Jump to content

Zmasowany atak lewactwa w social mediach

Recommended Posts

Drodzy Bracia, jestem ciekaw czy zauważyliście u siebie na social mediach nadzwyczajną intensyfikację postów różnych razemków, lewicy i róż thun von zygfryd de lüve, a także ich akolitów w ostatnim czasie.

Na swoim koncie na X, nie followuję żadnych towarzyszy z tych partii a mój feed jest pełen postów głównie od nich (oraz ich lemingów). Ja rozumiem, że wybory ale czemu 90% to jest skrajne lewactwo?

Dodam jeszcze, że te wybory są jakby bardziej promowane niż ostatnie do PE. Pamiętacie żeby w 2019 była taka imba? Tym razem wszędzie wysrywy ntt. reklamy z ruskimi, że jak nie zagłosujesz w wyborach to mama cię odstawi do Putina, itp.

<rzygi>

• Like 1
  • Haha 2

Lewica tak jak piszesz miała dekady temu.

Też było to znamienne 90%.

Raczej jesteś za młody, żeby znać ten tekst więc jest okazja go przypomnieć kolejnemu pokoleniu.

"Idziemy naprzód pełną parą, tyle że 90% tej pary idzie w gwizdek".

• Like 2

Posted (edited)

Patrzę co u mnie na ekranie, mam X ze względu na krypto, Cenckiewicz, Stanowski, Zaorski (go chyba obserwuję). Reasumując @Shark jesteś ukrytą opcją niemiecką, tak głęboko, że sam o tym nie wiesz. 

Edited by zuckerfrei
  • Haha 3

11 minut temu, zuckerfrei napisał(a):

Reasumując @Shark jesteś ukrytą opcją niemiecką, tak głęboko, że sam o tym nie wiesz.

To lepiej niż ruska onuca czy gorzej?

Jeszcze spytam czy masz normalne posty w "For you" czy "Following"? To drugie zawiera tylko to co obserwujesz, "For you" to co chcą byś widział.

• Thanks 1

3 minuty temu, Shark napisał(a):

To lepiej niż ruska onuca czy gorzej?

Cytując klasyka: 

Jeżeli o Ciebie chodzi, Kaczka to maks co może z Ciebie być! 🤣 

• Haha 3

Ograniczyłem mocno socjal media, szajzbuk używam do różnych grup tematycznych, handel, motocykle ale gówno też się wylewa i pełno lewackich treści. Poza tym pamiętacie co się działo, za czasów srowida? Jaka cenzura?

Nowe pokolenie wchodzi w dorosłość, a co za tym idzie zmniejsza się udział duopolu POPIS, którzy stoją bardziej przy tradycyjnych mediach.

Internet natomiast to siedlisko gdzie lewica może łatwo zaatakować młode ogłupione umysły ludzi konsumujących bezmyślne tiktoki.

Posted (edited)
21 godzin temu, Ksanti napisał(a):

ogłupione umysły ludzi konsumujących bezmyślne tiktoki.

Lub promować też wartościowe treści, ruchy polityczne jak np. Konfederacja, POLEXIT, Polska jest jedna, każdy kij ma dwa końce.

Edited by Druid

@Druid akurat na POLEXIT społeczeństwo się nie zgodzi, jest straszenie rozbijaniem jedności Europy i wpychaniem w strefy wpływów Rosji. Zwłaszcza ci co się już dorobili i  rozlokowali zasoby wolą, aby w Polsce było ujowo, ale względnie 'stabilnie' w ramach UE, aniżeli Polska zerwała się ze smyczy, zaliczyła chaotyczny dół, a następnie ogromne wzrosty na własny niezależny rachunek. Taka psychologia ewolucyjna ci wszyscy lekarze, aktorzy i prawnicy chcą się dalej czuć elitą i nie pozwolić na to by reszta społeczeństwa miała lepiej i się dorobiła wyższego statusu. Widać to przykładowo po tym jaka jest pogarda wśród wielu wyborców PO względem rolników czy straży granicznej. Tego typu ludzie lubią za to pokazywać się z Owsiakiem i WOŚP'owym serduszkiem jak bardzo pomagają oraz płakać nad agresywnymi pontoniarzami na białoruskiej granicy. Oczywiście partii dbających o interesy świadomych mężczyzn po prostu nie ma, a Konfa bardzo chętnie by utrzymała męski kukoldyzm pierwszej fali feminizmu jako status quo. Poniżej jeszcze porównanie oficjalnych danych, które stanowią czerwoną pigułkę względem oficjalnego przekazu jaki idzie z większości mediów. O ile żadna partia nie jest dobra, tak mimo wszystko widać na poniższym wykresie, że obóz obecnej władzy ewidentnie dba o utrzymanie pewnych ideologii, światopoglądu, kompleksów wobec zachodu i blokowaniu strategicznych polskich inwestycji. 

GJTe9-vWYAE3Cnx?format=jpg&name=large

• Like 1

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.