Skocz do zawartości

Nie żyje brytyjska socjalistka, szefowa państwowego szpitala. Czekała 9 miesięcy na operację - czyli o fatalnym stanie służby zdrowia w UK


Enemy

Rekomendowane odpowiedzi

O tragicznym stanie służby zdrowia w Szwecji już kiedyś rozmawialiśmy się na forum. Nie jest to jednak jedyny kraj, gdzie państwowa służba zdrowia nie działa tak dobrze, jak uważają socjaliści. Podczas gdy w Singapurze, kraju o najbardziej sprywatyzowanej służbie zdrowia ludzie zamiast umierać na ulicach, wykupują ubezpieczenie za około 7 do 79 zł miesięcznie (w zależności od wieku), ciesząc się wysoką jakością usług, w Wielkiej Brytanii nie jest już tak różowo.

 

http://pikio.pl/socjalistyczna-szefowa-sluzby-zdrowia-umarla-z-powodu-zaniechan-wlasnego-szpitalu/

 

Cytat

Brytyjska polityk, Margaret Hutchon umarła podczas operacji żołądka. I media pewnie nie rozpisywałyby się o tym, gdyby nie fakt, że… Hutchon była dyrektorką szpitala Chelmsford.

 

Przeprowadzenie operacji opóźniało się. Państwowy szpital przesuwał ją czterokrotnie, łącznie odwlekając zabieg aż o 9 miesięcy. Kiedy wreszcie przeprowadzono operację, pacjentka zmarła w jej trakcie. Jakby tego było mało, szpital do tej pory nie wyjaśnił rodzinie, co było przyczyną śmierci Margaret Hutchon.

 

Tak naprawdę nie wiem, czemu umarła. Szpital nie wyjawił nam powodu. A wszyscy chcielibyśmy go poznać. Była coraz słabsza, a szpital tylko przekładał operacje… – mówił mąż Hutchon w rozmowie z Daily Mail. Jak dodaje, Hutchon spędziła w szpitalu 4 miesiące, gdzie „w zasadzie zapomniano o niej”. Poirytowana rodzina w końcu zabrała ją do domu. – To była dobra decyzja. Dzięki temu mogliśmy spędzić ostatni miesiąc razem. Przedstawiciele szpitala powiedzieli dziennikarzom, że nie mogą komentować indywidualnych spraw.

 

Skoro tak się "leczy" dyrektorów szpitali, to jak wygląda leczenie zwykłych ludzi?

 

http://www.piotrskarga.pl/ps,7284,2,0,1,I,informacje.html

 

Cytat

 

Brytyjska komisja ds. jakości usług medycznych, która przeprowadziła kontrolę  w 12 najważniejszych szpitalach publicznych, jest przerażona pogarszającymi się ciągle standardami opieki zdrowotnej w kraju. Co roku w tzw. placówkach państwowych umiera co najmniej 800 osób z powodu odwodnienia i 300 – z powodu niedożywienia. Pielęgniarki ignorują potrzeby pacjentów. Lekarze zmuszeni są przypominać im, że należy poić pacjentów. 

 

Brytyjskie pielęgniarki nie przestrzegają podstawowych standardów opieki zdrowotnej w szpitalach finansowanych z powszechnego sytemu ubezpieczeń zdrowotnych. W szczególności ignoruje się prośby i wołania pacjentów w podeszłym wieku. 

 

Komisja, która prowadziła audyt, stwierdziła, że w niektórych przypadkach pacjenci byli tak wyczerpani, iż nawet nie byli w stanie prosić o pomoc. W innych zaś, pielęgniarki celowo ignorowały wezwania chorych. Nie dostarczały im picia i jedzenia. Komisja zwróciła uwagę, że w ogóle nie szanuje się prywatności i intymności pacjentów. 

 

Trzy z 12 skontrolowanych szpitali w ogóle nie spełnia „nawet podstawowych standardów opieki wymaganej przez prawo”– zauważyła Komisja Care Quality w specjalnym raporcie pokontrolnym

 

 

 

Edytowane przez EnemyOfTheState
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom brytyjskiej służby zdrowia, jest poniżej jakichkolwiek poziomów...

Dla głupiego wyrwania zęba, zwołuja całe sympozium doktorów...

Ogolnie brytyjczycy maja totalnie wszystko w dupie, a zdrowie to juz w ogole...Najbardziej popularnym lekiem ktory leczy wszelkie schorzenia jest paracetamol...

Badania robie tylko i wyłacznie w Polsce, łacznie z stomatologią...

Tu na każdym kroku, syf, brud, grzyb i muzułmanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze byłem ofiarą nhsu%-)to nawine wam bajere%-)

pewnego razu za slamsami i wszechobecnym grzybem oraz centrum handlowym byli lekarze.którzy na szczescie nie leczyli panadolem.ale...poziom głupoty przerastał wszystko.po roku od skierowania dostałem sie do sapitala na badania.a w szpitalu powiedziano ze jestem z zdrowy.w pl odrazu na stół trafiłem.

a teraz real humor przychodzi pokemon do lekarza w angli a lekarz na to

nie pomoge ci twój lekarz jest na urlopie i bedzie za 3 tygodnie%-)

niestety nie rzuciłem w kurwe krzesłem bo by mnie zawineli%-)


strajki lekarzy/studentów medycyny to normalka bo nie maja roboty
poziom głupoty level hard jest wszedzie
i co z tego ze maja nowoczesny sprzet jak poziom wiedzy medycznej=średniowiecze wpizdu
całkowita bezkarnosc w idiotzmie lekarzy
całkowita samowolka lekarzy
całkowite uprzedmiotowienie pacjenta na zasadzie chuj ich obchodzi czy cos działa czy nie
 a teraz koncik humoru

anglia daje lepsze swiadczenia medyczne w krajach afryki
anglia daje lepszy poziom wykształcenia w afryce niz we własnym kraju

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.