Skocz do zawartości

Wyprowadzka puszczalskiej żony, level Rosja ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

 

 
+Daniel Ilnicki Przed chwilą zgłosiłem to wideo ze względu na znęcanie się. Filmik pełen jest wulgaryzmów i obraźliwych określeń pod adresem kobiety pojawiającej się na nagraniu, stanowi naruszenie jej dóbr osobistych i jest formą znęcania się psychicznego. Tym samym podczas nagrania dokonano czynów bezprawnych. Nie będę tolerował przemocy wobec kobiet. Zapraszam wszystkich do zgłaszania tego syfu administratorom Youtube!

 

 

whiteknight.jpg

 

4648-3155.jpg?itok=_Hde6O5S 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"soviety" są już bardziej na zachód niż my ?  Babka przed kamerą , umalowana (włosy rozwiane) do tego filmowanie się w całej okazałości ,opowiada o zdradzie męża bez większych emocji . Stroi miny  strzela z oka... dla mnie jest to jakaś prowokacja albo lans może jest w zmowie z mężem ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Voqlsky napisał:

dla mnie jest to jakaś prowokacja albo lans może jest w zmowie z mężem ?  

 

A może zwyczajnie robi z męża brutala i alkoholika, a przy okazji karierę?

 

Zaraz zaproszą ją do jakiegoś reality show typu Moscow Whore czy coś :P 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę powiadam wam bracia INTERCYZA JESCZE RAZ INTERCYZA nie podpisze wypad żadnego ślubu.Może ten papier nie uchroni przed rozwodem ale uprości i wyeliminuje gierki o majątek.Trafiłem na forum po rozwodzie i w sumie jestem wdzięczny za to że tak to wszystko się potoczyło wiele się nauczyłem przez te dwa lata.Najważniejsza sprawa panią spakowłem wyprowadziła się do mamusi,mieszkanie,firma,dorbek mych wspaniałych rodziców nie tknięty,żyję bardzo dobrze płacę alimenty i mam święty spokój:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DTL napisał:

Naprawdę powiadam wam bracia INTERCYZA JESCZE RAZ INTERCYZA nie podpisze wypad żadnego ślubu.Może ten papier nie uchroni przed rozwodem ale uprości i wyeliminuje gierki o majątek.Trafiłem na forum po rozwodzie i w sumie jestem wdzięczny za to że tak to wszystko się potoczyło wiele się nauczyłem przez te dwa lata.Najważniejsza sprawa panią spakowłem wyprowadziła się do mamusi,mieszkanie,firma,dorbek mych wspaniałych rodziców nie tknięty,żyję bardzo dobrze płacę alimenty i mam święty spokój:)

 

standard - chcesz mieć gorzej to się ożeń ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.