Skocz do zawartości

"Ładne ma Pani nóżki"


Obliteraror

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, sezon molestowania słowem i wzrokiem ogłaszam za otwarty! xDD

 

https://noizz.pl/opinie/ladne-ma-pani-nozki-sezon-na-oblesne-komentarze-czas-start/ztsztwj

 

PS. Najlepszy jest tekst pani autorki, że ubiera się tylko i wyłącznie dla siebie, a nie męskich spojrzeń ;)

 

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że takie wymyślone problemy wynikają z niskiej samooceny + lewackich poglądów. Z jednej strony chcą się pokazać, dostać trochę atencji, czyli upiększają się bo same w oryginale się nie akceptują, a jak tylko dostaną tę atencję od gości z niższym SMV to jest problem. Oczywiście jak jakiś przystojniak by skomentował to spoko.

 

Pozostaje tylko współczuć takim osobom, niech sobie żyją ze swoimi wyimaginowanymi problemami, niech sie nakręcają, a później wydają krocie na kozetce u terapeuty. 

 

1538721601_ciktdc_600.jpg

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh te

18 minut temu, Obliteraror napisał(a):

Panowie, sezon molestowania słowem i wzrokiem ogłaszam za otwarty! xDD

 

https://noizz.pl/opinie/ladne-ma-pani-nozki-sezon-na-oblesne-komentarze-czas-start/ztsztwj

 

PS. Najlepszy jest tekst pani autorki, że ubiera się tylko i wyłącznie dla siebie, a nie męskich spojrzeń ;)

 

To jest dbanie aby kobiety bały się mężczyzn i aby były samotne bo wtedy wydaja kasę na ciuchy i inne bzdety a nie poświęcają się rodzinie, stara strategia opisana w książce subverted

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror aj lubią komplementy, ale albo jesteś topowym facetem, który to mówi albo też musi cię znać. W każdym razie możesz się ślinić, ubóstwiać ją, podziwiać itd. byleby nie wiązało się to dla niej z przykrymi konsekwencjami. Kobiety mają koncepcję tego, że ich ciało podoba się mężczyźnie, ale nie do końca chyba wiedzą, jaka naprawdę jest odpowiedź emocjonalno-organiczna w głowie mężczyzny na widok tego ciała. Potrafi być to tak mocne i niekiedy irytujące, że moglibyśmy mówić raczej o molestowaniu mężczyzn przez kobiety, a nie odwrotnie. Mężczyzna jest stymulowany wizualnie i kiedyś tego kobiet uczono. Faceci też rozumieli, że to eksponowanie ciała przez kobiety - w wybranych sytuacjach - nie jest do końca pozytywne dla ich funkcjonowania. Żeby zaraz ktoś nie zarzucił mi pruderii to dodam, że chodzi tutaj o pewną proporcję, a nie chodzenie w burkach. Rzutem myślenia lewackiego wszystko "idzie do przodu" (tj. podlega nieustannej krytyce i dialektyce), przez co kobiety nieustannie mniej noszą na sobie i to właśnie jest uznawane za progres.

Edytowane przez I1ariusz
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

“Chcialabym chodzic po ulicy swobodnie jak mezczyzni “ . Ciekawe jakby kobiety reagowaly na ulicy na tych fajansiarzy z silowni co zapierthalaja bez majtek w leginsach . “   Pewnie niektorym kolana automatycznie ukladaly by sie do pozycji koscielnej .

Edytowane przez thyr
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj moja narzeczona wychodziła (sama) z supermarketu będącego niedaleko od naszego bloku, do którego chodzimy (razem lub oddzielnie) prawie codziennie. 
Zagadał do niej jakiś gość koło 50-tki - jak to powiedziała "jakiś stary oblech" i spytał się "ej, poznamy się?". Ona - "nie" i szybciej poszła, mówiła. 
Po pierwsze - sobie pomyślałem, to strasznie dziadowskie tekst zapodał (kto tak zagaduje?), a po drugie to co gdyby miał inną aparycję? :D
Nie no, jeszcze kiedyś jak byliśmy w akademiku to też jeden gość do niej zagadywał, ale także odmówiła podania telefonu itp. 

Jednak idzie zrozumieć muzułmanów skąd w ich kulturze wzięła się moda na burki, a w dawnej kulturze polskiej zakładano kobietom chusty na głowy (gdy się żeniły).

A odchodząc do tematu dosłownie, to niektóre kobiety wprost ubiorem chcą by do nich zagadywano i to jest pi*rdolenie, że nie (wiem, bo pytałem :D kiedyś).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mosze Red napisał(a):

Ostatnio mówiłem "ładne ma pani nóżki" do sprzedawczyni przy stoisku mięsnym :D 

 

I nie miało to podtekstu seksualnego. 

Dobre Mosze :))

 

Trzeba wypróbować, bo mam taką sympatyczną ekspedientkę w mięsnym na celowniku.

 

Przy płatności kartą. 

Na Jej zdanie.

"Może Pan się zbliżyć "

Odpowiedziałem.

"Muszę włożyć"

.

 

Usmiech na twarzy młodszej Pani od ucha do ucha.

😄

Edytowane przez RabarbaR
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, RabarbaR said:

Trzeba wypróbować, bo mam taką sympatyczną ekspedientkę w mięsnym na celowniku.

Kształtne ma pani szyneczki ;) 

To na wypadek gdyby golonki nie było.

 

A arta nawet nie chce mi się czytać. Nic odkrywczego - kobity niemal wywalają melony na wierzch, podkreślają (dla siebie oczywiście) to i tamto, seksualizują się na milion sposobów, żeby aktualnie mieć pretekst do zwrócenia na siebie jeszcze większej uwagi, bo ona przecież tak atrakcyjna, że "oblechy" nie dają jej spokoju. Taki mają teraz rozpaczliwy sposób na dowozik narcystyczny i utwierdzenie się w swojej urodzie. Normalnie jak by miały osobowość chomika.

 

52 minutes ago, Strusprawa1 said:

Zagadał do niej jakiś gość koło 50-tki - jak to powiedziała "jakiś stary oblech" i spytał się "ej, poznamy się?". Ona - "nie" i szybciej poszła, mówiła. 

Kobieta zawsze jest na rynku. Tyle, że nie dziś to jutro. Byliśmy jeszcze z moim serdecznym przyjacielem jakoś dziesięcioletnimi pisklakami, jak jego ojciec lekko na cyku, wszedł do pokoju gdzie się bawiliśmy i jakąś taką niby z dupy, jedną trafną refleksją skwitował - "kobieta to puchar przechodni od spodni do spodni". 

A że baba coś mówi czy gwarantuje... Jak śpiewali chłopaki z Golden Life - "dobra dobra dooobra"

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, spacemarine said:

Jest jeszcze dekolt hydraulika

cleavage.jpg

Ależ proszę ;)

 

1 hour ago, Strusprawa1 said:

niektóre kobiety wprost ubiorem chcą by do nich zagadywano i to jest pi*rdolenie, że nie

Nie niektóre, a większość.

Tylko żeby przy tym nie wyszła na łatwą okazję, to się musi "kulturowo poprawnie" obrazić...

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem wczoraj, czy nie wrzucić dla gównoburzy. :) 

Cytat
  • Mężczyźni nie słyszą od obcych osób na ulicy, że w szortach ich nogi wyglądają tak i tak, nie spotykają się z komentarzami, że mają "fajną klatę", gdy w upalne dni paradują po mieście bez koszulki 

Bzdura, sam kilka razy usłyszałem taki tekst. 

 

Ogólnie baby mogą sobie robić żarty z małego przyrodzenia etc., ale niech no tylko który chłop palnie dowcipasa, że baba ma poniżej szyi Great Plains...

Babolom wolno więcej.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rnext napisał(a):

Kształtne ma pani szyneczki ;) 

To na wypadek gdyby golonki nie było.

 

 

Zdarza mi się też poprosić o jakieś ładne cycki.

W kontekście zakupu piersi z kurczaka.

 

Kobitki lubią takie dwuznaczne zaczepki.

Wiadomo jak we wszystkim należy zachować umiar.

 

Kończąc ten delikatny offtop.

Nadmienię tylko ,że 

generalnie uśmiech to podstawa w pierwszym kontakcie.

 

Uśmiechajmy się zatem jak najczęściej.

Czego sobie i wszystkim tutaj zgromadzonym życzę na co dzień.

🙂🙂

Edytowane przez RabarbaR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana większość kobiet ma kompleksy na punkcie małych bimbałek. Nawet często te z D... Stąd ogromna popularność push-upów ostatnimi czasy. 

 

Jak ktoś chce wroga na całe życie, to niech uprzejmie powie koleżance, że ma "niezbyt rzucające się w oczy atrybuty". 😁

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mężczyźni nie słyszą od obcych osób na ulicy, że w szortach ich nogi wyglądają tak i tak, nie spotykają się z komentarzami, że mają "fajną klatę", gdy w upalne dni paradują po mieście bez koszulki 

A właśnie, że gówno prawda bo słyszałem komplementy od obcych kobiet jak i znajomych odnośnie wyglądu j**** lewacka s***** która próbuje obniżyć moją wartość.

 

A tak poza tym zgadzam się, że te komentarze są obleśne często i powinny być karane mimo, że autorka już na wstępie reprezentuje niewiele wyższy poziom (pomimo drugiej strony barykady) od ich autorów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompleksy i niskie poczucie wartości. 

Kobieta szuka atencji ( poprzez ubiór) ale jak ktoś wykaże zainteresowanie to spuszcza go na drzewo, i jest jednocześnie zadowolona ze tak zrobiła. 

Podobnie na siłowni. Laska nagrywa swój trening. Widzi że jakiś koleś rzuca na nią okiem. Podchodzi i pyta czy ma jakiś problem ze ja obserwuje itp. Koleś zmieszany odchodzi.

Czyli dziewczyna ma problem że ktoś na nią rzuci okiem podczas ćwiczeń. Ale jednocześnie nagrywa film z treningu żeby wrzucić na insta zeby wszyscy to oglądali. Brak logiki.

Gdyby mi laski mówiły że jestem fajna dupa, nie miałbym nic przeciwko.:)

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś 100 razy lepszego ale nie będę zakładał osobnego tematu tylko wrzucę tutaj bo to przez was wszedłem tam i przeczytałem 3 zdania i potem zjechałem do dołu i było:

 

Paulina dla miłości wyjechała do Kuwejtu. "Zakochałam się w facecie z internetu"

  • Gdy Paulina poznała Dave’a, była w 11-letnim związku
  • Swojego męża poznała na Instagramie, nigdy nie słyszała jego głosu, ale zdecydowała się polecieć na Półwysep Arabski, aby go poznać
  • "Zapomniałam się i pocałowałam go w policzek. Podskoczył zaskoczony i cały się zestresował. W Kuwejcie dozwolone jest jedynie trzymanie się za ręce" — wyznaje
  • "Po dziewiątej rano byłam już żoną", opowiada Polka, która wzięła ślub po dwóch dniach znajomości
  • Więcej takich tematów znajdziesz na stronie głównej Onet.pl   <------ XDDDDDDD NO A GDZIE?

 

 

Paulina dla miłości wyjechała do Kuwejtu. "Zakochałam się w facecie z internetu" - Podróże (onet.pl)

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Król Jarosław I napisał(a):

Znalazłem coś 100 razy lepszego ale nie będę zakładał osobnego tematu tylko wrzucę tutaj bo to przez was wszedłem tam i przeczytałem 3 zdania i potem zjechałem do dołu i było:

 

Paulina dla miłości wyjechała do Kuwejtu. "Zakochałam się w facecie z internetu"

  • Gdy Paulina poznała Dave’a, była w 11-letnim związku
  • Swojego męża poznała na Instagramie, nigdy nie słyszała jego głosu, ale zdecydowała się polecieć na Półwysep Arabski, aby go poznać
  • "Zapomniałam się i pocałowałam go w policzek. Podskoczył zaskoczony i cały się zestresował. W Kuwejcie dozwolone jest jedynie trzymanie się za ręce" — wyznaje
  • "Po dziewiątej rano byłam już żoną", opowiada Polka, która wzięła ślub po dwóch dniach znajomości
  • Więcej takich tematów znajdziesz na stronie głównej Onet.pl   <------ XDDDDDDD NO A GDZIE?

 

 

Paulina dla miłości wyjechała do Kuwejtu. "Zakochałam się w facecie z internetu" - Podróże (onet.pl)

 

Akurat w to jestem gotowy uwierzyć, jak damy sie zachwycają jak walą im placki na twarz, poczytajcie kobiety w dubaju, to co tam jest opisane to lepsze niż nie jeden film

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.