Jump to content

Witojcie

Recommended Posts

Bry, na imię mam Piotrek.

Lat 33, trochę pogubiony wewnątrz, z zewnątrz całkiem ułożony.

Lubię oglądać NBA.

Kiedyś aktywniej, teraz mi się nic nie chce. Na forum, bo chcę być w jakiejś społeczności.

• Like 1

16 minut temu, Kacperitos napisał(a):

Kiedyś aktywniej, teraz mi się nic nie chce. Na forum, bo chcę być w jakiejś społeczności

Witaj! Łatwo można dojść dlaczego Ci się nie chce...

Ps. Uważam że społeczność tutaj nie jest "jakaś", ale przekonasz się o tym zapewne sam niebawem. Wybór dobry, ale trudny, pytanie na jak długo się zadomowisz? 

"Jeżeli robisz to co łatwe, Twoje życie będzie trudne. Jeśli robisz to co trudne, Twoje życie będzie łatwe." - Les Brown

• Like 1

Dzięki chłopy! 

26 minutes ago, Spokojnie said:

Witaj! Łatwo można dojść dlaczego Ci się nie chce...

Ps. Uważam że społeczność tutaj nie jest "jakaś", ale przekonasz się o tym zapewne sam niebawem. Wybór dobry, ale trudny, pytanie na jak długo się zadomowisz? 

"Jeżeli robisz to co łatwe, Twoje życie będzie trudne. Jeśli robisz to co trudne, Twoje życie będzie łatwe." - Les Brown

A dlaczego mi się nie chce? Z natury jestem leniem :) Ale faktycznie, musi być tu jakaś przyczyna, może uda mi się ustalić co nią jest :)

• Like 1

Teraz, Kacperitos napisał(a):

Z natury jestem leniem

Piękne przekonanie... Ale muszę Cię zmartwić, to nie jest prawda, także takich błędnych przekonań pewnie w sobie masz dziesiątki....

2 minuty temu, Kacperitos napisał(a):

może uda mi się ustalić co nią jest

Jeśli popracujesz nad sobą - nie "może", ale na "na pewno" uda się ustalić przyczynę:
a) twoich błędnych przekonań

b) prokrastynacji 

Niestety, to forum to nie jest fastfood, ani apteka24h, że bierzesz tabletkę - i jutro wszystko wiesz, życie jest piękne itp. Trzymam kciuki, że wytrzymasz tutaj dłużej niż rok, a nagrodą będzie po prostu łatwiejsze życie. 

Witaj :)

1 godzinę temu, Kacperitos napisał(a):

Lat 33

Wiek Chrystusowy :)

1 godzinę temu, Kacperitos napisał(a):

Lubię oglądać NBA.

Czytałeś ? Zbierałeś karty NBA ?

IMG_5139-kopia.png

Karty NBA z lat 90.

6046aa8141e195c271e45d77f227

• Like 1

4 minuty temu, Mariusz 1984 napisał(a):

Coś tam się trochę ćwiczy.

Szacun, chciałbym mieć więcej czasu na treningi, bawienie się w diety, ale niestety nie mam.

• Like 1

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.