Skocz do zawartości

Atakowanie w galeriach handlowych


Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Jak w temacie. Czy zagadujecie do dziewczyn w galeriach handlowych i czy mieliście w ten sposób jakikolwiek sukces? Nie mówię tutaj o pracownicach bo one są wyczulone na to i zazwyczaj zlewają ale o klientkach co się tam przechadzają ? Trochę to mało naturalne według mnie i za wiele nie ma wspólnego z taką laską ani emocji na początek. Słaby raport i laska nie czuje żadnego przywiązania ani żeby to kontynuować nawet po daniu kontaktu do siebie. A u was jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie czułem flow do takiego typowego podrywu na ulicy "hej ładna jesteś, chodź na kawę". Wiec czy to galeria czy nie to nie moja bajka.

 

Zawsze mi było łatwiej nawiązać do okoliczności. Zdarzało mi sie zapytać laskie w sklepie (klientki) na temat "damskiej opinii" o tej koszuli. Wtedy celem nie był stricte podryw tylko zakup więc i wyszedłem ze sklepu z fajną koszulą ktorej sam bym nie wybrał, a mam do dziś i jest jedną z fajniejszych.

Przyznam że wtedy dupa byłem, bo to się naturalnie prosiło o zaproszenie ma kawę w rewanżu ;)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traktuj to jak normalne sytuacje.

 

Jak zaczynasz rozmowę raz na rok, to jest to dla ciebie przeżycie, a ocena prawdopodobieństwa sukcesu i wyboru odpowiedniego kąta podejścia staje się przytłaczająca.

 

Rozmawiaj, rozmawiaj po prostu z ludźmi. Umiejętność komunikacji, jest konieczna by funkcjonować normalnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2023 o 23:09, Maxivoice napisał(a):

Siema. Jak w temacie.

 

Siema ziomuś, w temacie.

Z reguły są kolejki do damskich kibli.

Tu też warto atakować.

Jak przyczepi się ochrona czy policja.

To broń się zaimkami.

Atakuj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.