Jump to content

Kobiety biadolą, że mężczyźni nie podrywają już na ulicy?


Recommended Posts

Ciekawy materiał na kanale moda wysoka.

 

Kobiety narzekają na mężczyzn, którzy wybierają bezpieczniejszą formę poznania przez portale

społecznościowe, oczekując od nich by do kobiet podchodzili, zagadywali w realu.

 

Tymczasem te kobiety co rusz trąbią wszem i wobec o piekle kobiet, o molestowaniu czy creepach, którzy próbują do nich podejść, zagadać.

Ba same przez takie aplikacje internetowe to robią mając przy tym kontrolę, możliwość odrzucenia danego faceta gdy im się nie spodoba.

 

Mężczyźni nie podchodzą, bo sami nie czują się komfortowo w towarzystwie współczesnych kobiet, których zainteresowanie, reakcje, odbiór

zależy od tego jak ten mężczyzna wygląda. Gdy mężczyzna nie wejdzie w ramy, wymagania kobiet narażony jest na publiczne

napiętnowanie, wstyd, odrzucenie, niekiedy nawet w agresywny sposób tylko dlatego, że jest poniżej 7 SMV.

 

Nie oszukujmy się, kobiety mają pretensje, że top 5% mężczyzn do nich nie podchodzi, a dlaczego by mieli skoro mają wybór😏?

Takie jak ta z nagrania nie zadowolą się normikiem czy flepem, a ich podejście do księżniczki to pod twarz dla niej i obelga, że

jak w ogóle coś takiego mogło do niej zagadać. 

 

Najlepsze, typ romantyczki z nagrania, oglądającej te filmy, czytającej te książki, tzn. jakie?

50 twarzy Greya, 365 dni, dziewczyny z Dubaju😅

 

Dzień jak co dzień w polskim wariatkowie🤡

 

 

 

 

  • Like 16
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Iceman84PL napisał(a):

Kobiety narzekają na mężczyzn, którzy wybierają bezpieczniejszą formę poznania przez portale

społecznościowe, oczekując od nich by do kobiet podchodzili, zagadywali w realu.

Bo kobiety chciałby mieć ciastko i zjeść ciastko, a tak na raz się nie da.

A po co im to potrzebne? Do karmienia ego, bo na pewno nie są zainteresowane poznawaniem na żywo - no poza wyjątkiem.

Godzinę temu, Iceman84PL napisał(a):

Tymczasem te kobiety co rusz trąbią wszem i wobec o piekle kobiet, o molestowaniu czy creepach, którzy próbują do nich podejść, zagadać.

Ba same przez takie aplikacje internetowe to robią mając przy tym kontrolę, możliwość odrzucenia danego faceta gdy im się nie spodoba.

 

Mężczyźni nie podchodzą, bo sami nie czują się komfortowo w towarzystwie współczesnych kobiet, których zainteresowanie, reakcje, odbiór

zależy od tego jak ten mężczyzna wygląda. Gdy mężczyzna nie wejdzie w ramy, wymagania kobiet narażony jest na publiczne

napiętnowanie, wstyd, odrzucenie, niekiedy nawet w agresywny sposób tylko dlatego, że jest poniżej 7 SMV.

Oto właśnie chodzi, facet który genetycznie nie ma 7/10 SMV jest cieniem, śmieciem dla kobiet, a nie "mężczyzną".

Tu działa pięknie efekt halo którego kobiety nie chcą być nawet świadome - żądają (ale czy ja wiem czy one tak tego chcą kiedy one wolą poznawać w necie) by faceci ich zaczepiali.... no ale chady a nie przegrywy. Zresztą już był a tym forum post - o pewnej młodej kobiecie która pisała że one chcą atencji i działań od MĘŻCZYZN.... ale nie od przegrywów czy innych takich poniżej 5/10.

Z resztą one odbierają podryw przegrywa jako zniewagę a nie jako przyjemność xD Wiec tym bardziej się dziwię ich narzekaniom XD

 

A że każda kobieta by chciała faceta który ma najmniej 7/10 wyglądu  powoduje, że takiego towaru po prostu zaczyna brakować, bo wbrew płaczom kobiet, średnia mężczyzn to 5/10 a nie 7/10.

One nie rozumieją że skoro same często nie są lepsze od nas 5/10 to powinny brać się za równym im, ale hipergamia na to nie pozwoli.

Więc niech walczą a nie siedzą i czekają na księcia, zwłaszcza kiedy same nie są powyżej 6/10.

Skoro wywalczyły równość, to proszę bardzo - niech podrywają tych chadów....

Godzinę temu, Iceman84PL napisał(a):

Nie oszukujmy się, kobiety mają pretensje, że top 5% mężczyzn do nich nie podchodzi, a dlaczego by mieli skoro mają wybór😏?

Takie jak ta z nagrania nie zadowolą się normikiem czy flepem, a ich podejście do księżniczki to pod twarz dla niej i obelga, że

jak w ogóle coś takiego mogło do niej zagadać. 

I dlatego takie panie skończą jako samotne mamuśki albo jako worki do zabawy.

No ale tak niestety wygląda życie na automacie, bez myślenia tylko jechanie za gadzim mózgu.

Na szczęście one także poniosą konsekwencje w postaci samotnego życia.

Godzinę temu, Iceman84PL napisał(a):

Najlepsze, typ romantyczki z nagrania, oglądającej te filmy, czytającej te książki, tzn. jakie?

50 twarzy Greya, 365 dni, dziewczyny z Dubaju😅

Widziałem na FB taki profil który pokazywał co jest popularne pośród czytelników - ot takie półki top 10 czy coś w tym stylu - u mężczyzn były jakieś rozwojowe, hobbistyczne, fantasy, no bardziej sensowne i przydatne....

a u kobiet? Głównie właśnie taki romantyczny shit rodem - żona araba, żona gangstera itd. kilka o fitnessie, może kilka o jakiś hobby i tyle.

Najgorszy syf to adresowany do młodych kobiet to właśnie takie soft porno, albo jakieś gendery i inne takie a to rypie im mózgi.

Ot taka propaganda, by przypadkiem taka kobieta nie zaczęła myśleć nad swoim życiem i swoimi wyborami.

Potem od takich książek idzie do instagrama gdzie idzie kolejne pranie mózgu, potem wpada do koleżanek które też mają wyprane mózgi chadami którzy nie mają wad i dążą do życia rodem z takich książek i obrazów, tylko szkoda że one wszystkie zapominają że często same nie są za specjalnie piękne a i tak celują w księciów XD

Godzinę temu, Iceman84PL napisał(a):

Dzień jak co dzień w polskim wariatkowie🤡

Żeby tylko w polskim... p0lki faktycznie są "wyjątkowe" w otwartości dla innych facetów itd. ale w sumie w innych krajach jest podobnie, kobiety robią co im się podoba, tylko szkoda że potem za ich wybory ponosi całe społeczeństwo.

 

Będzie coraz gorzej, bo młodych kobiet jest mało, a facetów wiele, więc one będą pozwalały na coraz więcej - bo to one rozdają tu karty, a kobiety nie starczy dla każdego XD

Edited by Zły_Człowiek
  • Like 12
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • Iceman84PL changed the title to Kobiety biadolą, że mężczyźni nie podrywają już na ulicy?

Sieczkę zrobiły feministyczne media, wg narracji zagadywanie na ulicy jest jakimś napastowaniem. Oczywiście jak zrobi to piękny Alvaro z Hiszpanii z drogim smartwachem to można mu wybaczyć. Dodatkowo samiczki są uczone agresywności, dobitności, wyrażania siebie, potrzeby walki o swoje, itp.

 

Lata temu jak zagadałem na ulicy, nawet na bezczela w stylu "Cześć ładnie wyglądasz, chciałem zapytać, czy mógłbym dostać do Ciebie kontakt?", to w najgorszym wypadku taka osoba mogła się wystraszyć i powiedzieć, że nie, że nie ma czasu. Najczęściej był uśmiech, podziękowanie za komplement, krótka rozmowa. Czasem ktoś dał kontakt, nawet się odzywał. Więcej stresu człowiek miał żeby się odważyć, ale dziewczyny nie były wrogie.

 

Obecnie, mega nieufność, wrogość, nawet agresja. Wiele miesięcy temu tak się zaskoczyłem poziomem wrogości, że stwierdziłem, iż daję sobie z takim zagadywaniem siana. Myślę, że dalej można zagadać niektóre dziewczyny, dostać kontakt, ale ilość kobiet, które są wrogie, wręcz agresywne jest wysoka i dla mnie szkoda zdrowia na możliwe chore akcje.

 

Plan wielkich tego świata jest realizowany, internety jako łowisko dla czadów ruchaczy, normiki do konsoli. Na ulicy zakaz zagadywania, kobiety w hipergami i z nosem w feministycznej prasie. Demografia leży, migranci jadą.

ZoeStromberg_001-aspect-ratio-750x656-1.

Edited by Śnieżnobiały
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

"Dziara na ramieniu, kolczyk nad wargami, jestem romantyczna tam między udami... Marzy mi się książe, zamek wspaniały, karoca z koniami i majątek cały... Życie mnie oszukało, co ja mu zrobiłam? To nie moja wina, że bez mozgu się urodziłam.. Żądam ja atencji, żądam podrywania, żądam ja wszystkiego, bom ja wielka DAMA"

  • Like 11
  • Thanks 4
  • Haha 16
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Dzingolo napisał(a):

"Dziara na ramieniu, kolczyk nad wargami, jestem romantyczna tam między udami... Marzy mi się książe, zamek wspaniały, karoca z koniami i majątek cały... Życie mnie oszukało, co ja mu zrobiłam? To nie moja wina, że bez mozgu się urodziłam.. Żądam ja atencji, żądam podrywania, żądam ja wszystkiego, bom ja wielka DAMA"

 

Pięknie napisane🙂

Link to comment
Share on other sites

Ja powiem szczerze, że gdy zagadywałem na mieście, to raczej nie miałem złych doświadczeń z laskami: nigdy nie trafiłem na taką, która by zareagowała jakoś bardzo źle. Często one same są sparaliżowane taką sytuacją i nie wiedzą, co robić i gadać. Udało mi się jednak tak zdobywać telefon i zapraszać na kawę, ale takie poznawanie uznaję za słabe ze względu na niemal kompletną losowość: dostrzegam tylko wygląd zewnętrzny i nic nie wiem o osobie - czy jest sama, czy w ogóle coś mnie z nią łączy, czy w ogóle jest sens, jaki ma wiek. No i sam fakt wymaga (chociaż laski mogą kpić sobie z tego) odwagi i dobrego nastroju, bo przecież trzeba być zabawnym i takie pierdy. A mi się często zwyczajnie nie chce, też miałbym ochotę, aby ktoś dla mnie był miły. Odrzucenie może przecież zepsuć ci dzień, a przeciętnym ludziom wiele rzeczy dzień może zepsuć ;).

 

Ale jeżeli już nie zagaduję, to głównie nie z tego względu, że mnie posądzi o bycie creepem, ale o to, że mam nikłe przekonanie o tym czy czymś jej zaimponuję. Bo przecież "ona jest niezależna i mężczyzny nie potrzebuje". Więc z czym mam podchodzić? Z bajerą słowną? Często mi się nie chce, bo łatwiej jest porozmawiać z facetem, gdy widzi się podobne zainteresowania. Laski często są mało zajmujące i oczekują właśnie jakiś fantazyjnych scenariuszy romantycznych z książek pisanych przez takie same jak one - a to powie, to co trzeba, a to będzie siak czy tak. A ja bym chciał rimming na pierwszej randce, i co? Ten cały ich romantyzm to jak pornografia - skrojony na ich własne potrzeby i fantazje.

 

P.S. Raz była sytuacja, że zagadałem do takiej laski i mi się z nią fajnie rozmawiało - atrakcyjna, wydała się sympatyczna. Następnym jednak razem, gdy zauważyłem ją przypadkiem w tym samym miejscu, ona udawała że mnie nie kojarzy. Co do cholery mam z tym zrobić? A idź pan w cholere

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Karyny nie wyginęły, po prostu nazywają się teraz Julka i wciskają angielskie słowa między przekleństwa, aby brzmieć światowo.

Feminizm ryje laskom banie, traktują normika jak powietrze i latają za Chadami, a potem nienawidzą mężczyzn za własną próżność.

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Iceman84PL napisał(a):

o molestowaniu czy creepach, którzy próbują do nich podejść, zagadać.

 

Wy nie rozumiecie.

 

Podchodzić do kobiet w realu mogą jedynie książęta, właściciele lambo, ostatecznie porsche albo bentleya.

 

Statystyczny Polak wyglądający przeciętnie nie może podchodzić a jak podejdzie to ją molestuje.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Ksanti napisał(a):

latają za Chadami, a potem nienawidzą mężczyzn za własną próżność.

Normikom obrywa się za przedmiotowe traktowanie ich przez chadów.

 

6 minut temu, Ksanti napisał(a):

wciskają angielskie słowa

Albo nagrywają reelsy z użyciem słowa " męska energia", które rozumieją jako beta bankomat, sponsor.😂 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Kiroviets widziałem komenty lasek pod jej filmikami. One stosują hardkorowy solipsyzm i mentalność Kalego. Odrzucą gościa za to, że jest niski, łysawy albo nie ma samochodu i mieszkania. A jednocześnie laska ich guru wali filmik, że lecą na humor gościa oraz, żeby był normalny. Żali się i klnie na facetów, bo za nimi lata, a oni olewają, zdradzają i ciągle nią manipulują. Jesteś normikiem czytasz/ słuchasz takich wysrywów i ręce normalnie opadają. Właśnie nie wprost taka przyznaje, że dla niej liczy się tylko promil mężczyzn. Resztą gardzi i traktuje jak powietrze lub creepa, bo nie przypomina Chada. Jeszcze cos pierdoli o romantyzmie podczas gdy klnie jak szewc. W ogóle to żałuję, że wczoraj wieczorem czytałem te ich wysrywy. Rozwaliło humor przed spaniem. PS. wystarczy obejrzeć kilka lat wstecz video tego typu lasek by dostrzec jak wiele ma ulepszeń wyglądu i bez tego jest co najwyżej mocno przeciętna. 

Edited by Ksanti
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Ksanti napisał(a):

A jednocześnie laska ich guru wali filmik, że lecą na humor gościa oraz, żeby był normalny

Przecież to jest największy bulshit wciskany przez kobiety. Wygląd, kasa i fejm (zamieniać w dowolnej kolejności) i możesz być popierdolonym mrukiem a będziesz miał powodzenie.

 

Żeby nie było - goście z zajebistym poczuciem humoru też coś złowią, normalni też znajdą swoją karynę, ale to jak wygląda rynek matrymonialny, jakie są kobiecie preferencje to chyba każdy chłopak powyżej 15 roku życia zdążył już przyswoić.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ja stanę w obronie kobiet, to wcale nie jest ich wina, że chcą facetów >7 SMV, same będąc 5/10. One zostały oszukane. A w kolejnych pokoleniach, będzie to wyglądać jeszcze gorzej. 

 

Dlaczego oszukane? Bo większość lasek w dzisiejszych czasach używa mediów społecznościowych z Instagramem na czele. I taka laska 5/10 robi sobie zdjęcie z filtrami, gdzie wygląda 8/10 jak wrzuci na Instagrama. I pod zdjęciami ma lajki oraz komentarze od groma facetów "jaka to ona piękna nie jest", co zaburza jej obraz postrzegania samej siebie. Takim kobietom się po prostu wydaje że są 8/10 będąc 5/10, bo mają ku temu walidację społeczną na mediach społecznościowych. 

 

Już kiedyś pisałem tutaj, że mam koleżankę, która ma wymaksowane zdjęcia na Instagramie. Wygląda w rzeczywistości bardzo przeciętnie, taka zwykła polska szara myszka z fajnym tyłkiem, ale małymi cyckami, z twarzy bardzo, bardzo przeciętna. Nie obejrzałbym się za nią na ulicy. Umówiła się z kilkoma facetami 10/10 z Instagrama i żaden nie chciał kontynuować znajomości po spotkaniu. 

 

Dlaczego? 

 

 

I żadnych wniosków po tych sytuacjach nie wyciągnęła, dalej dodaje zdjęcia i przyjmuje komplementy od innych facetów, nawet hindusi już ją komplementują. Panna w tym roku 30-lat, i dalej się jej wydaje, że jest dobrą sztuką, bo ma walidację na Instagramie. 

 

A w rzeczywistości nikt jej nie chce. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Maurycy napisał(a):

Ja stanę w obronie kobiet, to wcale nie jest ich wina, że chcą facetów >7 SMV, same będąc 5/10. One zostały oszukane

Panna żyje złudzeniami, że jest wyżej niż te 5/10, daje sobie wmawiać, ze jest piękna mimo, ze jest inaczej, karmi swoje próżne ego, spotyka się z kilkoma gościami z absolutnej topki mężczyzn, oni nie chcą kontynuować znajomości i ona nie wyciąga z tego żadnych wniosków.

 

Chcesz przez to powiedzieć, że fakt życia w wyimaginowanym świecie połączony z nieumiejętnością wyciągania wniosków to nie jest jej wina. Może to wina kogoś innego? Np. nas mężczyzn😁

 

Jeśli pozwolę sobie wmówić bajki, w wyniku których zostałem oszukany, to przede wszystkim mam pretensje do siebie, że dałem się oszukać i nie byłem wystarczająco ostrożny, a dopiero w dalszej kolejności kieruję pretensję do innych, że mnie oszukali.

 

Dodatkowo laska nie potrafi połączyć kropek, wyciągnąć wniosków i nauczyć się czegoś na własnych błędach. To nie jest wina kogoś innego, tylko jej samej, że przez własną głupotę lub też próżność nie jest w stanie tego zrobić.

 

To jest zwyczajnie nie do obrony.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Maurycy napisał(a):

I żadnych wniosków po tych sytuacjach nie wyciągnęła, dalej dodaje zdjęcia i przyjmuje komplementy od innych facetów, nawet hindusi już ją komplementują. Panna w tym roku 30-lat, i dalej się jej wydaje, że jest dobrą sztuką, bo ma walidację na Instagramie. 

 

A w rzeczywistości nikt jej nie chce. 

Wielu ludzi przechodzi idzie przez życie złudzeniami.

A już kobiety wiodą w tym prym.

Weźmy problem z nadwagą, zamiast wziąć się za siebie tworzą i promują ruch bodypositve.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Maurycy napisał(a):

Tak, to wina mężczyzn.

No tak, to inna forma simpienia kiedy to całą winę zwala się na mężczyzn i podły patriarchat zupełnie ignorując drugą stronę medalu i fakt co się potem dzieje w głowie takiej delikwentki jakby to co działo się tam było nie jej winą, tylko mężczyzn. Jakie to proste gdy tak łatwo i bezrefleksyjnie można kopać dołki pod samym sobą i własną płcią. Idąc tą drogą rozumowania zdejmujemy odpowiedzialność z kobiet za ich własne decyzje na rynku matrymonialnym, które przeważnie są błędne. Samotna matka została samotną matką przez jakiegoś podłego lowelasa, który się zmył zaraz po tym jak zaszła w ciążę, no bo ona przecież była zbałamucona i rozłożyła nogi dając dupy komuś zupełnie nieodpowiedzialnemu, ale mającemu wygląd prosto z męskiej topki. Jej emocjonalność połączona z buzującymi hormonami nie gra żadnej roli, ona przecież nad tym nie panuje, ale tak to też była wina tego konkretnego mężczyzny, a najlepiej to nas wszystkich.

Edited by Krugerrand
  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

W dniu 11.01.2025 o 00:17, Iceman84PL napisał(a):

Mężczyźni nie podchodzą, bo

Powinni mieć wyjebane i tyle. Panowie, róbcie, mówcie to, na co macie ochotę a nie to, co się komuś podoba. Ja nie mam żadnych oporów, żeby kogoś (zwłaszcza laskę) zjechać jak psa przy wszystkich, jak mnie zdenerwuje i mam w p**dzie, czy ktoś się obrazi, czy nie. Co ciekawe, nigdy nie spotkały mnie za to nieprzyjemności ani rękoczyny. Może jestem tym alpha a nawet nie wiem 🤣🤣🤣

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Krugerrand napisał(a):

Dodatkowo laska nie potrafi połączyć kropek, wyciągnąć wniosków i nauczyć się czegoś na własnych błędach.

Założę się że w przeciwieństwie na przykład do mnie jest po studiach. Wyższych.😉

 

 

6 godzin temu, Krugerrand napisał(a):

Jeśli pozwolę sobie wmówić bajki, w wyniku których zostałem oszukany, to przede wszystkim mam pretensje do siebie, że dałem się oszukać i nie byłem wystarczająco ostrożny, a dopiero w dalszej kolejności kieruję pretensję do innych, że mnie oszukali

Skleiło mi się , blues pillem i małżeństwem. Chociaż nie - tutaj jakiś odpowiednik katedry berlińskiej zza wielkiej wody co innego ponoć udowodnił.😂

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Założę się że w przeciwieństwie na przykład do mnie jest po studiach. Wyższych

Wiem, że napisaleś z sarkazmem, ale dużo osób co skończyło studia uważa się za nie wiadomo kogo 😂. Mnie to tak śmieszy, status... Mam ciotkę co cały czas podkreśla że jest magistrem... Kuźwa uszy więdną, co to nie ona... Ale jak coś się zepsuje, lub problem techniczny to dzwoni... Tyle ma z tego wyższego... 

Notabene co za problem ukończyć psychologię? Zarządzanie- wszyscy chcą zarządać a robić nie ma komu.... xd

Edited by Dzingolo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Gruby zakolak z mordą ziemniaka zagada - napastowanie

Chad zagada - męski i pewny siebie

 

nr 1 gra w gry - nieudacznik życiowy

nr 2 gra w gry - hihi ah ci faceci tylko by grali

 

i tak dalej 😆

 

Nie mówią co prawda o przypadkach ekstremalnych że nieatrakcyjny facet może być wzięty za pedofila jeśli powie że lubi dzieci (w takim ludzkim rodzinnym sensie)

Chad tego nie doświadczy NIGDY

 

Ale w sumie tak myślę że to są przykłady ekstremalne gdy spotkasz atrakcyjną i zaburzoną babę, nawet jeśli gruby zakolak z mordą ziemniaka zagada normalną laskę z nie wyjebanym ego najwyżej kulturalnie otrzyma odpowiedź że nie bez krzywienia mordy itd.

Edited by bassfreak
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

To niech się chociaż uśmiechną albo oderwą na 1 sekundę wzrok od smartfona. Widzę p0lkę z tępą mordą, bez uśmiechu, skwaszoną - to od razu mi się odechciewa. 

 

Ochota na zagadanie również mi przechodzi, gdy widzę dziewczynę ubraną w te paskudne, luźne przetarte spodnie jak u żula (co za debilna moda).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.