Jump to content

Matka się mści za odebranie jej 17-letniej córki (poszła do ojca), mega kłopoty dyrektora szkoły, który zgłosił do sądu rodzinnego, że dziewczynka być może jest ofiarą przemocy


Recommended Posts

https://natemat.pl/489413,dyrektor-iii-lo-w-tarnowie-ma-klopoty-bo-pomogl-uczennicy-szkola-reaguje

 

Aż nie wiem co napisać, trzeba to przeczytać.

 

Jedna wkurzona kobieta robi dramę na cały kraj, zobaczcie jakie to zasoby angażuje. I teraz gratulacje dla tych co mówią, żeby swoim żonom zdradzać tajemnice, otwierać się, być szczerym zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy finansowe. Gdy nadchodzi czas nienawiści, gdy dobra kobieta okazuje się być bestią, wszystko co powiesz zostanie wykorzystane przeciwko Tobie.

  • Like 7
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

  • Marek Kotoński changed the title to Matka się mści za odebranie jej 17-letniej córki (poszła do ojca), mega kłopoty dyrektora szkoły, który zgłosił do sądu rodzinnego, że dziewczynka być może jest ofiarą przemocy

Oj biada gdy przychodzi czas nienawiści... A forum wypełnione ckliwym żalem, że kobiet nie mają.

 

Wracając do tematu, no grubo, dla tych bab najważniejsze to zagnoić wszystko i wszystkich, a to, że dzieci będą psychicznie powykręcane i nie do życia? A kogo to obchodzi?

Edited by Alejandro Sosa
Link to comment
Share on other sites

Znam niestety tą sytuację z pierwszej ręki. Matka psychopatka. Dzieci pod jej skrzydłami były okaleczane i poniżane. Policja, wymiar sprawiedliwości i inne ośrodki wsparcia są bezradne. Kobieta nie zarabia, nie ma pracy, a jednocześnie na wszystko ma pieniądze, całymi dniami zajmuje się poniżaniem ludzi, którzy stają jej na drodze. Rasowa psychopatka. Dyrektor nie zatańczył dla niej, to szybko popłynął. Ludzie to widzą, ojciec wywalczył jedno dziecko w bólach, ale drugie ma podobno tak spraną głowę, że też tylko się okalecza i ma myśli samobójcze. Matka jej nie puści, to ostatni bastion, aby czerpać jakiekolwiek pieniądze ze świadczeń, także zapowiada się walka bez końca.

Gorące uściski dla dobrego sercem ojca i aby los mu kiedyś to wszystko wynagrodził, jemu i jego dzieciom.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Sad 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.