Skocz do zawartości

Studia, a szantaże pieniędzmi


Samiec Alfa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to widze tak:

1. Łap jakąś robotę za granicą w wiatrakowie czy u helmutów.

2. Idź na dzienne jednocześnie szukaj roboty (weekendy masz wolne a poza tym jest szansa że będziesz miał zajęcia np 3 czy 4 razy w tyg)

Dzięki temu na starcie masz jakieś ojro, podszkolisz język, do CV coś będzie, a przy okazji poznasz smak miodu dziennego studiowania:D

I nie ma żadnych przeciwwskazań żebyś na 2-gim roku nie przeniósł się na zaoczne i normalnie pracował.

I tak jak wspomnieli Bracia, w robocie przyda CI się może z 10% tego co będzie na studiach.

Aha, studia dzienne to niepowtarzalny klimat, warto przynajmniej spróbować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Samiec Alfa napisał:

Jak emocjonalnie nie zagrzebać się w gównie?

 

Mam okres 4 miesięcy, by ogarnąć sprawę do końca. Można prosić o przeniesienie i rozpoczęcie nowego tematu pt. "Odcięcie pępowinki"?

Spokojnie stary, znam to z autopsji, rodzina Ciebie atakuje bo Ci zazdrości, to raz, dwa rozwijasz się, trzy prawdopodobnie obrali Tobie już kierunek, Ty sie buntujesz i super...

Dobrym pomysłem byłby wyjazd do innego miasta bądź zagranicy...

Oczywiście bez tłumaczenia sie bo w tej sytuacji nie masz z nimi szans, zbyt mocno zmasowany atak na Twoja osobe, staraj się nie pokazywać swoich planów na przyszłość..

Jesli pracujesz, odłóż sobie kase, wykalkuluj sobie jak Ci radzi Brzytwa, spokojnie zaplanuj..Kazda decyzja podjęta pod wpływem emocji spowoduje że sie pogubisz i wrócisz do domu, a Oni wtedy A NIE MÓWILIŚMY? Oczywiście tak byc nie musi, to tylko moje wywody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2016 o 10:29, Samiec Alfa napisał:

   Nad rodzinną kasą czuwają samice, czyli mamy totalny rozpierdol i panoszenie się w domu. Jazdy psychiczne to rytuałowy początek dnia. 

Najpierw płodzą, a potem źle traktują-to po co było płodzenie?

Być może aby mieć lokatę na przyszłość w postaci piniądza od potomka. Nieładnie-zamiast samemu wziąć się do roboty, wystarczy się mnożyć i mają niewolnika do musztrowania. Proste, prostackie, bezczelne.  

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, AdrianoPeruggio napisał:

Najpierw płodzą, a potem źle traktują-to po co było płodzenie?

Być może aby mieć lokatę na przyszłość w postaci piniądza od potomka. Nieładnie-zamiast samemu wziąć się do roboty, wystarczy się mnożyć i mają niewolnika do musztrowania. Proste, prostackie, bezczelne.  

 

Jak to po co? Przecież dzieci dają szczęście i spełnienie :P

 

A tak serio dla pieniędzy, nieraz od małego byłem programowany, żeby się dobrze uczyć, żeby coś w życiu osiągnąć, aby rodzice byli dumni i żebym utrzymywał ich, bo sami zmarnowali sobie życie.

 

Więc bardzo możliwe, że ataki są spowodowane tym, że wyczuwają zagrożenie, bo stracą kogoś kogo mogliby bezwstydnie wykorzystywać. 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.