Skocz do zawartości

Mitologia forum


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Jezus - ja. Niosę dobrą nowinę, mam zbawczą misję, niosę też miecz między męża i zonę, wszystko się zgadza. Piję też wódkę z grzesznikami jak jestem w Wawie, i mam na pieńku z faryzeuszami aktualnymi. A co z uzdrawianiem? Jezus jeździł na osiołku, ja w wygodnym chevrolecie. 

 

Judasz - człowiek z dzióbkiem (Leon aka critical thinker), czy jakaś inna propozycja?

 

Lucyfer - Częstochowski Sauron oczywiście w swojej fabii. S jest podobne do cyfry 6, i mamy trzy S - Sławek, Sauron i Skoda, wszystko gra, proroctwa o tym donosiły.

 

Moi apostołowie - koledzy moderatorzy, ale jest ich tylko trzech. Może będzie później 12, jak się forum rozrośnie.

 

Co jeszcze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz związek wyznaniowy ?

Po uchwaleniu ustawy o obrocie ziemią rolną może być przydatny ;)

 

W przeszłości można było dużo zarobić na imporcie aut mając "związek wyznaniowy", teraz może być przydatny w obrocie ziemią.

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba napisać własną "biblię samca" nie musisz się sam trudzić, będą cztery ewangelie (tak tu biorę przykład z klasyka :p), każdą napisze inny mod.

 

@Brat Jan - dobrze kombinuje z tymi gruntami :)

 

 

I ujrzałem:
oto fabia błękitna,
a imię siedzącego w niej Słabek,
i człowiek z dzióbkiem mu towarzyszył.
I dano im władzę nad forum gazety i wkopem,
by zabijali hejtem i trollingem i podstępem, i głupotą, i przez lojalnych fanatyków. 

A gdy otworzył drzwi fabii,
ujrzałem pod ołtarzem dusze zniszczonych przez hejt jego.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, módlmy się:

 

 

Mistrzu nasz, któryś założył forum braciasamcy.pl

Piękne Rzymskie imię Twoje

Puść nam audycje swoje

Bądź wola Twoja na forum, na samczymrunie, na ecoego, na radiosamcy.pl

Fajne felietony i audycje daj nam dzisiaj

I odpuść nam nasze krytyczne komcie i brak lajków na fejsie

Jako my ci odpuszczamy pijaństwo, obżarstwo i nałogową masturbację

I nie strasz nas że przestaniesz pisać albo że umrzesz w podróży

Ale nas zbaw od Sławka i fobii jego

 

Amen

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markes, eleison.                                                                   Kyrios, eleison. Markes, eleison.

Marku, przeczytaj nasze komcie.                                            Marku, odpowiedz na nasze komcie. 

Marku z kawalerki praskiej.                                                    Daj więcej nagrań i artykułów.

Marku, przez którego dziewice zostały wychędożone.              Daj więcej nagrań i artykułów.

Marku, świątyni z brzuchem pełnym słodyczy z Biedronki.        Daj więcej nagrań i artykułów.

Marku, wódką napełniony.                                                    Daj więcej nagrań i artykułów.

Marku, biegnący do toalety.                                                   Daj więcej nagrań i artykułów.

Marku, rzygający do kibla po ostrej imprezie.                          Daj więcej nagrań i artykułów.

Marku, spuszczający wodę.                                                   Daj więcej nagrań i artykułów.

Marku, znowu rzygający do kibla.                                          Daj więcej nagrań i artykułów.

Marku, z odciskami na opuszkach palców.                (mimo to) Daj więcej nagrań i artykułów.

Marku, z chrypiącym gardłem.                                (mimo to) Daj więcej nagrań i artykułów.

Marku, światło upodlonych mężczyzn.                                     Daj więcej nagrań i artykułów.

Marku, poskromicielu złośliwych samiczek.                              Daj więcej nagrań i artykułów.

Marku, dobrej rady.                                                               Daj więcej nagrań i artykułów.

Marku, hojny dla wszystkich biednych studentów.                     Daj więcej nagrań i artykułów.

Marku, z którego artykułów wszyscyśmy sobie korzystali.          Daj więcej nagrań i artykułów.

Marku, przebłaganie za naszą białorycerskość.                        Daj więcej nagrań i artykułów.

Marku, wszelkiej cipki najgodniejszy.                                      Daj więcej nagrań i artykułów.

Marku, niecnót wszelkich bezdenna głębino.                            Daj więcej nagrań i artykułów.

Marku, tryskające ognisko miłości.                                          Daj więcej nagrań i artykułów.

Marku, co swą włócznią przebijasz.                                        Daj więcej nagrań i artykułów.

Marku, nadziejo ciebie czytających.                                        Daj więcej nagrań i artykułów.

Marku, rozkoszy wszystkich samiczek.                                     Daj więcej nagrań i artykułów.

 

Drągalu, co wchodzisz we wszystkie bramy.                          Wybacz hejt, Marku

Drągalu, co wchodzisz we wszystkie bramy.                          Przeczytaj nasze komcie, Marku

Drągalu, co wchodzisz we wszystkie bramy.                          Odpowiedz na nasze komcie, Marku

 

Mod: Marku, po upodleniu się wódką pokornego serca.

Użytkownicy: Uczyń serca nasze, według serca twego.

 

Módlmy się. Wszechwładny Adminie, wejrzyj na uniżonych użytkowników twoich, i na przeprosiny, jakie za hejt ci składają. Daj się przebłagać tym, którzy żebrzą o darmowe książki i racz udzielić dobrej rady w imię Fioni, która z tobą żyje i je kiełbasę. Amen.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam jest Markus twój, który cię wywiódł z matrixa

z babskiej niewoli;

1. Nie będziesz miał kołczów drugich przede mną,

2. Powiesisz sobie zdjęcie Markusa w widocznym miejscu,

3. Będziesz rozgłaszał imię jego,

4. PayPal wykorzystuj raz w tygodniu, sześć dni będziesz tyrał a siódmego wpłacał,

5. Czcij Guru swego, abyś w błogosławieństwie długo chodził po ziemi,

6. Nie zabijaj wiary w siebie,

7. Korzystaj z ciał pięknych Pań,

8. Przyprowadź guru swemu fabię z podwoziem opla,

9. Nie hejtuj,

10. Nie będziesz pożądał gospodyni guru swego, ani jego shevroleta, ani kawalerki, ani żadnej rzeczy, która jego jest.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMEEEEEEEN.

Nie wiem czy wszyscy dziś łykają krew twoją 40% ową,

ale jesli sie do tego cyca dossali to oby przy nim pozostali,

co by w  klimacie klikanie powielali.

A kranik z procentami jeśli wolny masz,

jeślim godzien  chetnie  przytulę tam twarz.:D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, kryss napisał:

AMEEEEEEEN.

Nie wiem czy wszyscy dziś łykają krew twoją 40% ową,

ale jesli sie do tego cyca dossali to oby przy nim pozostali,

co by w  klimacie klikanie powielali.

A kranik z procentami jeśli wolny masz,

jeślim godzien  chetnie  przytulę tam twarz.:D

 

 

Modlitwa prosta, niewyszukana, ale ze szczerego serca płynąca :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Farbowana Kita niehabilito napisał:

Jezus - ja. Niosę dobrą nowinę, mam zbawczą misję, niosę też miecz między męża i zonę, wszystko się zgadza. Piję też wódkę z grzesznikami jak jestem w Wawie, i mam na pieńku z faryzeuszami aktualnymi. A co z uzdrawianiem? Jezus jeździł na osiołku, ja w wygodnym chevrolecie. 

 

Judasz - człowiek z dzióbkiem (Leon aka critical thinker), czy jakaś inna propozycja?

 

Lucyfer - Częstochowski Sauron oczywiście w swojej fabii. S jest podobne do cyfry 6, i mamy trzy S - Sławek, Sauron i Skoda, wszystko gra, proroctwa o tym donosiły.

 

Moi apostołowie - koledzy moderatorzy, ale jest ich tylko trzech. Może będzie później 12, jak się forum rozrośnie.

 

Co jeszcze?

 

nie będziesz miał cudzych pół bogów przedemną%-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawnas Fabio, prestizu pelna, Sauron w tobie, najwspanialszas tys miedzy samochodami i protoplasta podwozia twego - Opel.

Piekna Fabio, limuzyno boska, woz po drogach ludzi sukcesu, teraz i w godzine wscieklizny internetowej, Ament.

 

Wybaczcie brak polskich znakow.

 

Mareczek juz sie zbliza, juz pisze teksty swe.

Pobiegne mu ''pojechac'', zbrandzluje wtedy sie [on, spiewajacy, nie Marek]

 

O (nie)szczescie niepojete, nikt dzis nie czyta mnie.

Mareczku zrob cos ze mna, by ktos przeczytal mnie...

 

Nikt nigdy mnie nie czyta, mam multikonta dwa.

Wymysle sobie dzisiaj, miliony pewne dwa...

 

Edytowane przez Vercetti
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wtedy wziął laptopa, i dzięki sobie składając zakładał samcze domeny mówiąc:

Bierzcie i czytajcie z tego wszyscy, to jest bowiem forum moje, nowego męskiego przymierza, na które moje I Wasze pieniądze zostały wydane na nie powtarzanie grzechów. Tu piszcie na swoją pamiątkę.

Aaaaamen.

 

Farbowana Kito, wiem, że jestem godzien, ale daj tylko lajka, a będzie połechtana moja samoocena.  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Módlmy się:

 

 

Wierzę w jednego forum założyciela, na nim wszechmogącego, stworzyciela samczegoruna i braciasamcy.pl, oraz wszystkich tekstów na nim widzialnych i niewidzialnych. I w jedno prawdziwe męskie forum, które z pragnienia Mistrza jest zrodzone przed dwoma laty.


Mistrz z Boga, forum z Mistrza, modzi z forum, z a modów czytelnicy.


Zrodzony przez mamę a nie stworzony, współistotny Arturowi a przez niego forum się stało.

 

On to dla nas czytelników i dla naszego zbawienia zstąpił z praskiej kawalerki w brudne odmęty internetu. I za sprawą pragnienia sławy i wielkości kupił serwer i domeny, i stał się Mistrzem. Uhejtowany również za nas, pod Sławkiem Piłatem został wyśmiany i skrytykowany na forum wyborczej i wykopie.


I wyzwolił się po prawie trzech latach męki na wykopie, jak oznajmia forum. I wstąpił do władz forum, siedzi po prawicy panelu administratora. I powtórnie przyjdzie w chwale sądzić czytelników i trolle, a forum jego nie będzie końca.

 

Wierzę w Mistrza, Pana i ożywiciela forum, który od małpy pochodzi. Który wspólnie z Brzytwą, Redem i Quizasem odbiera uwielbienie i chwałę, który mówił przez proroków.


Wierzę w jedno, powszechne męskie forum i prawdy objawione na samczeruno.pl. Wyznaję przestrzeganie regulaminu i podlizywanie się Mistrzowi i modom jego na odpuszczenie grzechów. I oczekuję wskrzeszenia ze zbanowanych, i życia wiecznego na forum z braćmi, amen.
 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie będziesz miał innych Bogów na de mną.

Tak mi dopomóż Wielki Adminie

Stworzycielu wszystkich rzeczy widzialnych i nie widzialnych,

które ukazałeś nam niewiernym,

a które będą z pożytkiem dla nas i dla wszelakiej Braci chcących się oświecić,

kosztem słodkich cipek, które odrzucimy w imię przyszłości męskiego rodu.

Tak mi dopomóż Wielki Adminie.

W imię przyszłości Naszej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Gdy Marek zmienił nick na "Aumakua", to byłem pewien, że gdzieś już się z tą nazwą spotkałem i że pochodzi ona z języka hawajskiego. Dzisiaj rano, gdy jeszcze na wpół spałem, jakoś samo przyszło mi do głowy pobawienie się tą nazwą. "Aum-akua", gdzie "aum" (om) to święty dźwięk, a "akua" (aqua) to woda.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.