Skocz do zawartości

Czy widujecie w swoim kręgu znajomych młode, ładne, zgrabne dziewczyny, które nie mają powodzenia wśród mężczyzn gdzie przewaga samców nad nimi jest ogromna?


Rekomendowane odpowiedzi

Do założenia tematu zainspirował mnie pewny temat o komplementach i  obserwacje z własnego otoczenia, które są przeciwnością pewnych zachowań.

 

No wiec tak, jestem chłopaczkiem, który lubi sport i jak każdy fajny chłopaczek jak Ja uczęszcza regularnie na sale treningową, nazywany najczęściej siłownią.

 

Do miejsca tego uczęszcza dużo młodych fajnych chłopaczków troche  młodszych ode mnie (ale nie dużo) od ponad roku są wśród nas 4 wytrwałe niewiasty przychodzące indywidualnie bez obstawy osobnika/ów płci męskiej, są na tyle zawziete, że nie przyszkadza im brak atencji ze strony fajnych chłopaczków (a może to dla nich zaleta tego miejsca?)

 

Niewiasty  te nie należą do wygadanych, nie gadają miedzy sobą jak typowe julki, są raczej wycofane z kontaktu ze sobą jak i z chłopaczkami, chodz mam wrażenie, że są troche zawiedzione brakiem atencji, takie moje poczucie. 

 

No wiec pytanie do Was znacie miejsca i czy jest w waszym otoczeniu podobny portret społecznego zachowania, przeczący stereotypowi męskich podrywów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś poznałem taką dziewczynę, która była bardzo piękna, ale miała chorobliwą nieśmiałość. Naprawdę w wysokim stopniu - nie potrafiła się specjalnie wysłowić. Czasami nic nie pomoże: ani młodość, ani wygląd, gdy wnętrze jest roztrzaskane. Mam też znajomego, który ma świetne powodzenie u dziewczyn (i nie bez powodu), ale kompletnie nie umie tego skapitalizować i jest nieustannie sam. Jest przesadnie wrażliwy. Także powodzenie wszystkiego nie załatwi.

Edytowane przez I1ariusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LiderMen napisał(a):

 Do dziś nie wiem jak oni te aktorki wynajdują? :)

E, wiele kobiet ma fantazję gwałtu. To jest taki masochistyczny fetysz. Często rzeczy destruktywne łączą się z erotyką i tworzą takie perwersyjne kombinacje. Strach, gniew, upokorzenie mogą udawać żądzę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ćwiczę na siłowni to nie jestem zbytnio gadatliwy. Skupiam się na treningu. Chce go szybko skończyć i zająć się innymi aktywnościami. Nie zagaduje też do dziewczyn, bo to jest w moim przekonaniu słabe. Przyszła, trenuje, dba o siebie to się nie wtrącam. Jak jeszcze robi przysiady, martwy czy ogólnie uprawia ciężką atletykę to rewelacja. Życzę powodzenia i nie przeszkadzam. Nie zagaduje o głupotach, nie wypytuje co lubi robić na plecy, nie podaję ręcznika. Traktuje jak faceta. Bądźmy poważni. Siłownia to miejsce kultury fizycznej a nie jakieś miejsce na schadzki.

Edytowane przez Reelag
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samej definicji młode, ładne, zgrabne kobiety nie powinny mieć problemów z zainteresowaniem tylko pytaniem jest czy one chcą tego zainteresowania od typowych Mireczków?

Bo ich niezadowolenie braku atencji jest raczej tym podyktowane, że samce Alfa, Chady czy Bad Boye do nich nie zagadują bo tacy mają kobiet na pęczki więc nie muszą się strać.

Typowy Mirek natomiast nie interesuje kobiet a wierz mi tacy każdego dnia podbijają do kobiet dostając przy tym zlewki i odrzuceniem w twarz.

 

Zresztą podchodząc do tego z punktu widzenia red pilla to jeśli gra dla mężczyzny z kobietą jest nie opłacalna, wymaga wiele zachodu gdzie i tak do końca nie wiesz czy czeka cie nagroda

to coraz częściej mężczyźni rezygnują lub nie wchodzą w grę, w którą nie można wygrać.

A gra dzisiaj z kobietami zwłaszcza p0lkami zaczyna sie z poziomu hard lub very hard.

Niby można wygrać lecz niewielu się to udaje.

Grasz po to by wygrać a nie zadowalać sie niskimi poziomami czy drugorzędnymi nagrodami.

 

Masa mężczyzn znając coraz częściej zasady gry nie chce walczyć o ochłapy z pańskiego stołu bo gra jest nie warta świeczki.

Z resztą to co dzisiaj kobiety mają do zaoferowania mężczyznom to słabej jakości seks, towarzystwo więc nie dziw, że chłopaki nie chcą wchodzić w relacje z kobietami.

Skoro ilość zysków jest nieadekwatna do roszczeń, wymagań, oczekiwań kobiet.

 

 

 

 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy, że nie szukają atencji?
To, że nie są ubrane w dopasowane legginsy?
To, że nie robią sobie selfiaczków ze sztangą? 

W każdym miesznym towarzystwie są panie, które po prostu nie są dla męskiego oka ciekawe i jest taka grupa (czy przypadki) pań, które oddziałowują w mniejszym/większym stopniu na panów - z racji swojej fizyczności, czy tzw. "energii". 

Każda grupa spotykająca się regularnie w określonym celu raczej powinna skupiać się na określonym celu/celach (własnych czy owej grupy/miejsca). 
Tym bardziej, że żyjemy w takich czasach, w kórych biologiczny (obecność kobiety i mężczyzny) bodziec nie jest tak mocno oddziałowujący. 

Może akurat na wspomnianej siłowni panuje taki klimat, do którego po prostu panie influencerki nie pasują (marketing i określonego rodzaju "fama"). 
Określony marketing (nawet w to wlicz pocztę pantoflową) to określona grupa odbiorców/klientów.

Introwertyzm u kobiet też występuje. :)  
Tak samo wysoki wskaźnik sumienności. 
Czyli może te 4 panie to introwertyczki z wysokim wskaźnikiem sumienności. Takie rodzyneczki osobowościowe. :)
Mają cel, nie szukają nowych znajomości (czy też bliższych 😎). Być może tylko tyle, czy aż tyle.

Analizowanie zachowań ludzkich w wybranym środowisku (miejscu) jest niemiarodajne z racji naturalnych ograniczeń sytuacyjnych, które to, w naturalny sposób uruchamiają w Nas określonego rodzaju mechanizmy adaptacyjne, czyli krótkotrwałe zachowania w krótkotrwałych relacjach.

Nie ma co sobie takimi "przypadkami" zaprzątać głowy, no chyba, że się szuka czegoś do żeniaczki... :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, meghan napisał(a):

Co to znaczy, że nie szukają atencji?

Niczego takiego nie napisałem. Myśl była o tym że nie zniechęcają się do uczeszcznania  na siłownie z powodu braku zainteresowania kogokolwiek konwersacją.

 

1 godzinę temu, meghan napisał(a):

To, że nie są ubrane w dopasowane legginsy

Skąd wiesz że nie są? :) Są i to w jak dopasowane leginsy, aż strach dłużej patrzeć by się namiot w spodniach nie zrobił.

 

Nie robią sobie selfiaczków, przynajmniej ja nie widziałem.

 

1 godzinę temu, meghan napisał(a):

nie są dla męskiego oka ciekawe

Są i to bardzo, ale kultura osobista i najzwyklejsza przyzwoitość nakazuje nam by się za długo na nie nie patrzeć, z powodów nadmuchiwania ego po cześci też.

 

1 godzinę temu, meghan napisał(a):

Mają cel, nie szukają nowych znajomości

Tak mają cel poćwiczyć i pobyć wśród ludzi jak każdy, tylko że same z siebie nie zagadają bo im babski honor nie pozwala to raz a dwa pewnie nie jesteśmy fizycznie dla nich atrakcyjni, a same z siebie nie potrafią zagadać, bo bo niby o czym i po co?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LiderMen

Skoro z niczym nie trafiłam, no to je zagadaj, może Ci powiedzą o co cho i po co tam są, i dlaczegoż są ciche i pokornego serca między seriami. 😎

 

A tak serio - poopowiadaj Nam lepiej tutaj jak wygląda Twój trening, dieta.

Jest to znacznie ciekawsze, bo TRUDNIEJSZE do wykonania w życiu wielu, wielu mężczyzn. 

Dziel się merytoryczną i empiryczną wiedzą.

 

Bez odbioru.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, meghan napisał(a):

@LiderMen

Skoro z niczym nie trafiłam, no to je zagadaj, może Ci powiedzą o co cho i po co tam są, i dlaczegoż są ciche i pokornego serca między seriami. 😎

 

A tak serio - poopowiadaj Nam lepiej tutaj jak wygląda Twój trening, dieta.

Jest to znacznie ciekawsze, bo TRUDNIEJSZE do wykonania w życiu wielu, wielu mężczyzn. 

Dziel się merytoryczną i empiryczną wiedzą.

 

Bez odbioru.

Dropsety trzeba robić:) albo restpause.  To tak trochę ode mnie:) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LiderMen Nie szukałabym przyczyny w damskim honorze czy Waszym braku atrakcyjności, ale po prostu tym, że dziewczyny mają lepsze rzeczy do roboty. Na siłce zagaduję tylko do kobiet, w dość praktycznych sprawach jak zmiana sprzętu czy czasem powiemy sobie coś fajnego o ćwiczeniach. Mam dwie laski, z którymi regularnie się widujemy i pogadamy, ale każda z nas unika tego samego z mężczyznami. Wiadomo, że czasem ktoś zagada czy popatrzy, ale ostatecznie i tak każdy jest skupiony na sobie i treningu XD Siłka to nie miejsce do szukania atencji. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2023 o 20:26, Iceman84PL napisał(a):

Z resztą to co dzisiaj kobiety mają do zaoferowania mężczyznom to słabej jakości seks, towarzystwo więc nie dziw, że chłopaki nie chcą wchodzić w relacje z kobietami.

W wieku 20-40 lat jest przewaga mężczyzn nad kobietami, dodać do tego, ze przeciętny polak zarabia mniej od Włocha, Niemca, często gołodupiec z kraju afrykańskiego, arabskiego jest dużo bardziej wartościowym konentem, taki mokebe, achemd , alwaro, więc o czym tu mówić. Wiele kobiet jest roszczeniowych i co raz więcej mężczyzn zaczyna sobie odpuszczać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah ah jaka satysfakcja że fajne dupy nie mają atencji... humor poprawiony? Wiedz tylko że to na chwilę jest, potem stan emocjonalny spada do punktu wyjścia...

 

 

23 minuty temu, Hatmehit napisał(a):

ale ogólnie ludzie są dość normalni XD 

W 90 proc ludzie są normalni.

 

30 minut temu, Druid napisał(a):

często gołodupiec z kraju afrykańskiego, arabskiego jest dużo bardziej wartościowym konentem, taki mokebe, achemd , alwaro, więc o czym tu mówić. Wiele kobiet jest roszczeniowych i co raz więcej mężczyzn zaczyna sobie odpuszczać.

Koliega czytuje wykop jak mniemam XD.

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.