Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Długowłosy

 

Wspominałeś kiedyś i ostrzegałeś o Ukraince z byłej A. Ekonomicznej ale z DLŚ. Czy ona ma na imię Nataliia? Poznałem taką ostatnio ale z Katolickiego Uniwersytetu w Lublinie. Kierunek Ekonomia. Więc to DLŚ się nie zgadza ale wolę zapytać. Średniego wzrostu brunetka, średnio-wysportowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o związku strikte pod paszport? (rozważania teoretyczne). Ślub intercyza po 2-3 latach rozwód bez orzekania o winie. Pani dostaje paszport i wyprawkę z tego co sobie ogarnie by zacząć nowe życie z paszportem a facet ma przez te wymagane 2-3 lata (ile wymagane) panią domu taką jak mu pasuje. Myślę, że jakaś studentka mogłaby na takie coś pójść. 

 

Co do przyszłości mężczyzn spora część dalej będzie myślała główką a nie głową i przy mniejszej ilości kobiet będą gotowi zgodzić się na posiadanie "wspólnej żony". (POLIANDRIA) Bo może się okazać dla nich jedyna szansa na posiadanie potomstwa. Tak jak kiedyś w Tajlandii funkcjonowała instytucja "małej żony". 

 

Osobiście uważam ,że odmienny sposób patrzenia na świat może być przeszkodą by się dogadać w związku z Ukrainką bo często ciężko się dogadać z naszymi kochanymi Paniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Ramzes said:

a facet ma przez te wymagane 2-3 lata (ile wymagane) panią domu taką jak mu pasuje.

No nie wiem, czy to tak by prosto dzialalo. Jesli panna dla paszportu by sie zenila, to nie koniecznie by znaczylo ze ja pociagasz seksualnie i ze bedzie Ci sie zawsze oddawac. Na boku moze byc bolcowana a w domu powie, ze ja glowa boli. I co wtedy zrobisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Unhomme to są rozważania teoretyczne. Ciebie również może nie pociągać małżonka po 20 latach małżeństwa jednak nie jest to powód do wystawiania żony. Kobieta ,która by się zachowywała w ten sposób zwalnia ciebie do dotrzymywania twojej części umowy. Równocześnie oczekiwanie seksu na żądanie od jakiegokolwiek człowieka jest lekkomyślne. Natomiast dbanie o twoje potrzeby jak najbardziej. 

Co najważniejsze nie wiem czy takie postępowanie jest zgodne (paszport za ślub) z prawem. To w jej interesie jest przygotować się do wyprowadzki za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Spotkałem kobietę Ukrainkę (25 lat) - kobietę sukcesu. Nie znam wielu mężczyzn co tak zapierniczają.

 

Wychowana przez tradycjne wartości (rodzice). W UA już za stara na ślub (tam 20-22). Dziecko 22-25. 

Miała 10 chłopaków (czyli pewnie 30). Albo leniuszków NEETów, albo amicjonalnych maczo. Oba typy same odchodziły same, bo "ja nie nadążąm za tobą". Na spotkanie wpadła w sukience poniżej kolan i koszuli. Podobno na Ukranie to "standard". Od roku w Polsce. Mówiła całkiem dobrze wg. mojego subiektywnego pomiaru. Chociaż miała kolacje z "przyjaciółmi" później. Antykoncepcja cały rok ze względów "zdrowotnych" od pewnego czasu.

 

Ciężko było wydobyć informacje nt. uczuciowości/emocjonalności/seksualności z tymi partnerami. Przynajmniej bardzo mało "siedziała" na telefonie podczas tego spotkania. Grałem w bardzo otwarte karty. Ja nigdy nie miałem dziewczyny, całowałem się raz w życiu - nie mogła w to uwierzyć (ale to prawda, a mam 25 lat. Nie byłem na roksach, ale rozważam; jedanak ja jestem MGOTWerem, który ma ma "wyjebane").

 

 

Matka mówi jej, żeby szukać frajera (to moja interpretacja), kompletnie "odwracając" role społeczne (facet by gotował i zajmował się domem - dla mnie to niegłupie, moje męskie ego by przeżyłoby to. Możecie mnie wyzywać od pizdeczek, ale zasmakowałbym życia na jej poziomie materialnym za bycie "podnożkiem"; może źle się wyraziłem, ale coś z tego bogactwa mogłoby "skapnąć" na mnie).

 

 

Resztki uczuć tej dziewczyny pozwalają na "związek". Introwertyczka. Wierzyła w podział 50/50 wydatków przy mieszkaniu razem (chociaż 90% obowiązków domowych na barki faceta). Brak odchyleń konumpcyjnych (ale hobby bananowe). Pomimo jej wysokiego statusu społecznego, rozważałaby chwyt "małżeński". Nie chce Szwaba jak parntera (nie zna języka, uważa napierdalając godziny w PL i biorać bliższy krąg kulturowy w Polsce - nie opłaca się).

 

Oczywiście padł temat obywatelstwa. 7 lat gdy tu pracuje. 2 lata jak ożeni się z Polakiem.

W sumie to był się "żenił"/prowadziłbym tą relację w tym kierunku. Jej rodzice ostro suszą jej głowę w tym temacie. Po wejściu na rynek pracy nie ma czasu na randkowanie (chociaż pewnie jestem jednym z 20 absztyfikantów).


 

Co może się spierniczyć? To chyba mokry sen każdego TRPowca/MGTOWera (pomimo cynizmu wierzę, że chociaż część życia można spędzić z kobietą - nawet jeśli po takim czasie zostłbym mizoginem aż do kości).

1. Brak akceptacji ślubu ze strony rodziców i ostre jazdy z "kolegami"/randomami z UPA.

2. Ostre jazdy podczas tych 2 lat.

3. Kradzieże podczas mieszkania razem.

 

W sumie nie wiem, co by ją motywowało do zerwania "umowy ze mną" w ciągu tych 2 lat. Potem wyjebane, ważne żebym się nie zaangażował emocjonalnie. Coś z seksem miałaby opory (sensie, że nie po 4 spotkaniach itp.). To nawet lepiej - nie przywiązałbym się. Pizda to największy narkotyk każdego faceta. 

 

Wierzyła w intercyzę. Zarobkowo wyglądałoby to tak, że ona niebawem przeskoczy mnie zarobkowo. Czy sądzicie, że przy rozwodzie da się wydusić "moje" mieszkania (bo pewnie w ciągu 10 lat coś odziedziczę, w sensie czy np. z rokiem małżeństwo przysługiwałoby jej coś za 10 lat, czy tu "działa" prawo wstecz)?  Bo co się odpierdala we Francji, Stanach mogłoby coś takiego sugerować... Nie "miałbym" (cały ten post to rozważania mocno teoretyczne) większych majątków "przedmałżeńskich".

 

Czy da się wpisać po "mojej stronie" w intercyzę coś o "pożyciu małżeńskim"? Bo na MGTOW ostro płaczą, że kobiety nie dają im już miesiąc po ślubie, a potem wychodzą z relacji z alimentami itp (po kilku latach). Baran zgolony i niezaspokojony. 

 

MGOTW/TRP mógłbym cytować na wyrywki... takiego case jeszcze nie spotkałem (bo to kompletne odwrócenie problemów).

 

Relacja jakby czysto biznesowa (ekonomia skali w wydatkach).

 

PS. Brzmi jak solidny trolling, ale proszę uwierzcie mi :P

Edytowane przez PuchaczRuchacz
dodanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 6.04.2016 o 22:33, Tyler napisał:

Drogie Pany,

 

Jest tez wiele dziewczyn, które chcą złapać bogatego faceta, ożenić się, zdobyć dokumenty, a potem zwiać, nie mówiącm, ze wszystkie są złe. Czytałem ,ze tam jest duże zachorowanie na HIV.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Boromir napisał:

ożenić się, zdobyć dokumenty

Dokładnie - za Wołyń można się odwdzięczyć pukając a pasożyt będzie miał nadzieję na papiery. Ale nie dawać ukrainkom Polskiego obywatelstwa do póki nie przeproszą za Wołyń. I tak weźmie papiery i ucieknie za granicę.

Przy okazji jakiś Wasilij cucek popierający banderę będzie patrzał jak jego rodaczka jest pukana przez kogoś kogo nienawidzi. 

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czytam ten wątek i wstyd mi za poziom niektórych wypowiedzi. Po pierwsze ksenofobia wali po oczach aż strach, po drugie wyłazi jakaś dziwna schizofrenia. Ukrainki, Azjatki to lecą tylko na majątek tych naszych krajan, ale jednocześnie Polki są OK. Wśród Polek nie ma TAKICH SAMYCH zachowań o jakich tutaj piszecie (że chcą się ustawić, liczą na życie przy mężu itp).

 

Czemu nie przyjąć prostej zasady, że niezależnie z jakiego kraju jest panna, jak gość jest cipa i nie potrafi trzymać ramy w związku, to mu laska wejdzie na głowę. Jak jest zaś ogarnięty, to tak samo jak z Polką, poradzi sobie i z laską z zagranicy. Bo teraz to brzmi trochę jak sytuacja w której gość, który nie ma kasy na wyjazd za granicę i boi się bo nie zna języków, zachwala nasz Bałtyk bo wg niego to najlepsze miejsce na wakacje. Brzmi to mocno fałszywie, bo można skwitować staropolskim że "w du**ie był i gów**o widział". 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Analconda napisał:

Dokładnie - za Wołyń można się odwdzięczyć pukając a pasożyt będzie miał nadzieję na papiery. Ale nie dawać ukrainkom Polskiego obywatelstwa do póki nie przeproszą za Wołyń. I tak weźmie papiery i ucieknie za granicę.

Przy okazji jakiś Wasilij cucek popierający banderę będzie patrzał jak jego rodaczka jest pukana przez kogoś kogo nienawidzi. 

A czemu miałyby przepraszać

Za co? Za sprawy sprzed 100 niemal lat?

Po co to wszystko?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Analconda napisał:

Dokładnie - za Wołyń można się odwdzięczyć pukając a pasożyt będzie miał nadzieję na papiery. Ale nie dawać ukrainkom Polskiego obywatelstwa do póki nie przeproszą za Wołyń. I tak weźmie papiery i ucieknie za granicę.

Przy okazji jakiś Wasilij cucek popierający banderę będzie patrzał jak jego rodaczka jest pukana przez kogoś kogo nienawidzi. 

Kolejna rzecz ja do przeciętnego Ukraińca czy nawet Muzułmanina nic nie mam, w czym ta Ukrainka, Muzułmanin jest winny za to co było 60 lat temu (Ukrainiec), trzeba mieć pretensję do naszych rządzących, że  pozwalają na Ukrainizację, ściąganie na potęgę tutaj imigrację zarobkową, gdybyś był biedny, tez byś chciał gdzieś wyjechać i coś zarobić, a nie miałbyś zbytnio wyboru. Nie zmienia faktu, ze trzeba zastopować imigrację zarobkową do Polski jedynie kto tam, chciałby obcokrajowców do polski do pracy, to tylko i wyłącznie Polskie firmy z polskim kapitałem. Trzeba zadbać w 1 kolejności o Polaków, tych, którzy wyjechali za granicę, dać im możliwość dorabiania się, obniżyć podatki, oraz zadbać o repatriantów.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Boromir napisał:

, trzeba mieć pretensję do naszych rządzących, że  pozwalają na Ukrainizację, ściąganie na potęgę tutaj imigrację zarobkową,

Tylko co by było alternatywą? Recesja spowodowana brakiem rąk do pracy w rolnictwie i innych branżach?

Bykowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Libertyn napisał:

Tylko co by było alternatywą? Recesja spowodowana brakiem rąk do pracy w rolnictwie i innych branżach?

Bykowe?

Przecież napisałem prawo zatrudniania powinny mieć tylko polskie firmy, z Polskim kapitałem., A NIE ZACHODNIE KORPORACJE, KTÓRE NIE PŁACA TUTAJ NALEŻYTYCH PODATKÓW. PO UPADKU KOMUNY DOPROWADZONO POLSKI SYSTEM EMERYTALNY DO TAKIEJ PATOLOGII, ŻE BYŁO 20 % BEZROBOCIE, sztucznie hamowano wzrost gospodarczy, wyprzedano majtek narodowy. Każdy powinien pracować na swój własny garnuszek, a nie, ze ty musisz pracować na kogoś. To jest chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.02.2020 o 00:15, Boromir napisał:

Przecież napisałem prawo zatrudniania powinny mieć tylko polskie firmy, z Polskim kapitałem.

Takich praktycznie nie ma. No chyba że mówimy o nielicznych softwarehouse'ach ifirmach typu osiedlowy fryzjer

W dniu 29.02.2020 o 00:15, Boromir napisał:

A NIE ZACHODNIE KORPORACJE, KTÓRE NIE PŁACA TUTAJ NALEŻYTYCH PODATKÓW.

Efektem byłoby to że każdy niemal samiec by pracował i pomieszkiwał u rodziny. Pracy byłoby mało i z reguły marnie płatna bo dotyczyłaby wtórnego rynku obslugującego rynek pierwotny. 

W dniu 29.02.2020 o 00:15, Boromir napisał:

PO UPADKU KOMUNY DOPROWADZONO POLSKI SYSTEM EMERYTALNY DO TAKIEJ PATOLOGII, ŻE BYŁO 20 % BEZROBOCIE, sztucznie hamowano wzrost gospodarczy, wyprzedano majtek narodowy.

Sztucznie czyli jak?

W dniu 29.02.2020 o 00:15, Boromir napisał:

Każdy powinien pracować na swój własny garnuszek, a nie, ze ty musisz pracować na kogoś. To jest chore.

Chore to jest wzorować się ekonomicznie na Gambii czy innym Gabonie gdzie każdy prowadzi ikrodirme na zasadzie handlu jednym towarem co jest pod ręką, a pakietów socjalnych brak. Korporacji też brak. Emerytur brak.

Dzielny samiec zaś  mgtow wrzuca do latryny i hajta się jak najszybciej z którąkolwiek by samemu nie utrzymywać rodziców i napłodzić polise emerytalną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.