Skocz do zawartości

Do czego wam potrzebna kobieta.


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, wojskowy33 napisał:

@Brat Janznamy się mniej więcej od 5-ciu lat. A już tak całkiem na stałe to od 3.

 

5 minut temu, kryss napisał:

:D jak juz pisałem życzę Ci jak najlepiej

.Ale myślę że naprawdę chwalić powinieneś zaczac za jakieś 10lat

 

No i wyszło dlaczego @wojskowy33 jest jeszcze zadowolony ze związku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wojskowy33 napisał:

Będę jedynym monogamistą na forum z tak długim stażem?

Na pewno nie, jest kilku Braci z dłuższym stażem.

Ja też trochę liznąłem tego "miodku", ale może zwyczajnie nie umiem wybierać

Ciesz sie tym co masz, ale  raczej nie traktuj tego że tak już NA PEWNO I DO KOŃCA BĘDZIE, moze ale wcale nie musi.

"Kobieta zmienną jest"  ,a i samo życie przynosi często niespodzianki, i nie koniecznie miłe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ciesz sie tym co masz, ale  raczej nie traktuj tego że tak już NA PEWNO I DO KOŃCA BĘDZIE, moze ale wcale nie musi.

 

Podpisuje sie pod tym. Z kobietami NIGDY nie ma ZADNEJ pewnosci. Mozna byc w zwiazku, nikt nikomu nie broni, nawet nie taka jest idea forum, zeby w ogole nie wchodzic w zwiazku, bo to kazdego indywidualna sprawa. 

Najwazniejsza jest SWIADOMOSC, ze:

-to tylko kobieta, zawsze moze cos odstawic, niewazne jak ''idealna'' jest

-trzeba miec luzne podejscie, traktowac kobiete jako dodatek, przyjemnosc jedna z wielu, a nie sens zycia, bo juz wielu sie na tym przejechalo. Zycie to nie film romantyczny, tutaj takie inwestycje sie nie zwracaja, a wrecz pociagaja za soba wiecej i wiecej kosztow

-to, ze np. ktos tam sie w kims ''zakochal'' to zwykla burza hormonalna w srodku nas, a nie jakies przeznaczenie, ktore da nam szczescie az po grob

-kobieta to nie jest logiczna i swiadoma istota. To, ze ona np. powie, ze nie leci na kase albo nie jest jak inne, jest nic nie warte. Babskie deklaracje to nie jest zaden wyznacznik niczego (najwyzej tego, jakie sa jej oczekiwania, a nie faktyczny stan). Kiedys jedna znajoma mowila, ze nie rozumie, jak mozna leciec na kase, nie wie, czemu te dziewczyny tak robia itp. - nie minelo wiele czasu, wrocil zza granicy bialy rycerzyk, ktory latal za nia od dawna. I o ile wczesniej srala na niego z gory, tak jak sie dowiedziala, ze zajechal fura z wieksza iloscia kasy, to malo se nog nie polamala tak do niego leciala. Na szczescie on juz glupi nie byl. 

 

Majac swiadomosc tych i kilku innych spraw, o ktorych zapewne zapomnialem, mozna isc przez zycie i wchodzic w relacje z niewiastami, bo nie bedzie sie wtedy oczekiwalo od nich czegos, czego dac nie moga. Grunt to wiedziec, jakie one naprawde sa - i traktowac zgodnie z faktycznym stanem, a nie wyobrazeniami wtloczonymi nam przez romantyczny syf. 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.