Skocz do zawartości

Prośba do forumowiczów o odsłuch.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę. Posłuchajcie wstępu do nagrana motywacyjnego "samoocena", nad którym teraz pracuję, ok? Uwaga! Słuchajcie tylko przez słuchawki, ponieważ muzyka w tle synchronizuje fale mózgowe. 

 

No i napiszcie co o tym sądzicie. Ja zrobiłem nagrania, a muzę i likwidację ciamkania, jąkania itd. ogarnął Molu. Nie spodziewałem się że taki kawałek nagrania, może zająć tyle czasu i tyle energii kosztować.

 

Tu można ściągnąć: http://www98.zippyshare.com/v/uWWRRLrq/file.html

 

 

UWAGA! Ściągnijcie nagranie na dysk i wtedy słuchajcie - nie słuchać z podanego playera, gdyż ma bardzo niską jakość.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja chrypka mi mocno przeszkadza w skupieniu się na tym co mówisz i rozpłynięciu się bariery oceniania wszystkiego przez ego. Moim zdaniem głos w takim nagraniu powinien brzmieć jak delikatny jedwab jednocześnie ujmując pewnością siebie autora.
Całość ma potencjał ale chyba powinieneś kilka(naście?) dni odpoczać od mówienia w ogóle i wtedy zabrać się za ten projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka w tle jest świetna, uwielbiam takie dźwięki...zastanawiam się teraz którzy z moich ulubionych kompozytorów wplatają te częstotliwości.

Doceniam Marku, że pomimo chrypki twój głoś brzmi całkiem nieźle. Prawdą też jest, że dopieszczanie nagrania to wcale nie takie hip hop.

Czyli robicie to z Molu mniej więcej tak jak Frank JavCee?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Brzytwa napisał:

Treść - bezbłędna. Natomiast przy odsłuchu trochę drażnią wysokie tony na końcówkach słów. Głównie na początku nagrania.

 

Popieram, bo na początku wydawało mi się, że Ty masz Marku niezłą bekę nagrywając ten materiał ;) Ale czym dalej tym zszedł z Ciebie ten ton, nazwijmy go, śmieszkowaty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.05.2016 at 18:43, Brzytwa napisał:

Treść - bezbłędna. Natomiast przy odsłuchu trochę drażnią wysokie tony na końcówkach słów. Głównie na początku nagrania.

 

Mam podobne odczucia, chociaż chyba dużo zależy od słuchawek. Na dousznych podłączonych do kompa, było to bardziej odczuwalne. Sprawdziłem też na nausznych i było dużo lepiej.

 

Podkład, treść i ogólne odczucia super. Relaksująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest moc.

Moja uwaga podobna do poprzedników. Często słychać, że po prostu gęba Ci się cieszy :-) O ile w audycjach podoba mi się taki styl, tak tutaj chyba lepiej by było bardziej 'na poważnie'. 

 

A z tym odprężeniem się, wyluzowaniem to nie lepiej dać od razu na dzień dobry? 

 

Ogólnie podoba mi się, słuchałby :-)

 

Pozdro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie słuchałem tego rodzaju nagrań, więc nie mam żadnej płaszczyzny odniesienia, ale to wydaje się być dobre. Chrypka mi nie przeszkadza, śmieszki niby mogą momentami wyprowadzać ze stanu skupienia, ale patrząc na to z drugiej strony nie wiem czy jednolity ton przy dłuższym nagraniu najzwyczajniej nie wprowadzałby w stan snu. Także jak dla mnie to intro jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.