Skocz do zawartości

Jaki mobilny net?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Play online na kartę ładujesz za 50 zł miesięcznie i aktywujesz pakiet (za 45) i masz internet bez limitu transferu na 30 dni + za doładowanie dodatkowy transfer kilka giga (akurat starczy na 31 dzień miesiąca :P ).

 

Prędkość zależy od twojej lokalizacji i modemu. Jeśli jesteś w zasięgu LTE i masz modem 4G LTE to prędkość realna to jakieś 50 - 60 Mbps ( w moim mieście, w Wawie miałem prawie 100) przy pobieraniu plików. Jak nie masz zasięgu LTE, tylko jesteś w zasięgu sieci 3G (lub masz starszy modem taki jak twój) to prędkości  realne na poziomie 12 - 18 Mbps przy ściąganiu.

 

Odkąd pojawiła się ta oferta tak trochę ponad rok temu rozwiązałem umowę na net stacjonarny. Ładuję co miesiąc 50 pln  - aktywacja pakietu kosztuje 45 pln, więc co 9 miesięcy nie muszę ładować gdyż nazbiera się z różnicy.

 

Przez pierwsze dwa miesiące używałem takiego samego modemu jak masz, później przesiadłem się na E3372.

 

Zero kabli, pierdzielenia się, zawsze można zabrać z laptopem jak się wyjeżdża służbowo czy rekreacyjnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starter PLAY ONLINE za 9 zł (najtańszy) do tego doładowanie za 50 pln. 

 

Wkładasz w swój modem, ładujesz. Później logujesz się na play 24 wchodzisz w usługi i tam masz pakiety, klikasz i wybierasz internet na 30 dni za 45 pln, tam opisane dokładnie będzie jak to zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.