Jump to content

Czy ubiór ma znaczenie dla witaminek - case study

Recommended Posts

W dniu 24.02.2024 o 20:44, zychu napisał(a):

sklepie panie wprost nie mogły wyjść z zachwytu

Ja jak słyszę te sklepowe ździry to aż mnie czyści!

Co do topiku - nie brałbym tak tego do siebie. I skwitowałbym to mam to w piździe. Wszytko musi pasować do sylwetki i dres i garniak. 

W dniu 28.02.2024 o 09:37, icman napisał(a):

Po pierwsze primo: kontekst a po drugie primo: ubranie a nie przebranie.

I tak i nie ;)

To zawsze będzie przebranie. 

Jeśli po prostu chcesz być spójny "osobowościowo" i robić trik "autentyczności" to jeśli jesteś dresiarzem to nosisz dresy, czujesz się zajebiście, proste. Jeśli jesteś alfa wannabe to nosisz obciachowe kurtki skórzane z dojebanym logo. Nowo wkręconym buddystą, zarzucasz na wyjebce Kaszaje etc etc.  Dla każdego coś miłego. To zawsze będzie szufladka.

Tymochowicz podczas początkowych prac wizerunkowych mówił, że kazał Lepperowi spać w garniturze, brać prysznic, zasiadać do śniadania. Czuł się bardzo niekomfortowo. Zaskakująco szybko, bo po 4-5 dniach ciągłej 'pracy' na tym, wizerunek do niego przyległ i poczuł się dobrze. Oczywiście w jego własnej głowie.

Edited by Alejandro Sosa
  • Like 2

Ja piszę o subiektywnym uczuciu, które mi towarzyszy nosząc dany ciuch jak i widząc kogoś w czymś.

Jeżeli chodzi o mechanizmy ogólne to możesz mieć rację 😁.

W dniu 25.02.2024 o 21:16, Iceman84PL napisał(a):

Tutaj masz przykład sławnego gangusa Meeksa, który nawet w pomarańczowym, więziennym kombinezonie wygląda dobrze.

Dlaczego? Bo dla kobiet nie o ubiór w pierwszej kolejności chodzi a o twarz mężczyzny.

Wiesz ile ten człowiek miał propozycji matrymonialnych i kobiet nawet nie obchodziło, że jest przestępcą.

Hot felon' Jeremy Meeks released from prison, ready to start modeling  career | fox43.com

W rzeczy samej. 

Najpierw twarz. 

Kolejny przykład więźnia Richard Ramirez jaki otrzymywał setki listów miłosnych będąc w więzieniu, a na rozprawy przychodziły jego fanki

Richard-Ramirez-attorneys-1990.jpg?w=400

• Like 2

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.