Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Lebowska,

czasem lubię się mądrzyć, uwielbiam okazywać pogardę ... Różne historie ( histerie) w moim życiu się odbywały. W sumie to myślałam, że jestem mądrzejsza od większości kobiet: nie tupię nóżką z byle powodu, nie wydymam usteczek. Seks jest dla mnie argumentem, ale nie używam go dla osiągnięcia celu innego niż przyjemność. Ogarnęłam całą teorie ewolucji, relacje pomiędzy ludźmi miały dla mnie odzwierciedlenie w biologii, kierowałam się w miarę czystym rozumem. Z obrzydzeniem patrzyłam na większość samic ( w kontekście płytkości ich działań), które nic tylko samca uwiązać, dziecko urodzić, potem jakaś tam kariera, może romans, ale najważniejsze, że jakiś tam mąż istnieje. Takie kwoki zaskoczone, że życie się im nie układa. Bez szacunku do mężczyzn i do siebie przede wszystkim. Najgorsze te po 30-ce co już na gwałt męża muszą mieć. Wymagania spadają, ważne by ktoś jak gołębia pocztowego zaobrączkował. W sumie to mi się wydaje, że kobiety dziecinnieją z wiekiem- nagle zaczynają wierzyć w bajkę o Kopciuchu lub w serialowe love. I wtedy nie liczy się, że kandydat nie przyjechał na białym koniu, a najzwyklejszym golfem bez tuningu- o nie to się nie liczy już! Obrączka, ślub- jestem żoną, mam męża! To jest kurwa zadziwiająco najważniejsze, resztę się dorobi, Ona go zmieni ( zniszczy jak się jej uda) i będzie git. I potem nagle się okaże, że Ona go nie zmieni, Ona jest nieszczęśliwa, rozgoryczona, odwraca się od niego- On ma dość i rzuca to w cholerę ( w najlepszym przypadku), Ona szuka samca zastępczego zapylacza, On ma kochankę, Ona koleżankę i zaczyna się piekło na Ziemi. I tak w kółko. 

A powód jest jeden; Ona chcę meża! Faceci niestety w większości są naiwni i wierzą w to wszystko, za późno przejrzą na oczy.

 

Miałam napisać o czym innym, a wyszło jak zwykle. Nie chce mi się już przerabiać posta.

Miałoby coś o tym, że zdarza mi się tupać nóżką, choć to śmieszne.

Kiedyś to rozwinę.

 

Leb.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Lebowska napisał:

Wy tutaj siedzicie w lozy S. rozkminiacie Nas na wszelakie sposoby, demaskujecie nasze gierki i raczej średnio jest to powiązane z otwartością. Szykujecie się na wojnę. 

 

Ależ w żadnym wypadku Mrs @Lebowska.

Wojna już się toczy i wypowiedziałyście ją WY samice, my się tylko bronimy.

Pure Self-Defence;).

SH.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Lebowska napisał:

Hormony- tak! to najlepsza odpowiedz. Nie zgrywa Nam pod kopułą czasem,Wam też zresztą :P

Dobrze, że jest forum- naprostuje się i wrócę na prawą drogę dziewicy- dziwki. 

A wezcie wy te swoje hormony  i wyjedzcie z nimi gdzies w piz du,.... jeśli logiczne myślenie jest dla was beeee to bez zalu ...

Mam dzieciaki nie mam baby  i to jest  najlepszy układ,niestety bez was nie da sie tego osiągnąć.

I tu siegamy sedna, nic wiecej nie jestescie w stanie dac od siebie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, parafianin napisał:

Wiesz co Ci powiem? Lubuja ja takje kobjeta.

Nie że męskie, tylko mózg posiadają. Nie wierzą w bajki, ergo spadanie z nieba.

Problem polega na tym że im mądrzejsza kobieta tym brzydsza.

No i do tego wyjdzie, że na domiar złego jestem przemadrzała i zapatrzona w siebie...Jestem niezłą laską z odrobiną oleju w głowie. Taddammm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ciekawe wnioski...Co zauważyłem u tego typu kobiet...

Presja, kobieta ma od 25 do 30 lat, znajduje faceta, tylko aby jakiegoś miec, w momencie kiedy juz takiego ma, okazuje pogarde samotnym kobietom, często dodaje przedrostek "Mój" przed zdaniem aby utwierdzic siebie ze mam go! wreszcie mam chłopa, narzeczonego, męża...

Znam sytuacje kobiety która po miesiacu znajomosci zgodzila sie na wyjazd do UK za "ukochanym" miala tam wtedy 27 lat, samotna i zerowe doswiadczenia z facetami, paradoksalnie obycie z mezczyznami/kobietami czy jego brak, bardzo łatwo wyczuć u obu płci...

 

Co zadziwjające jest szybki ślub, dziecko i takim oto sposobem kosztem niczego nieswiadomego Pana(bo jako On ma swiadomosc wiążac sie z samotna kobieta, ktora nikogo nie miala do 30-stki) kobieta realizuje zaszczepiony, wymarzony i wyśniony program spoleczno-matrixowy, czyli ślub i jego otoczka...

 

Cel osiagniety to teraz trzeba przeksztalcic misia na roboczego woła, kontrolowac kazdy aspekt jego zycia, tylko aby nie przyszlo mu na myśl aby uciec z tego tematu...

 

Kiedy misiunio jest urobiony, niunia zaczyna skakac dalej, mimo ze wczrsniej swoimi sztuczkami misiowi wybila podobne myśli z głowy...

 

Tu mamy przyklad obłudy i hipokryzji kobiet, brak szacunku do mężczyzny, no ale jesli sie zostaje na poziomie emocjonalnym malej dziewczynkinz warkoczykami, to czego wymagac...

 

Oczywiscie wagina niedostepna, tylko do ślubu, obrazanie sie na sexualne docinki, tylko aby nie dac po sobie poznac że gówno wiem i kutasa na oczy nie widziałam...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Lebowska said:

to bujda z tymi otwartymi kartami.

Wy tutaj siedzicie w lozy S. rozkminiacie Nas na wszelakie sposoby, demaskujecie nasze gierki i raczej średnio jest to powiązane z otwartością. Szykujecie się na wojnę. 

Wojna trwa i walczymy na niej o godne życie.

 

BTW, przeczytałem temat: "wydymanie usteczek" i z ciekawośći zajrzałem, co też samica może mieć na myśli.

Edytowane przez wojskowy33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"fascynujące.to zmień otoczenie kobiet na mądre i ładne%-) "

Nie wiem jak Ciebie, ale mnie kobieca inteligencja rzadko imponuje i za tym kryją się co najwyżej duże umiejętności aktorskie/manipulacji. Doceniam u kobiet coś takiego jak bystrość, łapanie słów w punkt. Poza tym bije sie w pierś i mówie - zbyt niskie smv posiadam na ten moment, zdrowie nie te, by mieć topowe kobiety jeśli chodzi o połączenie IQ + niezły wygląd (a i rzadko która mi pasuje fizycznie).

"No i do tego wyjdzie, że na domiar złego jestem przemadrzała i zapatrzona w siebie...Jestem niezłą laską z odrobiną oleju w głowie. Taddammm "

Każda jest piękna, mądra i wyjątkowa. To tylko subiektywna ocena i obserwacje jednostki, więc nic personalnego. I tak widzisz więcej niż inne więc +.
Zawsze możesz być połączeniem Curie Skłodowskiej i np Scarlett Johansson, która zamiast podbijać świat podbija internet.

 

Był ktoś z was posprawdzać jak wygląda elita kobiet na kierunkach technicznych/ścisłych?
Moje obserwacje są tylko takie. Na takich kierunkach kobiety są bardzo mądre, logiczne,
ale jedną poznałem to była lesbijką, inne niezbyt atrakcyjne lekko mówiąc z ktorymi mozna co najwyżej przybić piątke.

A jak napisze że podobają mi się fizycznie kobiety które przesadnie dbają o wygląd, typu tleniary z dyskotek,
to też powiem że to ograniczenie natury.
Tak jak ograniczeniem natury kobiecej jest miłość do silnych mężczyzn, dzięki czemu jeszcze nasz gatunek nie wymarł.

Za chiny mnie męska kobieta nie kręci
i to daje dowód pewnym księżniczkom na teze, że "faceci boją się mądrych kobiet".

Nie boją, tylko chcemy sie czuć potrzebni, a nie da się być potrzebnym komuś
kto mnie rozstawia po kątach i pokazuje że jestem głupszy. Kobiecy narcyzm jest ok do momentu jak przegląda sie w lustrze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, parafianin napisał:

Był ktoś z was posprawdzać jak wygląda elita kobiet na kierunkach technicznych/ścisłych?
Moje obserwacje są tylko takie. Na takich kierunkach kobiety są bardzo mądre, logiczne,

 

@parafianin zlituj się i wstydu oszczędź.

Ja byłem na kierunku "ścisle" technicznym, były tam też samice.

Ja jednak żadnej mądrej i logicznej nie zauważyłem, schemat dokładnie ten sam.

Zresztą nawet nieraz gadałem z kolegami ,że laską jest lżej, bo wystarczy spódniczka i 3+ w indeksie z "awansu".

Mój kierunek skończyła tylko jedna i to z "awansu" (taki zwrot profesorski) - w zawodzie nie pracuje:D, na szczęście dla zawodu,

oraz dla "rodzaju" samczego.

SH.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.