Skocz do zawartości

Dot. Ładne ma Pani nóżki


Rekomendowane odpowiedzi

Ten wątek to odkrywanie kwadratury koła  od nowa. Trochę mnie dziwi, że "główny" wątek założył user nie należący do "redpiliańsko-piwnicznej sekty".

 

 

Przy okazji, to zastanawia mnie , kiedy wprowadzą nową daninę od gości pon. pewnego akceptowalnego SMV (w tym mnie gdybym wrócił do Pl), coś w rodzaju bykowego, taki podatek incelowy, z którego miałaby być finansowana terapia dla tych 84 % p0lek, które doświadczyły molestowania.🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, meghan napisał(a):

Dla niektórych poszczególny trend jest mówiąc szczerze korzystny.

To prawda, sama na niektórych korzystam. Jednak jest to dla mnie okropne, aby z ludzkiego ciała, machiny służącej nam do życia i tworzenia nowego, robić trend. Niczego nie zmienię, tu chodzi tylko o manipulację masami i zbijanie kasy, ale bezrefleksyjność mediów napędzających to jest porażająca. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z cyklu "problemy pierwszego świata"....

W niektórych krajach kobiety są kamienowane, maczetowane albo deskowane a wy macie problem z tym że ktoś gwizdnął na was na ulicy...

Chciałbym mieć wasze problemy XD.

 

Skrajne feministki to ten sam poziom umysłowy co skrajni redpillersi...

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Hatmehit napisał(a):

Aż nagle z tyłu pojawił się on, mój 35 letni uberchad, chwycil podrywacza za ramię i walnął tekstem „No młody, chciałoby się takiej, co? Możesz jej postawić drinka, ale spadaj szybciutko, bo zajęta”. Także no, wiele też zależy od bajery. Młody mnie nie zmolestował, ale pewnie dla niektórych feminazistek stałby się zagrożeniem. 

 

Nie ważne jak wielki by był wpierdoliłbym mu szklanke/pokal/butelke w łeb gdyby to mnie tak złapał.

 

Aż się zagotowałem jebane polskie bydło tylko u nas ci potrafi podejść ktoś do obcych ludzi i zagadywać im babe (mówię nawet o oficjalnych randkach).

 

Jebać ten kraj i kulturę po całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Hatmehit napisał(a):

Podszedł do mnie jakis typ, próbował swoich sił w podrywie. Był miły, ale szło mu średnio. Aż nagle z tyłu pojawił się on, mój 35 letni uberchad, chwycil podrywacza za ramię i walnął tekstem „No młody, chciałoby się takiej, co? Możesz jej postawić drinka, ale spadaj szybciutko, bo zajęta”. Także no, wiele też zależy od bajery.

 

Ten Twój "chad" zachował się jak zazdrosny dzieciak, taki na krótkiej smyczy, co to w ogóle za tekst 😂

Ja bym dał młodemu szanse na naukę, z uśmiechem obserwował całą sytuację, chyba, że typek zrobił by się natarczywy i nie odpuszczał mimo porażki ;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wielebny93 napisał(a):

 

Ten Twój "chad" zachował się jak zazdrosny dzieciak, taki na krótkiej smyczy, co to w ogóle za tekst 😂

 

 

To zwykła pała, której się w życiu jeszcze nikt pierdolnięty na drodze nie trafił.

 

A ona przyzwalając i biorąc w takich rzeczach udział to juz zostawiam poziom do oceny każdemu samodzielnie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Król Jarosław I napisał(a):

Aż się zagotowałem jebane polskie bydło tylko u nas ci potrafi podejść ktoś do obcych ludzi i zagadywać im babe (mówię nawet o oficjalnych randkach).

Hę? Podszedł do nas mój partner, bo widział mój dyskomfort przy obcym studencie i szybko delikwenta odgonił. Może ciut przesadnie, ale skutecznie. Jak przystało na prostą babę - nieco mnie taka pewność siebie podjarała. W przeciwieństwie do żałosnych prób młodego. 

23 minuty temu, wielebny93 napisał(a):

chyba, że typek zrobił by się natarczywy i nie odpuszczał mimo porażki

Wkurzał mnie, nie miałam ochoty z nim rozmawiać, co było wyraźnie widoczne. Ja lubię jak facet dba o swoje „terytorium”, z humorem i bez nerwów. 

18 minut temu, Król Jarosław I napisał(a):

To zwykła pała, której się w życiu jeszcze nikt pierdolnięty na drodze nie trafił.

Wręcz przeciwnie;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Kiroviets said:

Przy okazji, to zastanawia mnie , kiedy wprowadzą nową daninę od gości pon. pewnego akceptowalnego SMV (w tym mnie gdybym wrócił do Pl), coś w rodzaju bykowego, taki podatek incelowy, z którego miałaby być finansowana terapia dla tych 84 % p0lek, które doświadczyły molestowania.🤔

 

Już jest. Ci z niższy SMV się nie rozmnażają i de facto fundują 500+ bony turystyczne itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto i piękny, życiowy przykład, jak to grzeczną panienkę z dobrego domu bad boye kręcą. 😂

 

Co więcej, idę o zakład, że dziewczę lubi takie sytuacje prowokować. 

 

@Król Jarosław I wszędzie do dup podbijają, wystarczy do kibla wyjść. Nawet na imprezie wśród znajomych się tacy trafiają. Myślę że to po prostu ogólnie zjebanie obyczajów i kultura "odczepiania wagonika". Słabi kolesie po prostu przekonani o swojej zajebistości. I nie tylko polski dotyczy. A sporej masie panien, to w graj, bo ego się nakręca, zamiast z miejsca ucinać takie zaloty. 

 

Jednak kiedyś do zajętych panien dużo rzadziej spierdoliny podbijały. 

 

A uberchad trafi kiedyś na zaprawionego w bojach Sebka, co mu jednym strzałem szczękę złamie i skończy się rumakowanie. 

 

Jeden z problemów ogarniania młodych lasek, które są "rozrywkowe". 

 

Młodym cipciom się wydaje, że gangusowanie jest cool. A potem jest np. tak jak w złotych latach 90-tych, że w modnym wtedy klubie Ground Zero kumpla pobili do nieprzytomności, bo mu się jego dziewczyna jakiemuś pomniejszemu gangusowi spodobała. Inna "zabawa" to jak przyjaciółkę koleżanki z podwarszawskiego Milanówka butelką po piwie gwałcili, bo z gangusem nie chciała "chodzić". Inna znajoma poszła w "światek" i potem ją przetrzymywali w jakiejś willi i ruchał ją kto chciał. 

 

Także ten. Strzelać do patoli i do piachu, a nie się fascynować. 

Edytowane przez maroon
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Hatmehit napisał(a):

Niedawno byłam z chłopem (narzeczony wylądował w zakonie, nie pytacie:ph34r:) na piwku, ja stałam sama przy barze, bo wyszedł do łazienki. Podszedł do mnie jakis typ, próbował swoich sił w podrywie. 

 

Coś szybko zmieniasz tych chłopów, I wchodzisz w nowe "zwiazki" 

 

Najlepiej ze próbujesz udawać taka "inna", idealnie wbijającą się w schemat "himalajki" taka pick me girl, dziwnym trafem takie są najgorsze i najczęściej są tymi przed którymi ostrzega forum. 

 

Juz szał otworu - trzeba było się pochwalić ze chlopak podrywał, ale ty go wielka "wartościowa" pani olalas i pogoniłas, natomiast twój nowy chwilowy bodyguard mimo ze w wieku dojrzałym, zachował się jak zazdrosny szczeniak, ale proste instynkty zadziałały. 

 

Ah ta delikatna, inna niż wszystkie, już od twojego pierwszego wpisu widać chory schemat.

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maroon napisał(a):

Oto i piękny, życiowy przykład, jak to grzeczną panienkę z dobrego domu bad boye kręcą. 😂

 

 

Żaden bad boy, to zwykły, mały zazdrośnik.

Bad boyem okazałby się ten młody, jakby ten gościu łokcia wyłapał za złapanie go za ramię. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, wielebny93 said:

 

Żaden bad boy, to zwykły, mały zazdrośnik.

Bad boyem okazałby się ten młody, jakby ten gościu łokcia wyłapał za złapanie go za ramię. 

 

Ujmę to uprzejmie. :)

 

Chooj kogo interesuje, jak ty go postrzegasz. Istotne jak ona go postrzega. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, alicja95 napisał(a):

Coś szybko zmieniasz tych chłopów, I wchodzisz w nowe "zwiazki" 

Jak dotychczas było ich 3, z czego 1 platoniczny, jak na moje 21 letnie życie chyba nie tak źle, ale ok XD

16 minut temu, alicja95 napisał(a):

Najlepiej ze próbujesz udawać taka "inna", idealnie wbijającą się w schemat "himalajki" taka pick me girl

Na szczęście idealna może być tylko jedna❤️

21 minut temu, maroon napisał(a):

Oto i piękny, życiowy przykład, jak to grzeczną panienkę z dobrego domu bad boye kręcą.

Taki z niego badboy, jak ze mnie syrena. Przytoczyłam jedną sytuację, w której chłop wykazał się jakimś humorem w przeciwieństwie do setek przerażonych chłoptasiów. Jednak fakt - wraz z ogarnianiem swojego życia bardziej kręcą mnie ekstrawertycy, pewni siebie mężczyźni z dystansem do świata. Od takich też zupełni inaczej przyjmuje się komplementy, z resztą sami często o tym tutaj piszecie. Wygląd i bajera mają znaczenie. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Hatmehit napisał(a):

Hę? 

 

Napisałaś, że narzeczony w klasztorze to zrozumiałem, że się prujesz po kątach co tu trudnego do zrozumienia?

 

Z resztą widać, że ci pasują te rzeczy jakieś spiny o cb po tym co sama piszesz.

 

@alicja95 piękne podsumowanie sam bym lepiej nie dał rady.

 

26 minut temu, maroon napisał(a):

A uberchad trafi kiedyś na zaprawionego w bojach Sebka, co mu jednym strzałem szczękę złamie i skończy się rumakowanie. 

 

Ja nie jestem sebkiem (no dobra może nie stuprocentowym xP) ale jakby mnie ktoś obcy złapał z niemca i odciągnął siłą, chłopie...... pierwsze rzecz pod ręką jaką mam (czasem noż sprężynowy w kielni....) łapie i obracając się już celuje żeby mu zajebać w łeb, gówno mnie obchodzi skroń, oko, szyja, tętnica, sram na to są kamery w barze będzie widać kto atakował pierwszy przecież.

 

W zaistniałej sytuacji studentka by sobie mogła ze swojego hada powyciągać kawałki pokala i krzesła.....

26 minut temu, maroon napisał(a):

Młodym cipciom się wydaje, że gangusowanie jest cool. A potem jest np. tak jak w złotych latach 90-tych, że w modnym wtedy klubie Ground Zero kumpla pobili do nie przytomności, bo mu się jego dziewczyna jakiemuś pomniejszemu gangusowi spodobała. Inna "zabawa" to jak przyjaciółkę koleżanki z podwarszawskiego Milanówka butelką po piwie gwałcili, bo z gangusem nie chciała "chodzić". Inna znajoma poszła w "światek" i potem ją przetrzymywali w jakiejś willi i ruchał ją kto chciał. 

 

Najgorzej jak cie w towarzystwie takiej młodej cipy zwożą na komisariat (mówimy o momencie kiedy już zostało "pogangósowane" wpadła psiarnia i zrobiła porządek a ty pomimo, że się z nią nie zadajesz to po prostu byłeś w tej grupie np. towarzysko gdzie ktoś miał ją za dziewczynę) i one jak to baby zaczynają śpiewać jak w operze mimo, że pięc minut temu była najbardziej wyszczekana w drugą stronę ale jej przecież nikt bić nie będzie...... przypomniało mi sie coś właśnie..... ide sie zrzygać....

Edytowane przez Król Jarosław I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Hatmehit napisał(a):

Jak dotychczas było ich 3, z czego 1 platoniczny, jak na moje 21 letnie życie chyba nie tak źle, ale ok XD

Rejestrowalas się na forum jako 17 latka ? 🤣🤣 Jak kłamać to chociaż dobrze, bo już w poprzednich wpisach w ciągu 4 lat szło naliczyć więcej niż 2 realnych. 

9 minut temu, Hatmehit napisał(a):

 

Taki z niego badboy, jak ze mnie syrena. Przytoczyłam jedną sytuację, w której chłop wykazał się jakimś humorem w przeciwieństwie do setek przerażonych chłoptasiów. Jednak fakt - wraz z ogarnianiem swojego życia bardziej kręcą mnie ekstrawertycy, pewni siebie mężczyźni z dystansem do świata. 

I już obrażanie "chłoptasiów"

 

9 minut temu, Hatmehit napisał(a):

Na szczęście idealna może być tylko jedna❤️

 

 

 

Idealna czyli która?  Żałosna próba szczekania

Edytowane przez alicja95
  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Król Jarosław I napisał(a):

Napisałaś, że narzeczony w klasztorze to zrozumiałem, że się prujesz po kątach co tu trudnego do zrozumienia?

Nie. Narzeczony wybrał powołanie religijne, jednocześnie się rozstaliśmy. Szczęśliwe jako kobietka dość łatwo to przeżyłam, od niedawna spotykam się z kimś innym. 

1 minutę temu, alicja95 napisał(a):

Rejestrowalas się na forum jako 17 latka ?

Tak, chwilę przed 18. Mam Ci się spowiadać z ilości chłopów? Z tego co pamiętam byłam w 3 związkach, ale kurde alzheimer już może wjeżdżać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.