Skocz do zawartości

Zegarek sportowy w góry


Jellyier

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Od jakiegoś czasu regularnie zacząłem chodzić po górach dlatego też przydałby się jakiś porządny zegarek który zmierzy tętno i spalone kcal itp. Czy ktoś z was ma jakąś wiedzę na ten temat? Są tutaj miłośnicy gór którzy mogą polecić jakiś sprzęt? Budżet elastyczny a więc jestem otwarty na propozycje :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem Garmin Instinct 2. 

Kroki mierzy, spalone kcal też. Można zapisać sobie na gps miejsce startu i nawigować do punktu. Alarm przed burzą też ma. Ewentualnie jakiś inny garmin z kolorowym wyświetlaczem żeby można było podejrzeć sobie mapę.

W górach z nim jeszcze nie byłem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy o jakim przedziale cenowym mówimy.

Ja ze swojej strony proponuje zegarki Huawei  z serii GT2 i GT3.

Nie dość, że masz masę funkcji i trybów treningów od marszu po bieganie to jeszcze sprawdza tętno, natlenienie krwi, spalone kalorie, kilometry i kroki.

Wygląd elegancki, wygodny w noszeniu.

A mówią, że chińskie jest be😊

HUAWEI Watch GT 2 Pro Sport, Smartwatch z GPS i Pulsoksymetrem, Tytanowa Koperta, Szafirowe Szkło, Czarny : Amazon.pl: Moda

HUAWEI Watch GT 3 46mm Active Czarny Smartwatch - niskie ceny i opinie w Media Expert

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie garmin. A do tego osobno czujnik tętna na klatkę piersiowa. Bo pomiar tętna z nadgarstka to sobie można wsadzić. 

Ale trzeba się liczyć z tym, że to wydatek około 2 tys. 

 

Miałem Huawei gt2 jako pierwszy smartwatch. Na 5000 metrów potrafił naliczyć 4600 m lub 5400. I jak to sprawdzać progres. Taki chiński wynalazek. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.