Skocz do zawartości

Afera w zespole Rammstein. Kolejne kobiety opowiadają swoje historie


Rekomendowane odpowiedzi

Te julki (i dziennikarze) to są coraz głupsze.

Cytuję z artykułu " Powiedziały, że w 2020 roku, na koncercie Rammstein Till Lindemann odurzył je narkotykami, a następnie wykorzystał."

 

W 2020 roku na koncercie? W środku PLANDEMII?!?!?!?  🤣:D💥

 

 

Po wpisaniu w gugla: "remstain 2020 concerts" mamy... the shows planned for 2020 will not take place due to the 2019–20 coronavirus outbreak, but were preliminarily postponed into 2021, and then postponed again into 2022.

Dalej nie chce mi się robić researchu. 🤣

 

 

 

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 6
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście te idiotki pchają się tam na partie szachów.....

 

Ja się zawsze dziwiłem politykom(szczególnie Trumpowi...)/gwiazdom itp, że na ten cały bełkot na nich, nie tylko jakieś fałszywe oskarżenia ale też rzucane na ich temat stwierdzenia w mediach nie zakładają spraw w sądach.

 

Ale chyba po prostu jestem robolem i nie zrozumiem świata wielkich....

 

ps. ciekawe ile z tych "zgwałconych" tak na prawdę jest zła bo planowały sobie tam pod tą sceną "podejde do niego i zachowam się jak worek na spermę a potem zostanę jego żoną" a zostawały dalej workiem xP Myśle, że z tej strony może być dużo oskarżeń xD

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że tylko bogaci ludzie z sukcesami padają ofiarą #metoo. Dziwne nie ;)

 

9 minut temu, Imiennik napisał(a):

Tak naprawdę to Till powinien tym szlaufom rachunek wystawić gdyby rzeczywiście do czegoś doszło :D

To jest dobre. Zakładasz kasę fiskalną i po kazdym seksie z obcą dupą drukujesz paragon (imienny, za usługę seksualną) i kładziesz na stoliku , ona i tak nie zauważy i nie weźmie, a ty swoją kopię masz dla sądu ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Too big, too small. Size does matter after all.

Zu groß, zu klein, Er könnte etwas größer sein!

 

 

Rammstein to jedna z lepszych rzeczy jakie spotkały mnie w życiu.

Trzy lata temu zespół został oskarżony przez przedsiębiorstwo Holocaust o antysemityzm, bo w teledysku "Deutschland" ukazał scenę egzekucji żydów przez nazistów. 😅

Skandal wokół Rammstein: „trywializuje Holokaust“ – DW – 28.03.2019

 

Teraz wynajęli idiotkę na tyle niedorobioną intelektualnie, że nawet nie zwróciła uwagi, aby podać jakąś bardziej wiarygodną datę koncetu zamiast 2020 roku, kiedy nikt nie koncertował z powodu koronapsychozy. 😅

A tak poważnie, to gość chyba oberwał za zaloty do wielkiego wschodniego niedźwiedzia, u którego wielokrotnie koncertował, a nawet śpiewał razem z TaTu.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, cst9191 napisał(a):

Poczekajmy jeszcze kilka godzin i wleci samokrytyka zespołu Rammstein podobnie jak to było w przypadku sędziego Marciniaka

To kajanie się, skamlenie w stronę globalnej lewoskrętnej krucjaty było obrzydliwe. No ale wiodące media są w łapach lewaków, więc jeśli nie chcesz linczu i utraty statusu na który pracowałeś, musisz ćwierkać z właściwego klucza.

Btw. ludziom że świecznika nie pozostaje nic jak tylko zwierać kontrakt na ruchanie, nawet nagrywać telefonem, lub stworzyć aplikację "Bolcing" czyli szybka, pewna apka do wyrażenia zgody na uprawianie seksu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyka, bardzo to wygodne, nie ma świadków, a nawet jak są to nie pamiętają losowej Lindy, nagrania dawno przepadły.... Teraz jest tylko słowo biednej pani, jak będzie ich kilka to sąd da im wiarę, kazda wydrze po 100 000 euro odszkodowania... To ekskluzywne divy są po prostu tylko, nie informują, że usługa jest płatna...

2 godziny temu, Redbad napisał(a):

To kajanie się, skamlenie w stronę globalnej lewoskrętnej krucjaty było obrzydliwe. No ale wiodące media są w łapach lewaków, więc jeśli nie chcesz linczu i utraty statusu na który pracowałeś, musisz ćwierkać z właściwego klucza.

Btw. ludziom że świecznika nie pozostaje nic jak tylko zwierać kontrakt na ruchanie, nawet nagrywać telefonem, lub stworzyć aplikację "Bolcing" czyli szybka, pewna apka do wyrażenia zgody na uprawianie seksu.

Znając życie to będzie to podważane, że niby je odurzył.... Trzeba będzie notarialnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mmario napisał(a):

Znając życie to będzie to podważane, że niby je odurzył.... Trzeba będzie notarialnie 

Ponawiam pomysł wpisany wyżej.

3 godziny temu, bzgqdn napisał(a):

Zakładasz kasę fiskalną i po kazdym seksie z obcą dupą drukujesz paragon (imienny, za usługę seksualną) i kładziesz na stoliku , ona i tak nie zauważy i nie weźmie, a ty swoją kopię masz dla sądu ;)

  - Wysoki sądzie, tak ta pani była u mnie, byla bolcowana, gdzieś tu mam kopię paragonu, pani zapłaciła 50zł gotówką za wyruchanie w kakao.

Paragon fiskalny to w tym kraju świętość ;)

Edytowane przez bzgqdn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nic nowego. Ze 20 lat temu śpiewał BIG CYC. Nawet z wyszczepieniem trafili ;).

 

Wielki koncert dzisiaj w mieście
Wszyscy czują podniecenie
Ona myśli, że ma szczęście
Już ją swędzi podniebienie

 

Plakat zawisł gdzieś na płocie
Ciężko z kasą jest na bilet
Tu panuje bezrobocie
Oj, poszaleć choć na chwilę ...

 

Ref. Ja chciałam tylko jego autograf
On od razu ściągnął mi spodnie
Kilka sekund, byłam gotowa
Co ja teraz w domu powiem

 

Zobaczyła go na scenie
Długie włosy i mikrofon
To największe me marzenie
Porozmawiać trochę z tobą

 

Tak myślała, gdy czekała
Pod nogami drżała ziemia
Wreszcie wyszedł z garderoby
I pokazał jej szczepienia

 

Ref. Ja chciałam tylko jego autograf ...

 

 

 

Edytowane przez Piter_1982
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
On 6/29/2023 at 12:15 PM, Patton said:

 

Korwin-Mikke powiedziałby: "Bardzo dobrze, że są agresywni. Mężczyzna musi być agresywny i umieć się bić"...

A tak na serio, to niezła kasa poszła na nich (tak samo jak na lewackie zwięrzęta z Lipska), że zrobili taki rozpierdol. Pewnie mają parasol ochronny w postaci władz Berlina, które równie ochoczo chronią coroczne marsze berlińskich neonazistów. A wszystko w celu polaryzacji społeczeństwa, ale to tylko moje zdanie.

 

1 hour ago, Maciejos said:

 

W "Moskau" nie było nikogo z TaTu. Żeński wokal to Viktoria Fersh, której głos brzmi podobnie do Wolkowej (ta czarna z TaTu).

 

https://de.wikipedia.org/wiki/Viktoria_Fersh  

 

Dostałeś ode mnie pucharek za wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
On 6/29/2023 at 12:15 PM, Patton said:

 

Swoją drogą, po przypomnieniu sobie o tej akcji naszła mnie rozkmina: czy Till będzie miał jaja, aby złożyć jakiś porządny pozew przeciwko lewicowym zwięrzętom i tamtej oskarżycielce atencjuszce, która chciała zrobić sobie na nim "fejm", czy może tęczowi Lorenz oraz Kruspe wezmą sprawy w swoje ręce i mu zabronią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.