Jump to content

Rosyjski mag na temat życia, religii, reinkarnacji, wojnie

nefi

Recommended Posts

2 godziny temu, Carl93m napisał(a):

Aż posłucham, szukałem czegoś dziwnego, żeby posłuchać przy pracy.

Jest czego słuchać, gość ma ciekawe podejście do świata.

• Iceman84PL changed the title to Rosyjski mag na temat życia, religii, reinkarnacji, wojnie
19 godzin temu, vodkas85 napisał(a):

Już miałem wklejać. Dobry materiał. Bardzo dobry materiał.

Bomba atomowa zarzucona na internet.

Przejdzie bez echa. Ściągnięte już na dysk. I dorzucone do audycji Marka.

Na kanale https://www.youtube.com/@Shadowcontrol/videos, filmiki z tym magiem nawet sięgają do 3 milionów wyświetleń, całkiem sporo jak na taką tematykę, więc nie jest źle. 
Bardzo ciekawe rzeczy opowiada o Georgij Gurdżijewie.

Edited by nefi
  • Like 2

15 minut temu, nesq napisał(a):

Tematy z "zielona poświatą" są idealne na niedzielny wieczór :)

Znajdzie się jakiś fan Vadima Zelanda ? 

Fanem raczej nie, ale przeczytałem 3 tomy transerfingu rzeczywistości, dawno temu.
Ostatnio naszła mnie ochota na powtórzenie. 

Edited by nefi
  • Like 1

3 godziny temu, Lysy_Aniol napisał(a):

Mógłby ktoś streścić te 3 filmy? Obejrzałem 1 odcinek, a na resztę brak czasu. I inni użytkownicy mogliby się czegoś dowiedzieć.

Jeśli chodzi o pierwszy odcinek to główną postacią na którą należy zwrócić uwagę to Georgij Gurdżijew - mistyk i ezoteryk, który miał bliskie stosunki ze Stalinem i Hitlerem (ponoć jest to udowodnione naukowo - nie sprawdzałem). Miał on na nich wywierać poprzez swoje manipulatorskie zagrywki wpływ, których konsekwencją była II WŚ. Ten zaś z kolei pobierał swoje lekcje z jakiś tybetańskich, okultystycznych, magicznych źródeł, które swoje miejsce miały w Japonii. Według tego materiału ten Georgij Gurdżijew non stop się reinkarnuje od tysięcy lat i również w tej chwili steruje całą polityką, mediami, itp. To on szkolił mistrza propagandy Goebbelsa

i po dziś dzień sztuczki, które były wykorzystywane w celu manipulacji populacjami, maja miejsce.

Końcówka materiału daje pewną wskazówkę. Nie martw się doczesnym życiem, lecz swoim zbawieniem.

Edited by rdk
  • Like 1

W dniu 14.07.2024 o 20:05, Lysy_Aniol napisał(a):

Mógłby ktoś streścić te 3 filmy? Obejrzałem 1 odcinek, a na resztę brak czasu. I inni użytkownicy mogliby się czegoś dowiedzieć.

Filmik nr 2 - postaram się tylko streścić fragmenty o życiu po śmierci i zmarłych, którzy się tam znajdują i mają niebagatelny wpływ na nasze życie.

Według tego maga, po śmierci dusza człowieka stara się trafić do portalu, który jest otoczony ognistymi kamieniami bezpośrednio do niego przylepionymi. Bardzo niewielka liczba ludzi na świecie dostała się do tego portalu. Byli to między innymi prorocy i sam Jezus. Kamienie, na których osiadła reszta dusz określmy stanem piekła. Po śmierci Pana Jezusa wszyscy magowie zaczęli wykorzystywać jego nauczania do swoich osobistych celów a nie do zmiany swojego życia. W gruncie rzeczy dobrze, że ostał się chociaż dekalog.

Dusze, które tam trafiły ponoszą konsekwencje całego swojego dotychczasowego życia. Trafiają tam wbrew pozorom również dusze, które prowadziły naprawdę dobre życie z zewnątrz, np. pomagały ubogim, dawały na cele charytatywne, itp., ale ich myśli miały negatywny potencjał (na przykład pomogę komuś, ale go nie lubię - chociaż będę miał spokój). W takim stanie w jakim dusza zmarłego została przesiąknięta tutaj na ziemi całym negatywizmem trafia do ,,piekła,,. Czyli z tego co zrozumiałem - im bardziej dbamy o higienę umysłu i dobre życie z zewnątrz, tym większe prawdopodobieństwo, że trafimy do portalu. 

Skąd może się brać ten negatywny potencjał myśli według tego maga?

Kult modlitwy za zmarłych jest nadal powszechny - zwłaszcza w katolicyzmie. Sądzimy, że naszymi modlitwami wspomożemy zmarłą osobę, która szybciej trafi do ,,nieba,,. Dusze, które nie trafiły do portalu a osiadły na kamieniu, cierpią męki. Wierząc w świat astralny, są w stanie nawiązywać kontakty z żywymi - i desperacko z tego korzystają, aby móc ulżyć swym cierpieniom. Na przykład nawiedzają żywych w snach. Żywi z drugiej kolei dbają o pamięć o zmarłych chodząc na cmentarze, stawiając pomniki, pisząc książki na cześć zmarłych, które czytają miliony. Tym samym zasilają energetycznie zmarłych, a sami odbierają negatywną energię od tych demonów. Ten mag ma przekonanie o tym, że nasi bliscy zmarli nie chcą dla nas dobrze i za wszelką cenę chcą wyssać z nas energię. Przez to wpadamy w depresję, mamy negatywne myśli, popełniamy samobójstwa i tak dalej. Ci, którzy mieli nad nami kontrolę zza życia, również będą ją mieli wtedy, gdy nie trafimy do portalu.

Temat nie jest prosty, ale starałem się wytłumaczyć to tak jak potrafię.

Edited by rdk

7 godzin temu, nefi napisał(a):

Cytat maga, oczywiście parafrazuje bo oglądałem tylko raz ''Czy byłbyś dobrym człowiekiem, gdyby wszystkie Twoje myśli się ziściły''

Również parafrazując maga: ,,To nie wy jesteście tymi ludźmi, którzy idą za życia po kamieniach do portalu. Jesteście tymi kamieniami i będziecie obserwować cały proces,,.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.