Jump to content

O relacjach

Recommended Posts

Posted (edited)

Elo

Przesłuchałem wszystkie nagrania "musisz wiedziec" na yt, pod jednym filmem znalazłem taki oto komentarz

Cytuje

"Nie mogę przyjść na imprezę chłopaki, dziewczyna mi nie pozwala" i wszyscy to jakoś akceptują. "Nie mogę przyjść na imprezę, facet mi nie pozwala" i wszyscy zaczynają się martwić. Tak sobie słucham i edytuję posta co jakiś czas. Odkąd słucham Morfeusza postawiłem na krótkoterminowe relacje. Jeżeli ktoś wogle chce zacząć zmiany niech idzie na siłownie i schudnie (nie jest to główna cecha poprawy relacji ale podstawowa jeżeli chcesz podnieść swoje SMV). Schudnij, rozbuduj trochę mięśnie, wystarczy że je zarysujesz, mi osobicie dużo pomogła Kalistenika i spacery, poznałem dużo ludzi z męskiego grona, wspólne ćwiczenia z facetami dodają ci męskiej energii. Kolejnym moim krokiem były filmiki motywacyjne , wmawiałem sobie że mogę wszystko. Fake it till make it (Porada Morfeusza), Kolejnym krokiem zadbanie o siebie, brwi, kremy na twarz (są kosmetyki dla facetów poprawiające wygląd skóry ). Regulacja brwi, zniwelowałem cienie pod oczami , barber + fryzjer (mocno dodaje pewności siebie , wybierajcie mądrze barbera i fryzjera, lepiej zapłacić więcej i wyglądać dobrze). Zapach...perfumy mają duże znaczenie wbrew pozorom. Idzcie do sklepu z perfumami i kupcie porządny a nie podróby Hugo Bosuf za 50 zł. Ona ma kojarzyć Ciebie z tym zapachem, często słyszałem od Pań że jak tylko czuły podobny zapach to wpadałem im do głowy bo kojarzyły go ze mną. Przetestowałem wszystkie aplikacje randkowe (tak wiem ze głupota i było o tym wspominane mimo to chciałem się wypróbować na aplikacjach) . Tinder kosztował mnie 1000zł . Przy czym przez rok opłat doszło do faktycznego 1 spotkania, keksu i krótkoterminowej relacji. Odradzam Tindera, waste of time. Dużo dużo lepiej poszło na facebookowej aplikacji randkowej, darmowa przy czym łatwiej tam o kontakt z młodszymi kobietami. Tam też poznałem kilka dziewczyn młodszych odemnie o 8 a nawet 10 lat chętnych na "w sumie to nie wiem na co ale się spotkam" , jak to dobrze rozegracie to keks i krótkoterminowe relacje będą dość częstym schematem. Tam też znalazłem osobę do długoterminowej relacji. Reszta aplikacji typu Badoo czy inne bzdety był niefektywne z uwagi na grono kobiet jakie tam się znajdowały. Badoo to wysyp ukrainek i samotnych matek lub kobiet po 30 stce które obudziły się że chyba warto kogoś mieć na stałe czyt "jestem gotowa na poważny związek ale musisz mieć to sro to i tamto i być taki i owaki". Zagadywanie na ulicy było ciężke z początku ale potem nabrałem doświadczenia na tyle że bez skrępowania na 20 dziewczyn zdobywałem 2 numery co dalo mi w weekend 4 opcje randkowania. To był też czas kiedy pisałem do Morfeusza że odmienił moje życie :) Dziękuję mu za to. Słuchałem innych coachów ale żąden tak mi nie pomógł jak on i jego treści, zalecam odsłuchanie odcinków nawet po 10 razy. Zwłaszcza tych o toksyczności. Na randkach nauczyłem się testować Panie. Zadawałem na 2 randce pytania które triggerowały tylko Panie z problemami co oznaczało dla mnie ŻE pani ma duże czerwone flagi. Np. Spotykałem się z Panią Kapitan statku handlowego a więc moją standardową obawą było to że nie będzie jej 3 tygodnie np w kraju. Zadałem na 2 randce pytanie , czy kiedykolwiek miała romans albo czy podrywali ją jacyś marynarze w pracy. Zadałem pytanie z uśmiechem i w kontekście humorystycznym aby nie brzmiało zbyt poważne ale.....Pani bardzooo się zdenerwowała, zaprzeczała, randka się zakończyła szybko tego dnia. Miałem podejrzenia dlaczego ale spytałem koleżanki, dlaczego mogła tak zareagować. Koleżanka od razu odpaliła "Bo na pewno miała jakiś romans i ją koleś olał a ty trafiłeś w niezamknięty rozdział ". Shit test zadziałał. Ja z kolei też potem podobne pytania od innych Pań otrzymywałem, schemat się powtarzał aż do znudzenia. Gdzie pracujesz, padały pytania czy zegarek drogi, gdzie zaparkowałem (żeby sprawdzić czym jeżdzę) , niektóre Panie testowały mnie czy będę za nie płacił np. Umawialiśmy się na kawę (nigdy nie umawiajcie się na obiady czy inne bzdety, zawsze na kawę) po czym dodawały na miejscu "zjadłabym sernika, mogę sobie zamówić?" i mrużyły oczka patrząc na mnie z zalotnym uśmieszkiem :) Z takich sytuacji wychodzisz prostą drogą odpowiadając "pewnie o ile potem postawisz mi drineczka za serniczka " i mrużysz oczy tak samo i tak samo się na nią patrzysz. Jak się zgodzi i to zrobi, to zdała. Jak powie "ooojj...nie mogę dzisiaj pić" albo że ...mój ulubiony tekst " Jestem przed wypłatą i właśnie na nią czekam". Nie ma drineczka nie ma serniczka. Pamiętajcie coś za coś. Co do keksu - siłownia pomoże wam w tym aspekcie bo zwiększy testosteron, ja dodatkowo paliłem i palę cygara. Różne są opinie, mi pomogły go podbić, może to placebo ale działa. Rozciągajcie się :) Wystarczy 5 minut co 2 dzień. Panie lubią keks, bardziej niż wam się wydaje. To nie są niewinne istoty :) W tym polu, musicie być sprawni jeżeli chcecie Panią zatrzymać na dłużej. Moje spostrzeżenia - nie ma już "normalnych" dziewczyn. Wszystkie jakie spotkałem są po przejściach, zdradach czy innych problemach. Musicie szukać takiej która ma najmniej czerwonych flag. Testować ,próbować, eksperymentować. I co najważniejsze, rozwijać się. Ty jesteś na 1 miejscu , nie ona. Ona ma być dodatkiem do życia. A jeżeli chodzi o schematy podrywania i uczenia się formułek podrywania. Dajcie sobie spokój z tym.....musicie nauczyć się rozmawiać z kobietami. Wpaść w tkz "flow". Randki są schematyczne ale Panie są rózne i to nie działa na każdą. Zresztą, Panie też przychodzą z jakimś doświadczeniem i znają połowę tekstów. PS: A jeżeli chodzi o to co pisać NA PORTALACH RANDKOWYCH .....Panowie.....odpuśccie sobie zasypywanie pytaniami i dawanie ogromnej atencji jej żeby pokazać swoje zainteresowanie. Prosty schemat, naprawdę. Mój był banalny. Przywitanie, zapytanie o jej hobby jeżeli miałą w profilu, krótka odpowiedź o swoim i zaproszenia na kawę. Od razu walisz z zaproszeniem, jeżeli ona kogoś szuka to się zgodzi a jeżeli nie wie czego chce to odmówi lub napisze że wolałaby najpierw popisać...od razu olewacie takie Panie bo to atencjuszki które chcą zabić swoje nudy twoją osobą. Krótko i na temat. Trzymajcie się

nic dodać, nic ująć, mądrze napisane. Sam zaczynam działać w tym kierunku

Zdrowka.

Edited by elogejter
  • Like 6

Ty to się lepiej skup, by tą patusiarę wywalić u siebie z mieszkania, co na tą chwilę Ci je okupuje.

A nie roztrząsasz po raz tysięczny raz te same tematy, by potem to wszystko olać ciepłym moczem i powtarzać te same schematy.

• Like 4

Nie rozumiem tego tematu, gościu powiedział jaka jest prawda i to jest jakiś wielki ewenement? 

@elogejter

Ile Ty czasu jesteś na forum że jeszcze pewnych rzeczy nie przerobiłeś? 

Facet z komentuj mówi prosto, jak najszybsza finalizacja bez pierdzielenia się, jest pożądanie będą sukcesy nie ma pożądania to będziesz kopał jak koń pod górę. 

A że kobiety są jakie są? Powiem ci że psy szczekają a koty miauczą, obrazisz się na nie? Życie to nie bajka nie każda pogłaszcze Cię po jajkach.

• Like 3
  • Haha 1

Czasem komentarze pod filmem na YT są lepsze niż film, niż artykuły na witrynach.

Autor komentarza pod filmem stworzył dobrą esencję obecnych realiów. Wchodzi jednak w bagno przelotnych relacji. Kanał Musisz Wiedzieć, choć bardzo dobry, nie potępia takiego zachowania.

Narzeka się na Julki, ale wielu facetów nie jest lepszych, szuka keksu, korzysta z obecnej rozwiązłości, manipuluje żeby zliczyć dziewczynę.

• Like 3

16 godzin temu, Śnieżnobiały napisał(a):

Narzeka się na Julki, ale wielu facetów nie jest lepszych, szuka keksu, korzysta z obecnej rozwiązłości, manipuluje żeby zliczyć dziewczynę.

A ty co? Dalej nie ogarniasz jaki mamy rok i jakie warunki? Może świętą polską rodzinę chcesz zakładać i widzisz to za wzór cnot wszelakich? 

Musisz ogarnąć że nastąpiła zmiana czasu.

• Like 2

3 godziny temu, Imiennik napisał(a):

A ty co? Dalej nie ogarniasz jaki mamy rok i jakie warunki? Może świętą polską rodzinę chcesz zakładać i widzisz to za wzór cnot wszelakich? 

Musisz ogarnąć że nastąpiła zmiana czasu.

Nie trać wiary w młodym sercu.

To się odbuduje.

Główny imperatyw mężczyzny to posiadanie potomstwa i zapewnienie mu przetrwania. Najłatwiej realizować to zakładając rodzinę. Mam taki zamiar.

• Like 1

Posted (edited)
W dniu 7.07.2024 o 20:53, elogejter napisał(a):

Schudnij, rozbuduj trochę mięśnie, wystarczy że je zarysujesz, mi osobicie dużo pomogła Kalistenika i spacery, poznałem dużo ludzi z męskiego grona, wspólne ćwiczenia z facetami dodają ci męskiej energii. Kolejnym moim krokiem były filmiki motywacyjne , wmawiałem sobie że mogę wszystko. Fake it till make it (Porada Morfeusza), Kolejnym krokiem zadbanie o siebie, brwi, kremy na twarz (są kosmetyki dla facetów poprawiające wygląd skóry ). Regulacja brwi, zniwelowałem cienie pod oczami , barber + fryzjer (mocno dodaje pewności siebie , wybierajcie mądrze barbera i fryzjera, lepiej zapłacić więcej i wyglądać dobrze). Zapach...perfumy mają duże znaczenie wbrew pozorom. Idzcie do sklepu z perfumami i kupcie porządny a nie podróby Hugo Bosuf za 50 zł. Ona ma kojarzyć Ciebie z tym zapachem, często słyszałem od Pań że jak tylko czuły podobny zapach to wpadałem im do głowy bo kojarzyły go ze mną.

Całkiem sroga cena za dorwanie się do🥩. Mi by się nie chciało. Tym bardziej nie, że wielu typów nie musi takiego/ żadnego wysiłku wkładać aby kleić 🥩.

Edited by Kiroviets
  • Like 1

Generalnie fajnie jest o siebie dbać, choćby dla własnego samopoczucia, może jakiejś satysfakcji. Jednak, kiedy zasadniczym motywem zmiany jest chęć poprawienia stosunków (nomen omen) z kobietami - jak zrobię to, to, tamto i jeszcze to, no to laski będą ustawiać się kolejce, a ja będę przbierał w coraz to nowszych tzipach - to imo droga nie tędy. Wydaje mi się, że to jest słabe paliwo do zmiany stylu życia, który ogólnie polecam (w oderwaniu od motywu lasek). Chyba że mowa o ludziach, którzy nie byli nigdy w dłuższej relacji i nie było im dane zobaczyć z bliska, jak się sprawy zazwyczaj faktycznie mają (schematy) 😃 

• Like 2
  • Thanks 1

Posted (edited)
W dniu 8.07.2024 o 19:21, Śnieżnobiały napisał(a):

szuka keksu

💖

5 godzin temu, Śnieżnobiały napisał(a):

Główny imperatyw mężczyzny to posiadanie potomstwa i zapewnienie mu przetrwania. Najłatwiej realizować to zakładając rodzinę. Mam taki zamiar.

No ja bym polemizował. Zapewnienie przetrwania to dziś wypruwanie sobie flaków… a biedny z domu jestem. 

Edited by zuckerfrei

Godzinę temu, Kiroviets napisał(a):

Całkiem sroga cena za dorwanie się do🥩. Mi by się nie chciało. Tym bardziej nie, że wielu typów nie musi takiego/ żadnego wysiłku wkładać aby kleić 🥩.

Zadbanie o siebie to jeszcze pol biedy. Mnie przeraza ze autor wyjebal 1000 zl za jedna znajomosc zakonczona seksem.

• Like 2

@nscrinn

Sprawność fizyczna, atletyczna sylwetka wszystko spoko. Sam miałem swego czasu kratę na brzuchu, ale byłem w związku więc nie za bardzo wiem czy by to coś dalo w relacjach DM, teraz jak byłem ulany to udawało się znaleźć panny z tindera do keksu a czadem nie jestem.

Mam kolegę co jest ulany a z każdej imprezy zawija laski. Z mordy jest w miarę ok. I ma w gadane.

W dniu 9.07.2024 o 17:45, Śnieżnobiały napisał(a):

Główny imperatyw mężczyzny to posiadanie potomstwa i zapewnienie mu przetrwania.

No ja nie mam takiego imperatywa to co Nie jestem mężczyzną? 

Mi szkoda mojego czasu spokoju i tak dalej na zabawę w rodzinkę w tych czasach, a nie jestem kobietą żeby mieć instynkt macierzyński.

Zresztą powodzenia życzę, masz około 30% szans na chowanie nie swoich dzieci. Przypominam tylko o testach DNA skoro tak bardzo lubisz hazard.

Edited by Imiennik
  • Like 1

@Imiennikdziś mężczyźni i kobiety nie chcą mieć dzieci, takie czasy, socjal nas rozpieszcza.

Mi byłoby szkoda czasu na pracowanie, jakbym miał żyć dla siebie.

Jeśli chodzi o te chowanie cudzych dzieci to w książce "Ewolucja pożądania" jest napisane, że wg różnych badań odsetek ten wynosi od 1 do 30%. Podano, że Szwajcara 1%, Meksyk 12%. Autor też podaje, że jego znajoma pracująca w USA w klinice walki z nowotworami, gdzie robiło się badania DNA, zaobserwowała, że wg tego co mogła zweryfikować, odsetek ten wynosi 10%. Niby USA bardziej postępowe, a książka kilka lat temu wydana. Ile jest dziś w PL?

No ale nie ma co tak negatywnie na wszystko patrzeć. Więcej wiary w ludzi i kobiety😉

Edited by Śnieżnobiały
literówka
  • Like 1

18 godzin temu, Śnieżnobiały napisał(a):

socjal nas rozpieszcza

Mnie nie rozpieszcza bo mi się i tak nic nie należy. Dla mnie socjal istnieje tylko w formie sponsorowania go. 

Mi byłoby szkoda czasu na pracowanie, jakbym miał żyć dla siebie

Bez prawdziwego prawa własności jednak nie można żyć dla siebie i kasę skądś trzeba brać w tym systemie.

Jeśli chodzi o te chowanie cudzych dzieci to w książce "Ewolucja pożądania" jest napisane, że wg różnych badań odsetek ten wynosi od 1 do 30%

Jest na forum temat w którym jest wszystko podane. Te badania były sponsorowane do czasu dopóki wyniki nie doszły do 30%. Potem jakoś ucięto tę kwestię.

Więcej wiary w ludzi i kobiety😉

Ja już się poznałem na ludziach i kobietach I wiem co warto i wiem co nie warto. Ja wolę wiedzieć niż wierzyć ale twoje życie twój wybór.

• Like 2

@Imiennik socjalne państwo przyjęło Cię w państwowym szpitalu na świat;) Potem dało edukację, prąd, wodę... I jeszcze niby ma dać emeryturę, co zmienia Twoją perspektywę, bez tego prędzej byś zachciał dzieci.

Czy w PL nie ma "prawdziwego" prawa własności? Dlaczego tak uważasz, kto miałby zabierać mi nieruchomość?

Daj link tego badania z kukułczeniem, przyda się.

11 godzin temu, Imiennik napisał(a):

twoje życie twój wybór.

😉

22 godziny temu, Śnieżnobiały napisał(a):

socjalne państwo przyjęło Cię w państwowym szpitalu na świat;) Potem dało edukację, prąd, wodę... I jeszcze niby ma dać emeryturę, co zmienia Twoją perspektywę, bez tego prędzej byś zachciał dzieci.

Za ten szpital rodzice całe życie płacili składki a mało kiedy korzystali, także ten. Za prąd i wodę trzeba sobie zapłacić, a w moją emeryturę coś nie chce mi się wierzyć.

Z resztą co to ma do chęci posiadania dzieci? Dzieci mnie dosłownie wkurwiają i w życiu bym nie chciał kaszojada. Mam antyinstynkt w tej kwestii.

22 godziny temu, Śnieżnobiały napisał(a):

Daj link tego badania z kukułczeniem, przyda się

Nie zapisałem, jest na forum cały temat.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.