Skocz do zawartości

Samica Alfa: Manipulacje - Jak manipulują kobiety?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj będzie o manipulacjach, gierkach i takich tam. Rozbierzemy na czynniki pierwsze to, co mówią, co robią, a co naprawdę myślą kobiety. Na forum jest dużo wiedzy, ale nadal są popełniane podstawowe błędy.

Jak rozszyfrować czy laska jest warta zachodu? Czasami widać to już na początku.

Przeczytałam historię @wlodi567

http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/4234-dziwny-typ-a-mo%C5%BCe-i-nie/

… i się załamałam. :huh:

Najtrafniejszy komentarz napisał @parafianin i @Brzytwa. @Damian też coś tam wie, ale najwięcej o kobiecych gierkach wiem ja! :D – czyli baba.

@wlodi567 – dobrze trafiłeś, to nie jest forum o PUA, które jest dobre dla idiotów, ale stąd dowiesz się trzy razy tyle co z PUA.

Ta laska to nie jest żaden dziwny typ, to standard. Sprawdza Cię. Bada. Bada, na ile może sobie pozwolić. Robi to właściwie każda, ale nie każda ma dobre zamiary. Naprawiłeś laptopa koleżanki? A co Cię obchodzą jej koleżanki? No dobra, chciałeś być miły, masz plus w jej oczach, ale uważaj, bo może tą dobroć zacząć wykorzystywać. „Pod koniec zapytałem czy myśli o mnie poważnie.” – no nie! Tutaj włączyłeś opcję „game over”. Nigdy, pod żadnym pozorem nie zadaje się takich pytań, a już na pewno jak jesteście na tak wczesnym etapie. Panowie dobrze Ci napisali. Tutaj zjebałeś po całości.

Przekłada spotkania? – bada Cię, (wirus nie musiał być kłamstwem).

Nie dostajesz smsów zwrotnych? – bada Cię, pogrywa sobie. Piszesz pierwszy, dopytujesz się jak się czuje, to ona już wie, że Ci zależy. Nie jesteś dla niej wyzwaniem, ona już wie, że ma Cię w garści.

Prawie tydzień nie mogła odpisać? – mogła, ale bada Cię.

Świetna gadka a potem zrywa kontakt? – to taka gra, bawi się uwodzeniem, bawi się Tobą. Kopnij ją w dupę, nie dosłownie oczywiście. :D


- „jesteś dla niej zbyt mało atrakcyjny” – tak  

- „jest niewychowana” – niekoniecznie
- „manipuluje” – tak

„Chyba że nagle pozna że masz bogate kontakty, multum kasy, podjedziesz Bugatti, a potem ją olejesz.” – ooo wtedy to zrobi dla Ciebie wszystko, tylko podjedź tym Bugatti. :P

„To kobieta ma chcieć związku” – o to to, to Ty masz rozdawać karty, a rozdaje je ona, kumasz?

 

„Sprawdza Twoje reakcje na rozmaite gierki i zagrywki.” – tak jest! Brawo Brzytwa.

„Sprawdza czy twardo stoisz przy danym słowie, czy można Cie okręcić wokół palca, czy będziesz jak żebrak czekał aż jaśnie łaskawa królewna z koziej dupy zezwoli na spotkanie z nią.” – buhahaha, to prawda, ale do kobiet nie mów „spierdalaj”, miej klasę mimo że ona może jej nie mieć.

„Dodatkowo w bonusie możesz szybko znaleźć zmienniczkę i pokazać się w miejscu gdzie poprzednia lala będzie mogła was razem zobaczyć. Rzadko która jest w stanie się oprzeć takiej ambicjonalnej zagrywce” – o to to! Dokładnie tak.

 

Pytanie: czego Ty chcesz? Odpowiedź sobie. Ale raczej z tej mąki chleba już nie będzie, jak Ci tu któryś napisał.

Chociaż wiesz, możesz w to iść. Zabawimy się. :lol: Będzie śmiesznie. :lol:

 

Kolejny post będzie dla @Assasyn, bo nie mogę tego czytać, tej naiwności.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zmienił(a) tytuł na Samica Alfa: Manipulacje - Jak manipulują kobiety?
11 godzin temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

Dzisiaj będzie o manipulacjach, gierkach i takich tam. Rozbierzemy na czynniki pierwsze to, co mówią, co robią, a co naprawdę myślą kobiety. Na forum jest dużo wiedzy, ale nadal są popełniane podstawowe błędy.

 

Nie dostrzegam żadnych podstawowych błędów. W tym momencie forum plus książki Marka to już bomba atomowa jeśli chodzi o poruszone tutaj zagadnienie psychiki i zasad nią rządzących u kobiet.

 

To co myśl, robi i jak manipuluje kobieta rozbieramy tutaj  na czynniki pierwsze od dłuższego czasu w wielu pryzmatach i wielu kontekstach.

 

Gdyby nie ograniczona umiejętność większości Samic przyswajania nowej wiedzy o samej sobie wynikająca z zaindoktrynowanego przez lata mainstreamowego i społecznego myślenia o płci to wiele kobiet tutaj na tym forum znalazłoby wyjaśnienie wielu swoich decyzji i sposobów postępowania. Większość kobiet sama nie wie dlaczego w dany sposób postępuje wiec jak One mogłyby Nam cokolwiek wyjaśnić?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SennaRot napisał:

to wiele kobiet tutaj na tym forum znalazłoby wyjaśnienie wielu swoich decyzji i sposobów postępowania

 

Przypuszczam, że wtedy w statystykach dotyczących samobójstw dogoniły by mężczyzn ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wlodi567, @Subiektywny, @SennaRot, @Assasyn + reszta. Panowie nie wchodźcie w pułapkę dyskusji z samicą - choćby nie wiadomo jak mądrze gadała. Tam się kryje Finta, wewnątrz finty w fincie. Jak to u każdej z nich. I oczekiwanie od nich szczerości mija się IMHO z jakimkolwiek celem.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże jak kobieta nie chce być schematyczna to i tak jest schematyczna. Ile już tu na forum mieliśmy oświeconych wieszczek które wszystko o kobietach wiedzą. I wszystkie zachowują się tak samo. Ta sama buta, spojrzenie z góry brak refleksji i zarozumiałość. To już nie jest zabawne czytać następną oświeconą wyrwaną z matrixa niewiaste . To już nudne. A pozatym już nie mylisz formy męskiej z żeńską? Nikomu normalnemu to sie nie myli...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UWAGA Samica Alfaa możesz ustosunkować się do mojej tezy: że jeśli facet naprawdę spodoba się lasce i ona nie uprawia gierek to powinna dać mu najpóźniej na 2 randce. Jeśli nie da to znaczy, że albo się koleś nie podoba, albo ona manipuluje i nie chce wyjść przed nim na puszczalską dupodajkę.

Jakie jest Twoje zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Sunday, May 08, 2016 at 09:28, Assasyn napisał:

Kolejny post będzie dla @Assasyn, bo nie mogę tego czytać, tej naiwności.

 

Jak możesz to rozwiń swoją myśl samico alfa :)

 

Co tu rozwijać @Assasyn - Jesteś Pedałem na ramie Skody i dlatego jesteś tak naiwny:lol:.

 

Dnia Sunday, May 08, 2016 at 09:32, Brzytwa napisał:

@wlodi567, @Subiektywny, @SennaRot, @Assasyn + reszta. Panowie nie wchodźcie w pułapkę dyskusji z samicą - choćby nie wiadomo jak mądrze gadała. Tam się kryje Finta, wewnątrz finty w fincie. Jak to u każdej z nich. I oczekiwanie od nich szczerości mija się IMHO z jakimkolwiek celem.

 

@Brzytwa weź sobie trochę wolnego, zabawę psujesz;)

Edit: masz rację, wiemy, wiemy, ale patrz zdanie wyżej.

Edytowane przez SledgeHammer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.05.2016 at 23:47, UWAGA Samica Alfa napisał:

 

Kolejny post będzie dla @Assasyn, bo nie mogę tego czytać, tej naiwności.

 

Samica rozkłada kobiece manipulacje na czynniki pierwsze kolejną manipulacją. Ciekawe, ciekawe

Edytowane przez maniks
źle zmanipulowałem tekst :-D
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, bierzmy się za to, bo obiecałam:

http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/4238-kolejna-samica-powt%C3%B3rzy%C5%82a-schemat/#comment-91277

Na samą myśl, że mam to czytać po raz kolejny, krew w żyłach zaczyna wrzeć i robię się bardzo rozdrażniona. Postaram się, aby było merytorycznie, bez zbędnej podniety, ale ponieważ jestem kobietą to wyłączenie emocji jest niezmiernie trudne.

@Assasyn – Trafiłeś na wyjątkowo perfidnie manipulujące, gównowartościowe „nic.” Do tego emocjonalnie niedorozwinięte „zero”. Plus dla Ciebie, że odpuszczone, ale minus, że trwało to aż tak długo.

„Chciałbym opisać sytuacje która ciągnie się od mniej więcej trzech miesięcy...” – Dlaczego zastosowany jest tutaj czas teraźniejszy, a nie przeszły? Łudzisz się jeszcze? to zaraz przestaniesz.

„wiek 22 lata, szczuplutka, niezłe ciało” – i tu walory się kończą, a zaczyna dramat.

„po jakimś czasie zauważyłem delikatny uśmiech, zawracanie oczami” – oho, zaczyna się

Jeśli dostajesz na fejsa wiadomość od nowej samicy to są tylko 2 opcję:

1.  spodobałeś się jej, hormony czy tam feromony zadziałały i czegoś chce

2.  spodobałeś się jej i chce mieć spoko kumpla (tylko), bo wywarłeś na niej dobre wrażenie (ta opcja zdarza się dużo rzadziej, ale się zdarza)

Jedno jest pewne – spodobałeś się jej. Teraz sprawdźmy czy warto.

 

"Miło Ciebie było poznać, to dziwne że taki przystojniak nie ma dziewczyny" – pierwszy sygnał ostrzegawczy. Zazwyczaj takie zdanie to znak, że trudzić się nie trzeba będzie. Ja przyklejam łatę „łatwy towar”. A jak coś jest łatwe lub za darmo, to jest to badziew.

„Co się dowiedziałem od znajomej, laska ma chłopaka, trzy lata razem, no ale coś nie halo” – w tym momencie powinna być zastosowana opcja „ignor”! Nie obchodzi nas czy coś halo czy nie halo, związek to związek.

 

JEŚLI ZARYWA DO CIEBIE LASKA, KTÓRA JEST W ZWIĄZKU – OD RAZU JĄ SKREŚL.

Dlaczego? Bo jak będzie z Tobą, zrobi to samo.

 

I zgodnie z zasadą – Im dalej w las, tym więcej drzew – teraz zaczyna się „najlepsze”:

„Kolejne wiadomości, że zaczyna o mnie myśleć, że jest głupia, że kocha swojego chłopaka mimo wszystko, ale myśli o mnie...” – Czytanie ze zrozumieniem miałam w podstawówce, więc tu jest komunikat taki: Zaczyna o Tobie myśleć? A ona potrafi myśleć? No głupia jest jak mało kto i jeszcze to pokazuje. Tak kocha swojego chłopaka, że nie przeszkadza jej, by pisać do obcego, a że głupia jest to przecież nie musi się rozumieć (sarkazm). Kocha swojego chłopaka mimo wszystko, ale myśli o Tobie? A o czym ona tak myśli? Och, ach, oł, je, przeleć mnie.

„Dziewczyna po dwóch tygodniach zapowiedziała swojemu chłopakowi, że jak będzie chciała to się ze mną spotka, pisząc mi smsy żebym nie reagował jak jej chłopak będzie do mnie pisał, twierdząc że to wszystko jej wina...” – Ona zapowiedziała swojemu chłopakowi? Ależ ona jest władcza. Właśnie pokazała, że ma w dupie opinię swojego partnera (nadal nie interesuje nas czy ich związek jest udany czy nie) i że zrobi co zechce. A spotkać się chce przecież tylko po to, by napić się herbaty (sarkazm). Piszę smsy, żebyś nie reagował? Ona właśnie chce żebyś reagował. Boże, jaka biedna i to wszystko jej wina. A niby po co jej chłopak miałby pisać do Ciebie? Stawiam, że jej chłopak nic nie wie, według mnie to była prowokacja. – gierki, giereczki, gierunie.

 

„Tydzień ciszy” – znaczy kwarantanna? To czas, w którym bada czy gierki zadziałały. Czy się odezwie? W główce aż się roi od myśli, zerka na telefon, zagląda na fejsika. Sieci zastawione, ale czy ta gruba ryba się zaplącze?

„Smsy czy dobrze dojechałem i takie tam” – ależ ona jest troskliwa. Ciekawe czy o swojego chłopaka też się tak troszczy? Na peeewno, przecież go „kocha”.

 

I wisieneczka na torcie, mój ulubiony fragment: :P

"Nie mogę tego w sobie trzymać, zrobiłam zamieszanie, ale teraz będzie jeszcze większy zamęt, nie mogę przestać myśleć o Tobie, nie znam Cię ale nie mam na to wpływu, kocham swojego, ale o Tobie ciągle myślę, nie wiem po co ci to pisze, głupia jestem" – dalej potwierdza, że jest głupia, więc nie mamy powodu by jej nie wierzyć. Chociaż „powinieneś” powiedzieć, że nie jest głupia i że Ty ją obronisz, przed jej chłopakiem. Taka miłość zakazana, jakież to romantyczne… 

Ciągle piszę do obcego chłopa, bo chce żebyś ją przeleciał, ale porządnie, a nie tak jak jej rozciapciany chłopak. Kocha(!!!) swojego, ale o innym ciągle myśli – to nawet nie wymaga komentarza. Weź taką dziunie na imprezę, przyjedzie większy boss, zamożniejszy samiec lub Twój szef i znowu zrobi zamęt. Wy to nazywacie „zmiana gałęzi”.    

„Niedługo wylatuje z UK, na chwile do Polski i potem Ibiza, niunia dowie się o tym...” – a co po ma to wiedzieć? Podwyższasz w ten sposób swoje ego? Jaki to światowy chłopak jesteś? Ale po co? Nie warto.

 

Moje wnioski:

Lala szuka wrażeń, ale tych trujących. To co ona gada wsadź sobie wiesz gdzie. Już dawno NIEŚWIADOMIE pokazała, że wierna nie jest, tylko nawet nie ma tej świadomości, bo jest głupia. To akurat wie. Jest łatwa jak panie na Poznańskiej (taka ulica w Waw.) tylko tańsza. Starać się nie warto, bo już pokazała (nieświadomie), że nie liczy się ze zdaniem osoby, z którą jest w związku. Ciebie nie jest pewna, próbuje Cię rozpracować, ale jakoś nie wychodzi, dlatego trzeba było zrobić zamęt. Myślała, że jak Ci powie wprost, to że Ty zaczniesz się o nią starać. Taki był plan. Halo, tu jestem! – krzyczy niemo niunia.

„Tu już powoli mnie wkurwiało” – ale dlaczego powoli? i dlaczego wkurwiało? Daj spokój, daj „ignor”. Za daleko to poleciało, osoby w związkach nas nie interesują, Assasyn – zapamiętaj to. No chyba, że chcesz aby ktoś Ci zrobił z serca tatara, lub lubisz trójkąty.

„Próba zdobycia samca komplementem” – tylko, że lala nie wie, że dla chłopa jest ważniejsze to co widzi, niż to co słyszy.

Ty się pytasz czy głupia? Głupia jest jak cholera!

„Byłem wobec niej chłodny, zdystansowany ale z poczuciem humoru i zdecydowaniem...” – idealne zestawianie męskich cech, ale mam wrażenie, że to cechy wyuczone, a nie takie jaki jesteś.

„Jestem wręcz przekonany, że jeden sms do niej z mojej strony (...)” – nie musiał być nawet mocny, leciusieńkie kiwnięcie palce i już Twoja. Po to była ta kwarantanna, aby Cię przetrzymać. Nie jestem taka łatwa – myśli lala. A pokazuje co innego. Dalej nie rozkminiam, szkoda czasu.

Assasyn, zastosuj permanentnego „ignora”. I jeśli się dręczysz pytaniem co by było, jakbyś był w Polsce, to walnij Ty się w głowę. Mocniej się walnij.

 

I jeszcze taka sugestia:

Najpierw mnie pytasz: „Jak możesz to rozwiń swoją myśl samico alfa”, a za chwilę jak tylko @Brzytwa Cię upomina, dodajesz: „Właśnie zauważyłem typowo zagrywkę, kobiecą sztuczkę np pochwała niektórych samców że wyłapują to i owo z postępowania kolegi...” czyli asertywność zerowa. To pokazuje, że można Tobą manipulować jak kukłą.

Ale o cechach charakteru napiszę kiedyś tam i nie tutaj, bo ten wątek będzie TYLKO o manipulacjach.

 

I jeszcze morał na koniec:

MAŁPY ZMIENIAJĄ GAŁĘZIE, BO IM NA TO POZWALACIE.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

Assasyn

oraz

6 godzin temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

lub lubisz trójkąty.

 

Tak myślałem, że @Assasyn to co najmniej bisex albo skryty gej.

Nie ma to jak trójkącik z 2 facetami:D.

 

Rysia bardzo światłe są twoje obserwacje, jesteś nam tu bardzo potrzebna.

Nie ma to jak powiew świeżości i ujme to metaforycznie "konstruktywne obicie gęby".

Tak więc z mojej strony, jak mi tylko czas pozwoli masz pełne zainteresowanie i jak bedzie trzeba to nawet napiszę petycję do półkowników,;)

abyś nam tu została jak najdłużej, żadnych banów !!!

 

Jednak w zamian Ja także o coś proszę pani kapitan.

 

Proszę o charakterystykę mojej postaci, cechy charakteru, skłonności itd.

Wal jak do "sierściucha". Ja się nie obrażę.

Pierdolnij jak z "samobieżnego działa".

 

Byłbym trochę nieuczciwy gdybym jednak pominął jeden szczegół.

Cyklicznie jestem badany, przez "fachowców" z racji wykonywanej przez siebie pracy.

Nie mogę tylko zapieprzyć kartoteki, a bardzo mnie ciekawi co tam jest napisane:(.

Wiem, że "normalny" nie jestem  - ale tam gdzie pracuje i wyjeżdżam normalny jest tylko stróż.:lol:

Tak więc zlituj się i wal, nie pomijaj mnie !!!

 

Niech żyje nam @UWAGA Samica Alfa - niech żyje, jak najdłużej.

SH.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn - przyznam się tobie, ze trochę sie boję własnego wpisu, zadziałałem chyba zbyt "emocjonalnie i impulsywnie", qrwa mać.

Jak wyjdzie, że Ja też lubię trójkąty z facetami, a moimi bracmi są @Pikaczu i @wroński :D

O qrwa mać.

Stało się jednak i jako samiec, nie wycofam się;).

SH.

Edytowane przez SledgeHammer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SledgeHammer napisał:

@Assasyn - przyznam się tobie, ze trochę sie boję własnego wpisu, zadziałałem chyba zbyt "emocjonalnie i impulsywnie", qrwa mać.

Jak wyjdzie, że Ja też lubię trójkąty z facetami, a moimi bracmi są @Pikaczu i @wroński :D

O qrwa mać.

Stało się jednak i jako samiec, nie wycofam się;).

SH.

Dementuje%-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, UWAGA Samica Alfa said:

JEŚLI ZARYWA DO CIEBIE LASKA, KTÓRA JEST W ZWIĄZKU – OD RAZU JĄ SKREŚL.

To jest dobre :)

 

Dodał bym jeszcze: jak szukasz auta i znajdziesz na sprzedaż takie, którym aktualnie ktoś jeździ też je od razu skreśl. Tylko takie auta, którymi nikt nie jeździ od 10 lat i obrastają je pokrzywy są dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.