Jump to content

Potrzebuje porady z luźną relacja

Recommended Posts

Siemka, kilka razy już się tutaj wypowiadałem ale tym razem potrzebuje się wygadać w innym temacie.

Jestem od września w relacji Fwb, kilka razy pomiędzy zdarzyło mi się skakać do innych. Ona również kilka razy próbowała zmienić ale aktualnie nadal u mnie trawa chyba najbardziej zielona.

Ostatnio przez prawie miesiąc w czasie kilku spotkań nie dochodziło do seksu, ale po 3-4 razie, stwierdziła że już czuję się dobrze i ma na to ochotę (przez telefon), nastawiła mnie lecz znowu do niczego nie doszło, leżeliśmy oglądaliśmy serial i na końcu powiedziała, że nie starałem się, mimo że próbowałem coś zacząć, oraz mówiłem żeby założyła to co lubię.

Według niej to było za malo, skończyło się  irytacją z mojej strony i chęcią zakończenia spotkań, ponieważ poczułem się potraktowany jak dziecko. Nie wiem jak odbierać takie traktowanie, czy to jakieś testy czy co

44 minuty temu, Elguest napisał(a):

Siemka, kilka razy już się tutaj wypowiadałem ale tym razem potrzebuje się wygadać w innym temacie.

Jestem od września w relacji Fwb, kilka razy pomiędzy zdarzyło mi się skakać do innych. Ona również kilka razy próbowała zmienić ale aktualnie nadal u mnie trawa chyba najbardziej zielona.

Ostatnio przez prawie miesiąc w czasie kilku spotkań nie dochodziło do seksu, ale po 3-4 razie, stwierdziła że już czuję się dobrze i ma na to ochotę (przez telefon), nastawiła mnie lecz znowu do niczego nie doszło, leżeliśmy oglądaliśmy serial i na końcu powiedziała, że nie starałem się, mimo że próbowałem coś zacząć, oraz mówiłem żeby założyła to co lubię.

Według niej to było za malo, skończyło się  irytacją z mojej strony i chęcią zakończenia spotkań, ponieważ poczułem się potraktowany jak dziecko. Nie wiem jak odbierać takie traktowanie, czy to jakieś testy czy co

Jeżeli w Twojej głowie (bo to co w jej głowie niech Cię nie interesuje) ta relacja to tylko FwB, nic poza tym to odpowiedź na Twoje wątpliwości wydaje się być prosta.

Nie ma seksu=nie ma dalszego marnowania czasu.

Baby zawsze coś wymyślą, jak nie chcą seksu- począwszy od bólu głowy, poprzez udawany okres, aż po kwestie zestresowania bo w pracy gorący okres.

Kobieta w zasadzie może zawsze- wystarczy mieć dobry żel i jazda.

To mężczyzna musi się najpierw postawić do pionu, by móc, a z tym potrafi być różnie.

Dlatego jeśli zaczęła Ci wymyślanki robić, to kończ to. 

Jej też najwyraźniej już nie zależy skoro tak się zachowuje.

• Like 9

6 godzin temu, Wolumen napisał(a):

Jeżeli w Twojej głowie (bo to co w jej głowie niech Cię nie interesuje) ta relacja to tylko FwB, nic poza tym to odpowiedź na Twoje wątpliwości wydaje się być prosta.

Nie ma seksu=nie ma dalszego marnowania czasu.

Baby zawsze coś wymyślą, jak nie chcą seksu- począwszy od bólu głowy, poprzez udawany okres, aż po kwestie zestresowania bo w pracy gorący okres.

Kobieta w zasadzie może zawsze- wystarczy mieć dobry żel i jazda.

To mężczyzna musi się najpierw postawić do pionu, by móc, a z tym potrafi być różnie.

Dlatego jeśli zaczęła Ci wymyślanki robić, to kończ to. 

Jej też najwyraźniej już nie zależy skoro tak się zachowuje.

Właśnie tak samo myślę, ale ona cały czas chce ze mną pisać i przez tą atencję ciężko mi zakończyć, chociaż oczywiście czuję że mogę 

8 godzin temu, Elguest napisał(a):

Właśnie tak samo myślę, ale ona cały czas chce ze mną pisać i przez tą atencję ciężko mi zakończyć, chociaż oczywiście czuję że mogę 

A co Ci po pisaniu z nią?

Masz z tego jakąś korzyść?

Z babami się nie pisze, chyba, że to stała partnerka, nie mieszkacie z sobą ale ten kontakt jest stały.

Natomiast ze zwykłą kolezanką nie ma sensu wdawać się w pisanie, bo to strata czasu.

Godzinę temu, elogejter napisał(a):

W jakim wieku jesteście 

Oboje po dwudziestce 

1 minutę temu, Wolumen napisał(a):

A co Ci po pisaniu z nią?

Masz z tego jakąś korzyść?

Z babami się nie pisze, chyba, że to stała partnerka, nie mieszkacie z sobą ale ten kontakt jest stały.

Natomiast ze zwykłą kolezanką nie ma sensu wdawać się w pisanie, bo to strata czasu.

Kurde chyba traktuje to jako rozrywkę, na zabicie czasu, moje godziny pracy na to pozwalają 

Posted (edited)
19 godzin temu, Elguest napisał(a):

Ja robię tak, że np spotkanie jest o 18stej u mnie. 

To tak kilkangodzin przed spotkaniem nakręcam ją erotycznie ale delikatnie.... Tak bardziej na zasadzie podtekstów a nie bezpośrednio prostacko by zbudować napięcie. 

Im bliżej spotkania tym bardziej gorące wiadomości. 

Gdy już obywatelka przekracza próg. Zamykam za nią drzwi i od razu do padam do jej ust. Powoli ją rozbieram z odzienia wierzchniego. Kiedy już jestem przy majtkach ona jest wtedy już gotowa do działania. 

Po wszystkiemu robimy to co Ty robisz. Czyli oglądamy jakiś film. Może coś zjemy. Może coś wypijemy. A jak minie z godzina i dziewczyna ma ochotę to próbujemy drugi raz fiki miki. 

Kiedyś robiłem tak jak Ty. 

Jedliśmy, piliśmy, gadaliśmy, oglądaliśmy i na końcu sex. Nuda Panie. Najesz się, napijesz, mielisz ozorem pół godziny a panna czeka i czeka aż się nią zajmiesz bo ona przyszła do Ciebie w jednym celu. 

Jak chcesz podkręcić atmosferę to weź ją rozbierz i rzuć na łóżko. 

One to uwielbiają. Krzyczą przy tym nie nie nie a uśmiech nie znika z ich twarzy. 

Edited by Dowódca plutonu
  • Like 7

On 6/6/2024 at 6:36 AM, Elguest said:

na końcu powiedziała, że nie starałem się, mimo że próbowałem coś zacząć, oraz mówiłem żeby założyła to co lubię.

Jeśli to fwb, to nie komunikowałbym bezpośrednio, że chcę przestać się spotykać.

Natomiast po czymś takim na Twoim miejscu nie inicjowałbym więcej kontaktu z tą panią i skubiłbym się na poznaniu kogoś innego.

Jeśli po czasie napisze, zaproś ją do siebie i skorzystaj z rady @Dowódca plutonu

On 6/6/2024 at 6:36 AM, Elguest said:

leżeliśmy oglądaliśmy serial i na końcu powiedziała, że nie starałem się, mimo że próbowałem coś zacząć, oraz mówiłem żeby założyła to co lubię.

No trochę słabe podejście, leżenie i oglądanie serialu nie jest jakoś nakręcające. Dobra rada @Dowódca plutonu by się nie pitolić i od razu jechać z koksem, a serial potraktować jako odpoczynek po / przerwę na regen przed drugim podejściem.

W jej ocenie się nie starałeś mimo że coś próbowałeś - no to próbowałeś za słabo. Kobieta lubi być zdobywaną, czasem powie "nie" tylko po to żebyś napierał dalej, a jak Ty się od razu po pierwszym "nie" zniechęcasz to ona ma prawo odebrać to jako słabe starania. Ona mówi "nie", Ty odpowiadasz "no dobrze" ale mimo to dalej robisz swoje. Dopóki nie postawi twardego zimnego nie albo nie wstanie z łóżka game is on.

Z tym pisaniem dla zabawy - no prośba, gadaj zdrów że to dla rozrywki. Za bardzo Ci się pewnie nie chce, ale jak pisze to już odpiszesz. Normalna rzecz z jej strony, kobieta potrzebuje atencji, tylko to już wykracza poza FwB. Cztery spotkania bez seksu a Ty to nazywasz FwB? Dla niej ewidentnie jest to coś więcej.

• Like 1

W dniu 7.06.2024 o 02:31, Dowódca plutonu napisał(a):

To tak kilkangodzin przed spotkaniem nakręcam ją erotycznie ale delikatnie.... Tak bardziej na zasadzie podtekstów a nie bezpośrednio prostacko by zbudować napięcie. 

Im bliżej spotkania tym bardziej gorące wiadomości. 

Gdy już obywatelka przekracza próg. Zamykam za nią drzwi i od razu do padam do jej ust. Powoli ją rozbieram z odzienia wierzchniego. Kiedy już jestem przy majtkach ona jest wtedy już gotowa do działania. 

Drogi OP potwierdzam, że zabawa z wiadomościami działa. Zarówno przy nowych relacjach jak i po wielu latach. Z moją ulubioną ex często bawiliśmy się w zabawy smsowe pt: "W co jesteś ubrana/y?" W ciąg dnia było nakręcanie się sprośnymi wiadomościami. A jak spotykaliśmy się w domu to zawsze był ogień. 

Zaczynasz subtelnie i sprawdzasz na ile możesz sobie pozwolić. Jak dobrze podkręcisz to możesz atakować od samych drzwi. 

A jak masz ją na miejscu musisz być pewny siebie i mieć plan co chcesz zrobić. Nie bawisz się w pytanie o pozwolenie tylko działasz. Kobiety lubią sprawczych mężczyzn 

• Like 2

14 godzin temu, tony86 napisał(a):

No trochę słabe podejście, leżenie i oglądanie serialu nie jest jakoś nakręcające. Dobra rada @Dowódca plutonu by się nie pitolić i od razu jechać z koksem, a serial potraktować jako odpoczynek po / przerwę na regen przed drugim podejściem.

W jej ocenie się nie starałeś mimo że coś próbowałeś - no to próbowałeś za słabo. Kobieta lubi być zdobywaną, czasem powie "nie" tylko po to żebyś napierał dalej, a jak Ty się od razu po pierwszym "nie" zniechęcasz to ona ma prawo odebrać to jako słabe starania. Ona mówi "nie", Ty odpowiadasz "no dobrze" ale mimo to dalej robisz swoje. Dopóki nie postawi twardego zimnego nie albo nie wstanie z łóżka game is on.

Z tym pisaniem dla zabawy - no prośba, gadaj zdrów że to dla rozrywki. Za bardzo Ci się pewnie nie chce, ale jak pisze to już odpiszesz. Normalna rzecz z jej strony, kobieta potrzebuje atencji, tylko to już wykracza poza FwB. Cztery spotkania bez seksu a Ty to nazywasz FwB? Dla niej ewidentnie jest to coś więcej.

Ciekawe bardzo, to w takim razie jest jeden problem, chodzi w tym o to że jak się do niej dobierałem to jej reakcja była praktycznie zerowa. Nie jara mnie coś takiego jak laska leży jak kłoda, nie stanie nie wtedy 😂 jeśli ja miałbym ją zdobywać lozkowo bez żadnych jej fizycznych pokazów że się podoba to mi od razu schodzi ochota 

5 hours ago, Elguest said:

Nie jara mnie coś takiego jak laska leży jak kłoda, nie stanie nie wtedy 😂 jeśli ja miałbym ją zdobywać lozkowo bez żadnych jej fizycznych pokazów że się podoba to mi od razu schodzi ochota 

Myślę, że masz w takim razie odpowiedź, co robić - poznaj inną dziewczyną, dla której będziesz atrakcyjny.

Dla tej najwyraźniej nie jesteś, trudno.

53 minuty temu, Stargazer napisał(a):

Myślę, że masz w takim razie odpowiedź, co robić - poznaj inną dziewczyną, dla której będziesz atrakcyjny.

Dla tej najwyraźniej nie jesteś, trudno.

Czyli ten czas na mnie się skończył? Jakby wcześniej ona była zawsze bardzo do przodu na mnie 

29 minut temu, Stargazer napisał(a):

Źle Cię zrozumiałem trochę, wybacz @Elguest.

Mój pierwszy post w temacie jest aktualny w takim razie.

Wgl pociągał bym temat tego że chce ze mną jechać na wyjazd jednodniowy który mam w ramach pracy, ja się trochę przysralem właśnie o ten brak kontaktu fizycznego i nie do końca chciała rozmawiać o tym. Irytuje mnie to że nie jestem w stanie tego zrozumieć w swoim chłopskim mózgu. Wiem że jak ja będę odpychał i pójdę se do innej to pewnie będzie latać, ale to wolę urwać kontakt żeby nie być przebodzcowany, co jest pewnie jakimś lekiem przed odrzuceniem mimo że ledwo mi zależy, ale wiadomo fajnie mieć opcję 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.