobiecie, że wychodzi na 2h na jedno piwo, a wraca rano nawalony jak szpadel, to też shittest i badanie granic.

One robią to samo, badają gdzie są granice i jakie są mocne. Robią to głównie podświadomie, bo dzięki temu czują się w związku bezpieczne.

 

Oczywiście odróżniam tu zwykly subtelny shittest od jawnego przekraczania granic w celu sprowokowania reakcji, bo to zwykle następuje później gdy te małe testy zostaną oblane.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Shit testy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.