Jump to content

Kontakt z "pewnymi" istotami

Recommended Posts

6 minutes ago, Tamerlan said:

ale to ty dzwonisz, nie obchodzi Cie to dlaczego wchodzisz w dyskusje? To ty zacząłeś ze mna dyskutować.

Nigdy bym z toba nie wszedl w zadna dyskusje bo juz ci pisalem dlaczego. 

Po drugie nie jestem zadnym ekspertem od niczego ale milo mi ze tak mnie odebrales.

Po trzecie jak dla Ciebie to takie wazne zeby uswiadomic katolikom ze czcza poganski kult to wez stan pod kosciolem jakims i krzycz w nieboglosy albo rozdawaj ulotki. Tylko co im poddasz w zamian? Uswiadom ich jaki kult nie jest poganski? Ty z pewnoscia wiesz😉

• Like 2

Posted (edited)
10 minut temu, lukasz11 napisał(a):

Nigdy bym z toba nie wszedl w zadna dyskusje bo juz ci pisalem dlaczego. 

Po drugie nie jestem zadnym ekspertem od niczego ale milo mi ze tak mnie odebrales.

Po trzecie jak dla Ciebie to takie wazne zeby uswiadomic katolikom ze czcza poganski kult to wez stan pod kosciolem jakims i krzycz w nieboglosy albo rozdawaj ulotki. Tylko co im poddasz w zamian? Uswiadom ich jaki kult nie jest poganski? Ty z pewnoscia wiesz😉

Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem-nigdzie cię za eksperta nie uznałem bo nawet nie potrafisz sensownego argumentu stworzyć. Opierasz się raczej na emocjach i dogmatach.

Wiesz że ja sam oficjalnie jestem katolikiem? Byłem nawet ministrantem i lektorem. Czy to znaczy że mam wierzyć tylko w to co mówi kościół czy jakiś ksiądz? Mam sam nie szukać? Zadawać pytań?

Po drugie dlaczego mam stawać pod kościołem i tak robić? Ja nie zamierzam nikogo nawracać ani uświadamiać na siłę. Dyskutuję na forum. Dziwi mnie tylko że dla ciebie to coś oburzającego że pogańśtwo i astrologia ma dużo wspólnego z chrzescijaństwem. Nie rozumiem dlaczego to dla ciebie takie okropne. Myślałem że to jasne dla przeciętniego zjadacza chleba. A dla ciebie te fakty są obrazoburcze. Wiesz dlaczego? Bo tak jak napisałeś wcześniej-nie interesujesz się-ale mimo to zabierasz głos.

A i żeby nie było-bo twój problem jest chyba tutaj-Ja nie chcę jak Nitras piłować katolików. Sam nim jestem. Zwyczajnie dostrzegam że żyją w niewiedzy i zabobonach.

Edited by Tamerlan
  • Thanks 2

4 minutes ago, Tamerlan said:

Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem-nigdzie cię za eksperta nie uznałem bo nawet nie potrafisz sensownego argumentu stworzyć. Opierasz się raczej na emocjach i dogmatach.

Wiesz że ja sam oficjalnie jestem katolikiem? Byłem nawet ministrantem i lektorem. Czy to znaczy że mam wierzyć tylko w to co mówi kościół czy jakiś ksiądz? Mam sam nie szukać? Zadawać pytań?

Po drugie dlaczego mam stawać pod kościołem i tak robić? Ja nie zamierzam nikogo nawracać ani uświadamiać na siłę. Dyskutję na forum. Dziwi mnie tylko że dla ciebie to coś oburzającego że pogańśtwo i astrologia ma dużo wspólnego z chrzescijaństwem. Nie rozumiem dlaczego to dla ciebie takie okropne. Myślałem że to jasne dla przeciętniego zjadacza chleba. A dla ciebie te fakty są obrazoburcze.

Pisalem ci. Nie wiesz czym jest poganstwo i czym jest wiara. Tez nie wiesz co znaczy byc katolikiem bo jakbys wiedzial to nigdy bys nawet nie wszedl do budynku przed ktorym na pomniku stoi Pan, ktory na pierwszy rzut oka wyglada na aszkenazyjskiego zyda i w reku trzyma cos na ksztalt laski z przesmiewczym krzyzem satanistow z 5 tego wieku na jej czubku. Raczej na twoim miejscu bym poczytal o tym wlasnie symbolu.

• Confused 1

2 minuty temu, lukasz11 napisał(a):

Pisalem ci. Nie wiesz czym jest poganstwo i czym jest wiara. Tez nie wiesz co znaczy byc katolikiem bo jakbys wiedzial to nigdy bys nawet nie wszedl do budynku przed ktorym na pomniku stoi Pan, ktory na pierwszy rzut oka wyglada na aszkenazyjskiego zyda i w reku trzyma cos na ksztalt laski z przesmiewczym krzyzem satanistow z 5 tego wieku na jej czubku. Raczej na twoim miejscu bym poczytal o tym wlasnie symbolu.

dobra ja  ustępuję, bo nie wiem nawet jak z Toba dyskutować. 

• Thanks 1

Posted (edited)
47 minut temu, Tamerlan napisał(a):

ale to ty dzwonisz, nie obchodzi Cię to dlaczego wchodzisz w dyskusję? To ty zacząłeś ze mną dyskutować.

Ja osobiśćie na poziomie twojej obecnej świadomości co do tematu nie widzę sensu dyskusji.

Jak widzę obrażanie i inne "argumenty" z serii mało wiesz, idź się leczyć. Bez źródeł, faktów, dowodów. To nawet nie próbuję już.

Ten ksiądz z samolotu pomodliłby się na pewno za tego człowieka.

@Messer tamto to dłuższa historia, warto rozmawiać z duchownymi i (innymi większymi umysłami od nas) lecz takimi u których widzisz powołanie i chęć dialogu podpartą latami nauki i doświadczeń z serduchem do drugiego człowieka.

Edited by Optimus Prime
  • Like 2

8 godzin temu, lukasz11 napisał(a):

Autentycznosc chrzescijanstwa jest watpliwa? Gdzie to wyczytales? Na interii.pl?

Wystarczy spojrzeć na to jak ta religia się zmieniała. I jak za każdym razem nowa wersja była "jedyna słuszna, od zawsze". 

Godzinę temu, t0rek napisał(a):

@Ramaja AwanturaCzemu historia z Twojego wątku brzmi jak coś, co mi @Armengar wysłał na priv jesienią? 
Razem się daliście opętać? ;)

Brzmi bardzo podobnie. Tylko słabo, że upubliczniasz sprawę z priv bez zapytania się o zgodę. Rozmowa na priv nie oznacza, że chcę o czymś rozmawiać publicznie. Skoro lubisz upublicznianie, to może opowiesz na forum o tym, jak zostałeś "poturbowany" psychicznie przez istotę nadnaturalną? Z detalami. 

Nie widzę sensu w rozmawianiu na takie tematy. Większość ludzi nie uwierzy. O ezoterykach słyszałem, że większość ma problem z głową  i to wydaje się sprawdzać.

Baw się w swojej ezo-kuwecie i nie zawracaj mi głowy. 

1 hour ago, Armengar said:

Wystarczy spojrzeć na to jak ta religia się zmieniała. I jak za każdym razem nowa wersja była "jedyna słuszna, od zawsze". 

Brzmi bardzo podobnie. Tylko słabo, że upubliczniasz sprawę z priv bez zapytania się o zgodę. Rozmowa na priv nie oznacza, że chcę o czymś rozmawiać publicznie. Skoro lubisz upublicznianie, to może opowiesz na forum o tym, jak zostałeś "poturbowany" psychicznie przez istotę nadnaturalną? Z detalami. 

Nie widzę sensu w rozmawianiu na takie tematy. Większość ludzi nie uwierzy. O ezoterykach słyszałem, że większość ma problem z głową  i to wydaje się sprawdzać.

Baw się w swojej ezo-kuwecie i nie zawracaj mi głowy. 

Wystarczy spojrzeć na to jak ta religia się zmieniała. I jak za każdym razem nowa wersja była "jedyna słuszna, od zawsze". 

Bo trzeba wrocic do poczatkow...

Posted (edited)
1 godzinę temu, Armengar napisał(a):

Brzmi bardzo podobnie. Tylko słabo, że upubliczniasz sprawę z priv bez zapytania się o zgodę. Rozmowa na priv nie oznacza, że chcę o czymś rozmawiać publicznie.

Za to Ty publicznie możesz jechać po ezoterykach, a potem na priv opisywać spotkania z astralną boginią. Co wolno wojewodzie? ;) Trans-ezoteryk? :D 
Pokaż mi jeden zacytowany fragment Twoich prywatnych wiadomości... Chyba nie ma, co? A po tym festiwalu absurdu, przytyków, triangulacji i wyzwisk, które mi wysłałeś, to byłbym co najmniej dziwny, że stanąłbym po Twojej stronie. Gdybym właśnie upublicznił Twoje PW, to może by wyszło jak podobny był styl Twojego pisania do @Ramaja Awantura z tego tematu.
Może na forum mamy opętańczego botneta? :)

1 godzinę temu, Armengar napisał(a):

Skoro lubisz upublicznianie, to może opowiesz na forum o tym, jak zostałeś "poturbowany" psychicznie przez istotę nadnaturalną? Z detalami. 

Nie wiem jak mam to traktować - mam nadzieję, że nie jest to subtelna groźba.

Edited by t0rek
  • Like 1

3 godziny temu, Salius Ketman napisał(a):

Hmmm, miałem dzisiaj coś podobnego, ale zrzucę to na ten fred i klimat Majówki.

Ja też miałem podobną historie i też pierwszym razem zrzuciłem wine na alko. Pózniej w następnych razach byłem już trzezwy.. To uważaj :D

• Like 1

W dniu 1.05.2024 o 20:32, Ramaja Awantura napisał(a):

... z istotą CHYBA nadnaturalną....po raz pierwszy… w śnie. To był niesamowity, super realistyczny i realny sen.

...

Powiedziała, że jest bogiem, jednym z wielu.

...

Czy ktoś na forum miał doświadczenia z bytami nadnaturalnymi?
Pytam serio…

Pod hipnozą by się okazało co naprawdę się z Tobą działo.

Uważaj na siebie.

Jak coś mówi, że jest bogiem, to nim nie jest.

Jak coś oczekuje posłuszeństwa, to jest złem, nawet jak to coś jest miłe.

Jak sny się będą powtarzać, to zamontuj kamerę na łóżku w którym śpisz. Sprawdzaj po takich snach, czy byłeś w tym łóżku.

Kontroluj czas. Np. wchodzisz do toalety na siku. Zajęło Ci to 10 minut. Patrzysz na zegarek i minęło parę godzin.

• Like 2

Posted (edited)

Ogólnie to chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz o której mało kto mówi.

Istnieje" 1,5 miliona (czy miliarda nie pamiętam) wszystkich bożków i bogów w całej historii ludzkości,

Więc dlaczego tylko chrześcijaństwo/katolicyzm jest napiętnowany i opluwany a całe lewactwo i zło tego świata dostaje gorączki i szału na imię JEZUS CHRYSTUS?

Również ile jest świadectw nawrócenia się z buddyzmu czy islamu.

Odpowiedzcie sobie sami na to pytanie.

18 godzin temu, kenobi napisał(a):

Jak coś mówi, że jest bogiem, to nim nie jest.

Jak coś oczekuje posłuszeństwa, to jest złem, nawet jak to coś jest miłe.

Dokładnie i wspomniałem o tym wcześniej.

Spójrzcie w oczy tej kobiety na początku która mówi że ma gdzieś chrześcijaństwo i mówi o abrocji.

Jak ją pali słowo BIBLIA i CHRZEŚCIJAŃSTWO, to się tyczy całego lewactwa.

Edited by bassfreak

Posted (edited)

Od tamtego momentu mam dużo więcej szczęścia w życiu, w każdej dziedzinie. Ogólnie jest lepiej, a czasami mam epickiego farta i akcje jak z filmu.

Mam podobnie. Im bliżej Jezusa tym więcej pozytywnych akcji w moim życiu. Ciężko to wytłumaczyć ale dosłownie wszystko mi się układa jakbym chciał.

Pamiętam że Marek nagrywał audycje o krokodylach i były dość ciekawe. 

Edit. Ewentualnie może to Tulpa. Poczytaj o tym. 

Edited by yrl
  • Like 3
  • Thanks 1

Posted (edited)
1 godzinę temu, bassfreak napisał(a):

Istnieje" 1,5 miliona (czy miliarda nie pamiętam) wszystkich bożków i bogów w całej historii ludzkości,

Pytanie ile to tak naprawdę "pokopiowane skróty na pulpicie" do tych samych bytów/bóstw astralnych. Coś jak laski na roksie ;) - jedna występuje jako wiele.

Edited by t0rek

2 godziny temu, t0rek napisał(a):

Pytanie ile to tak naprawdę "pokopiowane skróty na pulpicie" do tych samych bytów/bóstw astralnych. Coś jak laski na roksie ;) - jedna występuje jako wiele.

Jest taka teoria, że wszystkie objawienia itp. to robota tych samych bytów. Dostosowują się do naszego poziomu i każdemu objawiają się tak jak według nich jest najlepiej dla percepcji człowieka. Kiedyś były demony, wampiry, topielice, teraz jest UFO. Zresztą nawet UFO zmienia kształty. Na początku pojawiały się dyski, teraz są bodajże trójkąty. Najlepsze jest jednak to, że mimo milionów telefonów z kamerami zdjęć UFO jest znacznie mniej niż w latach 60 czy 70. 

• Like 1

Kawałek czasu temu zacząłem mieć hmm… że jakby to powiedzieć… kontakty z istotą

Od jak dawna?

Jak często?

W dniu 2.05.2024 o 09:26, Ramaja Awantura napisał(a):

Była (jest?) PRZEPIĘKNA.... wpisz Ingrid Thulin (taka aktorka Bergmana)( i sprawdź w młodości  jaka była... ona jest bardzo podobna do niej tylko ma dłuugie przepięknie lśniąco/mieniące się włosy.

Czy był już sex?

Czy proponuje Ci do podpisania cyrograf lub akt ślubu?

• Like 1

W dniu 2.05.2024 o 22:50, lukasz11 napisał(a):

Bo trzeba wrocic do poczatkow...

Ale jakich początków? Chrześcijaństwo wyrosło się z judaizmu, było reformą już istniejącej religii. Masz na myśli początki judaizmu, czyli semickich bożków plemiennych? Czy może chodzi Ci o początek chrześcijaństwa?

Jezus był przywódcą sekty judaistycznej. Obraz Jezusa z Biblii to opowieść wymyślona lata po jego śmierci, napisana na potrzeby werbowania Greków, Rzymian i innych gojów. Sekcie słabo szło werbowanie Żydów, więc dostosowała przekaz do gojów. Prawdziwy, historyczny Jezus był fanatycznym judaistą i pewnie pogardzałby Tobą jako nieczystym gojem. 

W dniu 4.05.2024 o 11:24, bassfreak napisał(a):

Więc dlaczego tylko chrześcijaństwo/katolicyzm jest napiętnowany i opluwany a całe lewactwo i zło tego świata dostaje gorączki i szału na imię JEZUS CHRYSTUS?

Również ile jest świadectw nawrócenia się z buddyzmu czy islamu.

Odpowiedzcie sobie sami na to pytanie.

1. Sugerujesz, że chrześcijaństwo jest atakowane, ponieważ jest prawdziwą religią? Chrześcijaństwo jest najbardziej rozpowszechnioną religią i ludzie z awersją do religii nabyli ją najczęściej po kontaktach z chrześcijaństwem. 

2. O czym mają świadczyć nawrócenia? Ilu chrześcijan przerzuciło się na buddyzm? 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Posted (edited)
2 minuty temu, Armengar napisał(a):

2. O czym mają świadczyć nawrócenia? Ilu chrześcijan przerzuciło się na buddyzm? 

Człowiek uczy się całe życie i walczy z różnymi pokusami każdego dnia.

Też są historie katolik - ateista - katolik

Ja znam gościa który był chyba wszystkim ateistą buddystą żydem itd nawet był niby gejem przez jakiś czas a obecnie jest katolikiem lub co najmniej chrześcijaninem.

Świat nie jest zero jedynkowy.

3 minuty temu, Armengar napisał(a):

1. Sugerujesz, że chrześcijaństwo jest atakowane, ponieważ jest prawdziwą religią? Chrześcijaństwo jest najbardziej rozpowszechnioną religią i ludzie z awersją do religii nabyli ją najczęściej po kontaktach z chrześcijaństwem. 

Jest mi z tego powodu przykro że mieli kontakt z "chrześcijaństwem" a nie chrześcijaństwem, każdy dobrze wie że nie jeden "wierzący" siedzący w 1 ławce w kościele ma więcej za uszami niż ateista.

Edited by bassfreak
  • Like 1

@Ramaja Awantura, w kwestie ontologiczne wchodzić nie będę ;), jednakże zaciekawiła mnie opisana wieloaspektowa zmiana. Czy to Twoim zdaniem był proces, czy pewne rzeczy zmieniły się o 180 stopni w krótkim czasie w sposób, którego się nie spodziewałeś i zakładałeś?

3 hours ago, Armengar said:

Ale jakich początków? Chrześcijaństwo wyrosło się z judaizmu, było reformą już istniejącej religii. Masz na myśli początki judaizmu, czyli semickich bożków plemiennych? Czy może chodzi Ci o początek chrześcijaństwa?

Jezus był przywódcą sekty judaistycznej. Obraz Jezusa z Biblii to opowieść wymyślona lata po jego śmierci, napisana na potrzeby werbowania Greków, Rzymian i innych gojów. Sekcie słabo szło werbowanie Żydów, więc dostosowała przekaz do gojów. Prawdziwy, historyczny Jezus był fanatycznym judaistą i pewnie pogardzałby Tobą jako nieczystym gojem. 

Ty chyba tez jestes fanatycznym judaista. Skoro tak wszystko wiesz jak to bylo to moze tam byles wtedy.😂

Chrzescijanstwo wyroslo z judaizmu. Ani ty nie wiesz czym jest judaizm ani nie wiesz czym jest chrzescijanstwo. A Chrystus pewnie byl zydem wg ciebie. 

Ciesz sie ze zyjesz w zydowskiej demokracji bo w 13 wieku by ci jezor ucieli za te twoje brednie. Dobranoc. 

• Haha 4

Posted (edited)
13 minut temu, lukasz11 napisał(a):

A Chrystus pewnie byl zydem wg ciebie. 

upaińcem 😎 Maryja Tajką a św. Józef Polakiem.😂

Edited by Kiroviets
  • Haha 1
  • Confused 1

4 hours ago, Armengar said:

Doczytaj sobie jeszcze czym sie rozni judaizm biblijny od judaizmu talmudycznego jesli jestes na prawde zainteresowany tematem a nie tylko chcesz kierowac sie wrodzona, genetyczna u zydow wspolczesnych nienawiscia do Chrystusa.

Jak juz to zrobisz w co watpie bo z pewnoscia gowno cie obchodzi obiektywna prawda jak kazdego zyda to znajdz w ostatnim rozdziale swietej ewangeli Chrystusa zdanie gdzie mowi. Cytuje: Mowia o sobie, ze sa zydami a nie sa nimi.

Potem zanuz sie w meandry swego przenikliwego zydowskiego umyslu i sprobuj zrozumiec te slowa. Jak ci sie uda w co bardzo watpie to bedziesz juz bardzo bliski prawdy. 

Jeszcze tylko musisz przeczytac jakies 20 ksiazek na ten temat tak jak ja, kilka razy ewangelie katolicka a nie protestancka i rozwazac dlugo jej slowa a na koncu musisz urodzic sie jeszcze raz aryjczykiem zeby zrozumiec cokolwiek z prawd o swietej wierze katolickiej. Dasz rade? Powodzenia.

Przy okazji. Jak ktos z kolegow forumowiczow ma czas i checi zeby koledze wylozyc obiektywna prawde co by nie chodzil w bledzie to prosze. Moze jakis temat zalozyc. Mi sie nie chce. Zbyt jestem ostatnio pochloniety czytaniem teologii sw. Tomasza z Akwinu😉

• Haha 3

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.