Skocz do zawartości

Jak mnie wkurwia idiotyzm ludzi w sprawie CHF...


RedBull1973

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy brałem kredyt, to ZAKŁADAŁEM, że frank może pójść w górę...

Prawie żadnego frankowicza to nie RUSZA, bo chyba każdy się liczył z wahaniami kursu.

 

Nie zakładałem natomiast, że CHF pójdzie prawie aż o 100%, a przede wszystkim , że będę musiał sprzedawać dom!

 

Tu chodzi o bezczelne kłamstwa, pojawiajace się w mediach - "BANKI STRACĄ" ,  "nie będziemy dopłacać"  itp. !

Powtarzane bezmyślnie przez wielu...

 

Jaka to jest "STRATA" dla banku, że pożyczył mi 500 tys PLN i zamiast dostać ode mnie te należne 500 tys PLN + opłaty i odsetki, to żąda... 800 tys i  gdy tyle nie dostanie, to mówi o "STRATACH"...???

TO MNIE WKURWIA !

 

 

Edytowane przez RedBull1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie wszyscy o jednym, a mianowicie o fakcie, że skutkiem łatwej dostępności kredytów ceny nieruchomości są wywindowane w kosmos. Jest to oczywiście również pochodna "dodruku" i ładowania części nadwyżek w nieruchomości, ale fakt, faktem, że tak się niewoli społeczeństwa.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe jak zachowa się frank po ew. Brexicie? 

 

A co do przymusowego przewalutowania to na Węgrzech Orban wcześniej się obudził i kazał przewalutować kredyty we frankach i w jenach po drugim tąpnięciu franka (2011 r., pierwsze było na przełomie 2008/09, trzecie - w styczniu 2015r.).  Polak jak zwykle mądry po szkodzie ... Osobiście liczę tylko na zmniejszenie zadłużenia jeśli rząd nakaże bankom oddać kasę zarobioną na spreadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

I znów napięcie rośnie, za chwilę bo franciszek osiągnie 4zł. Czy ktoś z braci ma taki kredyt, a może procesuje się z bankiem?

 

Nadmienię, że od czasu gdy wątek był na tapecie polscy kredytobiorcy spłacili lub przewalutowali ponad 100tys. umów kredytowych. A ponadto lawinę pozwów sądowych może wywołać wyrok TSUE mówiący o nieważności kredytów indeksowanych w walucie.

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.