Jump to content

Stada ciemnoskórych imigrantów zasiłkowych już oficjalnie przerzucane do Polski, państwo z kartonu

Recommended Posts

@mac polecam grupę "związki mieszane" na fb to jest coś pięknego.

Co do 800+ to tylko wierzchołek góry lodowej z tego co będzie im trzeba przyznać, żeby mogli żyć mieć gdzie spać itd. Jako że tu od dawna nie pracuję a od pięciu lat w ogóle rzadko mi się zdarza pracować raczej się staram wykorzystać obecny ustrój aby nie musieć tego robić to kibicuje temu wszystkiemu z pełnym cynizmem dlatego, że zdaje sobie sprawe, że jedyna opcja na normalność dla mnie to stąd wyjechać.

Najpierw strajki skrobankowe 2020 gdzie mężczyźni pokazali, że jedyna sprawa w jakiej wyjdą na ulice to nieść za babą torebkę. Potem wybory 2023 gdzie jedwabnik pokazał, że covid to JUŻ historia odległa dla niego o 150lat i dawno zapomniana i zwieńczone to wszystko wyborami do europarlamentu oraz samorządowymi w których rolnicy zagłosowali na POPiS przez, który strajkują na granicy.... Wspominałem o tym, że faworytem w prezydenckich jest Trzaskowski?

Powyższe uświadomiło mnie, że w najlepszym wypadku mam z tym narodem tyle wspólnego co z niemcami a obchodzenie się losem tego kraju przysporzy mi jedynie nerwów.

Julki plus mokembe też kibicuje niech tatusie z pokolenia "najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny" piją piwo, które współwarzyli do porzygu, mogą też dalej do mnie skakać z łapami jak to miało kilkukrotnie miejsce albo być agresywni o jakieś gówno typu że nie chcesz się żenić.

Spływa to po mnie 😂 mi murzyn córki nie rucha 🤣

• Like 9
  • Thanks 1

Generalnie to wygląda tak, że za pieniądze, które zachód zarabia w Polsce opłacane są łapówki dla rządzących, żeby wpuszczali kolorowych do takich krajów jak Polska, Węgry, Słowacja itd. Trzeba przywrócić kontrole na granicach, to na początek. Jak to jest, że trzepią ludzi na lotniskach, paszporty i cała ta zabawa a drogą lądową w furgonetkach dostarczać nam mogą kogokolwiek. Co to za problem, żeby załadować w tiry 100 000 osób i tych ludzi wysadzić w Polsce.

• Like 1

Nie wiem jak Wy ale ja juz tych imigrantow egzotycznych (nie mowie o ukraincach) widuje codziennie, jest ich juz pelno, zrobili nam tu drugie Niemcy. 

• Like 1

17 minut temu, doler napisał(a):

żeby załadować w tiry 100 000 osób i tych ludzi wysadzić w Polsce.

No jak to? Przecież niemieckie KE powiedziało, że to tylko parę tysięcy. Nie wierzysz im?

I nasi lokalni lewacy to potwierdzali.

Tylko co stoi na przeszkodzie żeby von der Jeleń;) zebrała się z kumplami i przegłosowała, korzystając z uzyskanych uprawnień, inne kwoty migrantów? Np. te wspomniane 100k.

No i jakby ktoś nie wiedział to premier Francji... tak wiem, że Francja to ustrój prezydencki... się wysypał ostatnio i przyznał, że:

https://dorzeczy.pl/swiat/590532/premier-francji-o-pakcie-migracyjnym-obciazyeurope-wschodnia.html

• Like 1

Godzinę temu, Król Jarosław I napisał(a):

mi murzyn córki nie rucha 🤣

Ty lepiej uważaj, bo oni lubią czasami też chłopa wyruchać. Ile już takich przypadków było xD

• Like 1

3 godziny temu, Iceman84PL napisał(a):

Imigranci, którzy trafiają teraz do Polski to są ci co nielegalnie przekraczali naszą granicę i przedostali się do Niemiec.

A według tych przepisów paktu imigracyjnego tacy ludzie z nieudokumentowanym pozwoleniem na pobyt w Niemczech

są odsyłani do kraju, z którego przybyli. Z tego co się orientuje już kilka tysięcy nam zwrócili.

Tak, odsyłali wcześniej, artykuł z września 2023:

https://www.money.pl/gospodarka/niemcy-zwracaja-do-polski-tysiace-emigrantow-koszty-trudne-do-policzenia-6938957467908736a.html

Mówi, że:

Niemcy odsyłają do Polski tysiące migrantów. Kto za to płaci?

Według Niemców od stycznia do końca lipca tego roku granicę polsko-niemiecką nielegalnie przekroczyło 14,3 tys. cudzoziemców. W tym samym okresie

– jak informuje polska Straż Graniczna – od naszego zachodniego sąsiada napłynęło 3,3 tys. wniosków dot. odesłania do Polski nielegalnych migrantów.

Tylko od stycznia do końca lipca tego roku strona niemiecka zgłosiła zamiar odsłania do Polski 3377 cudzoziemców.

Są to osoby, które zostaną nam przekazane w ramach dwóch procedur: tzw. readmisji – 2585 wniosków oraz 792 osoby, które podlegają procedurze dublińskiej.

[...]

Niemcy zwracają najwięcej?

Jak podaje rzecznik prasowy Komendy Głównej Straży Granicznej, do końca lipca tego roku w ramach obu procedur (readmisji i dublińskiej) 

Niemcy zwróciły nam już fizycznie 495 cudzoziemców. Jak się dowiedzieliśmy, są to głównie obywatele Gruzji, Rosji (pochodzenia czeczeńskiego) oraz Iraku.

W tym samym okresie, czyli od stycznia do końca lipca 2023 r., inne kraje Unii (poza Niemcami) zgłosiły łącznie 3950 wniosków dotyczących zamiaru

odesłania cudzoziemców do Polski.

[...]

Teraz te zjawiska z "migrantami" prawdopodobnie się nasilą i byłoby tak niezależnie od tego, czy rządziłby Pis, czy PO, czy referendum by przeszło.

Patologia ogółem.

• Like 2

25 minut temu, mac napisał(a):

Ty lepiej uważaj, bo oni lubią czasami też chłopa wyruchać. Ile już takich przypadków było xD

Ah zewsząd nas już ruchają... Przyjezdni, miejscowe....

Poczuj chociaż raz patriotyczne uniesienie :)

10 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

Odrazu mi się na szwaba bardziej chce robić xD 

• Haha 3

Jak będę miał chwile to wczytam się w wątek. No ale ogólnie to od 2 lat kastety i gaz swojej kobiecie kupuje. Mnie to rozwala w ogóle, że po zapadłych wsiach czarnuchy się prowadzają. No u mnie w okolicy cisza, ale czekać na nieszczęście .

10 godzin temu, mac napisał(a):

Pół roku temu pisałem, że u mnie na podlaskim zadupiu jest ich od zajebania.

Byłem ostatnio w regionie Podlasia. Międzyrzec Podlaski. Sporo ich pracuje w fabrykach. Lublin to samo.
Mam wrażenie, że jest ich więcej na wschodzie Polski niż na zachodzie. 

10 godzin temu, BumTrarara napisał(a):

Jak myślcie jaki będzie ten UE socjal? Wyższy niż średnie zarobki pracującego Polaka?

Bo, że będzie wypłacany z budżetu lokalnego to wiadomo. ;)

O tym samym ostatnio myślałem.
Emeryt ma ok 1500/1800 zł msc.

Jak unia narzuci wypłacanie emigrantowi ok 2000 zł msc to będzie dramat. No ale wyborcy mają coś w sobie z sado maso.

• Like 1

3 minuty temu, Dowódca plutonu napisał(a):

Lublin to samo.

W Lublinie od paru lat to murzyn na ulicy to norma. Podobno to studenci, którzy po zrobieniu studiów się stąd zabiorą, ale cholera ich wie. O dziwo par mieszanych w kinie czy restauracji nie widzę. 

• Like 1

8 minut temu, Magos Dominus napisał(a):

W Lublinie od paru lat to murzyn na ulicy to norma. Podobno to studenci, którzy po zrobieniu studiów się stąd zabiorą, ale cholera ich wie. O dziwo par mieszanych w kinie czy restauracji nie widzę. 

Jest też masa gastarbeiterów. Polska się promuje jako miejsce na saksy w Bangladeszu czy Afryce.

15 minut temu, Dowódca plutonu napisał(a):

Jak unia narzuci wypłacanie emigrantowi ok 2000 zł msc to będzie dramat. No ale wyborcy mają coś w sobie z sado maso.

Przeciwko paktowi imigracyjnemu były tylko Polska, Węgry i Słowacja. A zasady paktu były ustalane podczas rządów PIS. Czemu nie umieliśmy się dogadać np. z Rumunami, Czechami, czy Bałtami? Pewnie nawet nie rozmawialiśmy. A jednocześnie rząd PISu, przyjmował masę tanich robotników z tzw. trzeciego świata. (O przepraszam teraz się mówi po chińsku krajów południa - nowa siła. Wiadomo BRICS i te sprawy). :) I piał jak to szczelna jest granica z płotem. Interesy i interesiki, a my tu się wysilamy.  

• Like 2

11 godzin temu, BumTrarara napisał(a):

Jak myślcie jaki będzie ten UE socjal? Wyższy niż średnie zarobki pracującego Polaka?

A to, nie tak, że praca sama w sobie ma stanowić wartość? hahaahhaahha

Jest jakiś plus: polski kukold nareszczcię będzie czuł się potrzebny. 

Mój ziomek, ma znajomą, co miała dostać mieszkanie socjalne bo jest solo mamą z trójką dzieci, urząd dał to mieszkanie przybyszą z krainy "U". 

Te milion pustostanów, co to ludzie boją się wynajmować, przekarzą imigrantą, w TVN i TVP jebną na pasku, że rząd bedzie regulował opłaty najmu i rachunki, a po miesiącu zaprzestaną tego robić i człowiek sam będzie musiał eksmitować mudżahedina co to wita Cię z maczetą i właśnie rodzi mu się drugie bobo z Julką hehe. 

Gdzieś obiło mi się o uszy, że aż 90% osób w wieku 18-30 lat nie posiada dzieci, wiadomka pr 30stce, wieć "nasze" domy, mieszkania jak Zus jebnie, będziemy oddawać na odwróconą hipoteką, do zagranicznych banków, lub przydzielą nam na starość wykwalifikowaneg, emptatycznego opiekuna/emigranta, aby za mieszkanie pomógł nam odejść z ziemi, tej ziemi.

• Like 9

Godzinę temu, NiesamowitySzymi napisał(a):

będzie musiał eksmitować mudżahedina co to wita Cię z maczetą i właśnie rodzi mu się drugie bobo z Julką hehe.

Oni są w tym momencie już nietykalni i mają więcej perspektyw, praw od Polaka. Socjale, służba zdrowia, ogólne wsparcie wszelkich służb, przymykanie oka na wszelkiej maści patologie. Przecież, jakby to Polak skakał po samochodach w centrum miasta już by dostał wyrok i wszystkie media napiętnowałyby coś takiego w wydaniu białego. A murzyn? On niewinny, bo inna kultura. Zaraz zaczną się zamachy, gwałty i też będzie wielkie nic, zero reakcji. Mogliby już spokojnie mordować ludzi maczetami i nic by się nie stało. Wyjebanie takiego osobnika z ewentualnego wynajmowanego mieszkania? Zero szans.

I tak prawdę mówiąc to ZUS już dawno temu jebnął. Emerytury idą de facto z jakiegoś funduszu celowego, dofinansowanie bezpośrednio z budżetu.

Edited by mac
  • Like 5
  • Thanks 1

14 minut temu, mac napisał(a):

. Przecież, jakby to Polak skakał po samochodach w centrum miasta już by dostał wyrok i wszystkie media napiętnowałyby coś takiego w wydaniu białego. 

Raz mi się zdarzyło jak jeszcze piłem.

Pierwszy wpierdol na biedronce w radiowozie. Drugi na dołku. Trzeci jak chciałem się wysikać bo mi nie dali to zacząłem za łóżko. I 150 zł mandat za dobę hotelowa :))

Mokembe to nie grozi :)

• Like 1

16 godzin temu, Kleofas napisał(a):

Bo pewnie udowodniono, ze przybyli do Niemiec z Polski. W takim przypadku przepisy są takie, że deportuje się imigrantów do tego kraju UE do którego pierwszego przybyli z poza UE. Gdyby policja złapała imigrantów którzy z tratwy zeszli na ląd we Włoszech to zostali by deportowani do Włoch.

A to przypadkiem nie działa na tej zasadzie: jak wejdą do UE w Polsce, to odsyłamy do Polski, a jak przypłyną na pontonie do Włoch, to relokujemy do Europy wschodniej czyli też do Polski?

• Like 1

@Dziwny_typ

Dokładnie tak może być. 

Premier Francji w sławnym niedawno programie powiedział, że tylko Europa wschodnia się stawia i tam będzie większa relokacja. Mówił także, że przymuszono władze tych krajów zwłaszcza Polskę pod groźbą kar finansowych i zabrania pewnych przywilejów. 

Teraz pytanie jakich imigrantów dostaniemy🤔

Z dużą dozą prawdopodobieństwa najgorszy sort, z którym kraje zachodnie mają kłopot. 

• Like 3

12 minut temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Właśnie sobie siedzę i piję kawę przed kinem Atlantic w Warszawie. Tuż obok jest bar 24h, na dole przed nim stoi 3 czarneckich i już piją piwko. Co robią w Polsce murzyni bez wykształcenia i pracy? W jaki sposób zarobkują? Ktoś wie?

Piszą wiersze jak Simon Mol?

A tak serio, to może tą pracę mają. Na jakimś magazynie chociażby.

• Haha 2

15 godzin temu, thyr napisał(a):

Zachod funduje nam burdel . Mozna podejrzewac ze eurokolchoz  zinfiltrowany jest przez chiny/rosje lub to czesc wiekszego planu archontow :) . Tak czy owak mamy przeyebane z biorobotami ktore w 70 % glosuja na tych samych oprawcow .

Jaki zachód? Polski rząd przecież wizy opierdalał masowo i próbował z tego zrobić nawet samograja z centralą w Łodzi. 

Dla Orlenu przecież całe miasteczko imigrantów budowane było. Całkiem legalnie i z papierami. 

Wrzucanie imigrantów do Polski to biznes białoruski i element wojny hybrydowej prowadzonej przez Rosję i Białoruś. 

To jaki zachód? Czy wyście do reszty powariowali? 

@Morfeusz, doprawy pamiętam Cię jako ogarniętego i rozsądnego gościa. A teraz wrzucasz propagandowe materiały tv republika…. Słabo. 

Edited by Albert Neri
  • Like 1
  • Confused 2

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.