Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wy to się znacie to się będziecie wspierać :P

 

Ale jak egoizmu to po co jest to forum? Ciągle słysze, że po to by pomagać między innymi zagubionym w matrixie i człowiek z tematu to idealny przykład takiego zagubienia.

Jaka to pomoc że powiesz komuś że ma cipe?

 

Udzieli ktoś odpowiedzi wprost, czy okręci jakoś kota ogonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Krogulec napisał:

Wy to się znacie to się będziecie wspierać :P

 

Ale jak egoizmu to po co jest to forum? Ciągle słysze, że po to by pomagać między innymi zagubionym w matrixie i człowiek z tematu to idealny przykład takiego zagubienia.

Jaka to pomoc że powiesz komuś że ma cipe?

 

Udzieli ktoś odpowiedzi wprost, czy okręci jakoś kota ogonem?

 

Ja udzielę. Pomagamy tym, którzy chcą sobie pomóc sami, i są na tyle inteligentni, by zrozumieć rady Braci. Jeśli stracimy olbrzymią ilość czasu i energii na osobę która nie rozumie prostych komunikatów, to nie pomożemy tym, którym ta pomoc mogłaby bardzo pomóc w życiu.

 

Teraz zrozumiałeś? Internetowy wojowniku z dzióbkiem? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ on rozumie doskonale. Dostał rady wcześniej które były wypowiedziane neutralnie, rzeczowo, bez docinek. I ok, powoli mu się uda z tego wydostać.

Nie każdy podejmuje decyzje od razu, że usłyszy opinię w internecie i od razu działa :) To by było jeszcze głupsze, bo aktualnie ma zaburzony osąd sytuacji

poprzez cierpienie.

 

Po co ten sarkazm na końcu :D Jesteście złośliwi, wytykacie coś innym, jesteście podejrzliwi. Bach, ja mówie o faktach, a wy mi o dziubku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Krogulec napisał:

Ściana hańby czyli działy w których wypowiadają się userzy których nie lubisz i nie pasują do Twojego światopoglądu? Super!

Jest subtelna różnica między robieniem sobie jaj z kogoś, a szukaniem pomocy u innych, ponieważ np nie dostało się odpowiedniego wzorca i dlatego rozumowanie jest na innym poziomie.

 

Oni szukają pomocy między innymi u Ciebie. To okazanie szacunku ponieważ uważają, że wypowiadając się tutaj pomoc dostaną, że jesteś kimś w rodzaju autoryetu, tak jak całe forum.

 

Ty tej drugiej opcji nie rozumiesz, nie dostrzegasz. Warto spojrzeć szerzej niż własne nieomylne, bezkompromisowe, surowe ja.

Taki jesteś biedny i pokrzywdzony a jak dostawałeś konkretne odpowiedzi ode mnie względem definiowania męskości to nie byłeś w stanie pojąć dosłownie NIC i jeszcze się kłóciłeś. Geniusz logiki się objawia...

Mój czas i cierpliwość ma granice, czego też nie rozumiesz i o czym podejrzewam nie raz się przekonałeś i pewnie przekonasz skoro tak uporczywie wracasz w miejsce gdzie Cię nie chcą i skąd zostałeś wybutowany za swoją arogancję i głupotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Brzytwa napisał:

Taki jesteś biedny i pokrzywdzony a jak dostawałeś konkretne odpowiedzi ode mnie względem definiowania męskości to nie byłeś w stanie pojąć dosłownie NIC i jeszcze się kłóciłeś. Geniusz logiki się objawia...

Mój czas i cierpliwość ma granice, czego też nie rozumiesz i o czym podejrzewam nie raz się przekonałeś i pewnie przekonasz skoro tak uporczywie wracasz w miejsce gdzie Cię nie chcą i skąd zostałeś wybutowany za swoją arogancję i głupotę.

 

O to chodzi... naciskać aż dostanie kopniaka, a później płacz jaki na forum panuje terror i mściwi moderatorzy. Ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Brzytwa napisał:

Taki jesteś biedny i pokrzywdzony a jak dostawałeś konkretne odpowiedzi ode mnie względem definiowania męskości to nie byłeś w stanie pojąć dosłownie NIC i jeszcze się kłóciłeś. Geniusz logiki się objawia...

Mój czas i cierpliwość ma granice, czego też nie rozumiesz i o czym podejrzewam nie raz się przekonałeś i pewnie przekonasz skoro tak uporczywie wracasz w miejsce gdzie Cię nie chcą i skąd zostałeś wybutowany za swoją arogancję i głupotę.

 

Tam biedny. Podaje tylko fakty. Myślisz że mnie to rusza? Musiałbym na głowe upaść, by mnie internetowe zaczepki denerwowały :P Mnie śmieszą, tak jakby śmieszył mnie Kanister, weź kredki i tornister :D 

 

Kłóciłeś? Chciałem POROZMAWIAĆ :) i wyciągnąć wnioski z rozmowy. Po to jest forum, by sie wymieniać wiedzą, a nie złośliwościami.

 

Jesteście zbyt podejrzliwi. Mówił wam to ktoś? Zapewne tak i to nie raz. Taki trochę objaw schifozfreni :)


Dużo napisałeś w tamtym poście o męskości, do tego złośliwie kilka rzeczy
to po co mam odpowiadać? Od razu widać, że nie chcesz pogadać, tylko wytykać mi błędy, niewiedze, nielogiczność, białorycerstwo, a może jeszcze inne cechy.

Słabo, naprawdę słabo.

 

Mówie że jestem tu pierwszy raz i przyszedłem w chwili załamania. Jak masz dowody na coś innego to zapraszam :) Narazie zamilcz, bo

teorii spiskowych to macie w brud, a faktów to tak niewiele.

 

5 minut temu, Farbowana Kita niehabilito napisał:

 

O to chodzi... naciskać aż dostanie kopniaka, a później płacz jaki na forum panuje terror i mściwi moderatorzy. Ręce opadają.

 

 

Jeszcze nigdzie nie płakałem. Dostałem kilka banów za cytowanie, za post pod postem. Przyjmuje, tak musi być. Nie obrażam się.

Wciskacie mi zachowania których nie mam, a potem słyszę że to ja PROJEKTUJĘ :)

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Krogulec napisał:

Dużo napisałeś w tamtym poście o męskości, do tego złośliwie kilka rzeczy

to po co mam odpowiadać?

Pierdolisz. Pierwszy post jaki napisałem odpierał w neutralny sposób twoje wywody. A że nie byłeś w stanie się do tego odnieść logicznie, to dodałem trochę polotu i finezji punktując każdą głupotę jaką napisałeś.

Od razu widać, że nie chcesz pogadać, tylko wytykać mi błędy, niewiedze, nielogiczność, białorycerstwo, a może jeszcze inne cechy.

Prawda - wytykam te wszystkie rzeczy, bo od tego jest to forum jakbyś nie zauważył. LOGIKA.

Jak boli, to się doucz.

Słabo, naprawdę słabo.

To samo mówią kobiety kiedy próbują mnie testować. Zgadnij z jakim skutkiem?

 

Mówie że jestem tu pierwszy raz i przyszedłem w chwili załamania. Jak masz dowody na coś innego to zapraszam :)

Twój ścisk gluteus maximus mówi sam za siebie dziubku.

Narazie zamilcz, bo teorii spiskowych to macie w brud, a faktów to tak niewiele.

Na razie pisze się osobno. Taka spiskowa teoria.

Za miękki jesteś żebyś mi mówił kiedy mam zamilknąć a kiedy odpowiadać. Robię to co chce i jak chce w ramach zasad funkcjonujących na forum a jak Ci to nie pasuje to zmień forum.

 

Jeszcze nigdzie nie płakałem. Dostałem kilka banów za cytowanie, za post pod postem.

Pierdolisz. Za posty dostałeś warna. Z forum zostałeś WYJEBANY za dokładnie to samo co robisz w tym momencie. I dokładnie dlatego tu wracasz. Posiadasz jakąś perwersyjna potrzebę aby ktoś Cię zeszmacił i wytarł Tobą podłogę. Dlatego jako słabszy prowokujesz silniejszych (forum). Zachęcam do odbycia jakiejś poważnej terapii, bo nie każdy na tym świecie ma tyle miłosierdzia co my.

Przyjmuje, tak musi być. Nie obrażam się.

Wciskacie mi zachowania których nie mam, a potem słyszę że to ja PROJEKTUJĘ :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Farbowana Kita niehabilito napisał:

Masz tupet Leonku z dzióbkiem... to teraz schizofrenię mamy?

 

Brak słów :) Pozwól, że nie odpowiem w ten sposób bo mógłbym znowu być złośliwy.

 

Dowód że jestem jakimś tam Leonem z dzióbkiem. Gdzie go masz? Na jakiej podstawie wciskasz kit?

 

Na podstawie tego, że kogoś Ci przypominam. A nuż miał rację, tylko nie umiałeś jej przyjąć? A dopiero co zakładałeś

temat że męskość to umiejetnosc przyznania sie do błędu, winy, próba zrozumienia drugiej strony. Hipokryzja znowu :) I będe wytykał, jeśli

ktoś wytyka mnie.

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Brzytwa napisał:

 

Brzytwa widze gotujesz się, klniesz, ale odpowiem Ci inaczej. Znowu nie da się cytować z jakiegoś powodu. Być może dlatego że kolorujesz.

Zgłaszam błąd ;)

 

Cytat

Pierdolisz. Pierwszy post jaki napisałem odpierał w neutralny sposób twoje wywody. A że nie byłeś w stanie się do tego odnieść logicznie, to dodałem trochę polotu i finezji punktując każdą głupotę jaką napisałeś.

 

I bardzo fajnie było na początku, ale później odechciało mi się bo z jednej strony wytykasz że ad personam, a sam to robisz :) Podyskutujemy o problemie, a nie o nas, to będzie git.

Poza tym nie zrozumiałeś kilka rzeczy, jak to że dałem się niby nabrać że jesteś nożownikiem, choć kto tam wie :D Z tą agresywną postawą to możesz szkody robić.

 

Prawda - wytykam te wszystkie rzeczy bo od tego jest to forum jakbyś nie zauważył. LOGIKA.

 

Ok, może jestem zbyt mało logiczny. Co z tego? Nic. Zupełnie nic. Dostałem tyle możliwości od natury, więc korzystam z jakich mam.

 

To samo mówią kobiety kiedy próbują mnie testować. Zgadnij z jakim skutkiem?

 

Z takim samym jak to co pisałeś do mnie. Mamy wyjebane :) Coś nas łączy, tak jak problem. Dlatego tu trafiłeś. Nie dlatego

że prowadzisz super życie i przychodzisz ustawiać ludzi, bo w realu to kierownikiem nie jesteś :)

 

Twój ścisk gluteus maximus mówi sam za siebie dziubku.

 

Mój ścisk, jak wasz ścisk, gdy piszę między innymi o hipokryzji, schizofrenii i złośliwości, jako objawie kompleksów :D

Nadwrażliwość na krytykę numero uno.

 

Na razie pisze się osobno. Taka spiskowa teoria.

 

A dzięki za poprawienie. Będe pamiętał. Da się? Da. Poczekaj, Ciebie też kiedyś poprawię :D

 

Za miękki jesteś żebyś mi mówił kiedy mam zamilknąć a kiedy odpowiadać. Robię to co chce i jak chce w ramach zasad funkcjonujących na forum a jak Ci to nie pasuje to zmień forum.

 

Nie jestem za miękki tylko Ty tu masz prawa na forum, a ja nie :D Więc możesz sie rządzić. Mi tam forum pasuje. Prędzej moja osoba Tobie nie pasi dlatego kozaczysz :D

 

Pierdolisz. Za posty dostałeś warna. Z forum zostałeś WYJEBANY za dokładnie to samo co robisz w tym momencie. Dlatego tu wracasz. Posiadasz jakąś perwersyjna potrzebę aby ktoś Cię zeszmacił i wytarł Tobą podłogę. Dlatego jako słabszy prowokujesz silniejszych (forum). Zachęcam do odbycia jakiejś poważnej terapii, bo nie każdy na tym świecie ma tyle miłosierdzia co my.

 

Dostałem warny pamiętam za co dokładnie. Za posty to takie zajbeiście ogólne określenie.

Co do drugiej części z wyjebania, to może Ty zostałeś wyjebany przez kogoś? Złe wspomnienia z dziecinstwa? Posiadasz

jakąś perwersyjną ochotę dojebać komuś kto Ci wytknie błąd :D Oho siłacze, samozwańcze maczo :D Pyskujesz do mnie, a masz problem jak ja odpyskowuje Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krogulec napisał:

Brzytwa widze gotujesz się, klniesz, ale odpowiem Ci inaczej.

Nie wiem czy wiesz, ale przekleństwa można użyć na przykład pieszczotliwie. Taki to jesteś specjalista od psychologii społecznej a nie ogarniasz przekazu niewerbalnego. Twoja pruska (lub częstochowska) alma mater musi być dumna z takiego 'zdolniachy'.

Znowu nie da się cytować z jakiegoś powodu. Być może dlatego że kolorujesz.

Taaaa, kolorki rozpierdzielają formatowanie posta - po raz kolejny - geniusz.

Zgłaszam błąd ;)

Odsyłam do zapoznania się z Regulaminem.

 

Pierdolisz. Pierwszy post jaki napisałem odpierał w neutralny sposób twoje wywody. A że nie byłeś w stanie się do tego odnieść logicznie, to dodałem trochę polotu i finezji punktując każdą głupotę jaką napisałeś.

I bardzo fajnie było na początku, ale później odechciało mi się bo z jednej strony wytykasz że ad personam,

Pokaż konkretnie gdzie w pierwszym poście dotyczącym definiowania męskości zastosowałem argument ad personam. Konkrety, konkrety, konkrety. Inaczej, jak już pisałem - pierdolisz.

a sam to robisz :)

Patrz wyżej.

Podyskutujemy o problemie, a nie o nas, to będzie git.

A jaki masz problem?

Poza tym nie zrozumiałeś kilka rzeczy, jak to że dałem się niby nabrać że jesteś nożownikiem,

Dałeś się nabrać i to nie raz w swojej karierze forumowej. Sam zresztą zobaczysz w jakiej skali.

choć kto tam wie :D Z tą agresywną postawą to możesz szkody robić.

Dowody, dowody. Pisać to ja sobie mogę że jestem astronautą nawet. Też byś łyknął?

 

Prawda - wytykam te wszystkie rzeczy bo od tego jest to forum jakbyś nie zauważył. LOGIKA.

Ok, może jestem zbyt mało logiczny. Co z tego? Nic. Zupełnie nic. Dostałem tyle możliwości od natury, więc korzystam z jakich mam.

A jako Leon aka Critical Thinker aka Promyk byłeś takim obrońcą racjonalnej logiki! No patrz, co to forum robi z umysłowo niestabilnymi ludźmi :>

 

To samo mówią kobiety kiedy próbują mnie testować. Zgadnij z jakim skutkiem?

Z takim samym jak to co pisałeś do mnie.

Czyli produkcja emocji idzie pełna parą. O to właśnie chodzi w tym burdelu.

Mamy wyjebane :)

Wy - czyli kobiety. Ergo - nie myliłem co do tej cipki między nogami :> Moja intuicja jest niezawodna.

Coś nas łączy, tak jak problem. Dlatego tu trafiłeś.

Nie wiesz dlaczego tu trafiłem. Nie znasz moich intencji, planów ani zamiarów. Pod tym względem jestem dla Ciebie nie do rozszyfrowania.

Nie dlatego że prowadzisz super życie i przychodzisz ustawiać ludzi, bo w realu to kierownikiem nie jesteś :)

Mam skodę na podwoziu opla i 2 miliony czytelników!

 

Twój ścisk gluteus maximus mówi sam za siebie dziubku.

Mój ścisk, jak wasz ścisk, gdy piszę między innymi o hipokryzji, schizofrenii i złośliwości, jako objawie kompleksów :D

Nadwrażliwość na krytykę numero uno.

Jak biją, to się bronisz. O przepraszam - ty byś leżał i kwiczał o litość, jak panienka.

Tak chciałbyś żebyśmy się zachowywali, bo sam masz takie standardy.

 

Na razie pisze się osobno. Taka spiskowa teoria.

A dzięki za poprawienie. Będe pamiętał. Da się? Da. Poczekaj, Ciebie też kiedyś poprawię :D

No czekam.

 

Za miękki jesteś żebyś mi mówił kiedy mam zamilknąć a kiedy odpowiadać. Robię to co chce i jak chce w ramach zasad funkcjonujących na forum a jak Ci to nie pasuje to zmień forum.

Nie jestem za miękki tylko Ty tu masz prawa na forum, a ja nie :D

Jesteś idiotą jeżeli uważasz że prawo jest rzeczą. Prawo forum dotyczy tak samo mnie jak i Ciebie. A o prawie na forum decyduje tylko jedna osoba - fundator i założyciel - Marek. Ponad forum jest tylko prawo RP. Jak jesteś taki mocny to zapierdalaj do prokuratury że Cię gnoją. Zobaczymy co powie sąd o tej sprawie jak zobaczy gościa co z własnej woli z uporem maniaka wchodzi na forum gdzie go otwarcie nie chcą ze względu na jego zachowanie.

Więc możesz sie rządzić.

Się rządzę w swoim życiu. Na forum ostateczny głos ma admin. To tak gwoli przypomnienia jakbyś nie pamiętał. Przecież sam pisałeś że byłeś modem, dziwne, że tego nie wiesz...

Mi tam forum pasuje.

Dziwne, że Cię z niego co chwilę wypierdalają. Może zastanów się odwrotnie - czy to Ty pasujesz do tego forum?

Prędzej moja osoba Tobie nie pasi dlatego kozaczysz :D

Od Ciebie nie pasi mi tylko więcej osób takich jak Ty. Proste.

 

Pierdolisz. Za posty dostałeś warna. Z forum zostałeś WYJEBANY za dokładnie to samo co robisz w tym momencie. Dlatego tu wracasz. Posiadasz jakąś perwersyjna potrzebę aby ktoś Cię zeszmacił i wytarł Tobą podłogę. Dlatego jako słabszy prowokujesz silniejszych (forum). Zachęcam do odbycia jakiejś poważnej terapii, bo nie każdy na tym świecie ma tyle miłosierdzia co my.

Dostałem warny pamiętam za co dokładnie. Za posty to takie zajbeiście ogólne określenie.

Co do drugiej części z wyjebania, to może Ty zostałeś wyjebany przez kogoś?

Pszypadeg, że tak zabolało? Kto nie wierzy może sobie sprawdzić w wątku o aktualizacjach za co 'kolega' Leon aka Critical Thinker aka Promyk został WYJEBANY przez Admina.

Złe wspomnienia z dziecinstwa?

Dziękuję że się tym ze mną dzielisz. Powiedz mi coś więcej o swoim ojcu. Dlaczego go nienawidzisz?

Posiadasz jakąś perwersyjną ochotę dojebać komuś kto Ci wytknie błąd :D

Posiadam perwersyjną ochotę zaprowadzania porządku. Takie zboczenie zawodowe.

Oho siłacze, samozwańcze maczo :D

Aaaaaa! Tuś mi! Dlatego tak bardzo lubisz napakowane postacie (co widać na Twoim profilu na facebooku) i tyle piszesz o definiowaniu męskości przez wygląd ciała i wielkość przyrodzenia. Biedactwo. Po raz drugi polecam terapię genetyczną Dr.Brzytwy - jedyne 10k PLN. No nie zbiedniejesz od tego przecież :>

Pyskujesz do mnie, a masz problem jak ja odpyskowuje Tobie.

Tak, nieomylnie pyskówa się kręci. Tylko przypomnij sobie z własnego doświadczenia kto komu wymierza finalny bitchslap po każdej gównoburzy w której bierzesz czynny udział?

I dlaczego zawsze po pysku dostajesz Ty? Pszypadeg? :>

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krogulec napisał:

 

Ale jak egoizmu to po co jest to forum? Ciągle słysze, że po to by pomagać między innymi zagubionym w matrixie i człowiek z tematu to idealny przykład takiego zagubienia.

Jaka to pomoc że powiesz komuś że ma cipe?

 

Udzieli ktoś odpowiedzi wprost, czy okręci jakoś kota ogonem?

 

Każdy autorowi tego tematu dał zbliżone rady, teraz czekanie co @pokorski zrobi.

Faceta od baby odróżniają czyny nie słowa, baba pisze, żeby się "wygadać" mężczyzna żeby coś zmienić w swoim życiu.

Jeżeli zwrócił się tu o pomoc i ją otrzymał ale się waha w realizacji, więc albo chce tkwić w tym co ma,

a może właśnie potrzebuje "kopa" żeby ruszyć z miejsca i wydostać się z chorej relacji z babą.

A nie bycia miłym i poklepania po ramieniu: "oj stary ty to masz z tą swoją babą"

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Brat Jan napisał:

 

Każdy autorowi tego tematu dał zbliżone rady, teraz czekanie co @pokorski zrobi.

Faceta od baby odróżniają czyny nie słowa, baba pisze, żeby się "wygadać" mężczyzna żeby coś zmienić w swoim życiu.

Jeżeli zwrócił się tu o pomoc i ją otrzymał ale się waha w realizacji, więc albo chce tkwić w tym co ma,

a może właśnie potrzebuje "kopa" żeby ruszyć z miejsca i wydostać się z chorej relacji z babą.

A nie bycia miłym i poklepania po ramieniu: "oj stary ty to masz z tą swoją babą"

 

 

Krogulec to Leon (inne konto to CriticalThinker) albo Sławek - i w tej "dyskusji" nie chodzi o Pokorskiego, a o doprowadzenie do bana żeby Sławek później wszędzie pisał, jaki terror u nas panuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krogulec powiem tak bo zbędnie się sadzisz ale młody pewnie jesteś więc to cię tłumaczy.

Są przypadki 

Beznadziejne - ściana

Niekumate- wpierdol (tu na forum słowny atak )

Bystrzachy - raz usłyszy przemyśli i wprowadzi zmiany w życie bo już wcześniej coś nie trybiło

 

 

Edytowane przez Tarnawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechała z własna matką. Chyba zeby mnie zmiękczyć Powiedziałem wprost Twoja historia w moim życiu się skończyła. Szczerze czuję satysfakcję za te fochy wieczne jebanie suszenie łba. Tak na prawdę ja to wiem, że żaden facet nie da jej tyle ile ja jej dałem. Kobiety działają bardzo podobnie. Moja była narzeczona 4 lata temu też odwaliła cyrk. Odszedłem z dnia na dzień mimo ustalonego ślubu wesela i tak dalej. Różnica polegała na tym, że tamten związek nie był toksyczny a ten był. Zastanawiam się czy możliwym jest trwały fajny związek w dzisiejszych czasach i co o tym decyduje.

Edytowane przez pokorski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Krogulec napisał:

Oni szukają pomocy między innymi u Ciebie. To okazanie szacunku ponieważ uważają, że wypowiadając się tutaj pomoc dostaną, że jesteś kimś w rodzaju autoryetu, tak jak całe forum.

Ależ Brzytwa pomaga najlepiej jak potrafi,dokładnie tak:

odwodnienie-liniowe-1267464681.jpg

Jak zimny prysznic,bardzo zimny prysznic na wielkiego KACA

Chwile boli ale pomaga, ale jak kto woli pierdolić sie rosołkami i Alka zelcer to niech zdycha....wolny wybór

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.