Skocz do zawartości

Bezczelność pasztetów przechodzi ludzkie pojęcie...


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Łapinski napisał:

Panowie szanujcie się.
Nie adorujcie tych pasztetów tak bardzo.

Łatwo mówić. Logika podpowiada, że te ładne i bardzo ładne to mają tłumy adoratorów z których wybierają rodzynki (przystojniaków do ruchania, bogatych do płacenia, reszta od ego).

Pasztety nie powinny mieć aż tylu podbijających, więc jasnym jest, że tam jest szansa.

Jako, że większość (80%) populacji męskiej nie jest ani przystojna ani bogata to oni będą walili do pasztetów.

 

Poza tym, przynajmniej mi, ładna/b. ładna kobieta kojarzy się z ogromnym nakładem energii jaki trzeba wydatkować aby taką poderwać/utrzymać.

Zawsze znajdzie się ktoś przystojniejszy/bogatszy/bardziej.... Jak dla mnie wysiłek włożony w taką relację jest marnowaniem energii.

Wolę już procent tej energii rozłożyć na kilka pasztetów i mam prawo spodziewać się większego zwrotu z inwestycji.

Edytowane przez Uff
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UffWygląd to nie wszystko. Jakbym miał do wyboru modelkę, która zna się jedynie na malowaniu paznokci i obciąganiu, a kobietą, z którą da się o czymś pogadać, to bez wahania wybrałbym 2 opcję niezależnie od wyglądu.

 

Pamiętajcie, wygląd przeminie, a zidiocenie i kurestwo tylko przybierze na sile. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gaunter o Dimm napisał:

@UffWygląd to nie wszystko. Jakbym miał do wyboru modelkę, która zna się jedynie na malowaniu paznokci i obciąganiu, a kobietą, z którą da się o czymś pogadać, to bez wahania wybrałbym 2 opcję niezależnie od wyglądu.

Nie byłem nigdy w tej sytuacji.

Myślę, że bzykałbym modelkę ile się da, bo to boost dla ego, a potem szedł porozmawiać z kumplami.

Jeszcze nie spotkałem kobiety z którą da się normalnie rozmawiać na różne tematy pomijając seriale w tv i tego typu głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Uff napisał:

Jeszcze nie spotkałem kobiety z którą da się normalnie rozmawiać na różne tematy pomijając seriale w tv i tego typu głupoty.

Ooooo, to ja mam nieco inne spostrzeżenia.

Znam całkiem liczny pakiet dam, z ktorymi da się normalnie porozmawiać i to niekiedy nawet na bardzo poważne a zajmujące tematy.

Nawet z jedną z nich jestem obecnie w tzw "relacji dłuższej"

 

Dla mnie bzykanie kobiety, z którą nie mam tematów do dyskusji byłoby najzwyczajniej marnowaniem samego siebie.

Po co ? Przeciez istnieje całkiem realne ryzyko, że takowa się przyczepi, złapie na dziecko, będzie potem stwarzać rózne problemy i wówczas wychodzenie z tej opresji pochłonie masę energii, pieniędzy, czasu i nerwów.

Oczywiście i z taką mądrzejszą też można popaść w kłopoty, ale zycie pokazuje jedno. Że te wszystkie niby głupiutkie i piękniutkie - gdy przychodzi co do czego - są właśnie najbardziej bezwzględne i pozbawione jakichkolwiek śladów sumienia.

 

Jakies dwadzieścia parę lat temu, w ramach tzw "praktyki studenckiej" zatrudniony byłem w tutejszych wodociągach. Na oczyszczalni ścieków. Wykonywana profesja - "mechanik-konserwator"

Oczyszczalnią zarządzał stary kierownik, w wieku bliskim wówczas emerytalnego.

Człowiek był to dość surowy, ale zacny.

Może niezbyt lotny i wykształcony, za to życiowo świetnie ogarnięty, doświadczony i spostrzegawczy.

Zwłaszcza w takich niby pozornie prostych i oczywistych życiowych sprawach.

 

Nas młodych było tam kilku.

Ten starszy już wówczas kierownik powtarzał nam - "Pamiętajcie chłopaki że z chujem nie ma żartów, dlatego za często nim nie myślcie"

 

Bo nie ma.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 20.11.2016 at 10:05 PM, Dobi said:

W końcu poszły do biura matrymonialnego i gość wyjaśnił im, gdzie popełniają błąd.

(...)

Serial miał tylko kilka odcinków i nie wiadomo, co było dalej...

Pewnie dlatego miał tylko kilka odcinków - skoro pokazał prawdę. Wiadomo, to się nie sprzedaje. Lepiej sprzedawać marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.