Skocz do zawartości

Baner do zrobienia, gÓrÓ sypie hajsem!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, potrzebuję nowego, ekskluzywnego banera na mój kanał: https://www.youtube.com/channel/UCH-amtPq9AFbVF2JBbhTiyQ

 

Musi być naprawdę ładny i czytelny, będą w nim linki do moich stron, forum i fejsik mój. Wklejajcie swoje typy i co byście za to chcieli ode mnie - jeśli pieniędzy, to ile konkretnie. 

Grafika ma mieć 2560 x 1440 pikseli.

 

 

Druga sprawa - w url musi być jakiś krótki tekst, "radiosamiec" raczej nie, jakieś krótkie hasełko - co proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek ale jak ty chcesz wstawić aktywne linki w baner?

 

Przecież linki sam ustawiasz w opcjach kanału, żeby się wyświetlały na banerze.....

 

 

oNulUai.jpg

 

Pasuje?

 

Jeśli tak wyślę na mail szablon w odpowiednim rozmiarze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy to jest nowy baner ? Jeśli nie, to czy wielkość banera ma być taka sama jak wyświetlana wielkość na kanale https://www.youtube.com/channel/UCH-amtPq9AFbVF2JBbhTiyQ

 

?

 

Mało mam czasu w ten weekend, jak wpadnę na jakiś fajny pomysł i nie zajmie to zbyt dużo czasu, to coś podrzucę. Wtedy pogadamy konkretnie.

 

baner3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2016 at 20:42, red napisał:

Marek ale jak ty chcesz wstawić aktywne linki w baner?

 

Przecież linki sam ustawiasz w opcjach kanału, żeby się wyświetlały na banerze.....

 

 

oNulUai.jpg

 

Pasuje?

 

Jeśli tak wyślę na mail szablon w odpowiednim rozmiarze.

 

Za bardzo futurystyczne, ja potrzebuję czegoś prostego, co od razu "wsiądzie na psyche" że się tak wyrażę. Ale dzięki.

 

 

22 godziny temu, radeq napisał:

Ja bym wrzucił kilka cip na łańcuchu, gdzie jeden kutas je prowadzi :D

coś w ten deseń: 

wiele-niewolnicy-43659465.jpg

 

Dzięki, ale za mało czytelne - my zrozumiemy o co biega, ale nowy narybek nie. I w tym problem.

 

 

11 godzin temu, Pikaczu napisał:

hooy z banerem.film nakreciłem dzieki uprzejmosci hindusów.powiedziałem im ze dostana wizy do uk%-)

http://www.grapheine.com/bombaytv/designer-pl-387f7db882ed95bae33c144e01bc3b42.html

 

 

Sprzedaż książek skoczyła po tym filmie o dwa miliony procent :)

 

 

9 godzin temu, aras napisał:

 

 

Czy to jest nowy baner ? Jeśli nie, to czy wielkość banera ma być taka sama jak wyświetlana wielkość na kanale https://www.youtube.com/channel/UCH-amtPq9AFbVF2JBbhTiyQ

 

?

 

Mało mam czasu w ten weekend, jak wpadnę na jakiś fajny pomysł i nie zajmie to zbyt dużo czasu, to coś podrzucę. Wtedy pogadamy konkretnie.

 

baner3.jpg

 

 

To jest baner chyba Brzytwy i wstawił mi go Red, bo ja nie umiałem się z tą rozdzielczością tam połapać. Z rozdzielczością jeszcze dodam co i jak, obecnie coś mi się popsuło i nie umiem tego znaleźć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
32 minuty temu, red napisał:

sEF3dcp.jpg

Dla nas temat wiadomy, ale przeciętnemu gostkowi z ulicy, widzącemu ten banner najdą skojarzenia: "hmm radio samiec, umięśniony gość, to pewnie jakiś kolejny poradnik o odżywkach, ćwiczeniach i zdrowej diecie dla faceta. Tylko tym razem nie w formie videoblogów których pełno na YT, ale w formie audycji radiowych.  Nie dziękuję, nie lubię ćwiczyć".
 

 

Dnia 15.05.2016 o 23:38, red napisał:

SHsDCxd.jpg


To wydaje się być idealnie trafionym w punkt. 
Wymaga zatrzymania się i refleksji nad tym. "hmm o co tu może chodzić, a klikne z ciekawości i posłucham"

Zmieniłbym tylko delikatnie wygląd kobietki z lewa, by bardziej widoczna była tu różnica. Troszke niższa, w sukience i na obcasie. Bardziej zmysłowo i kobieco by było widać, że facet nie rezygnuje z kolejnej chłopczycy w spodniach i trampkach których pełno, ale z pełnej krasy kobietki. Obrazek przykuje jeszcze większą uwagę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, The Saint napisał:

hmm radio samiec, umięśniony gość, to pewnie jakiś kolejny poradnik o odżywkach, ćwiczeniach i zdrowej diecie dla faceta.

 

A niech mu się kojarzy jak chce grunt żeby wszedł i zaczął słuchać.

 

1 godzinę temu, The Saint napisał:

To wydaje się być idealnie trafionym w punkt. 

 

Guru się nie podoba :P

 

1 godzinę temu, Doug napisał:

Mam pytanie: dlaczego "radio"? Nie wiem jak innym, ale mi sie radio z 24h kojarzy, a nie z kanalem YouTube

 

Bo cały projekt nosi nazwę radio samiec, jest strona radio samiec z audycjami i kanał youtube też nosi tę samą nazwę co strona bo zawiera te same materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Saint - żadna z pokazanych nie wyraża "focha", a mi chodziło o to w kobiecej sylwetce na rysunku

 

@Drizzt - nieźle, ale niewymiarowo, cały podkład ma mieć 2560 x 1440 - a sam obrazek, który będzie się na kanale wyświetlał jest na środku tego i ma mieć 1546 x 423

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.