Skocz do zawartości

Bezczelność pasztetów przechodzi ludzkie pojęcie...


Rekomendowane odpowiedzi

Muszę to napisać ,bo mam wkurwa!

 

Kolega wyciągnął dziś mnie do kultowego niegdyś klubu , w jednym z większych miast...

 

Jeszcze rok temu przychodziły tam naprawdę fajne laski, muzyka była dobra, ogólnie zajebisty lokal był , i to od wielu, wielu lat....

Ile razy tam poszedłem, była świetna zabawa. Kultowy klub po prostu...super...

 

Jednak to , co dziś tam zobaczyłem ,napawało mnie wręcz obrzydzeniem!

Muzyka chujowa...

Ani jednej ładnej dziewczyny!

W chuj pasztetów, i to takich 2,3, i 4 /10....masakra!

Gości napalonych 2 x tyle ,co kobiet...

Mało tego, w chuj CIAPATYCH !

Polskie kurwy co wyrabiają, to tragedia...same łapią za dupy i kutasy na parkiecie tych ciapatych! Którzy oczywiście je OLEWAJĄ !

 

Ja sobie siadłem przy scenie, gdzie pogrywał zespół, i piłem na luzie drinki, z RedBullem...:-)

Podeszła do mnie taka lampucera 4/10, i napierdala do mnie po ...angielsku ! :P

I luka na mój zegarek, i moje ubranie...

Jako, że miałem już w czubie, to podłpałem temat, i też do niej po angielsku!

Ta się podjarała,  jeszcze bardziej, i mnie na parkiet,  i maca po kutasie....!

I pyta po angielsku, co ja tu robię ,czym sie zajmuję itp.....

Ja do niej twardo "I am mistery man, my job it's a secret" i takie tam :-)

 

No, to lachon  już mało się nie posika...:-)

Ale patrzę, kurwa przecież to pasztet!

"I have to go....to toilet..."

i spierdoliłem...nie będę ruchał pasztetów, mam przecież zajebisty seks z moją laską ! :-)

 

 

 

 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RedBull1973 napisał:

Polskie kurwy co wyrabiają, to tragedia...same łapią za dupy i kutasy na parkiecie tych ciapatych! Którzy oczywiście je OLEWAJĄ !

 

Przejmujesz się. Niech biorą te polskie królewny z całym wyposażeniem ;)

 

Jeśli słyszę, że dziunia:

1. Była na Erasmusie

2. Pracowała na zachodzie

3. Jest tzw. "postępowa"

to włącza mi się alarm w głowie i jeśli już dochodzi do czegokolwiek to pełna uwaga i tylko guma. Co więcej, jak się lekko temat podrąży i wyjdzie, że się bujała z kolorowym (a nie oszukujmy się, praktycznie każda Polka by chciała ale nie wszystkie mogą / mają na tyle odwagi) dziękuję za współpracę.

 

Przecież dla takich panien to jest wielki "hajp" pokazywać się z takim gościem na dzielni, dodatkowo to zazwyczaj chamidełko, które robi jej fajnego push and pulla i laska jest cała w skowronkach. Raz powie "aljawju bejbi" raz przypierdoli i polka cała w skowronkach.

 

Jak kobiety na to patrzą? Ano prosto - ostatnio koleżanka mi z dumą opowiadała, że jej znajoma wyjechała z facetem na wakacje do Bułgarii, tam poznała Włocha, i w 3 dniu pobytu zostawiła swojego chłopaka. Ja mówię "no nieźle", a ona "tak, taka fajna przygoda, on był taki ładny" bla bla bla. Także moi drodzy Panowie w stosunku do Pań Polek ja odczuwam 0 patriotyzmu i jakichkolwiek napinek przy ich puszczalstwie z kolorowymi itp.

 

Opowiem jeszcze taką sytuację - lubię sobie czasem przysiąść na Kreuzbergu w Berlinie (jak wysiada się z metra, niedaleko stacji, jest taki ciąg kebabiarni i schodki do posadzenia tyłka) i popatrzeć jak cała banda ciapków i murzynów zaczepia białe laski, które tam specjalnie przychodzą żeby takie sytuacje miały miejsce. Wiecie jaka nacja dominuje? Polki. Nasze Panie mają tyle popieprzonych kompleksów, wymieszanych z księżniczkowatością oraz poczuciem wyższości, że taki kolorowy dżentelmen:

a) dowartościowuje taką Halinkę czy Dżesikę co tyra w fabryce czy na szmacie u Helmuta

b ) nie pyta jej o zdanie tylko bierze do wyra

c) ona będzie cool i trendy.

 

Kto bywa w Berlinie (ale to samo jest pewnie w Lądku, Brukseli czy Paryżu) ten niech podpatrzy jak to się odbywa. Ciapki są super w podrywie.

 

Do tego dochodzą jeszcze:

1. Ciapek zazwyczaj jest lepiej ubrany niż przeciętny Polak

2. Polka, sama z biednego kraju, ma zakodowane - "zachód = hajs"

 

O Portugalczykach / Hiszpanach dymających hurtowo w Polszy nie ma nawet o czym pisać :D

 

No i w sumie można by zwiesić nos na kwintę i szlochać o tym, jacy jesteśmy pokrzywdzeni ale.... z własnego doświadczenia powiem Wam, że obracanie lasek z Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Grecji (południe Europy) oraz Latynosek (Meksyk - z tymi miałem przyjemność się zapoznać, i to nie na wakacjach all inclusive) to żaden kłopot pod dwoma warunkami:

1. Jakoś wyglądacie

2. Znacie angielski

 

Po pierwsze latynosi są mali, krępi albo zalani więc jak macie +180cm i trochę "mięska" na sobie to stanowicie tam miłą odmianę w otoczeniu. Ciuchy - wiadomo fajne, bo tamtejsi faceci dobrze się ubierają ale warto mieć swój styl. I przede wszystkim szczerość i prostota - południowe kobiety są takie, że jak im przypadniecie do gustu, to nie będzie całego tego pierdolenia jak w Polszy, tylko same Wam będą nadskakiwać. Stare, połduniowe wzorce, tam jeszcze działają, nie mówiąc o tym, że w Meksyku jak jesteś biały to masz status półboga.

 

Teraz chwila o arabkach. Podrywałem te panny i tu dwie uwagi - dziewczyny się bardzo boją, że za to, że się do Was odezwą (nie mówiąc już o tym, że umówią) będą miały przejebane. I tu cholernie uważajcie, bo ja już raz miałem przystawiony nóż za zaczepianie kobiet z maghrebu i okolic - uczy pokory do życia ;) Ale wśród nich trafiają się zajebiste perełki jeśli chodzi o urodę, nieosiągalny typ tu w Polsce, ogólnie dziewczyna z Turcji to np. nie to samo co z Pakistanu, smaczków jest wiele ale dla ciekawych do poszukania.

 

Podsumowując - nie labidzimy tylko obracamy zagraniczne kobietki, a żeby to robić trzeba:

1. Być pewnym siebie

2. Szczególnie w mówionym angielskim

3. Mieć dobre ciuchy

4. Czym lepsze ciało tym dostęp do lepszych panien (czyli norma)

5. Warto, choć kilka słów, umieć powiedzieć, o kulturze ich kraju / sztuce etc. Jak laska nie jest tępą dzidą to od razu usłyszycie "wow, skąd Ty to wiesz?!". Dobre też przy poznawaniu amerykanek (jak skumacie, że z południa) pieprznąć swojskim "Howdy" albo zanucić "The yellow rose of texas" albo "Oh susana" ;) - nawet jak zlewaczona, to jej oczy z orbit wyjdą skąd to znacie ;):P:D

i 10000 innych patentów - po to nam Bozia mózg dała żeby myśleć i kombinować ;)

 

Także Panowie Bracia - lać ciepłym moczem na nasze kochane księżniczki, lustrować ich "wyczyny" w przeszłości (Erasmus, saksy etc.) i jak coś nie pasi żegnać bez żalu ale się nie denerwować ;) Niech robią co chcą - droga wolna - świat jest pełen dużo piękniejszych kobiet niż Polki ;)

 

hispanic-women.jpg

 

 

Crete-Greek-Woman-DSC5475.jpg

 

_uploads_2014_07_haircuts-for-women-with

 

kurdish-women-e1432813993100.jpg

 

 

Edytowane przez OnTakiJakis
  • Like 22
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie mieliśmy w barze nazwanym "policyjny" od umiejscowienia niedaleko kwatery głównej. Klimat lat 80, frytki, disco, ale zawsze przesiadywały tam pewne panie. Wtedy nie rozumiałem o co chodzi, ale zawsze rozmawiały po angielsku zaczynając od "hello". Trzeba było przejść wstępną weryfikacje. Pozniej kazda z nich dostawała seks w toaletach, a pamiętam jak dziś ze chodziło tylko i wyłącznie o sprawdzenie statusu. Bycie zagranicznakiem dawało +. M.in od tego zaczęło się brzydzenie sie łatwymi panienkami, które tylko udają że są trudne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie Panowie. Najeździłem się trochę po Europie po krajach gdzie odsetek muslimów jest spory i widziałem już do czego zdolne są nasze rodaczki. A często szły totalnie na całość. Obrzydzenie mnie bierze.

 

Tak naprawde taki muzułmanin czy inny kolorowy nic jeden z drugim nie musi robić. Wystarczy właśnie że ma inny kolor skóry a Polki podlane alkoholem same wskakują do łóżek i dobierają się rozporków. Bo one takie nowoczesne, wyzwolone i światowe. Z im większej wiochy pochodzi laska tym większe kompleksy, buractwo i chęc zebrania jak największej kolekcji kolorowych kutasów.

 

Tutaj w PL na Polaka nawet nie spojrzą a jeśli już to musi spełnić szereg ich mniej lub bardziej wydumanych nierealnych i pojebanych wymagań. Tam wystarczy że widzą ciapaka dopiero co oderwanego od wypasania kóz i już rozchylają kolana a jeszcze jak powie im łamanym angielskim "You're beautiful and special" to śluz z pochwy leci strumieniami po krzywych kulasach.

 

Najlepszy przykład mojej eks-żony którą nakryłem w łóżku ze smagłym i wysokim Arabem.

Edytowane przez Kosa
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zapomnę obrazu z pierwszego roku studiów. Pierwsze ciepłe wiosenne słońce. Jadę tramwajem z chuj-wie-gdzie do chuj-wie dokąd i z niedowierzaniem patrzę jak smagłolicy jose obłapia polską studentkę. Studentka była ładną blondynką. Zgrabna, 175 cm, ładna buzia i foremny cyc. Natomiast południowy xiąże miał ze 160 cm, chudziutki, słaby ryj i postura bardziej dziecka niż faceta. I ten Erasmus akcywnie obmacywał tą studenciare łącznie z publicznym macaniem po pierogu. Zaszokowało mnie to w chuj. Och naiwna ma młodości.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, w Wielkiej Brytanii to norma, panie z naszego kraju specjalizuja sie w opalonych od pracy poganiaczach kóz na stepie, kurdowie i Turcy też sa mile widziani...

Ogromne kompleksy odnosnie do Panów z Zachodu, bo lepszy, bo zgrabniejszy, bo fajniejszy, jak dostanie dobry zasiłek za ktore kupi niezłe BMW, to Pani w skowronkach, trend bedzie postepowac bo Panie nie widza w tym nic złego...?

Dla ciemnej skóry i twardego jak stal kutasa przymykaja oko na miedzy innymi typowy odór w ktorym specjalizuja sie Panowie z Afryka...

Pewnego dnia wyszedlem na siłownie, bylo rano, paru chłopakow w grupie której tylko ja bylem biały, po pol godziny od chlopakow walił taki smród że nie moglem wytrzymac...

Kurestwo kwitnie równierz z innych powodów, Janusz nie stanowi konkurencji...jego głownym konkurentem jest piwo, często slabo zna język, w zwiazku z tym jest nudny, za to Pani szuka przygód...i znajduje ?

 

Imprezy, babskie wieczory gdzie znajduja sie chętni napaleni ciapaci, po co One tam chodza? Bo mogą, bo w domu Janusz wszystko ogarnal ksieżniczce, zalatwil prace, nagrzal w domu i tak dalej, wszystko zrobione? Idziemy w tango...

 

Papka medialna, filmy, seriale gdzie pokazywani sa super ratownicy made in USA, mulaci, macho z Meksyku czy Hiszpanii w tych robiacych kisiel z mózgu tasiemcach...

 

Dla Polaków sa zamkniete, natomiast byle glupi żart Albanczyka, Irakijczyka wzbudza ogromne salwy smiechu u Pani, tak Osama Ona jest juz mokra, wystarczy teraz cos powiedziec po polsku i masz niunie na weekend ?

 

Co mi sie u gości z Bliskiego Wschodu podoba? To ze sa stanowczy i zdecydowani, laska spoznia sie pięć minut z zakupów to Osman opierdala ja jak burą suke(taki przyklad) Janusz pogubil sie miedzy regałami, to dostaje opierdol że az boli...

 

Panie reaguja wtedy kiedy ich wyćwiczona na slowianskiej ziemii, podparta kultem Maryi ksiezniczkowata osobowosc trafia na silny arabski mur, który sprzeciwu nie znosi, wtedy cipa puchnie z wrażeń...

 

Nie ma na to siły, najgorsze sa z biednych domów o ego wielkosci katedry, taka dopasuje sie idealnie do norm na Zachodzie, bedzie sie pruć ile wlezie, romansowac i tak dalej, tylko aby byc wyzwolona i postepową...

 

Wracajac na Bliski Wschod Panowie z Bliskiego Wschodu sa ciency w uszach, nie wyrozniaja sie niczym, czesto nie pracują, maja w dupie wszystko i sie nie myja, podobnie z tchorzliwymi Hiszpanami, o Francuzach juz nie wspomne, bo wiekszych delikatesow nie widzialem, oni powinni miec tylko bialy kolor we fladze i pol ksieżyc, zreszta nie ważne..

 

Głownie chodzi o mentalnosc, polacy maja bardzo często mentalność przegranych, to widac, slychac, czuć...

Absolutnie nie potrzebnie, bo zadbany Polski mezczyzna, moze miec naprawde fajne kobiety z różnych krajów, no ale trzeba by bylo podszkolić jezyk, umyc sie, zadbac o zęby, jakos sie ubrać+perfum, ale sie nie chce bo po co?

 

Za to Polki w krzykliwych kolorach zwracaja uwage na siebie mówiac "Ci jebani arabowie, gwalciciele, brudasy" ale kto slucha tego co mówi kobieta? polak...

 

Ten na mysl o zagadaniu do Hiszpanki, Angielki, Turczynki czy Francuzki dostaje drgawek, twarz puchnie jak po 12h w fabryce, to co to za konkurencja? Jak juz zagada to o czym zagada? Zapyta sie "gdzie robisz?" "Ja pracowac w tej fabryka, ostatnio wyjebac pare piw na raz, polish piw, very good polish bir"

 

Oczywiscie wyjatki sa, ale to 5% polaków, i na koniec motywator...

Panowie, dbanie o siebie, fajna fryzura, jakies dobre schludne ciuchy, perfum, pewnosc siebie i wyeliminowanie tego pierdolonego polskiego poddaństwa i klaniania sie, to przynosi sukcesy...? wiem co mówie ?

 

Bo Polacy naprawde maja potezne mozliwosci, tylko...no wlasnie...

 

Jesli ktoras niunia powie ze na emigracji uganiali sie za nia Arabowie, skwitujcie to krótko, no tak, najnizsze ceny zawsze przyciagaja najwiecej klientów..

Wybaczcie ze tak narzekam, no ale co ja moge...?

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RedBull1973 napisał:

Muszę to napisać ,bo mam wkurwa!

 

Kolega wyciągnął dziś mnie do kultowego niegdyś klubu , w jednym z większych miast...

 

Jeszcze rok temu przychodziły tam naprawdę fajne laski, muzyka była dobra, ogólnie zajebisty lokal był , i to od wielu, wielu lat....

Ile razy tam poszedłem, była świetna zabawa. Kultowy klub po prostu...super...

 

Jednak to , co dziś tam zobaczyłem ,napawało mnie wręcz obrzydzeniem!

Muzyka chujowa...

Ani jednej ładnej dziewczyny!

W chuj pasztetów, i to takich 2,3, i 4 /10....masakra!

Gości napalonych 2 x tyle ,co kobiet...

Mało tego, w chuj CIAPATYCH !

Polskie kurwy co wyrabiają, to tragedia...same łapią za dupy i kutasy na parkiecie tych ciapatych! Którzy oczywiście je OLEWAJĄ !

 

Ja sobie siadłem przy scenie, gdzie pogrywał zespół, i piłem na luzie drinki, z RedBullem...:-)

Podeszła do mnie taka lampucera 4/10, i napierdala do mnie po ...angielsku ! :P

I luka na mój zegarek, i moje ubranie...

Jako, że miałem już w czubie, to podłpałem temat, i też do niej po angielsku!

Ta się podjarała,  jeszcze bardziej, i mnie na parkiet,  i maca po kutasie....!

I pyta po angielsku, co ja tu robię ,czym sie zajmuję itp.....

Ja do niej twardo "I am mistery man, my job it's a secret" i takie tam :-)

 

No, to lachon  już mało się nie posika...:-)

Ale patrzę, kurwa przecież to pasztet!

"I have to go....to toilet..."

i spierdoliłem...nie będę ruchał pasztetów, mam przecież zajebisty seks z moją laską ! :-)

 

 

 

 

selekcja na bramce.opłacić modelko hostessy które beda sie tam bawiły.a potem dlanich zrobic darmowy wlot.pare iwentów wrzuconych na yt jak to sie ludzie zajebiscie bawią i jakie to lachony sie bawia z kenami co mam wieksza łape niz oni noge i klub staje na nogi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lupele napisał:

 Natomiast południowy xiąże miał ze 160 cm, chudziutki, słaby ryj i postura bardziej dziecka niż faceta. I ten Erasmus akcywnie obmacywał tą studenciare łącznie z publicznym macaniem po pierogu.

 

Klasyk z klasyka. Dlatego ja uważam, że każdy młody samiec tu mieszkający powinien "posmakować":

1. Portali randkowych - dobrą przekopkę tam baby robią facetowi

2. Podczas studiów poobserwować zachowania Polek w stosunku do Erasmusów z południa Europy i Turcji

3. Zaliczyć przynajmniej jeden mindfuck w postaci zdrady bądź totalnego wystawienia przez pannę.

To jak ćwiczenia w wojsku, które "utwardzają" charakter. Uczysz się po prostu, na co reagują kobiety, a co je odstrasza, a dodatkowo, w przypadku Polski, pęka mit o "najpiękniejszych na świecie matkach polkach", które w rzeczywistości są dość średnimi (w skali światowej) dziewczynami z raczej ubogiego (w stosunku do zachodu) kraju, które wychowano na rozpuszczone księżniczki. Nie chodzi o nienawiść do nich ale zrozumienie zasad działania i motywację do pracy nad sobą.

 

Co do "południowców" - ich zaletami są ciemna karnacja, bujne włosy i to, że często są szczupli (dieta znad morza śródziemnego - ciężko się podlać), a "nasze" Panie pragną egzotyki no i we wszystkich gazetkach / portalach pudelkopodobnych / cosmopodobnych taki typ jest lansowany. Kobiety są w swojej masie dość bezmyślne więc proste, że łykają to jak młode pelikany. I krzyż im na drogę, ważne tylko, żeby takiej "damulki" nie brać potem na żonę czy matkę swojego dziecka - chciała "egzotyki" niech wy*ierdala do egzotycznego kraju :)

 

Powtarzam - dobrze zbudowany Słowianin, dbający o siebie, znający język, o odpowiednim statusie społecznym jest dużą atrakcją dla miejscowych Pań.

 

1 godzinę temu, Assasyn napisał:

Co mi sie u gości z Bliskiego Wschodu podoba? To ze sa stanowczy i zdecydowani, laska spoznia sie pięć minut z zakupów to Osman opierdala ja jak burą suke(taki przyklad) Janusz pogubil sie miedzy regałami, to dostaje opierdol że az boli...

 

Panie reaguja wtedy kiedy ich wyćwiczona na slowianskiej ziemii, podparta kultem Maryi ksiezniczkowata osobowosc trafia na silny arabski mur, który sprzeciwu nie znosi, wtedy cipa puchnie z wrażeń...

 

Amen. Podglądać i się uczyć.

 

Cytat

 

Głownie chodzi o mentalnosc, polacy maja bardzo często mentalność przegranych, to widac, slychac, czuć...

Absolutnie nie potrzebnie, bo zadbany Polski mezczyzna, moze miec naprawde fajne kobiety z różnych krajów, no ale trzeba by bylo podszkolić jezyk, umyc sie, zadbac o zęby, jakos sie ubrać+perfum, ale sie nie chce bo po co?

 

 

Dotknąłeś tu mega problemu, "funciak" o tym pisał:

 

Cytat

Polacy są zajebiście zakompleksieni. Jak siedzimy w Polsce, to jesteśmy fafarafy, ale jak tylko dostaniemy paszport w dłoń i przekroczymy granicę ukochanego kraju, ujawniają się wszystkie nasze narodowe kompleksy. Patrzę na przykład na Heathrow na Portugalca, który świeżo co przyjechał do UK. Podchodzi taki do okienka, żeby kupić bilet do metra. Nic nie kuma po angielsku, ale napierdala rękami i nogami i ostatecznie się dogaduje. Zaraz za nim stoi grupka Polaków. Na oko wszyscy około 20-23 lat. Widzę, że są pierwszy raz tak jak wspomniany Portugal. Jak już mają podchodzić do okienka, zaczynają dyskusję:

- ty idź!

- nie! Ty!

- No ja nie mogę, bo byłem się pytać wcześniej o drogę!

- A ja w samolocie zamawiałam ci kawę - nie pamiętasz?!?

itd itp

W końcu któryś tam podchodzi do okienka i mamrocze ryjem pełnym zawstydzenia coś pod nosem. Kojarzycie ten polski wyraz twarzy, takie zmieszanie połączone ze wstydem. Taki kompletny paraliż, że aż sie boi zadać jakiekolwiek pytanie, że odpowiada tylko ok ok ok. Wzrok spuszczony, nie wie gdzie patrzeć i chce żeby ta męczcarnia jak najszybciej się skończyła. Oto 'zabił' go kurwa sprzedawca biletów w metrze na lotnisku. Sytuacja go przerosła. 

Skąd do chuja pana to się w Polakach bierze? Dlaczego portugalski burak nie ma w sobie tego wstydu, ma siłę, a w Polakach jest ta niemoc, jebany paraliż.

 

http://funciak.blox.pl/html

 

Pod resztą się podpisuję wszystkimi kończynami @Assasyn. Mam też do Ciebie pytanie - zadaję publicznie nie na prv bo może kogoś jeszcze zainteresuje odp - czy Ty znasz jakiegoś Polaka w Twoim otoczeniu, który był w związku z arabkami? A jak nie Polaka to białego nie-muzułmanina? Coś wiesz, jak to kolesie obeszli? Przyznam Ci się, że ja takiej osoby nie znam, jak pytam o to każdy wody w usta nabiera, a mnie te baby korcą jak diabli ale wyznania nie mam zamiaru zmieniać :P:P:P Wiem jak to u nich od strony religii i kultury wygląda i zastanawiam się jak inni faceci te problemy "obchodzą" ;)

 

 

 

 

 

Edytowane przez OnTakiJakis
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, OnTakiJakis napisał:

Także Panowie Bracia - lać ciepłym moczem na nasze kochane księżniczki, lustrować ich "wyczyny" w przeszłości (Erasmus, saksy etc.) i jak coś nie pasi żegnać bez żalu ale się nie denerwować ;) Niech robią co chcą - droga wolna - świat jest pełen dużo piękniejszych kobiet niż Polki ;)

 


Z tym sie akurat zgadzam. Jak slysze to pierdolenie Januszy "ze polki najpiekniejsze" to mnie smiech ze spazmami ogarnia. Na ulicach Londynu i w metrze co chwile widze takie kobiety, ze Polki nawet z najlepszym makijazem 9/10 nie maja startu.

@Pikaczu po co jak nie od dzis wiadomo, ze w polsce sie ma wyjebane na prestiz lokalu byle ludzie byli. A bramkarze zazwyczaj to pol-debile wzieci z silowni, ktorzy moga wyzbywac sie kompleksow mowiac komus w lepszych butach "ty nie wejdziesz - wypierdalaj".

Edytowane przez greturt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OnTakiJakis niestety nie znam takich Polaków, natomiast znam dwóch Anglików którzy sa w zwiazku z Hinduskami...

O zwiazkach białych mezczyzn z Arabkami nie słyszalem ani nie widzialem, bo Arabki ogolnie trzymaja sie bardzo swoich, kwestia religii, wychowania, kultury...

Znam natomiast Polaka co jest z Hiszpanką, ogolnie Polacy w przeciwienstwie do Polek, boją sie zawierac znajomosci z "obcymi" kobietami, czesto słaby język, mentalnosc chłopska, brak oglady, szok kulturowy, lepiej w chalupie na dupie...

Boja sie swoich kobiet a co dopiero z innych krajow, skad On moze wiedziec czym czikita go zaskoczy, nie ma wprawy, wiedzy. Zauwazylem charakterystyczny wlasnie dla polskich męzczyzn dziwne zamkniecie do innych, dystans, podejrzewam ze tu wlasnie chodzi o nisko samoocene, strach przed czyms nowym, strach przed plotkami, kobiety natomiast sa o wiele bardziej otwarte, stad zwiazki polek z Anglikami, Francuzami, Rumunami czy Turasami...

Polak ogranicza sie czesto do pracy, siedzenia w domu i picia piwa, stad po kilku latach siedzenia w miejscowosci ma tylko znajomych z pracy...

Ale sa tez Polacy którzy sie otwieraja, nabieraja pewnosci siebie, rozumieja ze swiat oferuje duzo wiecej niz zapierdalanie w fabryce, czasami widze usmiech, podniesiona glowa, wyprostowana sylwetka, ładny ciuszek i o to kurwa chodzi! To my mielismy husarie, wygrywalismy bitwy w stosubkach 10:1 mamy byc z czego dumni...

Anglik zawsze powie ze "U nas to slonce nie zachodzilo nad naszym krajem"

Rosjanin "Wielka wojna ojczyzniana, mysmy wygrali, zwycięzyli" a Polak sam siebie biczuje, a prawda jest taka ze jestesmy najlepszymi wojownikami, tylko dajemy sie poniżać, przez te jebane zydowskie media ktore wmawiaja nam poczucie niższosci celebrowanie przegranych powstań itd i kosciółek...

 

Dobry zadbany męzczyzna z Polski, znajacy jezyk, i wierzacy w siebie jest najlepszy...Bo nie dość ze Slowianska rasa ma ładne rysy twarzy, to jeszcze taki Polak potrafi zrobic coś z niczego, umie, daje rade, czesto pod tym zamknieciem kompleksami da sie zauwazyc poczucie humoru, przebojowość, sile i walke...

 

Niestety za wiekszosc rodakow aż wstyd, nie umie sie zachowac, nie wie jak sie zachowac w róznych sytuacjach, chamskie żarciki za plecami, dziwne krzyki, smutna mina, wiecznie wkurwiony, zamyślony, kobiety to dostrzegaja, a kto chce spedzac czas z ponurakiem który siedzi i mysli ile to funt kosztuje...

 

Kobiety w Wielkiej Brytani sa czesto wesołe, usmiechniete, bardzo otwarte na znajomosci, przyjemne i uprzejme, tylko trzeba umiec z tego korzystać...

 

Czesto da sie zauwazyc imprezy mieszane, francuzi, hiszpanie, portugalczycy, ludzie z Afryki, nawet Rumuni, a Polskich mezczyzn brak...

Nikt z nimi nie chce, bo wypije taki troche i chodzi, szuka dymu, zaczepki...

No ale jak 70% to patologia to co sie dziwić...

 

Co do Arabek, sa różne, ale sa przepiekne, jesli sie maluja to robia to doskonale, potrafia podkreslic swoje walory, w dodatku te chusty sugeruja niedostepność, fajne kobiety, te ktore sie tu wychowaly, bo te ktore wychowaly i urodzily sie wkrajach Arabskich, maja czesto inna mentalność...

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego całego wcześniejszego wpisu

" ...Skąd do chuja pana to się w Polakach bierze? Dlaczego portugalski burak nie ma w sobie tego wstydu, ma siłę, a w Polakach jest ta niemoc, jebany paraliż... "

Szkoła i rodzice, w szkole np. w mojej (podstawówce) spytane  nieodpowiedniego nauczyciela o "coś" to jak wejście na minę .   A w domu z moich własnych obserwacji i od kumpli kompleksy rodzin to się ciągnie pokoleniami, starzy opierdalają młodych za brak wiedzy w jakiejś dziedzinie zamiast wytłumaczyć  często się słyszało "to nie wiesz? w twoim wieku powinieneś to wiedzieć!, marsz do książek " ,\ albo jakieś szlabany znajomi dostawali " wyniki w nauce" ,"bo jest gorszy od kogoś tam w klasie"  , brak swobody myślenia ,  i możliwość pytania starszych bez obawy wyśmiania czy zjebania unas jest wszystko poważne i smutne (dzieciom wpaja sie powstania,krew,cierpienie poetów, KK cierpienie)  ;) to moim zdaniem jest przyczyna . Brak  Chilloutu

Edytowane przez Voqlsky
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Voqlsky napisał:

co do tego całego wcześniejszego wpisu

" ...Skąd do chuja pana to się w Polakach bierze? Dlaczego portugalski burak nie ma w sobie tego wstydu, ma siłę, a w Polakach jest ta niemoc, jebany paraliż... "

Szkoła i rodzice, w szkole np. w mojej (podstawówce) spytane  nieodpowiedniego nauczyciela o "coś" to jak wejście na minę .   A w domu z moich własnych obserwacji i od kumpli kompleksy rodzin to się ciągnie pokoleniami, starzy opierdalają młodych za brak wiedzy w jakiejś dziedzinie zamiast wytłumaczyć  często się słyszało "to nie wiesz? w twoim wieku powinieneś to wiedzieć!, marsz do książek " ,\ albo jakieś szlabany znajomi dostawali " wyniki w nauce" ,"bo jest gorszy od kogoś tam w klasie"  , brak swobody myślenia ,  i możliwość pytania starszych bez obawy wyśmiania czy zjebania unas jest wszystko poważne i smutne (dzieciom wpaja sie powstania,krew,cierpienie poetów, KK cierpienie)  ;) to moim zdaniem jest przyczyna . Brak  Chilloutu

Postaram sie dziś skleić i opisac typowego Polaka, wlaczajac w to przedewszystkim emigracje, podejscie i mentalnosc...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź @Assasyn :)

Znów zgadzam się z tym co napisałeś, nie doceniamy siebie i tego jacy jesteśmy oraz mamy tony kompleksów. I z tym trzeba walczyć ale nie zalewaniem pały i darciem mordy co piątek tylko siłką, nauką języków oraz pracą nad wzrostem statusu społecznego :)

 

 

Cytat

Co do Arabek, sa różne, ale sa przepiekne, jesli sie maluja to robia to doskonale, potrafia podkreslic swoje walory, w dodatku te chusty sugeruja niedostepność, fajne kobiety, te ktore sie tu wychowaly, bo te ktore wychowaly i urodzily sie wkrajach Arabskich, maja czesto inna mentalność...

 

To chyba jest specyfika tej "rasy", że na 10 5 jest "nienachalnie" urodziwych, 3 niezłe, a 2.... poezja ;)

Mi osobiście podobają się te ich chusty, czarne oczy, ciemna karnacja.... można się "zakochać" na miejscu :P

Widzę tu następujące problemy do rozwiązania:

1. Zakaz kontaktów arabska kobieta - niemuzułmanin

2. Wiek - jak są z "tradycyjnej" rodziny to w wieku 20 lat mają już przynajmniej jedno dziecko

No ale jak się chce coś ekstra, to się trzeba postarać ;)

Jakbym kiedyś znienacka zamilknął na forum, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że dostałem kosę pod zebro od beżowego :D (odpukać trzy razy :P )

B083PDHCYAAmGa6.jpg

 

@greturt i inni Panowie żyjący za granicą - jeśli macie jakieś info / przemyślenia odnośnie mojego wcześniejszego pytania - będę wdzięczny za info / przemyślenia :)

 

Edytowane przez OnTakiJakis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, OnTakiJakis napisał:

Dzza

ie doceniamy siebie i tego jacy jesteśmy oraz mamy tony kompleksów. I z tym trzeba walczyć ale nie zalewaniem pały i darciem mordy co piątek tylko siłką, nauką języków oraz pracą

 

 

 

 

 

 

 

Dziś postaram sie zrobić dłuższy wpis na temat polskiej mentalnosci...?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OnTakiJakis byl moj kumpel bardzo dobry. W zwiazku z turczynka, bardzo ladna zreszta z normalnej rodziny, czyli nie chusty i ustawiane malzenstwa. Ostatnio lecial do niej caly w skowronkach, zeby jej zrobic niespodzianke, otwiera drzwi a ta w szoku. Zerwala z nim 2h pozniej bo "to juz nie to co wczesniej" i "nie teskni za nim jak dawniej". Dziwnym trafem pojawil sie jakis nowy kolega kolo niej.

Tak wiec genetyki sie nie oszuka :D Jak to on powiedzial: "jeszcze tydzien wczesniej na skype mowila, ze kocha i teskni...".

Co do jej kolezanek to jak to powiedzial: dziela sie na te co uwielbiaja sie ruchac i na te, ktore dziewictwo pilnuja. Na pewno sa wesole i otwarte, nie wstydza sie. Ale z tego co wywnioskowalem po jego opowiesciach gdy tam bywal w Turcji, to niczym sie nie roznia od innych kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi - Turcja to chyba najbardziej liberalny kraj, jeśli chodzi o ten "obszar" luźno powiązany z "kulturą arabską" (umownie).

 

1 godzinę temu, greturt napisał:

Tak wiec genetyki sie nie oszuka :D Jak to on powiedzial: "jeszcze tydzien wczesniej na skype mowila, ze kocha i teskni...".

 

Pewnie. Ja cudów nie szukam, mi się te dziewczyny wizualnie bardzo podobają :)

Edytowane przez OnTakiJakis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Voqlsky napisał:

co do tego całego wcześniejszego wpisu

" ...Skąd do chuja pana to się w Polakach bierze? Dlaczego portugalski burak nie ma w sobie tego wstydu, ma siłę, a w Polakach jest ta niemoc, jebany paraliż... "

Szkoła i rodzice, w szkole np. w mojej (podstawówce) spytane  nieodpowiedniego nauczyciela o "coś" to jak wejście na minę .   A w domu z moich własnych obserwacji i od kumpli kompleksy rodzin to się ciągnie pokoleniami, starzy opierdalają młodych za brak wiedzy w jakiejś dziedzinie zamiast wytłumaczyć  często się słyszało "to nie wiesz? w twoim wieku powinieneś to wiedzieć!, marsz do książek " ,\ albo jakieś szlabany znajomi dostawali " wyniki w nauce" ,"bo jest gorszy od kogoś tam w klasie"  , brak swobody myślenia ,  i możliwość pytania starszych bez obawy wyśmiania czy zjebania unas jest wszystko poważne i smutne (dzieciom wpaja sie powstania,krew,cierpienie poetów, KK cierpienie)  ;) to moim zdaniem jest przyczyna . Brak  Chilloutu

 

A skąd mają to wszystko wiedzieć i umieć jak ojciec z matką sami gówno wiedzieli, w dodatku ojciec siedział przed tv z browarem i nie mial czasu porozmawiać, matka tez ciągle zajeta bzdetami,

a jak zapytał to "nie przeszkadzaj" itd. a naprawdę nie trzeba ponadludzkiego wysiłku, jak juz mamy dzieci to poswiecajmy im czas i uwage, moze za trzy pokolenia bedzie lepiej.

 

A w temacie....polka za granica to w znaczacej wiekszosci kurestwo, napatrzyłem sie i sam przekonałem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 godzin temu, Voqlsky napisał:

co do tego całego wcześniejszego wpisu

" ...Skąd do chuja pana to się w Polakach bierze? Dlaczego portugalski burak nie ma w sobie tego wstydu, ma siłę, a w Polakach jest ta niemoc, jebany paraliż... "

Szkoła i rodzice, w szkole np. w mojej (podstawówce) spytane  nieodpowiedniego nauczyciela o "coś" to jak wejście na minę .   A w domu z moich własnych obserwacji i od kumpli kompleksy rodzin to się ciągnie pokoleniami, starzy opierdalają młodych za brak wiedzy w jakiejś dziedzinie zamiast wytłumaczyć  często się słyszało "to nie wiesz? w twoim wieku powinieneś to wiedzieć!, marsz do książek " ,\ albo jakieś szlabany znajomi dostawali " wyniki w nauce" ,"bo jest gorszy od kogoś tam w klasie"  , brak swobody myślenia ,  i możliwość pytania starszych bez obawy wyśmiania czy zjebania unas jest wszystko poważne i smutne (dzieciom wpaja sie powstania,krew,cierpienie poetów, KK cierpienie)  ;) to moim zdaniem jest przyczyna . Brak  Chilloutu


Jak skad? Jak ci wmawiaja wszyscy z kazdej strony, ze jestes chujowy, zacofany i musisz "gonic zachod" to tak to wlasnie wyglada. Do tego macie racje - krew, historia, powstania, wieczne umartwianie sie... Zrzygac sie mozna na to wszystko. Zero chillu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, greturt napisał:

 


Jak skad? Jak ci wmawiaja wszyscy z kazdej strony, ze jestes chujowy, zacofany i musisz "gonic zachod" to tak to wlasnie wyglada. Do tego macie racje - krew, historia, powstania, wieczne umartwianie sie... Zrzygac sie mozna na to wszystko. Zero chillu.

 

dodałbym jeszcze

komunizm zrobił swoje

jakoś Polscy lotnicy w Anglii w czasie wojny mieli wzięcie, więc ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Assasyn napisał:

No cóż, w Wielkiej Brytanii to norma, panie z naszego kraju specjalizuja sie w opalonych od pracy poganiaczach kóz na stepie, kurdowie i Turcy też sa mile widziani...

Ogromne kompleksy odnosnie do Panów z Zachodu, bo lepszy, bo zgrabniejszy, bo fajniejszy, jak dostanie dobry zasiłek za ktore kupi niezłe BMW, to Pani w skowronkach, trend bedzie postepowac bo Panie nie widza w tym nic złego...?

Dla ciemnej skóry i twardego jak stal kutasa przymykaja oko na miedzy innymi typowy odór w ktorym specjalizuja sie Panowie z Afryka...

Pewnego dnia wyszedlem na siłownie, bylo rano, paru chłopakow w grupie której tylko ja bylem biały, po pol godziny od chlopakow walił taki smród że nie moglem wytrzymac...

Kurestwo kwitnie równierz z innych powodów, Janusz nie stanowi konkurencji...jego głownym konkurentem jest piwo, często slabo zna język, w zwiazku z tym jest nudny, za to Pani szuka przygód...i znajduje ?

 

Imprezy, babskie wieczory gdzie znajduja sie chętni napaleni ciapaci, po co One tam chodza? Bo mogą, bo w domu Janusz wszystko ogarnal ksieżniczce, zalatwil prace, nagrzal w domu i tak dalej, wszystko zrobione? Idziemy w tango...

 

Papka medialna, filmy, seriale gdzie pokazywani sa super ratownicy made in USA, mulaci, macho z Meksyku czy Hiszpanii w tych robiacych kisiel z mózgu tasiemcach...

 

Dla Polaków sa zamkniete, natomiast byle glupi żart Albanczyka, Irakijczyka wzbudza ogromne salwy smiechu u Pani, tak Osama Ona jest juz mokra, wystarczy teraz cos powiedziec po polsku i masz niunie na weekend ?

 

Co mi sie u gości z Bliskiego Wschodu podoba? To ze sa stanowczy i zdecydowani, laska spoznia sie pięć minut z zakupów to Osman opierdala ja jak burą suke(taki przyklad) Janusz pogubil sie miedzy regałami, to dostaje opierdol że az boli...

 

Panie reaguja wtedy kiedy ich wyćwiczona na slowianskiej ziemii, podparta kultem Maryi ksiezniczkowata osobowosc trafia na silny arabski mur, który sprzeciwu nie znosi, wtedy cipa puchnie z wrażeń...

 

Nie ma na to siły, najgorsze sa z biednych domów o ego wielkosci katedry, taka dopasuje sie idealnie do norm na Zachodzie, bedzie sie pruć ile wlezie, romansowac i tak dalej, tylko aby byc wyzwolona i postepową...

 

Wracajac na Bliski Wschod Panowie z Bliskiego Wschodu sa ciency w uszach, nie wyrozniaja sie niczym, czesto nie pracują, maja w dupie wszystko i sie nie myja, podobnie z tchorzliwymi Hiszpanami, o Francuzach juz nie wspomne, bo wiekszych delikatesow nie widzialem, oni powinni miec tylko bialy kolor we fladze i pol ksieżyc, zreszta nie ważne..

 

Głownie chodzi o mentalnosc, polacy maja bardzo często mentalność przegranych, to widac, slychac, czuć...

Absolutnie nie potrzebnie, bo zadbany Polski mezczyzna, moze miec naprawde fajne kobiety z różnych krajów, no ale trzeba by bylo podszkolić jezyk, umyc sie, zadbac o zęby, jakos sie ubrać+perfum, ale sie nie chce bo po co?

 

Za to Polki w krzykliwych kolorach zwracaja uwage na siebie mówiac "Ci jebani arabowie, gwalciciele, brudasy" ale kto slucha tego co mówi kobieta? polak...

 

Ten na mysl o zagadaniu do Hiszpanki, Angielki, Turczynki czy Francuzki dostaje drgawek, twarz puchnie jak po 12h w fabryce, to co to za konkurencja? Jak juz zagada to o czym zagada? Zapyta sie "gdzie robisz?" "Ja pracowac w tej fabryka, ostatnio wyjebac pare piw na raz, polish piw, very good polish bir"

 

Oczywiscie wyjatki sa, ale to 5% polaków, i na koniec motywator...

Panowie, dbanie o siebie, fajna fryzura, jakies dobre schludne ciuchy, perfum, pewnosc siebie i wyeliminowanie tego pierdolonego polskiego poddaństwa i klaniania sie, to przynosi sukcesy...? wiem co mówie ?

 

Bo Polacy naprawde maja potezne mozliwosci, tylko...no wlasnie...

 

Jesli ktoras niunia powie ze na emigracji uganiali sie za nia Arabowie, skwitujcie to krótko, no tak, najnizsze ceny zawsze przyciagaja najwiecej klientów..

Wybaczcie ze tak narzekam, no ale co ja moge...?

Panowie co znaczy dobrze ubrany polak? Chodzi o chodzenie w koszulach dopasowanych spodniach itd? Czy po prostu zwykle jeansy i dopasowany t shirt podkreslajacy sylwetke? Po czym poznac dobrze ubranego czlowieka? Mowie tu o przedziale wiekowym do 30 stki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o schludność, czystość ubrań. Możesz ubierac sie jak wolisz, ważne żeby nie łaczyc ze soba pewnych rzeczy

 

Nie zakladaj dresów w zestawie ze swetrem

Nie wpuszczaj swetra w spodnie

Nie zakładaj krawata do koszuli z krótkim rękawem

Zadbaj o czystość butów

Dopasuj ciuchy, nie za duże i nie za małe mają być

Nie zakładaj rurek, a tymbardziej pantofli do takich spodni...

Nie dawaj skórzanej kurtki w zestawie z dresami...

T-shirt, jeansy i buty, dobry kolor to ciemny, w zależnosci na taka pogode jako teraz mamy...

Ja osobiscie preferuje czesto biała koszule, ciemne jeansy i pasek pod kolor butów np brązowy, pasek zegarka równierz mam w takim kolorze...

Każdy ma swoj styl, ważne zeby nie popełniac błędow jak opisałem wyżej...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodałbym do tego podstawowe rzeczy:

1. Rozpoznaj swój typ sylwetki

2. Do niego dobieraj ciuchy

3. Nie patrz na metki tylko jak coś leży na Tobie

4. Jeśli nosisz okulary / zarost - dobierz do twarzy

5. Fryzura - dobrana do twarzy - jak jesteś łysy, to radzę się albo opalać albo robić wszystko, żeby nie świecić "żarówą" szczególnie w zimie (w sensie - łyse jest ok ale jak masz ciemniejszą karnację)

6. Dobrać strój do wieku i okazji

7. Nie podążać za modą tylko wybierać z niej to co pasuje do Ciebie

8. Mydło, szampon, szczotka do zębów, pasta, krem do wysuszonych dłoni

 

Edytowane przez OnTakiJakis
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.