Skocz do zawartości

Dot. Ładne ma Pani nóżki


Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Hatmehit said:

Jaki Ty masz problem do tego, że wolę starszych od siebie mężczyzn?

 

Nie obraź się, ale jesteś tak samo pierdzielnięta jak większość użytkowników tutaj (mnie wliczając do tej grupy). Coś jest narzeczy z tym że sama jesteś sobie winna (tak jak większość z nas jeśli chodzi o kłopoty w jakie wpadamy). Trochę zadzierasz nosa co można poznać po sposobie wypowiadania się. Nagminnie pojawiają się w twoich wypowiedziach dosyć charakterystyczne sformułowania. Moim zdaniem ta patologiczna relacja z typem z uczelni (o którym kiedyś opowiadałaś) sprawiła że coś jest nie tak. Czytałem o tych twoich przygodach i pamiętam to dobrze. IMO coś masz do przepracowania bo już trochę tych facetów miałaś. Może warto się nad tym pochylić i zastanowić. Jeśli chcesz coś z tym zrobić może warto się do kogoś udać po pomoc. Tak na moje oko idealizujesz każdy swój związek a potem coś się sypie, ale żaden ze mnie ekspert. Teraz kolejnego idealizujesz. Nic dobrego z tego nie będzie. Typowy skorpion xD

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wielebny93 napisał(a):
22 godziny temu, Hatmehit napisał(a):

Podszedł do mnie jakis typ, próbował swoich sił w podrywie. Był miły, ale szło mu średnio. Aż nagle z tyłu pojawił się on, mój 35 letni uberchad, chwycil podrywacza za ramię i walnął tekstem „No młody, chciałoby się takiej, co? Możesz jej postawić drinka, ale spadaj szybciutko, bo zajęta”. Także no, wiele też zależy od bajery.

 

Ten Twój "chad" zachował się jak zazdrosny dzieciak, taki na krótkiej smyczy, co to w ogóle za tekst 😂

Ja bym dał młodemu szanse na naukę, z uśmiechem obserwował całą sytuację, chyba, że typek zrobił by się natarczywy i nie odpuszczał mimo porażki ;) 

A nie lepiej od razu zaprosić do 3kąta?:D

 

Najgorzej jak młody i laska się zgodzą.:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zychu napisał(a):

a tego nadal dupa boli.

 

A ten nadal swój spierdox projektuje na innych userów. 😲 Kolejny dzban, który zarzuca mi , że "łażę za nim po forum i się czepiam" a tu proszę. ;) 

 

 

5 godzin temu, Trevor napisał(a):

Już jest. Ci z niższy SMV się nie rozmnażają i de facto fundują 500+ bony turystyczne itd. itp.

To oprócz zusów i srusów taka ukryta składka na "szklankę wody na starość".😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła frustracja się tu wylewa u panów xD wystarczy, że pojawi się kulturalna i miła dziewuszka, i zaczyna się atak, na wiele więcej tutaj samczyków nie stać xD za mało jaj i charakteru zeby normalnie zaimponować kobiecie, to boli, w pełni rozumiem 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, slusa napisał(a):

wystarczy, że pojawi się kulturalna i miła dziewuszka, i zaczyna się atak

Ja wiem czy atak? Wg mnie hatmehit to osobnik niepewny i podejrzany, zaleca się intensywną obserwację. ;) A poważnie mówiąc, to każdy ma prawo oberwać, zwłaszcza jeżeli sam się podstawia.

30 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Kolejny dzban

Byłem tu już cuckiem, onucem, piwniczakiem, frustratem i podrywaczem, mogę być i dzbanem. Będę te tytuły nosił z godnością: "zychu, pan domeny profile/8871-zychu, wszechcuck, książę piwnicy i menelni, podrywacz-gawędziarz, mitoman wszelkich tematów, onuc wielkoruski i głośny dzban". ;) 

Ale i tak widać, że to ty masz coś z łbem. :)

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Trevor napisał(a):

IMO coś masz do przepracowania bo już trochę tych facetów miałaś. Może warto się nad tym pochylić i zastanowić. Jeśli chcesz coś z tym zrobić może warto się do kogoś udać po pomoc. Tak na moje oko idealizujesz każdy swój związek a potem coś się sypie, ale żaden ze mnie ekspert

Tu masz jak najbardziej rację - idealizuję partnerów, z którymi w danym momencie jestem, chcę się im poświęcać i jak się sypie, to ciężko mi to unieść. Po ostatecznym zakończeniu jednak szybko się otrząsam i dość łatwo ufam kolejnej osobie, niekoniecznie w kontekście związku, a choćby relacji w pracy. Tu mam schemat, nad którym pracuję na terapii. Jakie będą tego skutki? Nie wiem, ale zauważam już jakieś zmiany (choćby łatwiej stawiam granice, nie mam lęku przed wyrażaniem swoich wątpliwości). Tym razem oboje staramy się jasno komunikować, choć on też ma swoje do przepracowania. Jestem ogólnie w życiu szczęśliwa, wyleczyłam deprechę, wszystko mi się układa, więc mam nadzieję, że gorzej już nie będzie. Nie wykracz mi tylko niczego heheh

 

@slusa Akurat najbardziej sfrustrowana była kobieta XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zychu napisał(a):

Ale i tak widać, że to ty masz coś z łbem. :)

Od stawiania diagnoz jest tu psychoanalityk z towarzystwa wzajemnej (ch)adoracji.🤣

 

7 minut temu, zychu napisał(a):

podrywacz-gawędziarz,

A to też z ironią? bo zosatałeś już przyłapany na ściemie, ptysiu. ;) 

 

 

8 minut temu, zychu napisał(a):

że to ty masz coś z łbem. :)

Określania mnie jako redpillak nie traktuję jako obelgę coś obraźliwego, czyżby dlatego?🤔

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, zychu napisał(a):

osobnik niepewny i podejrzany, zaleca się intensywną obserwację.

Zgadza się. Skorpion z podgatunku hatmehit femalus to zwierzyna niebezpieczna 

 

Ej @Kiroviets proszę mi tu wątku nie pierdolić. Jak Cię żądłem jadowym chapnę to nie będzie tak zabawnie. W chińskim kalendarzu jestem z roku węża, więc tym bardziej.

https://youtu.be/BgruOV1rISo

 

Edytowane przez Hatmehit
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kiroviets napisał(a):

A to też z ironią? bo zosatałeś już przyłapany na ściemie, ptysiu. ;) 

Olaboga! Aż mnie skręca z ciekawości, gdzie i kiedy. :) 

 

18 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Określania mnie jako redpillak nie traktuję jako obelgę coś obraźliwego, czyżby dlatego?🤔

To akurat nic złego. 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, zychu said:

Wg mnie hatmehit to osobnik niepewny i podejrzany, zaleca się intensywną obserwację

 

Żeby przyznać się do czegoś takiego 

 

13 minutes ago, Hatmehit said:

masz jak najbardziej rację - idealizuję partnerów, z którymi w danym momencie jestem, chcę się im poświęcać i jak się

 

Trzeba być odwrotnością kogoś komu nie można zaufać 

 

13 minutes ago, Hatmehit said:

Akurat najbardziej sfrustrowana była kobieta XD

 

Stawiam stówę że to nie jest kobieta 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, slusa napisał(a):

Stawiam stówę że to nie jest kobieta 

A ja akurat stawiam 100, że kobieta. Tyle że 28 letnia i bez powodzenia w życiu. Jednak może się mylę i tak naprawdę jest szczęśliwą osobą, bez frustracji i problemów. Taką mam szczerą nadzieję, choć przetrząsanie mi profilu i sugerowanie zaburzenia osobowości jest specyficzne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, slusa napisał(a):

Stawiam stówę że to nie jest kobieta 

Też tak myślę, zaleca się intensywną obserwację. :P 

1 minutę temu, Hatmehit napisał(a):

przetrząsanie mi profilu i sugerowanie zaburzenia osobowości jest specyficzne. 

Raczej dość typowe dla tutejszych

Zaleca się mniej intensywne rozkminy nt. randomowego gówna. 

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Hatmehit napisał(a):

A ja akurat stawiam 100, że kobieta. Tyle że 28 letnia i bez powodzenia w życiu. Jednak może się mylę i tak naprawdę jest szczęśliwą osobą, bez frustracji i problemów. Taką mam szczerą nadzieję, choć przetrząsanie mi profilu i sugerowanie zaburzenia osobowości jest specyficzne. 

Zbyt masz wysokie mniemanie o sobie :) na forum jestem dłużej niż ty, kto mnie pamięta ten wie, jaki mam styl pisania. Wątki śledziłam cały czas i twoja osoba była niezwykle irytująca. Chyba ci się coś pomyliłao żebym miała "przetrzasac" twój profil Jestem akurat bardzo szczęśliwa, dlatego jestem za mężczyznami, którzy w tych czasach maja o wiele gorzej. Chciałabyś być za te kilka lat na moim miejscu. Ja w twoim wieku nie byłam przeorana przez 3 starych typów (w tym w wieku jeszcze 18 przez typa lat 40). Szanowałam oraz  szanuje siebie i znam swoja wartość, że swoim pierwszym się zestarzeje i umrę. Normalny facet będzie się po prostu brzydził rozchwianej, zarozumiałej laski wydającej dziwne wyroki. Do tego takiej która skacze z gałęzi na gałąź.

 

BTW idac tokiem twojego myślenia to urodzin tez jeszcze nie mialam więc 28 nie mam.

 

Jak ten cie kopnie w tylek, też po tygodniu będzie nowa "miłość" ?

Edytowane przez alicja95
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, alicja95 napisał(a):

Jak ten cie kopnie w tylek, też po tygodniu będzie nowa "miłość" ?

Życzysz mi tego? A znając moją średnią to bliżej po pół/roku. Lecz dziękuję za troskę. 
 

Laska - ja nic do Ciebie wprost nie mam, życzę Ci samych dobry rzeczy, ale to Ty zaczęłaś wyjeżdżać z dziwnymi sugestiami i suczymi zagrywkami. O co Ci bezpośrednio chodzi? Irytuję Cię - wrzuć mnie na ignora, nic prostszego. A czy chciałabym w wieku 27 lat wypisywać na forum do obcej osoby takie rzeczy, jak Ty w moim kierunku? Boże, uchroń mnie przed byciem na Twoim miejscu w takim razie. 
 

EOT. 
 

Edytowane przez Hatmehit
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hatmehit napisał(a):

 A czy chciałabym w wieku 27 lat wypisywać na forum do obcej osoby takie rzeczy, jak Ty w moim kierunku? Boże, uchroń mnie przed byciem na Twoim miejscu w takim razie. 

 

Moze popracuj nad swoją pycha, oraz hipokryzja najpierw, widziałam co piszesz, jak piszesz.... ah pick me, wiek szybko upłynie, różnica wieku, jaka jest między nami jest żadna, także widzę że nie wiele się zmieni. Co najwyżej będziesz jeszcze bardziej się płaszczyć i dostosowywać swoje wypowiedzi do facetów z forum, a kobiety kąsac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2023 o 16:13, Iceman84PL napisał(a):

Dlaczego mężczyźni pierwsi mają podchodzić do kobiet?

To wy kobiety musicie udowodnić, że w ogóle się do nas nadajecie.

Raczej nie wróże dużych sukcesów na płaszczyźnie damsko męskiej z taką postawą. Casanova np. to co chciał  ugrywał na zdobywaniu i adorowaniu. Charakteryzowała go szeroka pula upodobań: chude, grube, matki, córki. Nie wiem czy wszystkie mu się podobały, czy realizował jedynie potrzeby, na pewno każda z nim czuła się wyjątkowa (choć nie za długo:D).

 

Przez jakiś czas moja praca wiązała się, że sprzedażą, gdzie sukces polegał też na umiejętnym komplementowaniu. Zaobserwowałam że kobietom niezależnie od wieku, również tym zaawansowanym bardzo zależy na tym by ładnie wyglądać i żeby drugie oczy tak je postrzegały. Można powiedzieć, że to potrzeba.  Pewnie będąc facetem wiedziałabym jak rwać babki na ładne słówka. Dobrze, więc, że jestem kobietą, bo może nawet narcystycznie podbudowywałabym sobie ego, tym głodem jednej czy drugiej (i od jednej do drugiej;) Ok, wcieliłam się w rolę, ale trzeba uważać, bo i tu bywa różnie z intencjami 😉

 

Z wyglądem  jest chyba dokładnie tak jak z  potrzebą uznania i szacunku u facetów.  Kobiety są surowo oceniane więc wyczulone na ten aspekt, czasami bezwzględne dla siebie (też nieuzasadnienie).  Adekwatnie men jakby nie wyglądał przeważnie ma wysokie mniemanie na swój temat. Może to kwestia ego, które zawsze tak go ukierunkowuje żeby myślał o sobie jak najlepiej (pewnie z względów biologicznych facetom taka postawa była potrzebna). Teraz to się zmienia przez obowiązujący kult ciała coraz bardziej odnoszący się  również do mężczyzn, może dlatego szwankuje wiedza, że dla zachowania polaryzacji kobieta powinna być zdobywana, nie na odwrót.

Edytowane przez Anna
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2023 o 19:34, Hatmehit napisał(a):

masz jak najbardziej rację - idealizuję partnerów, z którymi w danym momencie jestem, chcę się im poświęcać i jak się sypie, to ciężko mi to unieść. Po ostatecznym zakończeniu jednak szybko się otrząsam i dość łatwo ufam kolejnej osobie, niekoniecznie w kontekście związku, a choćby relacji w pracy. Tu mam schemat, nad którym pr

Wybacz, że zapytam, lecz ciekawość mnie zżera. To Ty już nie jesteś z tym kolesiem, który był przez pewien czas Twoim narzeczonym? 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię komplementy. Nic nie poradzę. Schlebia mi to, jak ktoś mi powie coś miłego odnośnie wyglądu. Może to jakieś kompleksy, czort wie.

Lubię też flirt, droczenie się. Jakbym się z kimś nie mogła słownie "poszarpać", to nie wyobrażam sobie potem jakiejś chemii w wyrku.

Chyba dlatego też zawsze podobali mi się typowi humaniści.

 

Edytowane przez Amperka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.