Jump to content

Tinderówa czyli wejdź we mnie bez gumki, prosze!

elogejter

Recommended Posts

Witam, jestem singlem już jakiś czas, coś tam zacząłem się spotykać z pannami.

Wczorajsza sytuacja przychodzi do mnie panna 30 lat, wiadomo po co - nie na netflixa.

Zaczeła się do mnie dobierać, chciała juz wskakiwać, a ja mówie, czekaj tylko gumke założe, kurwa jak mnie błagała żebym gumy nie ubierał to nie uwierzycie, że ona nie lubi, nie nawidzi, zaufaj mi, co ty myślisz,

że chce mieć dziecko, poza tym chyba panujesz nad sobą? 

Nie dałem się namówić, zacząłem w końcu myśleć jakie mogą być konsekwencje posuwania wariatek bez gumy. Dwa razy jej mordke zalałem, później problem z erekcją, a byłem po kilku drinkach i wsadzilem w nią bez gumy, kurwa takie wyrzuty sumienia mnie złapały jak się kładłem spać, że nie uwierzycie, nie doszedłem wtedy, ale ten jebany prejakulat, napisze do niej chyba o tabletke zeby wziela dla pewnosci.

Ogólnie bez szału ale łapie cenne doświadczenie i codziennie uczę się ich reakcji. Najgorsze, że cały czas mam porównanie z ex i jak narazie nikt jej nie dorównuje...

Zdrówka wariaty, nie ruchajcie wariatek bez zabezpieczenia.

• Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 8
  • Confused 2
  • Sad 1

Chłopie co Ty robisz, nie ma pewności czy czegoś nie złapiesz gumka, a najlepiej dwie, a tak na serio racjonalność, nie chce w gumce niech spada prostować inne banany :rolleyes: 

• Like 2

Ciąża to jedno, ale jakiś syf jak HIV to co innego. Jednorazowa akcja i masz przejebane do końca życia. Cholera wie ile takich jak Ty ją posuwało.

Ogólnie to bym ją wywalił z chaty po takim tekście 

14 minut temu, elogejter napisał(a):

zaufaj mi, co ty myślisz,

nie ufam ci bo Cię nie znam, nara.

• Like 3

O gościu, jednak ostatecznie włożyłeś bez gumy, ale nie doszedłeś.

Teraz jeszcze dla pewności ni wiesz czy nie pisać o tabletce.

Faktycznie, zajebiście łapiesz cenne doświadczenie, moze jednak zacznij od forum i rozumu..

• Like 8
  • Haha 1

Panowie, forum swoją drogą a rzeczywistość swoją. Tematy zakładane tutaj już wiele razy podkreślały, że wnioski z tego co tutaj zostało przeczytane nie zostały wyciągnięte. Póki człowiek nie doświadczy czegoś w praktyce na własnej skórze to się nie nauczy. Życie to suma różnych doświadczeń :), tylko szkoda że zbyt często tych negatywnych.

• Like 5

24 minuty temu, elogejter napisał(a):

Zaczeła się do mnie dobierać, chciała juz wskakiwać, a ja mówie, czekaj tylko gumke założe, kurwa jak mnie błagała żebym gumy nie ubierał to nie uwierzycie, że ona nie lubi, nie nawidzi, zaufaj mi, co ty myślisz,

Ludziom naprawdę odpierdala. Ja rozumiem chcica, może dłuższy post, ktoś wybitnie cię grzeje, ale w dzisiejszych czasach w których kutasa podajesz częściej niż dłoń, a kobiece nogi rozsuwają się częściej niż fotele w Uberze, to już szalona odwaga by parzyć się ot tak bez gumy, z pierwszym wylosowanym, bo teraz to już się nawet nie poznajesz z kimś, tylko losujesz.

Ja lubię seks, ale serio popierdolone to się robi.

• Like 5

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten komu nie zdażyło się przypadkowej laski puknąć bez lateksu.

@elogejter napisał wyraźnie, że żałuje i był po alko- czasami takie sytuacje się zdarzają. Teraz jest po ptokach, generalnie HIV bym się nie obawiał, wcale nie jest tak prosto się zarazić jak się słyszy (facet od kobiety). Gorzej z HPV czy innymi ustrojstwami.

Kolejna rzecz to ciąża. Opcje są dwie: jest zalana i szuka ewentualnego jelenia (aczkolwiek nowoczesne ruchawice to lecą usuwać od razu, żeby kontynuować karuzelę) lub miała płodne i mogłeś przypadkiem się wstrzelić, aczkolwiek według mnie mało prawdopodobne jak nie waliłeś z armaty wewnątrz. Tak czy siak, nie jestem żadną wyrocznią- uważaj na siebie następnym razem, one robią tylu facetów, co zawodowi ruchacze. 

• Like 3
  • Thanks 2

Chodzi mi o to, że jak byłem mlodszy, to ciągle bez gumy waliłem bo tak wolałem, bo odczucia. A teraz chociaż panna nalegała to nie słuchałem w ogole jej co pierdoli, gumę zakładaj albo nara. Po 3h jak już zawodnik odmawiał posluszenstwa to ściągnąłem gumę i sam w nia wsadziłem... tego jedynie żałuję.

I też do czego zmierzam. Wcześniejsza Ex była praktycznie ciągle zapinana bez gumy, zdarzały się stosunki gdzie kończyłem w środku. A tutaj z tyłu głowy ciągle byla racjonalność, że guma musi być na sprzęcie.

48 minut temu, elogejter napisał(a):

napisze do niej chyba o tabletke zeby wziela dla pewnosci.

No jak napiszesz to ona na pewno weźmie tabletkę 😄  zrezygnuje ze swojego zwierzęcego instynktu, oraz z szeregu profitów od ciebie i od państwa bo ty tak chcesz 😆 

Na forum nie jesteś od wczoraj a skuchy robisz jak świerzak w tych sprawach. Ściana hańby jak dla mnie.

• Like 4

Za małolata raz złapałem weneryka po ONS, ale się wyleczyłem, co zajęło pół roku. Szczerze mówiąc to wolę nie ruchać już nigdy w życiu niż drugi raz coś podobnego przeżywać. Inna sprawa to intymność. Inaczej seks wygląda w długim związku, gdzie kobieta może zostać matką, już się znacie, a inaczej z jakimś ledwie poznanym babonem. Uważaj, jak tańczysz, bo parkiet życia bywa śliski. Nieśmiertelna nawijka.

• Like 9
  • Thanks 2

26 minut temu, elogejter napisał(a):

Chodzi mi o to, że jak byłem mlodszy, to ciągle bez gumy waliłem bo tak wolałem, bo odczucia

Ja też nienawidzę gumoleonu, ale przy nowo poznanych kobietach, które od razu ładują się na lagę i jeszcze nonaszalancko mówią: chuj tam, bolcuj bez gumy, co się może wydarzyć, to chyba by mi się lampka czerwona zapaliła, że przecież mogę być już 54 w tym roku, któremu tak mówi.

Edited by Redbad
  • Like 2
  • Thanks 1

Tak wszystko na ścianę hańby. Przecież mowie, ze jak mnie błagała żebym bez gumy to się nie zgodziłem. I tak było z 3 razy. Później niestety po drinkach fajka odmówiła posluszenstwa i włożyłem bez. Żałuję tego. Nie doszedłem. A wy od razu ściana hańby. Każdy popełnia błędy a uczymy się całe zycie

• Like 2

Mój tekst nie tyle był do autora, który jednak początkowo nie chciał dymania bez gumy, ostatecznie po alko uległ, temat do przemyślenia. Natomiast nastawienie laski jest dla mnie delikatnie mówiąc dziwne, tak jakby brała kebaba i zastanawia się czy brać ostry czy łagodny sos, ale w sumie to wszystko jedno, bo co - najwyżej sraczka, w najgorszym wypadku majty zmienisz i po sprawie.

Edited by Redbad

Godzinę temu, elogejter napisał(a):

Zdrówka wariaty, nie ruchajcie wariatek bez zabezpieczenia.

Trzymam kciuki, że wyjdziesz obronną ręką. Nie rób takich głupot nigdy więcej, raz nie raz, na chwilę. Raz że bobo, dwa że możesz złapać coś co do końca życia Ci to życie roz*ebie. Saszki i Tatiany podniosły drastycznie statystyki. Nie masz pewności, czy tak samo nie ładował jej jakiś Saszka karmelowy udający hiszpana. Okno serologiczne to 3 miesiące. Dziecko z wariatką to tylko jedna z opcji. 
Ale widzę, że jakieś wnioski wyciągasz. Trzymaj się i nie rób głupot.

• Thanks 1

Bez ogumienia to tylko z pewną partnerką. Oprócz ciąży (wiadomo, dziecko samo w sobie to jeszcze pikuś ale ważne, żeby je wychowywać z kimś normalnym) dochodzą jeszcze choroby weneryczne. Mam nadzieję, że masz nauczkę na przyszłość.

A prosiłem jak byk, że tylko torrenta z terminatorem ściągać. Nic, a nic pomyślunku. Netflix to zbędny luksus. 

Zdrowa samica chce się sypać jak mąka i słodzi lepiej od cukru. 

Z tym prejakulatem to prawda?

Ja waliłem "bez" pół roku, dziewczyna też namawiała na to mocno, były wręcz błagania "dojdź we mnie", ale tego nie zrobiłem. Pozniej co miesiąc byłem obsrany po pachy. Fakt jest taki, że zawsze po akcji prosiłem żeby wzięła prysznic i wypłukała się tam dobrze na co odpowiadała "haha jutro rano się umyje :3". Kurwa, że kuli takiego kalibru udało mi się uniknąć to cud. 

Koniec końców żadnej ciąży nie ma. Tzn. pewnie niedługo będzie z nowym reproduktorem, bo laska strasznie miała parcie na dzieciaka, a 25 lat nie skończyła co jest dla mnie dziwne (zwykle koło 30stki instynkt się odzywa). 

• Like 1

Dopilnuj żeby bejbusia nie było, nie posuwaj kolejnego towaru, zanim się nie upewnisz, że po starym nic nie załapałeś, i nie idź więcej tą drogą, jak mawiał klasyk. 

Co więcej możemy ci teraz, po fakcie, doradzić?

Może jedynie to, że skoro odpala Ci się ułańska fantazja po wódzie to odstaw i ją... 

Fakt, że gryzie cię sumienie, bo nie okazałeś się stanowczy względem siebie, daje już dozę prawdopodobieństwa, że nie powtórzysz takiej akcji. 

Ps. Aaa... Tak dla zasady przypomnę, że lanie do pyska przypadkowej lasce z tindera, również może wiązać się z komplikacjami zdrowotnymi (kiła, rzeżączka). Patogeny nie wybrzydzają i lubią przebywać w każdej dziurze. Byle wilgotno i ciepło.  

• Like 3

2 minuty temu, Hukko napisał(a):

"haha jutro rano się umyje :3"

Ja bym nie zasnął po czymś takim.😅🤣

18 minut temu, HermannBrunner napisał(a):

z pewną partnerką

Hehehe taki oksymoron trochę, pomijając kraje arabskie. Pewne w dzisiejszych czasach to śmierć i podatki.😉

• Like 1

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.